Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2008-06-25, 23:12
TVN 24
Autor Wiadomość
eMGie 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 52 / UP 17



Wysłany: 2008-01-20, 18:15   

Chciałbym również zauważyć, że dziewczyna dająca sensowne argumenty przyjaźniła się bądź nadal przyjaźni z cyganką, co jeszcze bardziej usensownia jej argumenty... Szkoda, że jej przerwali...
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-20, 18:22   

cała prawda jest taka iż mniejszość romska zła i dobra wystąpiła jako całość
brat brata broni......

przykładów na żle postępowanie tej mniejszości można podawać bez chwili przerwy....
ja osobiście bawiłem się w młodości z niektórymi z Cyganów.... i dlatego też mam inne zdanie nt.

to nie jest problem całej społeczności TO JEST PROBLEM POSZCZEGÓLNYCH JEDNOSTEK...... przepraszam za duże litery......

redaktor TVN24 bez przesady...... to miałbyć bezstronny reportaż ???

trzeba było zaprosić Pana redaktora na stację PKP żeby zobaczył jednostki żebrzące...
ostatnio nawet na wrocławskim PKP brzeski żebrak się doczepił.....

nie jestem i nie byłem rasistą szanuję Cyganow, Romów etc.....
ale jednostek nie szanuje....

przychodzi X do PUPu na podpis i zaświadczenie a w ręku paczka Marlboro....
pokażcie bezrobotnego z takimi fajkami......
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-20, 18:35   

Witam
jestem bardzo rozczarowana przedstawionym reportazem i obawiam sie ze poszlo wszystko w zlym kierunku. pan prowdzacy zupelnie nie poradzil sobie z prowadzeniem tego tupu przedstawienia i teraz to juz moze byc gorzej niz zle.
zebrala sie ekipa ktora jest akurat przedstawicielami "porzadnej" rodziny romskiej, w ktorej sa matki, które pracuja a ich dzieci chodza do szkoł.
a to przeciez nie tu jest problem. Ten problem nie dotyczy tej grupy romow. doskonale wszyscy wiedza o jaka grupe chodzi.
Wszyscy brzezanie widza wciaz te same osoby z grupy romow ktorzy sie wiecznie awanturuja, pija alkohol urzadzaja bojki (w lecie to poprostu w rynku nie mozna spokojnie przejsc) cyganki na parkingach ktore wyciagaja od ludzi pieniadze a przede wszystkim te male dzieci ktore biegaja z gilami po pas brudne i zaniedbane, ktore nie maja zadnych autorytetow poza wciaz pijacymi rodzicami. dlaczego nikt nie mowil o tych dzieciachach ktore begaja po ulicach czy dworcu pkp i szarpia o torebki czy zebraja "na bulke" czy papierosa!
to jest problem.
problemem nie jest rodzina ktora ma czysto w domu i zachowuja sie jak przystalo na polskich obywateli.(swoja droga dlaczego pokazano rodzine ktora nie mieszka na zamkowej albo na plantach- bali sie?)
Boje sie szczerze mowiac tego co sie moze wydarzyc a moze wiele...

Jestem jak najbardziej za tym o czym mowila jedna z pan ze chcieli wygospodarowac jakas sale dla swoich potrzeb.
Troche nie ladnie ze od dwoch instytucji nie dostali pozwolenia ale widac byly ku temu jakies powody.
co z tego jak i tak z takiego klubu zrobi sie pijalnia alkoholu.

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2008-01-20, 19:04   

tvn24 pokazało nagrania z rynku gdy nasi bili cyganów, jak z za nimi latali etc..
ale nie pokazali jak 40 cyganów z Wrocławia biega za Naszymi jak w 10 "butują" Naszego kolege.. biedna Cyganki takie porzywdzone!!! "rzygać" mi się chce jak widzę taką obłudę..
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-20, 19:20   

Nie rozumiem tego wszystkiego

Nie pracują to raz
Opłaty za mieszkanie free, media free, dodatkowo socjal w wysokosci 900zł na dziecko

no sory gdzie tu sprawiedliwość ?

Do roboty a nie żerować na państwie
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-20, 19:24   

Devon napisał/a:

Opłaty za mieszkanie free, media free, dodatkowo socjal w wysokosci 900zł na dziecko



Czy to można jakoś potwierdzić? Bardzo mi zależy z kilku względów. Czy naprawdę nasze państwo zapewnia aż taką ochronę mniejszości? I na bazie jakiś przepisów?
0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2008-01-20, 19:27   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Czy to można jakoś potwierdzić? Bardzo mi zależy z kilku względów. Czy naprawdę nasze państwo zapewnia aż taką ochronę mniejszości? I na bazie jakiś przepisów?


z tego co napisał Devon to gdzieś to słyszałem i to raczej prawda, niestety ale na mojej ulicy przeprowadziła sie rodzinka romów, a państwo wyremontowało im kapitalnie mieszkanie, wiem bo remont przeprowadzał mój kumpel....

gdzie by Polska rodzina dostała tak wielki gratis na start??

<bleee> :? :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2008-01-20, 19:28   

Brzeg24.pl
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-20, 19:36   

Devon napisał/a:
Do roboty a nie żerować na państwie


I nie na państwie, tylko na jego obywatelach. Zwłaszcza tych, ktorzy płacą i płacili podatki.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-20, 19:37   

RySzArD napisał/a:
z tego co napisał Devon to gdzieś to słyszałem i to raczej prawda, niestety ale na mojej ulicy przeprowadziła sie rodzinka romów, a państwo wyremontowało im kapitalnie mieszkanie, wiem bo remont przeprowadzał mój kumpel....


Jest to niestety prawda, na dziecko romskie dostają 900zł na utrzymanie
Niepracujący rom dostaje też socjal ale nie wiem jaki

ps. Angole przecież ich chcieli wypędzić dając im funty ale Ci się wypieli i zostali...
A cześć dostała się do nas !

W materiale pokazali jak biją romów, a nie pokazali początku jak to romowie zaczęli i naszych kopali wstyd
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-20, 19:42   

Devon napisał/a:

Jest to niestety prawda, na dziecko romskie dostają 900zł na utrzymanie
Niepracujący rom dostaje też socjal ale nie wiem jaki


Devi - ja porzebuję dowodów - ja już sie o to raz posprzeczałem z wykładowcami. Ja też wiem, że płacą. Kilka miechów temu była zadyma w K. Koźlu o te wypłacane zasiłki. Niestety temat mi uciekł - pisało o tym NTO. Może by warto odświeżyć ?

Ale DOWODY !
0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2008-01-20, 19:42   

Devon napisał/a:
W materiale pokazali jak biją romów, a nie pokazali początku jak to romowie zaczęli i naszych kopali wstyd


a przecież ostatnio skopali i spałowali jedno kumpla bo stał nie opodal ul. Jabłkowej..

albo jak 40 cyganów z Wrocka ganiało po mieście za garstką ziomków.. tego nie pokażą bo cyganie to przecież niewiniątka..
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-20, 19:47   

RySzArD napisał/a:
a przecież ostatnio skopali i spałowali jedno kumpla bo stał nie opodal ul. Jabłkowej..

albo jak 40 cyganów z Wrocka ganiało po mieście za garstką ziomków.. tego nie pokażą bo cyganie to przecież niewiniątka..


Ja już czuje ze będzie nieciekawie z naszym mieście. Jak oni tak bezkarnie sobie egzystują to będą zgrzyty.
0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2008-01-20, 19:51   

Cytat:
Ja już czuje ze będzie nieciekawie z naszym mieście. Jak oni tak bezkarnie sobie egzystują to będą zgrzyty.


Devon chciałbym napisać co będzie ale nie mogę.. doczekamy się Wielkiej Rewolucji..
koktajle to nic......................................................................................................
0 UP 0 DOWN
 
paluchvip 
RemZ 07two



Wiek: 37
Dołączył: 11 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2008-01-20, 20:10   

RySzArD napisał/a:

Devon chciałbym napisać co będzie ale nie mogę.. doczekamy się Wielkiej Rewolucji..
koktajle to nic......................................................................................................



Chłopie co ty tu piszesz nie gadaj takich zeczy na forum zamknij jadaczke jak wiesz co bedzie to zachowaj to dla siebie :twisted: :twisted: :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 24, tvn


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu