Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-11-25, 14:21
24.11.2007 koncert ULICE w Wodniku
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 14:18   

Janiss napisał/a:
Znalazłam "Muzyką staję się..." w wersji angielskojęzycznej!


Ha to i od razu jak zapodałem.. i owszem jest jupi w całkiem miłej wersji i chyba bardziej pulsacyjnym i szybkim wykonaniu, niż tym, które mi utkwiło w głowie jeszcze w czasach kiedy Pluszowi towarzyszył Bartek Kita !

ps.

Przesunąłem wątek do działu muzycznego i myślę, że tak będzie robione w przypadku każdego wydarzenia muzycznego z informacji bieżących, o którym można porozmawiać na gruncie nie tylko wydarzenia bieżącego :)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-11-25, 14:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Janiss 
tsss...



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-25, 14:33   

smooth napisał/a:
jest jupi w całkiem miłej wersji i chyba bardziej pulsacyjnym i szybkim wykonaniu, niż tym, które mi utkwiło w głowie jeszcze w czasach kiedy Pluszowi towarzyszył Bartek Kita !


Nie wiem jak brzmiała pierwotna wersja tego utworu (aczkolwiek jestem ciekawa jak ten kawałek zapodaje po polsku), ale mi się on widzi i słyszy zacnie, refren hipnotyczny jest taki i w ogóle muzyczkens git ; )

"The music you becoooooooome..." <wyśpiewuje> :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 15:44   

Zdjęcia dostępne:
http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/dyskoteki.php
0 UP 0 DOWN
 
pocek 
Gitara w CLIMATTcie :)



Wiek: 42
Dołączył: 08 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z Brzegu

Wysłany: 2007-11-25, 17:10   

No widowisko calkiem przyjemne...zalapalem sie tez na plytke :) Byla tam tez ekipa CLIMATT w 50%skladzie. Mam zastrzezenia do trabki poniewaz bylo jej stanowczo za malo!Pozatym klimacik byl niczego sobie.

Pozdro dla ULICE
od CLIMATT
0 UP 0 DOWN
 
K.B 


Wiek: 36
Dołączył: 03 Wrz 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 18:17   

Fajny koncercik, chociaż również miałem nadzieję, że trąbki będzie więcej...
Gitarzysta super solóweczki zapodawał - a "wejście w tłum" <- extra :D
pocek napisał/a:
...zalapalem sie tez na plytke

Miało być dla pierwszych 20 osób -- siedziałem w Wodniku od 18.00 i płytki nie dostałem - chamstwo ;) hehe
0 UP 0 DOWN
 
eliasztp 


Wiek: 34
Dołączył: 05 Lis 2006

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2007-11-25, 19:35   ULICE

O płyte zespołu prosze sie nie martwic. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze ją dostac to napiszcie do mnie i bez problemu ja wypale i jakoś po uzgodnieniu przekaże
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-11-26, 11:58   

pocek napisał/a:
No widowisko calkiem przyjemne...zalapalem sie tez na plytke :) Byla tam tez ekipa CLIMATT w 50%skladzie. Mam zastrzezenia do trabki poniewaz bylo jej stanowczo za malo!Pozatym klimacik byl niczego sobie.


Ja mam bardzo podobne wrażenia jak Janiss i cytowany poprzednik. Bez perkusji i basu ten koncert nabrał niesamowitego klimatu. NIESAMOWITEGO!!!! Płytkę dostałem - słuchałem w niedzielę przed Barieriami - pogrywa mi w głowie kilka kawałków. Tęsknię trochę do czasów, kiedy K.S. (nie mylić z naszą KS:P) grał z Sexy Doll (tak się pisało?). Brakuje mi kilku kawałków - może by tak odświeżyć? Chociaż z drugiej strony teraz to już chyba inny klimat.

Dziękuję za fantastyczne towarzystwo i okazję do bliższego poznania z nowymi forumowicz/k/ami. Tortille wymiatały, odgłosy nie mniej :P .

Ta trąbka jest świetnym ożywieniem naszych klubowych klimatów. Ostatnio na Jam Session w Ibizie, teraz z Ulicami. Tak 3mać chopaki - jestem Waszym fanem. A jak grosza niebiosa sypną, to i jak za dawnych, dobrych czasów pomyślimy co nieco o mecenacie :) .

A może by kolejny koncert na żywo przez internet? Panowie z Adminalicji - jakie są techniczne możliwości takiego przedsięwzięcia?

Franco

K.B napisał/a:

Gitarzysta super solóweczki zapodawał - a "wejście w tłum" <- extra :D


Taaaa - wejście było super :) )))!

PS Jeszcze jedna dygresja - spędziłem weekend na udanych wieczorach - piątek w Relaksie, sobota w Wodniku, niedziela w BCKu. A niektórzy dalej uparcie twierdzą, że w Brzegu nie ma co robić :) .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2007-11-26, 12:02, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Janiss 
tsss...



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-26, 14:10   

K.B. napisał/a:

Gitarzysta super solóweczki zapodawał - a "wejście w tłum" <- extra :D


Nooooo, jak Grzegorz zapodał w tłum, to nie wiedziałam co się dzieje, myślałam, że jakaś bielizna na scenę poleci, taki szał był ; )

Franco Zarrazzo napisał/a:
Dziękuję za fantastyczne towarzystwo i okazję do bliższego poznania z nowymi forumowicz/k/ami. Tortille wymiatały, odgłosy nie mniej :P .


Odgłosy były sponsorowane przez Literkę W i Ż -od nazw piwka, których przytaczać nie będę, coby reklamy darmowej nie robić ; )
No i Tortillę Wodnikowską rzeczywiście należy wspomnieć, zarekomendować i polecić wszystkim, bo przepyszna jest : D

Franco Zarrazzo napisał/a:
spędziłem weekend na udanych wieczorach - piątek w Relaksie, sobota w Wodniku, niedziela w BCKu. A niektórzy dalej uparcie twierdzą, że w Brzegu nie ma co robić :) .


Zgadzam się w 125% ; ) Ten -jak go nazwaliśmy ze smooth'em- "Rzeżuchowy weekend" był naprawdę bogaty w artystyczno-towarzyskie uniesienia ; ) I ktoś śmie marudzić, że u nas w Brzegu jest nudno?! ; p
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-11-26, 16:29   

Cytat:
A może by kolejny koncert na żywo przez internet? Panowie z Adminalicji - jakie są techniczne możliwości takiego przedsięwzięcia?


Jeżeli pytanie jest skierowane do mnie to odpowiadam:
- Sam przekaz audio jest nawet realny, jedynie w klubie gdzie jest koncert musiało by być łącze internetowe a serwer na audio załatwię.

- Przekaz Video jest już bardziej skomplikowany, nie mam możliwości załatwienia takiego serwera a nie są one niestety tanie.
0 UP 0 DOWN
 
stefanbas 



Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-12-05, 22:18   

Janiss napisał/a:
jadore napisał/a:
[...]za płytkę - nawet dziś przy śniadaniu na chwilkę została włączona


Hah, też odpaliłam ten materiał z rańca iiii.... Znalazłam "Muzyką staję się..." w wersji angielskojęzycznej! HAH! Czyli można powiedzieć, że moje pragnienie (choć połowicznie, bo liczę na wykonanie po polsku) zostało spełnione ; )


janiss wbijaj do Herbowej 7 grudnia, może jak poprosimy Szczura to zagra ten kawałek na bis!! i to na live a nie z mp3... to by dobiero był klimat.. może Eliot na trąbie coś przyjazzuje?? jak byś szła dawaj cyne semesowo! JO !
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-12-05, 22:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Janiss 
tsss...



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-06, 11:31   

Hmmmm, jak w Herbowej serwują naleśniki z rzeżuchą, to jasne, że wbijam ; )
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 11, 2007, 24, koncert, ulice, wodniku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu