Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2007-12-17, 16:58
Jakiego dentystę w Brzegu polecacie?
Autor Wiadomość
wysoczansky 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska Os

Wysłany: 2007-10-10, 17:32   

od dobrych kilku lat chodze do pani Gądek na młynarską (obok Pikora) białe wypełnienie kosztuje 50PLN. jest miła, robi solidnie (zrobiła mi chyba 13 zębów i tylko raz się zdarzyło że plomba się rozsypała i to najprawdopodobniej z mojej winy ponieważ ugryzłem coś twardego ) ogólnie jestem zadowolony i nie zamierzam zmianiać dentysty. Polecam! Pikor ponoć ma nowszy sprzęt no ale ceny też stosownie wyższe.
0 UP 0 DOWN
 
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-10-10, 22:56   

Pan Pikor jest technikiem chyba jedyny w Brzegu a do Pani Gądek idę jutro(robiła mi nie jednego zęba).
0 UP 0 DOWN
 
Pearl* 

Wiek: 45
Dołączyła: 07 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-15, 15:02   

Moim zdaniem nie ma w Brzegu dobrego lekarza stomatologa.

Dzięki Pani D.M. straciłam jednego zęba, bo jak sama powiedziała, "ktoś użył złego lekarstwa, zbyt silnego" no i w efekcie musiałam wyrwać zęba, bo już nie dało sie go uratować. Tyle, że od ponad 10 lat chodziłam tylko do tej Pani leczyć zęby. No, ale jaki lekarz przyznałby sie do błędu. Z sympatii do tej Pani nie podaję nazwiska, a co niektórzy domyślą się po inicjałach.

Latem tego roku zmieniłam stomatologa, na rzekomo najlepszego w mieście jak słyszałam od wielu osób i ... Po pierwsze brak podstawowych zasad higieny, bo np. Pani nie zmieniała rękawiczek zmieniając pacjentów, kubeczki jednorazowe też były do wielokrotnego użytku, no chyba że ktoś sie upomniał. Ja tak zrobiłam i Pani zdziwiła się bo pewnie rzadko ma takich pacjentów,ale kazała swojej asystentce wymienić kubeczek i nalać świeżej wody. Ale przy każdej następnej wizycie, ponieważ leczenie kanałowe wymaga kilku wizyt i rękawiczki i kubeczek były już przy mnie wymieniane. Po drugie ta Pani ma już za dużo lat i powinna już wnuki bawić, a nie pracować i stresować pacjentów. Bo pomimo okularów kobieta nie widzi co robi i miałam możliwość poznać jakie to czucie jak wiertło ześlizguje sie na język :( Jak ktoś nie chce mieć niemiłych doświadczeń ze stomatologiem to niech omija gabinet przy ul. Prusa, Pani Tkaczyńskiej-Poetchke (nie wiem, czy dobrze napisałam drugi człon nazwiska).
No a najgorsze jest to, że Pani spaprała mi zęba, ale kiedyś opiszę co dokładnie zrobiła.
0 UP 0 DOWN
 
prezespln 

Wiek: 40
Dołączył: 16 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-16, 17:43   

List do moderatora jak został wysłany:
Witam
Zamieszczony post podważa dobre imię Pani Tkaczyńskiej-Poetschke. Brak jest jakichkolwiek podstaw dla takich tez. Proszę o usunięcie posta z forum i zamieszczenie sprostowania. Jeżeli w ciągu 2 dni nic nie ulegnie zmianie Pani Tkaczyńska będzie zmuszona do wystąpienia na drogę sądową z powództwa cywilnego o zniesławianie. Jednocześnie proszę u upomnieć użytkownika o nie zamieszczanie treści obraźliwych i podwarzających dobre imię opisywanej osoby. Proszę o kontakt w tej sprawie z Panią Tkaczyńską pod numerem tel. ######. W razie nie spełnienia postulatów usunięcia posta Pani Tkaczyńska będzie zmuszona wystąpić z pozwem również wobec administratora witryny.

Tak post został wystosowany do admina.
A Panią Pearl proszę o skontaktowanie się z panią Tkaczyńską lub zgłoszenie sprawy do odpowiedniej instytucji. Przypominam że w internecie nikt nie jest anonimowy a umieszczanie takich treści świadczy o tchórzostwie osoby. Nawet jeżeli administrator strony usunie wpis Pearl a osoba ta nie umieści w tym temacie przeprosin. Pani Tkaczyńska wystąpi na drogę sądową z powództwa cywilnego w sprawie o bezpodstawne zniesławienie.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
dana1s 

Wiek: 73
Dołączyła: 15 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-16, 18:05   Re: Najlepszy stomatolog w Brzegu???

Moni napisał/a:
Jakiego stomatologa w Brzegu polecilibyscie mi najlepiej??(cena nie gra roli)Slyszalam ze w Skarbimierzu jest dobra klinika???
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-16, 18:29   

Ja w gabinecie na ul.Prusa byłem tylko raz od tej pory mam swojego dentyste na Skarbimierzu panią Koriat,bardzo dobry dentysta,miła atmosfera i najważniejsze,że skończyły się moje problemy z zębami :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-12-17, 17:08   

prezespln napisał/a:
List do moderatora jak został wysłany:
Witam
Zamieszczony post podważa dobre imię Pani Tkaczyńskiej-Poetschke. Brak jest jakichkolwiek podstaw dla takich tez. Proszę o usunięcie posta z forum i zamieszczenie sprostowania. Jeżeli w ciągu 2 dni nic nie ulegnie zmianie Pani Tkaczyńska będzie zmuszona do wystąpienia na drogę sądową z powództwa cywilnego o zniesławianie. Jednocześnie proszę u upomnieć użytkownika o nie zamieszczanie treści obraźliwych i podwarzających dobre imię opisywanej osoby. Proszę o kontakt w tej sprawie z Panią Tkaczyńską pod numerem tel. ######. W razie nie spełnienia postulatów usunięcia posta Pani Tkaczyńska będzie zmuszona wystąpić z pozwem również wobec administratora witryny.

Tak post został wystosowany do admina.
A Panią Pearl proszę o skontaktowanie się z panią Tkaczyńską lub zgłoszenie sprawy do odpowiedniej instytucji. Przypominam że w internecie nikt nie jest anonimowy a umieszczanie takich treści świadczy o tchórzostwie osoby. Nawet jeżeli administrator strony usunie wpis Pearl a osoba ta nie umieści w tym temacie przeprosin. Pani Tkaczyńska wystąpi na drogę sądową z powództwa cywilnego w sprawie o bezpodstawne zniesławienie.
Pozdrawiam


Posty przywracam i ustosunkuję się do wypowiedzi.

Nie widzę nic obraźliwego w poście napisanym przezPearl*, jest to tylko wyrażenie własnej opinii którą gwarantuje nam konstytucja:

Art.13 Konstytucji RP:
"Rzeczpospolita zapewnia wolność prasy i innych środków społecznego przekazu"


Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej, która w art. 54, pkt.1 mówi: Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

W poście użytkowniczki Pearl* nie ma żadnych obrażających elementów które łamały by chociażby regulamin forum, uważam że jest to napisanie własnego zdania i kasowanie go było by sprzeczne z konstytucją.

prezespln, nikt nie złamał prawa, ani konstytucji więc post został przywrócony. W przypadku zgłoszenia sprawy do sądu osoba pozywająca narazi się jedynie na koszty sądowe w tym przypadku. W razie czego posiada Pan również mój numer telefonu, więc temat uważam za zakończony z mojej strony.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-17, 17:31   

jadore napisał/a:
proszę o nie komentowanie tej rozmowy tutaj.

a gdzie można to skomentowac ? bo post prezespln, to jakiś kiepski primaaprilisowy żart chyba jest.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-12-17, 18:04   

Wypowiedź Jadore była umieszczona na czas aż podejmę decyzję co zrobić z tymi postami. Tyczyła się ona 2 osób których posty zostały chwilowo ukryte. Oczywiście można komentować ;)
0 UP 0 DOWN
 
prezespln 

Wiek: 40
Dołączył: 16 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-17, 20:42   

Witam
Od razu chcialem zanaczyć że ja tylko pośredniczę w wymianie opini a forum. Treści zamieszczone przeze mnie są redagowane przez Panią Tkaczyńską. Stwierdzenie że "nie stosuje się zasad higieny a pani dentystka powinna wnuki bawić bo już nie widzi" są według Pani Tkaczyńskiej obraźliwe. Wolność słowa to jedno ale dlaczego w takim razie Pearl nie powiedział/a wprost jakie ma zastrzeżenia albo nie zgłosiła faktu rzekomych zaniedbań do odpowiednich instytucji np. SANEPID? Ja przekaże te nformacje jak się sprawa dalej potoczy to już zależy od Pani Tkaczyńskiej-Poetschke.
PS. To nie jest żart prymaprilisowy (do 1 kwietnia troche daleko).
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-12-17, 20:51   

Skoro rzeczywiście nie przestrzega zasad higieny i jest prawdą, to co piszą forumowicze, to nie rozumiem za co tu się obrażać...
To tak jakby ktoś mi powiedział, że jestem dajmy na to mniej inteligentna niż inni, bo np. mam ocenę dopuszczającą z języka polskiego. Ale skoro byłoby to prawdą, to za co miałabym się obrażać :-P
O to chyba tutaj chodzi, żeby przekazywać swoje opinie i przeżycia z gabinetów dentystycznych, żeby ewentualnie polecić lub przestrzec innych przed podobnymi doświadczeniami.
Ja nie wiem jak jest, bo nie znam tej pani i pierwszy raz słyszę to nazwisko, ale nie wydaje mi się, żeby Pearl* miała jakiś cel w bezpodstawnym krytykowaniu kogoś. Widać ma podstawy by mieć takie, a nie inne zdanie...
0 UP 0 DOWN
 
Pearl* 

Wiek: 45
Dołączyła: 07 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-17, 23:14   

Ja nie miałam zamiaru nikogo obrażać , inaczej nie używałabym słowa Pani mówiąc o Pani doktor, użyłabym tylko pewnych nie wulgarnych epitetów, a to nie leży w mojej naturze.
Czy kubeczki są wymieniane, czy nie pacjenci sami mogą to ocenić. A ja dostałam zużyty kubeczek i poprosiłam o wymianę, to był mój sposób na zwrócenie uwagi na to "niedociągnięcie". Zatem proszę nie pisać, że nie zareagowałam.
Pani doktor jest kobietą , a kobiety są wrażliwe, nawet powiedziałabym bardzo wrażliwe na punkcie swojego wieku, co mogę zrozumieć, że dotknęło Panią doktor i za to mogę przeprosić.
0 UP 0 DOWN
 
kajka 

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-09, 12:17   

Ze względu na fachowość i nowoczesny sprzęt mogę polecić państwa Kobusińskich z Oławy. Ceny porównywalne z brzeskimi a wizyta dużo przyjemniejsza, niestety mają odległe terminy. A to jest stronka http://www.kobusinscy.pl/
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-17, 13:22   

Z zainteresowaniem czytam opinie na temat brzeskich stomatologów. Dla mnie najwazniejsza jest jakość wykonanej pracy przy zębach. Wizyty u tych specjalistow nie należą do przyjemnych, dlatego ważne jest aby naprawić ząbki bez poprawek u innego fachowca no i żeby wypełnienie wutrzymało wiele lat. Jest mozliwa róznica w wykonaniu w ramach NFZ i "prywatnie" choćby ze względu na lepsze i gorsze materiały a czasami sprzęt. Natomiast sama usługa i zaangażowanie powinno być ze strony lekarza jednakowe w obydwu przypadkach. Pojawiły się tutaj opinie pozytywne i negatywne a nawet kryptoreklamy. Krzywdzące jest stwierdzenie, ze w Brzegu nie ma solidnych stomatologów - wielu z nich ma pacjentów z Wroclawia itp. Jeżeli chodzi o Panią Tkaczyńska to zawsze słyszałem dobre opinie, myślę, że jeżeli byłoby inaczej to pacjenci masowo odeszliby do innych lekarzy, których w naszym niedużym mieście jest sporo. Klieci i ich zadowolenie niczym niewidzialna ręka rynku sami tworzą hierarcię wśród brzeskich dentystów. Widać to po części w tutejszych opiniach i długości kolejek przy zapisach. Ja mam prosty wybór. Leczę ząbki u mamy i jestem zadowolony. Mam też indywidualny tok leczenia - jak podnoszę rękę to mama przerywa wiercenie :) Powodzenia na fotelach !!!
0 UP 0 DOWN
 
biz21 

Wiek: 48
Dołączyła: 24 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-17, 20:27   

A ja polecam Panią Monikę Drozd :) Przyjmuje prywatnie na ulicy Kamiennej. Naprawdę same plusy.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, dentyste, jakiego, polecacie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu