Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2007-12-17, 16:58
Jakiego dentystę w Brzegu polecacie?
Autor Wiadomość
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2007-08-13, 19:35   

Ja od najmłodszych lat chodzę do dr Tkaczyńskiej, przymuje na ul. Prusa .
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-13, 20:30   

kazuss napisał/a:
mam nadzieje ze w jakości juz nie ma takiej różnicy ;)

No niestety jest różnica, bo plomby na NFZ są ciemne, a robione prywatnie białe. Ale i tak przepłacasz :evil:
0 UP 0 DOWN
 
kazuss 



Wiek: 40
Dołączył: 26 Paź 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 21:27   

Troche sie nie zrozumielismy. Jesli ide do dentysty to zawsze prywatnie bo na NFZ terminy sa bardzo odlegle i nie chce mi sie czekac (zwłasze jesli wyniknie jakis przypadek typu ukruszony ząb, ból lub cos innego załatwiam sprawe od razu). Poza tym ciemne plomby blleeee sa tragiczne i niestety kiedys w podstawowce takie zakladali i teraz na szczescie wszystkie juz usunalem i wymienilem na białe :D A o róznice chodziło mi wyłącznie w fachowość stomatologów i jakości plomb. Tak jak napisalem, za zwykla plombe musze wyłożyć 70 zeta a u innych (jak w Twoim przypadku) widac troche mniej. I własnie ciekawią mnie ceny wizyt u poszczególnych stomatologów, bo drożej nie zawsze znaczy lepiej ;) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez kazuss 2007-08-13, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-13, 21:53   

kazuss napisał/a:
drożej nie zawsze znaczy lepiej ;)
Oczywiście, że nie :D Może to znaczyć też, że moja dentystka nadal jeździ rowerem, a nie jakąś super wypasioną furą :mrgreen: Ja tam jestem zadowolona i mogę polecić. Bo to co może zrobić mi na NFZ to robi (bierze tylko za znieczulenie 10 zł), a oczywiście wypełnienia robi już prywatnie, bo jak sam stwierdziłeś ciemne są okropne, ale przynajmniej leczenie mam taniej :)
0 UP 0 DOWN
 
Muslima
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-03, 15:32   

Ja zaś polece Sylwestra Pikora dobrze robi ząbki :) prawie nie boli rozsmiesza no i te peeerfumy :D

przyjmuje tylko prywatnie na Młynarskiej.
Koszt takiej wizyty zaczyna się od 50 złotych.
 
qBK 


Wiek: 35
Dołączył: 14 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-03, 23:40   

Ja polecam dr Annę Milczarek /Słowiańska/, która oprócz fachu stomatologa ma też "papiery" chirurga szczękowego (dla tych co by chcieli wyrwać), nowiutki prawie bezbolesny dla pacjenta sprzęt (w przeciwieństwie do dr Wołoszyn /Jana Pawła II/ - ostatni raz pojawiłem się u niej dwa lata temu i piłowała mnie jakimiś sowieckimi maszynami, wrr :D poza tym jakaś taka średnio sympatyczna). Mam i państwowe, i prywatne plomby dr Milczarek i wszystkie całkiem nieźle się trzymają :)
0 UP 0 DOWN
 
sabatina 



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-05, 11:49   

ja osobiscie polecam Panią Trzos - Dołhasz z ul. Zielonej. Natomiast kategorycznie odradzam Pana Grabowskiego z Piłsudskiego. Owy Pan bowiem włożył mi w zęba watkę- małą kulkę z watki- i wziął za to 60 złotych.... Taką kulkę mogłam sobie włożyc samodzielnie....Ten ząb kwalifikował się już do usunięcia - i usunęłam go u innego stomatologa - u Pani Trzos - Dołhasz:) . Leczenie zęba wynosi ok. 80 złotych - to już standardzik, ale za watę nie powinien wziąc nic..... Ciekawe ile więc wyniosło by mnie leczenie....
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-05, 11:54   

Chyba za samo wsadzenie waty nie mógł wziąść 60zł :shock:
to chyba była pewna wizyta i jakiś informacji się dowiedziałaś... bo jak inaczej ?
0 UP 0 DOWN
 
sabatina 



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-05, 11:59   

naprawdę. była to tylko watka. powiedział tak : teraz założymy tylko watkę, a pojutrz będziemy go ratowac... byłam z tatą, który TROSZKĘ sie wkurzył



Moderowany przez smooth:
Proszę nie pisać post pod postem oraz używać opcji edytowania posta


---scalono---

nie pisałabym przecież bzdur. to była moja jedyna taka dziwna wizyta u stomatologa.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-09-05, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-05, 13:01   

sabatina napisał/a:
Owy Pan bowiem włożył mi w zęba watkę- małą kulkę z watki- i wziął za to 60 złotych....


teraz sobie dokładnie przeczytaj co napisałaś :
sabatina napisał/a:
teraz założymy tylko watkę, a pojutrz będziemy go ratowac...

sabatina napisał/a:
Leczenie zęba wynosi ok. 80 złotych -

sabatina napisał/a:
Ten ząb kwalifikował się już do usunięcia - i usunęłam go u innego stomatologa


Choć specem nie jestem ale trochę Ci wyjaśnię:
- Mogę się mylić, ale wizyta była spowodowana bólem zęba, co więcej był stan zapalny/ropny zęba a nie okresowa wizyta.
- Zanim założył Ci watę (możliwe że nasączoną jakimś środkiem aby nie doprowadzić do ponownego ropienia zęba, co by spowodowało niemożliwość dalszych działań przy zębie) wcześniej w 100% odetkał kanał i spuścił "ropę".
- za drugą wizytę raczej już nie liczy. Praktycznie płacisz z góry za całą usługę (uratowanie zęba) a kolejne etapy to już symboliczne kwoty materiałów (np. trutka, plomba, wypełniacz itp) które zostaną użyte.
- Inny stomatolog nie chciał się bawić (bo prawdopodobnie był to ciężki przypadek) ani nawet nie spróbował ratować Ci zęba, po prostu poszedł po najprostszej linii i go Ci wyrwał.

Zatem nie wiem czy dokonałaś słusznego wyboru, ale był to Twój wybór.
Jedno jest pewne - nie masz zęba a była możliwość uratowania go.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-09-05, 13:32   

Moja siostra ostatnio bardzo regularnie chodzi do pani Makowskiej z ul. Chopiny, owa pani nie należy do najtańszych, ale jest bardzo dobra. Siostra jest bardzo zadowolona ;)
0 UP 0 DOWN
 
sabatina 



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-05, 14:01   

sorry, ale ja chciałam leczyc tego zęba - tylko zastanawiało mnie to, ile za to zapłacę, skoro za watę - podkreślam - zwykłą watę bez żadnego specyfiku - wydałam 60 zł. ten Pan nie miał czasu wtedy, a ząb rzeczywiście bolał, bo się ułamał 2 dni wcześniej . sorry, ale ja najlepiej wiem, co włożono mi w zęba, poza tym pytałam się : czy to jakiś felczer? trutka? a może już plomba? wysokośc zażądanej kwoty praktycznie za nic ,zniesmaczyła mnie jak i mojego tatę, który mi towarzyszyl i musiał zapłacic..... wiem, że wielu osobom trudno może w to uwierzyc, ale to prawda - to moje pierwsze, i mam nadzieję ,że ostatnie, tak dziwne i niemiłe doświadczenie. proszę tego nie podważac, bo ja nikomu nie zarzucam, iż kłamie , prezentując swe doświadczenia.. polecam tylko Panią Trzos - Dołhasz. oczywiście nie narzucam, tylko proponuję.
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-09-05, 14:05   

qBK napisał/a:
a polecam dr Annę Milczarek /Słowiańska/

też kiedyś leczyłam kanałowo zęba u tej pani.
Na sprzętach się nie znam więc nie powiem, czy był nowy, czy stary.
Byłam zadowolona z leczenia, aczkolwiek pani skasowała mnie ponad 200 zł (dwa razy tyle ile płacę teraz)
Ale przyznam, że jest bardzo miła :)
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-09-13, 14:22   

I dalej nie wiem na kogo się zdecydować po przeczytaniu opinii...potrzebuję dobrego ale niedrogiego dentysty, bo wydać 300 zł za zęba to zdecydowanie przegięcie...czekam na dalsze opinie:) :roll:
0 UP 0 DOWN
 
missykissy 
missy.kissy


Wiek: 27
Dołączyła: 08 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: ~~Brzeg~~

Wysłany: 2007-09-13, 18:36   

Jak byłam troche mniejsza to chodziłam do dentysty tam do skarbimierza, dentystka jest super a najważniejsze to to że moje zey zostały przez nią uleczone ... :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, dentyste, jakiego, polecacie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu