Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2008-06-25, 23:12
TVN 24
Autor Wiadomość
Kadi 


Wiek: 41
Dołączył: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz/Brzeg

Wysłany: 2008-01-20, 23:29   

Nie pójdą do pracy bo nie są przyzwyczajeni i nikt nie da im pracy bez wykształcenia.Jakby dostali tyle zasiłku na jedno dziecko co Polacy z opieki (czyli jakieś 50 zł na dziecko) to może by pracowali.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-20, 23:30   

Proszę Was serdecznie nie wrzucajcie wszystkich Romów do jednego wora... Bo pomimo tego że są czarne owce to są także osoby które są Romami ale żyją godnie... Nie rozwiązujcie tego siłowo bo to nie ma sensu... możecie tylko zepsuć sobie życie


Ps. PoCo jak ci się podoba post możesz postawić piwko ;)


Kadi więc trzeba zmienić system a nie Bić Roma ile wlezie... :X można znaleźć rozwiązania ale trzeba usiąść na spokojnie bez emocji... wtedy beda protesty i inne pierdoły ale może zmieni to sytuację nawet jak miałby zamiatać drogi to przecież Człowieka z Honorem żadna praca nie hańbi ;)
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2008-01-20, 23:42, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Neyka 
Masz dołek.... to go zakop!!!!! :D



Wiek: 36
Dołączyła: 03 Sty 2006

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-20, 23:44   

a ja sie zgadzam z Pasztetem!!! Nie wrzucajcie wszystkich Romów do jednego wora.. bo taką opinie mają wyrobioną w Polsce, a sa osoby które normalnie pracują i studiują:) Pamiętajcie każdy człowiek jest inny!!!
0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2008-01-21, 00:31   

pasztet007 napisał/a:
roszę Was serdecznie nie wrzucajcie wszystkich Romów do jednego wora...


pytanko.. to czemu z angli ich chcieli wywalić? tu jest to samo, tylko że tu nikt im nie da kasy żeby Sobie odjechali.. :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-21, 00:46   

NIE wrzucajmy wszystkich do jednego worka !

Są cygani wąchajacy klej , zebrajacy , dziadujący , śmierdzacy , wszczynajacy burdy ! Powiem szczerze takich mi prawie nie żal !

Żal mi tylko tych którzy maja jakiś biznes, mają kasę , radzą sobie ( mimo tego ze sa minejszością) , reperezentują soba pożądnego Roma , a jeden z drugim dresiarze zafajdani NORMALNYCH ludzi leją ,biją zaczepiają ! Podobnie było z żydami , dlaczego POLAK nie lubił żyda bo ten sobie radził ( tak kombinował ze coś z tego miał ) nie krzywdząc nikogo ! Czętso gęsto jest to po prostu ludzka zawiśc i zazdrosc !
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-21, 01:11   

RySzArD napisał/a:
pasztet007 napisał/a:
roszę Was serdecznie nie wrzucajcie wszystkich Romów do jednego wora...


pytanko.. to czemu z angli ich chcieli wywalić? tu jest to samo, tylko że tu nikt im nie da kasy żeby Sobie odjechali.. :oops:



wszystkich?? raczej nie ;) sądzę że porządny Rom nawet w Anglii byłby szanowany...
też chciałbym żeby parę osób opuściło forum ale to pobożne życzenia... :oops:

i nie wyjeżdzaj mi z takimi tekstami bo do póki będę znał porządnego Roma to będę trwał przy swoim zdaniu
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2008-01-21, 02:26   

http://wiadomosci.onet.pl...,relacjetv.html
0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2008-01-21, 07:31   

Baran napisał/a:
Żal mi tylko tych którzy maja jakiś biznes, mają kasę , radzą sobie ( mimo tego ze sa minejszością) , reperezentują soba pożądnego Roma


moim zdaniem tacy nie maja problemów.. a gdy pisze romowie to mówie o wszystkich, cyganie i ciapuki to piszę o ich najgorszym marginesie.

Cytat:
i nie wyjeżdzaj mi z takimi tekstami bo do póki będę znał porządnego Roma to będę trwał przy swoim zdaniu


Pasztet to się ożeń z porządną cyganką, wtedy Ci udowodni jaka Ona to jest porządna..
0 UP 0 DOWN
 
qwerty 



Wiek: 85
Dołączył: 07 Lut 2006

UP 7 / UP 1


Skąd: OB

Wysłany: 2008-01-21, 08:58   

Dajcie sobie spokój... sami się nakręcacie a problem i tak pozostanie...
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-21, 09:39   

RySzArD napisał/a:
Cytat:
i nie wyjeżdzaj mi z takimi tekstami bo do póki będę znał porządnego Roma to będę trwał przy swoim zdaniu


Pasztet to się ożeń z porządną cyganką, wtedy Ci udowodni jaka Ona to jest porządna.


twoje post mają zabarwienie lekko rasistowskie... nie wiem z kim się ożenię... może to będzie Romka murzynka czy azjatka ... wazne zeby chyba kochała i byliśmy szczęśliwi...
nie wiem coś się tak czepił... jakiś cygan buchnal cilopatke w piaskownicy ??


RySzArD, jeżeli będzie ślub z Romką zostaniesz zaproszony...
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-21, 11:35   

http://wiadomosci.onet.pl...,relacjetv.html
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2008-01-21, 12:48   

Zastanawia mnie dlaczego nie pokazali tych cyganów którzy stoją na ulicach (rynek, młynarska ogólnie centrum gdzie się od nich roi) gdzie straszą swoim zachowanie czy bytem , na filmie widzę ładne mieszkanie, schludnie ubranych Romów wszystko okej tylko pytanie:
Gdzie reszta właśnie tych których obywatele miasta się boją czy obawiają ??? Wstydzicie się ich ??? Dlaczego kamera "nie chodziła" za tymi z workami wypełnionymi klejami czy innymi świństwami ??? Oto jest pytanie !!! Czy ktoś mi odpowie ???
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-21, 12:57   

Napisz do TVN24 moze ci odpowiedza.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-01-21, 13:47   

ślicznotka-e-34 napisał/a:

Gdzie reszta właśnie tych których obywatele miasta się boją czy obawiają ??? Wstydzicie się ich ??? Dlaczego kamera "nie chodziła" za tymi z workami wypełnionymi klejami czy innymi świństwami ??? Oto jest pytanie !!! Czy ktoś mi odpowie ???


Media nie przedstawiają rzeczywistości. One ją kreują dla własnych potrzeb i celów. NIE MA OBIEKTYWNYCH ani NIEZALEŻNYCH mediów. Sensacja, przemoc. Właśnie odebrałem kolejną paczkę z książkami, a w niej "Media-Eros-Przemoc. Sport w czasach popkulutury." Wybór różnych tekstów dokonany przez prof. A. Gwoździa. Akurat połknąłem tekst Baudrillarda o tragedii na Heysell w kontekście hiperrzeczywistości i kondycji społeczeństwa, które Francuz określa jako "polityczne".

Zrozumiałem to wszystko już jakiś czas temu - teraz studiując antropologię nowych mediów uzyskuję tylko jakby legitymację do wyrażania swoich poglądów. Przypomnij sobie relacje z Protestu Paliwowego - jak bardzo one różniły się od oczekiwań ludzi biorących udział w proteście? Vide teksty na odpowiednim wątku.

Nikogo nie interesuje, nawet samych widzów w Polsce, jak jest naprawdę. Ludzie chcą sensacji - chcą krwi i koktalji mołotowa, chcą linczu i najlpiej transmitowanego na żywo na cały świat. Aby z kubkiem popcornu i chipsami oglądać gladiatorów współczesności. Ludzie chcą Niemców tępiących biedną i niczemu niewinną społeczność cygańską. Bo w całej Polsce jesteśmy Niemcami (wide np. cytowane przez Roztropka wypowiedzi).
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2008-01-21, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
lycha18 

Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-21, 15:10   

Gadanie ze ci porzadni sa ok gów.... prawda kazdy cygan to cygan i najlepiej zeby se wyp... z brzegu bo okradaja starsze kobiety moja babcie kiedys okradli to sa smiecie i tyle..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 24, tvn


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu