Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Brzeżanie chcą tańsze paliwo
Autor Wiadomość
tomkk 



Wiek: 46
Dołączył: 21 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-04, 09:44   Brzeżanie chcą tańsze paliwo

Wiem, że dyskusja się toczy pewnie w innym temacie, ale tutaj tekst o Waszej akcji:

Brzeżanie chcą tańsze paliwo
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-01-04, 10:17   

Brzeżanie chcą... wszyscy chcą. oglądałam jednak niedawno wiadomości- paliwo jest droższe dlatego że jest mniejsze zapotrzebowanie na nie niż np latem. nie wiem ile w tym prawdy jest :P
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-04, 10:23   

robaczek napisał/a:
Brzeżanie chcą... wszyscy chcą. oglądałam jednak niedawno wiadomości- paliwo jest droższe dlatego że jest mniejsze zapotrzebowanie na nie niż np latem. nie wiem ile w tym prawdy jest


oj chyba zle ci sie zdaje :) zmowa cenowa i nic pozatym
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-01-04, 14:42   

może i tak, nie znam sie :p ale jednak tak mi się wydaje. przecież latem więcej osób wyjeżdża, przez co zużywane jest więcej paliwa. zimą jest mniejsze zużycie. czyż nie?

nie chcę się z nikim wykłócać. tak słyszałam, i nic poza tym. nie znam sie po prostu- sama nie posiadam swojego samochodu, wiec nie jestem na bieżąco. zmowa cenowa? na pewno jest, ale też uważam że ze względu na mniejsze zużycie jest zimą, toteż ceny są wyższe.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-01-04, 14:46   

robaczek napisał/a:
. zimą jest mniejsze zużycie. czyż nie?


większe ;) ......bo zanim silnik się rozgrzeje to pobiera wiecej paliwa ;) ....no i latem część osób przesiada się na rower/nogi ;) .....a zimą jest za zimno by chodzić piechotą :]
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-01-04, 14:49   

ok masz rację. jednak dużo osób woli czasem zimą iść gdzieś na nogach, bo np jest ślisko. ja dalej uważam że latem jest większe zużycie :( bo latem większość ludzi wyjeżdża na wakacje... a co za tym idzie- więcej tankują ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-04, 15:00   

robaczek napisał/a:
większość ludzi wyjeżdża na wakacje... a co za tym idzie- więcej tankują


To nie chodzi tyle o same wakacje, równie dobrze możemy powiedzieć, że w ''zimie więcej ludzi wyjeżdża na ferie''
Trzebaby znaleźć i zaglądnąć w jakieś statystyki, trudno powiedzieć jak ma się zużycie paliwa do pór roku.
Artykuł czytałam, zadziwił mnie, bo nie wiedziałam, że na opolszczyźnie jest aż tak źle :shock:
Przecież to kpina... Jesteśmy jednym z najbiedniejszych województw w Polsce i mamy najwyższe ceny paliw :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-01-04, 18:19   

robaczek napisał/a:
paliwo jest droższe dlatego że jest mniejsze zapotrzebowanie na nie niż np latem

Niech będzie droższe, zresztą paliwo cały czas drożeje, ale zaskakujące są te różnice w cenach paliwa w Brzegu i chociażby oddalonej o niecałe 20 km Oławie.

blaster napisał/a:
zmowa cenowa i nic pozatym

Też mi się tak wydaje. Brzeg to małe miasto, a ceny paliwa są wyższe niż w Warszawie, gdzie statystycznie życie jest droższe, a ludzie zarabiają zdecydowanie więcej, niż w naszym mieście. W Brzegu widzę coraz więcej samochodów, a tankować paliwo gdzieś trzeba, samochód na wodę niestety nie pojedzie. Jedni woleli machnąć ręką na brzeskie stacje i pojechać chociażby do Oławy, innym nie uśmiecha się przemierzanie 20 km na stację benzynową, dlatego popieram protest.
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-01-04, 21:52   

też sie zastanawiałam, dlaczego np w Oławie jest tańsze paliwo. i również popieram protest- dlaczego my mamy być "gorsi" i płacić więcej?
zastanowiłam się bardziej nad tym problemem z porami roku. oglądałam wiadomości- tam jakiś kolo tłumaczył dlaczego tak jest (zimą). zastanowiłam się jednak nad tym, i rzeczywiście pory roku nie mają nic do tego. a takie gadanie jest po to aby uspokoić zbuntowanych. tak? czy znowu się mylę? :(
0 UP 0 DOWN
 
sigalit 



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Lis 2006

UP 0 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-05, 23:53   

blaster napisał/a:
zmowa cenowa i nic pozatym


dokladnie tak. W Brzegu widocznie wszyscy sie dogadali i trzymajo jedno cene, natomiast w innych miastach tak nie jest i stacje konkurujo ze sobo obnizajac ceny by przyciagnac klienta.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzezanie, chca, paliwo, tansze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu