Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2008-04-06, 21:35
Villa Park ..... nowe mieszkania w Brzegu
Autor Wiadomość
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-03-04, 21:28   

Jak bym miała kupować mieszkanie to wolała bym we Wrocławiu to nie jest i nie będzie miasto zaściankowe, a i ceny można trafić podobne. A tak poza tym to zawszę będę bronić prywatnych domków na wsi, nie musi to być wieś z lat 80 może być nowoczesna ale to zawsze wieś i spokój :evil:
0 UP 0 DOWN
 
kibol 

Wiek: 52
Dołączył: 31 Gru 2007

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2008-03-04, 22:13   

Do Pani w 3 wcieleniach: brzeżanka, Natty_Dread i Brzeg - owianka
Tak kibol to ja a Ty droga Pani w trzech osobach to kto brzeżanka, Natty_Dread czy Brzeg - owianka ? Twoje wypowiedzi są tendencyjne i każdy kto czyta to widzi nie ma potrzeby się kryć i opowiadać bajeczki bo to śmieszy. kibol pozdrawia
0 UP 0 DOWN
 
brzeżanka 

Wiek: 49
Dołączyła: 25 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-05, 09:32   

kibol napisał/a:
Do Pani w 3 wcieleniach: brzeżanka, Natty_Dread i Brzeg - owianka
Tak kibol to ja a Ty droga Pani w trzech osobach to kto brzeżanka, Natty_Dread czy Brzeg - owianka ? Twoje wypowiedzi są tendencyjne i każdy kto czyta to widzi nie ma potrzeby się kryć i opowiadać bajeczki bo to śmieszy. kibol pozdrawia


pomijając twój iloraz inteligencji, ja zadawałam merytoryczne pytania w przeciwieństwie do Ciebie, jak zaznaczyłam wcześniej nie gadam z debilami takimi jak ty na poważne tematy. NIe powinieneś jednak nikogo obrażać. Co do tendencyjności to natty jest przeciw tej inwstycji, a ja jestem za, jak ty nas ubrałeś w jedną osobę? Twój nick powoduje że mam wrażenie że reprezentujesz swym głosem jakieś najniższe instynkty i wartości.

P.S. Powiedz co bierzesz bo chcę to samo dostawać....
0 UP 0 DOWN
 
Natty_Dread 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-05, 10:58   

haha dobree!
kibol poprawiłeś mi humor z rana:) ale to fakt..coś ciekawego musisz brac skoro tak twierdzisz :D
nie no pękam ze śmiechu :)
w ogóle o co Ci chłopie chodzi?
"do Pani w 3 wcieleniach..." Ty mi powiedz czy aby Ty napewno masz 36 lat? I najważniejsze..na jakiej pdostawie twierdzisz, ze ja, brzeżanka i Brzegowianka to jakby to powiedziec..że my to jednośc?? <lol>
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-03-06, 08:01   

Brzeg-owianka napisał/a:
Mieszkania będą drożały, to dlaczego nie korzystać z co prawda nie najtańszych mieszkań, ale ładnych, sprawdzonego gościa, a nie wynosic się z ładnego Brzegu do obleśnego Opola.

A jednak nie sa tanie...
Niestety oblesny jest Brzeg, oblesny i zasciankowy. Wlasciwie to nie jest nawet prowincja. Tym bardziej dziwia mnie ceny w tym miescie. Opole tez nie jest jakims specjalnie duzym i szczegolnym miastem. Napreza tylko muskuly i nic z tego nie ma.
Jednak pracujac w Opolu i majac tam rodzine i wiekszosc znajomych, wybieram Opole.
0 UP 0 DOWN
 
Natty_Dread 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-06, 09:26   

moze ceny tu są takie bo bardziej im chodzi o ludzi z wroclawia..wszedzie zachwala sie ze to tylko 30 minut do wroclawia..30 minut do opola..niektorym to pasuje bo szybciej dojechac do wroclawia niz przebic sie pzrez caly wroclaw do domu /pracy
nie wiem nie mam pojecia ale zdecydowanie tu za drogo :)
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-03-18, 17:25   

cena owszem może i dość wysoka za sam stan deweloperski.....
ale dużym plusem tych mieszkań jest ich położenie....
środek miasta, ale na uboczu i do tego z widokiem na park......
0 UP 0 DOWN
 
kibol 

Wiek: 52
Dołączył: 31 Gru 2007

UP 4 / UP 3



Wysłany: 2008-04-05, 01:54   

Natty_Dread napisał/a:
haha dobree!
kibol poprawiłeś mi humor z rana:) ale to fakt..coś ciekawego musisz brac skoro tak twierdzisz :D
nie no pękam ze śmiechu :)
w ogóle o co Ci chłopie chodzi?
"do Pani w 3 wcieleniach..." Ty mi powiedz czy aby Ty napewno masz 36 lat? I najważniejsze..na jakiej pdostawie twierdzisz, ze ja, brzeżanka i Brzegowianka to jakby to powiedziec..że my to jednośc?? <lol>


http://forum.gazeta.pl/fo...4164&a=77371537
he he he ej nie jestem sam w tych opiniach.
P.S.
psss- biorę maryche a Ty co ?
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-30, 09:08   

Z tego, co się orientuję to Villa Park bije inne inwestycje tylko i wyłącznie lokalizacyjnie.
Co do wypowiedzi Pani w trzech osobach jest to zwykła reklama, ale ma prawo tak robić.
Właśnie ruszyła nowa budowa w okolicach ul. Konopnickiej, więc ceny powinny być bardziej atrakcyjne.
Jakoś dziwnie się stało, że rezerwacji jest coraz mniej?! Czyżby ludzie ochłonęli.
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-09-27, 05:05   

Wyglada na to ze osoby ktore wstrzymaja sie z decyzja kupna mieszkania, beda mogly kupic w bardzo dobrej cenie na poziomie 0 w Villa Park. Juz tylko dwa kwartaly do zakonczenia budowli a tu zadne jeszcze nie zostalo sprzedane zgodnie z tym co widnieje na stronie dewelopera.

Corvin napisał/a:
Niestety oblesny jest Brzeg, oblesny i zasciankowy. Wlasciwie to nie jest nawet prowincja. Tym bardziej dziwia mnie ceny w tym miescie. Opole tez nie jest jakims specjalnie duzym i szczegolnym miastem. Napreza tylko muskuly i nic z tego nie ma.
Jednak pracujac w Opolu i majac tam rodzine i wiekszosc znajomych, wybieram Opole.
0 UP 0 DOWN
 
nowyforumbrzeg 


Wiek: 49
Dołączył: 21 Sty 2009

UP 8 / UP 6



Wysłany: 2009-02-12, 08:30   

Jeżeli nie zejdą z cen to życzę im powodzenia na dzień dzisiejszy w Opolu można kupić mieszkanie od dewelopera taniej niż w Brzegu
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2009-02-12, 09:42   

Andrzejbrzeg napisał/a:
akoś dziwnie się stało, że rezerwacji jest coraz mniej?! Czyżby ludzie ochłonęli.

Ocjloneli bo tez ceny mieszkan sa za wysokie, a takze kredyt mieszkaniowy dostac jest nielatwo (patrz artykul w jednym z ostatnich nto).
0 UP 0 DOWN
 
BASSEPROD 


Wiek: 39
Dołączył: 05 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-26, 10:02   

A ja Powiem Wam Tak.... Kupić mieszkanie Villa Park czy w ogóle jakieś duże mieszkanie? Przecież to jest kompletna paranoja... za ponad 100m2 trzeba dać lekko ponad 500tys zł....już nie mowie o tych, którzy wezmą na kredyt - bo to już w ogóle pętla na szyi, ponieważ nie dość, ze wysoki czynsz, to jeszcze miesięczna wysoka rata za mieszkanie, a gdzie opłaty, a gzie życie???? a jeszcze niech będą dzieci na utrzymaniu, szkoła itp...można niezłe popłynąć..... Nawet nowa kawalerka kosztuje ok 170 tys zł. Jestem zdania, że za te pieniądze zdecydowanie kupie sobie duży dom, czynsz zapłacę raz do roku lub kwartalnie i to grosze, a za to co oszczędzę na czynszu wiejskiego, względem miasta, to po 2 latach będzie mnie stać na niezłe autko i tankować je. Fakt ze w mieście wszędzie jest blisko, ale mi wystarczy jak raz na tydzień pojadę i zrobię sobie duże zakupy, a jak czegoś braknie, to można jeszcze podjechać :) . Do pracy mogę te 10-20km dojeżdżać, ale wiem, że jak wrócę do domu, to mam komfort, własne podwórko, zero problemów z sąsiadami, cisza, spokój , własny ogród. Swoje podwórko zagospodaruje tak jak będę chciał, a nie takie, jakie muszę zaakceptować....no i mam pewność,, że żaden palant nie wysmaruje mi ścian sprayem.... Dużo ludzi popada w długi ze względu na swoja głupotę...tzn przez nieumiejętność gospodarności pieniędzmi. :-P
a przecież za cenę nowej kowalerki można już mieć własny domek z podwórkiem. Starszy o starszy, ale lepsze to, niż cisnąć się w bloku w kawalerce. :-P
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2009-02-26, 10:25   

BASSEPROD zycie zweryfikuje twoje plany i to bolesnie.
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2009-02-26, 11:18   

Corvin napisał/a:
BASSEPROD zycie zweryfikuje twoje plany i to bolesnie.


skad ta pewnosc?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, mieszkania, nowe, park, villa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu