Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WSHE w Brzegu - Pytania i opinie.
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-05-11, 01:04   WSHE w Brzegu - Pytania i opinie.

Nowe specjalności w WSHE


Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu poszerza zakres swojej oferty edukacyjnej. Na zatwierdzenie Ministerstwa Edukacji i Sportu czekają wnioski o nowe specjalności: zarządzanie środowiskiem i pedagogika wieku dziecięcego, które funkcjonować będą w uczelni od nowego roku szkolnego 2005/2006.

Studia na kierunku ochrona środowiska, specjalność zarządzania środowiskiem będą przygotowywać specjalistów do programowania, organizowania oraz prowadzenia kontroli działalności w zakresie ochrony i kształtowania środowiska w ujęciu lokalnym, regionalnym i krajowym. W toku studiów absolwenci tej specjalności zdobędą taką wiedzę z zakresu biologii, ekologii, chemii, informatyki, która pozwoli im podejmować pracę w administracji, przemyśle, rolnictwie, instytucjach zajmujących się zintegrowanym zarządzaniem środowiskiem takich jak: urzędach ochrony środowiska, służbach ochrony przyrody, zakładowych służbach ochrony środowiska, biurach projektowych, społecznych organizacjach ekologicznych, w przedsiębiorstwach pracujących na rzecz ochrony środowiska.
Na specjalności pedagogika wieku dziecięcego studia trwać będą siedem semestrów i przygotowywać będą absolwentów do pracy z dzieckiem od wieku niemowlęcego do młodszego wieku szkolnego według najnowszych standardów MENiS. Studenci wyposażeni zostaną w wiedzę teoretyczną z zakresu psychologii rozwojowej dziecka i teoretycznych podstaw pedagogiki. Uzyskają kompetencje diagnostyczne i pedagogiczne w zakresie procesu edukacji w okresie wieku dziecięcego. Absolwent zostanie przygotowany do indywidualnej pracy z małym dzieckiem jako opiekun oraz do pracy w różnego rodzaju instytucjach wychowania przedszkolnego. Tytuł licencjata na tej specjalności daje uprawnienia do pełnienia funkcji opiekuńczych na rynku pracy w całej Unii Europejskiej.
Zajęcia na specjalnościach zarządzanie środowiskiem i pedagogika wieku dziecięcego prowadzić będą w WSHE w Brzegu najwybitniejsi uczeni z Uniwersytetu Wrocławskiego i Opolskiego
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2005-05-11, 20:39   

To ja mże tak nieśmiało zapytam ... kto prócz mnie jeszcze tam chodzi :oops: :?:
0 UP 0 DOWN
 
arachne 

Dołączyła: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-09-25, 21:10   WSHE w Brzegu - proszę o opinie

Chcialabym dowiedziec sie wszystkiego o WSHE w Brzegu, o miejscu w ktorym sie znajduje , o wykladowcach i wykladach, o egzaminach i praktykach (szczegolnie chodzi o kierunki pedagogiczne) ... o mozliwosciach tej szkoly i ogolne informacje o niej... dzieki za informacje... .
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-26, 17:03   

www.wshe.edu.pl
0 UP 0 DOWN
 
arachne 

Dołączyła: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-09-26, 18:10   

tak... tak ten adres mam :) ale dziekuje za niego :) Wiesz bardziej licze na wasze bezposrednie opinie i informacje ale dziekuje.... pa
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-26, 23:14   

Co prawda nie znam tej szkoły, ani nikogo kto do nie by uczęszczał, ale mam wyrobione zdanie na temat Wyższych Szkół Wszystkiego Najlepszego. Obecnie otworzyć taką placówkę to nie jest żaden problem-państwowa komisja akredytacyjna warunkowo może puścić ją w obieg, nawet jeżeli nie spełnia wszystkich wymogów stawianych szkole wyższej. Nikt z reguły nie dba tam o odpowiedni poziom dydaktyczny i szkoły te nastawione są na zwykłe ciągnięcie kasy z obywateli. Dyplom takiej uczelni również jest wart z reguły tyle, ile papier na którym został wydrukowany i tak też widzi to pracodawca.

Zastanów się więc dobrze czy nie lepiej jest podjąć za podobne kwoty studia zaoczne we Wrocławiu lub Opolu, ewentualnie zobaczyć jakie warunki są w tamtejszych prywatnych szkołach? Zapewne finansowo będą podobne, a dydaktycznie na pewno będą stały lepiej niż uczelnia akademicka w niespełna 40 000 mieście.
0 UP 0 DOWN
 
Ewelcia86 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-28, 21:16   

hehe zgadzam sie z tym co kolega napisał powyżej. Mam znajomych którzy uczęszczają jak i skończyli tą WSHE w Brzegu i powiem tak: chcesz sie duzio obijac i imprezować a mało uczyć? to idź do tej szkoły. Poziom nie co wyższy niż w Ekonomiku(nie obrażając oczywiście tej szkoły).
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-10-25, 02:49   

Jakbyś chciała informacji na temat WSHE w Łodzi to mnie ścignij... Jestem tam na trzecim roku (zaoczna grafika).
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2005-12-12, 00:26   

Eee gadacie WSHE Brzeg wymiata , nie ma bata :lol:
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-12-12, 10:02   

ja tam za rok ide na magisterke :evil:
0 UP 0 DOWN
 
arachne 

Dołączyła: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-12-31, 12:05   

Ja tam zaczelam nauke i uwazam ze jest ok po pol roku juz moge cos powiedziec.... i do tanca i do rozanca i do nauki :D
wshe Brzeg jest okej, a z tego co wiem to bardzo sie tam rozkrecilo :) :) jest tak jak powinno byc... a ploteczki wziete z ulicy.... w kazdej szkole sa minusy i plusy, natomiast w mniejszym miescie minusy szybciej sie rozchodza a o plusach czlowiek nie mowi, a jest ich duzo... jak chcecie zobaczyc to zapraszam .... mnie sie podoba a studiuje dla nikogo innego jak dla siebie i czerpie duzo informacji , wiedzy na tematy ktore chce znac.... pozdrawiam arachne
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2005-12-31, 13:21   

arachne napisał/a:
mnie sie podoba a studiuje dla nikogo innego jak dla siebie i czerpie duzo informacji , wiedzy na tematy ktore chce znac


I właśnie o to chodzi !! Najważniejsze to nie robić nic wbrew własnej woli i czerpać z tego satysfakcje...
0 UP 0 DOWN
 
arachne 

Dołączyła: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-20, 16:28   

wlasnie zaczyna sie gorący okres na wshe.... ciekawe jak bedzie?????? :idea:
0 UP 0 DOWN
 
Borut 


Wiek: 40
Dołączył: 28 Cze 2005

UP 4 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-12, 09:41   

Uczeszczam do tej szkoly i musze powiedziec ze nie jest tak jak pisza tu ludzie wyzej. Niedawno byla komisja akredytacyjna (ktora sprawdza dzialalnosc szkol) i powiem z duma ze nasza szkola wypadla bardzo dobrze na tle innych szkół z opolskiego. Szkola istnieje juz dobrych kilka lat i moze na poczatku bywalo zle to teraz jest przyjemnie, wszystko jest dograne i sie ulozyolo, kadra szkoly jest wysoce wyspecjalizowana- doktorzy z UW i UO. Wzrasta takze zainteresowanie studiami w tej placowce co rok przyjmuje sie tu wiecej studentow.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2006-06-21, 19:33   

chodzę do tej szkoły i wcale nie jest tak żle jak kazdy o niej pisze.Fakt pare lat temu nie trzeba było sie tam uczyc zeby zdac,ale teraz poziom znacznie sie poprawił i wymagają od nas dużo.Miałam 3 egzaminy ustne,a to juz chyba o czymś świadczy.Ucza nas profesorowie głównie z uniwersytetu wrocławskiego i opolskiego.Atmosfera w szkole jest naprawde spoko.Jednak przyznaje że są lepsze szkoły, ale są i gorsze np.w opolu na Niedziałka
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, opinie, pytania, wshe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu