Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2007-12-17, 16:58
Jakiego dentystę w Brzegu polecacie?
Autor Wiadomość
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-07, 23:06   

Polecam dr Andrzej Grabowski -Piłsudskiego.

Jako jedyny nie odmówił wizyty w sobotę.Kilka lat temu potwornie bolał mnie ząb i tylko on miał ochotę przyjać mnie w sobotę pomimo ze gdy dzwoniłam był 300 km stąd. Gdy tylko dojechał do Brzegu skontaktował sie ze mną i zaprosił, od tej pory to mój dentysta.
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-08, 12:34   

Ja polecam Panią Wołoszyn na Jana Pawła ( w budynku biblioteki). Przyjmuje też prywatnie w domu i nigdy nie miałam problemu z wizytą, nawet w sobotę. Teraz chodzę tylko do niej. Odradzam panią Grabowską (kiedyś przyjmowała w PSP nr 3), jej plomby nie trzymały się dłużej niż kilka dni i to nie tylko mi...
0 UP 0 DOWN
 
eMGie 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 52 / UP 17



Wysłany: 2007-08-08, 12:59   

ad_kaska napisał/a:
Odradzam panią Grabowską (kiedyś przyjmowała w PSP nr 3)


Dalej przyjmuje :P

Ja polecam właśnie panią Grabowską i pana Grabowskiego, najlepsi dentyści w Brzegu :D Hehe, co niektórzy wiedzą dlaczego ich polecam :P

A tak na marginesie, to ja strasznie boję się stomatologów. Odwiedzam mojego stomatologa może z raz na kilka lat :D :D :D A jak już przyjdę do gabinetu, to ja sam decyduje co, czym i kiedy :P I w życiu nie dałbym sobie zrobić znieczulenia... Nie dlatego, że lubię ból, ale boję się zastrzyku w dziąsło :x
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-08, 13:05   

eMGie napisał/a:
:D Hehe, co niektórzy wiedzą dlaczego ich polecam


co rodzina??:D

eMGie napisał/a:
I w życiu nie dałbym sobie zrobić znieczulenia... Nie dlatego, że lubię ból, ale boję się zastrzyku w dziąsło :x


to nic strasznego ;) uwierz ;) gorsze jest ciecie podniebienia i pozniej szwy ;/ wiesz jak wkurzaja merdajace nitki?? masakra
0 UP 0 DOWN
 
eMGie 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 52 / UP 17



Wysłany: 2007-08-08, 13:13   

pasztet007 napisał/a:
eMGie napisał/a:
:D Hehe, co niektórzy wiedzą dlaczego ich polecam


co rodzina??:D


I to jaka bliska :D

pasztet007 napisał/a:
eMGie napisał/a:
I w życiu nie dałbym sobie zrobić znieczulenia... Nie dlatego, że lubię ból, ale boję się zastrzyku w dziąsło :x


to nic strasznego ;) uwierz ;) gorsze jest ciecie podniebienia i pozniej szwy ;/ wiesz jak wkurzaja merdajace nitki?? masakra


"Merdające nitki" xD Może dam sobie zrobić znieczulenie, bo mnie pani doktor straszyła, że może strasznie boleć (robienie zęba oczywiście :P )
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-08, 16:17   

ad_kaska napisał/a:
Ja polecam Panią Wołoszyn na Jana Pawła ( w budynku biblioteki). Przyjmuje też prywatnie w domu i nigdy nie miałam problemu z wizytą, nawet w sobotę


Osobiście chodzę własnie na Piłsudskiego z racji tego że bliżej mam, więc na wizyty chodze do domku p. doktor. A i muszę przyznać, że również w soboty bywałam u niej, z resztą nie tylko ja , ale również np. mój brat, który swego czasu musiał częściej odwiedzać dentystę ;)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-09, 21:31   

Angel napisał/a:
Polecam dr Andrzej Grabowski -Piłsudskiego.

Jako jedyny nie odmówił wizyty w sobotę


Do tego jeszcze dodam, że w którąś niedzielę łaziłem po ścianach z bólu zęba - tez nie odmówił i przyjechał do gabinetu i mnie przyjął.

A na dokładkę napiszę:
Po wizycie córki u szkolnego dentysty (wiadomo jak oni przyjmują) nasza córka zaczęła sie bać nawet kontroli. Po kilku wizytach u Grabowskiego nabrała zaufania.

Araim napisał/a:
lubi rozsmieszyc

i nie tylko, po prostu ma właściwe, indywidualne podejście do pacjenta. Jak widzi, że ktoś się boi albo nie jest przygotowany na zabieg to woli przełożyć wizytę niż robić na siłę. Dzieciaki podczas siedzenia na fotelu mogą oglądać bajki.

Jednym słowem to nasz rodzinny dentysta (choć szkoda że nie spokrewniony - zawsze to byłoby taniej) ;)
0 UP 0 DOWN
 
szsz01 

Wiek: 52
Dołączył: 02 Gru 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-10, 10:39   

na podstawie moich wizyt u różnych stomatologów:
Kraśnikiewicz: plomby wypadały po 2 dniach
Pikor: dobry ale drogi
Gądek-Baran: staranna, miła, drogo, bo do s-ki z Pikorem
Wołoszyn-Wilk: dziwnie się zachowuje, więcej tam nie pójdę
Bracki: wyjątkowo staranny, doświadczony - wreszcie zrobił porządek w moim uzębieniu, ceny naprawdę przystępne
Kelm: zbiera na dom czy co? cztery wizyty na jednego zęba i w sumie 380 PLN za leczenie kanałowe jednego zęba?
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-10, 13:28   

szsz01 napisał/a:
w sumie 380 PLN za leczenie kanałowe jednego zęba?


Ja u pani Wołoszyn za leczenie kanałowe jednego zęba zapłaciłam 90 zł, a drugiego 30 zł. Więc widać znaczną różnicę w cenie
0 UP 0 DOWN
 
eMGie 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 52 / UP 17



Wysłany: 2007-08-10, 19:59   

ad_kaska napisał/a:
Odradzam panią Grabowską (kiedyś przyjmowała w PSP nr 3), jej plomby nie trzymały się dłużej niż kilka dni i to nie tylko mi...


A byłaś prywatnie czy nie? Bo jesli nie, to nic dziwnego, że się plomby nie trzymają. Za pieniądze, jakie dentysta dostaje z NFZ za zrobienie zęba (kilka groszy), nie należy spodziewać się plomby dobrej jakości.
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-10, 20:12   

eMGie napisał/a:
A byłaś prywatnie czy nie? Bo jesli nie, to nic dziwnego, że się plomby nie trzymają.


Byłam ale niestety się nie udało. Wybacz, ale to dla mnie nie jest argument. Plomby od Pani Wołoszyn trzymają mi się kilka lat, mimo, że były robione na NFZ. Widać ja, moja rodzina i znajomi mamy takie pechowe zęby, że plomby od pani Grabowskiej się nam nie trzymają. Zastanawiam się tylko czy jesteś obiektywny w swoich wypowiedziach, być może bronisz tylko mamy, bo na pewno jest bardzo fajna, ale niestety dentystką najlepszą nie jest trzeba to sobie powiedzieć otwarcie. To tylko moje zdanie możesz mieć inne i ja to szanuje.
0 UP 0 DOWN
 
skarbek05 


Wiek: 61
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2007-08-13, 19:17   

W ramach kontynuacji - polecam dr Drozd z Kamiennej. Młoda, ładna i bardzo miła - ma super sprzęt i "cywilizowane" ceny. Mankament - tylko prywatnie i konieczność wcześniejszej rejestracji telefonicznej - dużo pacjentów :) .
0 UP 0 DOWN
 
kazuss 



Wiek: 40
Dołączył: 26 Paź 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 19:59   

Ja polecam Pania Bieganowską na Jana Pawła.

skarbek05 napisał/a:
"cywilizowane" ceny


zastanawiam sie nad tym stwierdzeniem bo prawie nikt nie pisze jak kształtują się ceny u poszczególnych stomatologów. Weźmy przykład zwykłego borowania i wstawienie plomby. Moja dentystka bierze 70 zl wiec ciekaw jestem jak to sie odnosi do innych :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-13, 20:17   

Moja za plombę bierze 50 zł już ze znieczuleniem. A jeśli robisz na NFZ to oczywiście nie płacisz nic, chyba, że życzysz sobie znieczulenie, to bierze 10 zł :)
0 UP 0 DOWN
 
kazuss 



Wiek: 40
Dołączył: 26 Paź 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 20:28   

Oczywiscie chodzilo mi o wizyte prywatnie :D Widze ze jest znaczna różnica w cenie... (mam nadzieje ze w jakości juz nie ma takiej różnicy ;) ) Pewnie zaraz wyjdzie ze słono przepłacam :(
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, dentyste, jakiego, polecacie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu