Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Promocja bez emocji
Autor Wiadomość
YMTqVtX@neostrada.pl


Dołączył: 04 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-10-12, 00:16   Promocja bez emocji

Od niedawna jestem uczestnikiem tego forum, i z przykrością muszę stwierdzić , że zainteresowanie promocją naszego miasta ze strony forumowiczów jest niewielkie. Podejżewam, że wynika to z powodu młodego wieku większości uczestników. Być może, że zainteresowanie tych osób idzie w innym kierunku. A szkoda, bo miasto nasze jest pięknym miastem, potrzebuje tylko sprawnych i fachowych rządów, których jakoś od wielu lat nie możemy się dochować. U wszystkich kolejnych włodarzy tego miasta brak było i jest długofalowej strategii. Brak sprytu i zmysłu organizacyjnego, oraz umiejętności pozyskiwania inwestorów. Wszystkie dotychczasowe rządy obliczone były jedynie na jedną kadencję, dlatego skutki tych rządów są tak opłakane. Do tego w Poważnym stopniu przyczyniły się władze wojewódzkie, które na przestrzeni lat wykazywały niehcęć do naszego miasta, co w pewnym stopniu było hamylcem w działaniach naszych władz. Dlatego też apeluję do forumowiczów z młodego pokolenia o wiekszą aktywność. Przecież to o Wasze miastu tu chodzi, i Wy musicie zadbać o jego rozwój. Dla porównania proszę spojżeć na internetowe forum NTO, tam zainteresowanie jest ogromne. Pozdrawiam wszystkich a szczególnie młodzież.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-10-12, 02:45   

Ja się stram jak mogę natomiast sam niczego nie zrobię. Już sama inicjatywa zrobienia forum i utrzymania go kosztuje mnie wiele pracy. Ale forum nie zniknie i mam nadzieję że wkońcu my coś pokażemy.

Co do forumowiczów to każdy się wstydzi. Organizowaliśmy spotkania i naprawdę efektowne były tylko te pierwsze gdzie było kupe ludzi i nikt się nie wstydził, teraz na pytanie czy idziesz na spotkanie forumowiczów większość mówi przecież ich nie znam, nie na tym to polega właśnie trzeba się poznać i zrobić coś co postawiło by miasto na nogi, ale czy jesteście na to gotowi?
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-12, 17:19   

Ze mną to jest tak, że jestem gotowy podjąć się każdej inicjatywy, byleby tylko ktoś miał jakiś sensowny pomysł. Sam jednak nauczony wieloletnią kadencją naszych polityków, jak i swoim doświadczeniem uważam, żę jak każdy sam o siebie nie zadba to nikt mu tego nie da. Dlatego już mi się nawet nie chce mieszać w te sprawy, bo po prostu uważam to za stratę czasu. Niemniej jednak bardzo chętnie pomogę w realizacji mądrych i sensownych przedsięwzięć.
0 UP 0 DOWN
 
YMTqVtX@neostrada.pl


Dołączył: 04 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-10-12, 18:30   Do Administratora

Szanowny Yasiu Jestem pełen podziwu dla Twojej pracy, i uważam że zrobiłeś kawał dobrej roboty dla naszego miasta. Jednocześnie jestem zaskoczony tym, że władze tego miasta nie doceniają Twej pracy, ponieważ to forum również służyć tym władzom powinno. Warunkiem tego jest umiejętność korzystania z tego forum przez władze, tj. wyciąganie pozytywnych wniosków zawartych w opiniach forumowiczów. Skoro władze tego nie robią, a jeszcze dąsają się na działalość tego forum, to znaczy, że nie są władzą, bo każda szanująca się władza jest mądra mądrością swoich obywateli. Jeżeli tego nie rozumie, to znaczy nie powinna być władzą. Tobie zaś stokrotne dzięki za to co czynisz. Czyn dalej swoją powinność nie oglądając się na trudności. Niedługo zmieni się władza i napewno doceni Twoje działania. życzą wytrwania w postanowieniach.

[ Dodano: 2005-10-13, 14:23 ]
Czy może być negatywna promocja? okazuje się, że może. Do takiej negatywnej promocji niewątpliwien należy nowo powstające smietnisko przy ul. Dzierżonia pomiędz budynkami o numerach 16 i 24. Jest tam spory plac niezagospodarowany, na którym okoliczni mieszkańcy urządzili sobie śmietnisko. Kiedyś plac ten był ogrodzony od strony ulicy ze straganem warzywnym. Od pewnego czasu tu nikt nie gospodarzy, oczywiście ogrodzenia też już nie ma. Pozostałe resztki straganu służą spragnionym pijaczkom jako ochrona przed deszczem. Jest pytanie: dlaczego nikt nie interesuje się tym terenem? do kogo ten teren należy? dlaczego służby porządkowe nic z tym nie zrobią? I pytanie do najwyższego: Dlaczego nie weżmie do galopu wszystkich odpowiedzialnych za stan czystości w tym mieście?
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-10-18, 10:51   

Ja jestem z Płocka, a z chęcią zająłbym się promocją Brzegu, bo widziałem trochę jego zdjęć i to mi wystarcza ;)
Zrobię może jakiś baner na swojej stronce do naszego forum i zobaczymy, czy "zwali" się tu milion turystów w przyszłem wakacje ;) ))
yasiu - tak trzymaj!
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-10-19, 17:00   

Jasiu jakis ty dobry... I U! A my Moderatorzy to tez cos robimy :) :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
YMTqVtX@neostrada.pl


Dołączył: 04 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-10-20, 14:13   Odpowiedz dla "Skibek"

Dziękuję Ci w imieniu swoim i reszty Forumowiczów. Każda promocja, naszego miasta jest mile widziana. Jeżeli jesteś w stanie u siebie nasze miasto promować to będziemy Ci bardzo wdzięczni. A przy okazji jeżeli będziesz potrzebował naszego w jakimś sęsie wsparcia, to chętnie pomożemy. Pozdrawiam i życzę pomyślności.
0 UP 0 DOWN
 
Borut 


Wiek: 40
Dołączył: 28 Cze 2005

UP 4 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-21, 21:19   

Urodzilem sie w tym miescie i jestem dumny z niego co do tej pory mimo tylu problemów osiągnięto. Ale martwi mnie już ta dłuższa stagnacja. Myślę, że nasi samorządowcy powinni się spotkać z dyrektorami i prezesami największych firm dziąłających na terenie miasta. Porozmawiać o wspólnej promocji, być może prezes pewnej firmy kiedyś poleci nasze miasto swoim znajomym z innych firm, że naprawde warto tu inwestować, że tu sie dba o inwestora. Wierzę, że na efekty nie trzeba by było długo czekać. Dla przykładu podam kilka firm z regionu Jelczańskiego które osiedlając sie brały pod uwagę swoich klientów i odbiorców: Autoliv APT Oława, Autoliv APR Jelcz, zakłady ALG, SCA itd. Za niedługo otworzy sie Autoliv Retractor w Strzelinie. Myślę, że miasto powinno się zainteresować strefą ekonomiczną i albo dogadać sie z pomorską strefą, w której teraz działa firma Ewiko w sprawie udostępnienia powierzchni pod inwestycje bądz tez włączenia do tej strefy gruntów miejskich. Jest też inna możliwość starać sie o utworzenie filii strefy wałbrzyskiej. Tereny przy obwodnicy obok jednostki Zielonka świetnie się do tego nadają. Mam również nadzieję, że jeśli znajdziemy inwestora na ten teren to i gmina Skarbimierz, i gmina miasto nie bedzie w tej kwesti sie wspierała.
Osobiście uważam, że gmina Skarbimierz powinna zostać przy przyszłych wyborach powinna zostać rozwiązana a tereny włączone do miasta. Mogę dać sobie rękę uciąć, że wtedy mielibyśmy tu park technologiczny, a na czele wszystkiego stanąłby prezydent miasta( miasto by podwyższyło swą range).
To są moje polityczno gospodarcze wywody, ale wierzę, że kiedyś bede mógł zobaczyć prawdziwy rozwój naszego miasta.
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-10-21, 21:55   

Ho ho... Polityką mi tu zapachniało (zapachniało? to chyba złe słowo...).
0 UP 0 DOWN
 
YMTqVtX@neostrada.pl


Dołączył: 04 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-10-23, 15:12   Odpowiedz dla "Borut"-a

Szanowny "Borut"-cie Twoje spostrzeżenia są bardzo słuszne i na czasie. Ubolewam jednak nad tym, że tylko my mieszkańcy widzimy problem stopniowego upadku tego miasta. Nie widzą tego władze. Władze nasze okopały się w swoich gabinetach, i poza nimi niczego nie widzą. Wszelkie postulaty i uwagi na różne tematy, naszego życia w tym mieście odbierane są przez te władze jako atak w celu dokopania im. Nie potrafią lub nie chcą widzieć problemu, pozytywnega aspektu, kierujących różne uwagi. Smutne to , lecz prawdziwe. Przypominają się dawne czasy, gdy kierowane uwagi dotyczyły jakiegoś kacyka, kwitowane były słowami "co to socjalizm wam się nie podoba?" Niestety taka mentalność tkwi jeszcze w wielu głowach, a w szczegolności głowach ludzi władzy. Z moich obserwacji wynika, że każda następna ekipa władzy jest gorsza od poprzedniej. Jeszcze parę lat. coś w tym mieście się pozytywnego działo, obecnie już nic. Miasto nasze powoli staje się zaściankiem, z emerytami i rencistami jako jedynymi mieszkańcami. Jako dowód słuszności moich spostrzeżen swiadczą: brud na ulicach i chodnikach, zapaskudzonych psimi odchodami, paprzewracane chodniki z wystającymi płytami idziurami, odrapane budynki z popękanymi ścianami, poobrywane rynny spustowe, dziurawe dachy. Można jeszcze długo wymieniać, lecz i tak do decydentów to nie trafi.
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-23, 15:41   

Bardzo przygnębiający ten wątek. A przecież już niedługo nastanie najlepszy czas dla naszego miasta! Na ulicach pojawią się ekipy remontowe, wzrośnie poziom kulturalny różnych inicjatyw organizowanych przez miasto itd. A dlaczego? Przecież w przyszłym roku mamy wybory samorządowe i darmozjady (w dużej większości) siedzące w ratuszu będą chciały przedłużyć swoje urzędowanie z ukochanym burmistrzem Wojciechem "I Nie Dzieje Się Nic" Huczyńskim.

Zaczną więc pompować pieniądze w różne, dostrzegalne przez mieszkańców, inicjatywy. O tym, że to się nie działo przez pozostałe 4 lata nikt nie będzie pamiętał. Jaki to będzie piękny okres, w którym zewsząd będą nas atakowały hasła rozwoju, promocji i świetlanej przyszłości... Liczę na to, że w Brzegu będzie prawie tak pięknie jak w Polce przez ostatnie dwa miesiące :roll: :D
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-28, 10:18   

A skąd w ogóle ten pomysł że to Miasto ma zrobic życie kulturalne
Miasto ma zrobić promocję i nie wiadomo co jeszcze? Miasto jest od tego żeby stworzyc warunki a nie ROBIĆ. I w zasadzie gdyby miasto robiło tyle - było by znacznie lepiej.
Zajrzyjcie sobie na http://free.art.pl/szp - to moja osobista działalnosc promocyjna. moja i kilku moich przyjaciół prowadzona od 12 lat. Służę rozlicznymi zabawnymi szczegółami na temat działalności.
Takich ekip w mieście jest kilka. Sadzę, że z radościa powitałyby nowych kolegów/koleżanki zainteresowanych promocją. Promocja to nie tylko folderki, mapki, strony internetowe.
Serio.
0 UP 0 DOWN
 
Skibek 



Wiek: 44
Dołączył: 17 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Płock

Wysłany: 2005-10-28, 10:26   

Racja, Racja Radku (czyli RRR). Święte słowa... Tak MMMaj i nie odpuszczaj. 12 lat to kawałek czasu i kawał (zapewne) dobrej roboty...
Jak żeś uduchowiony to kaman do "Sztuki" i dorzuć swoje 12 groszy...
0 UP 0 DOWN
 
YMTqVtX@neostrada.pl


Dołączył: 04 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-11-06, 21:21   Promocja na N I E

Promocją na NIE w naszym mieście jest między innymi cena benzyny we wszystkich istniejących stacjach. Tak jak z wielu rzeczami panującymi w naszym mieście nie mogę się zgodzić, tak też nie mogę zgodzić się z cenami jakie fundują nam właściciele tych stacji. Jako przykład; w Brzegu na dzień dzisiejszy cena benzyny E 95 wynosi 4 zł 19 gr. Dla przykładu już w Oławie na początku miasta ta sama benzyna 4zł 15gr. Natomiast we Wrocławiu ta sama benzyna czyli E 95 od 4zł 06gr do 4zł 04gr. Natomiast w Siechnicach spotkałem benzynę E 95 w cenie 3zł 85gr. Jak cena brzeskiej benzyny ma się do cen we Wrocławiu? Dlaczego u nas tak pazerni są właściciele stacji? Proponuję totalny bojkot wszystkich stacji w Brzegu. Tankujmy przy każdej bytności we Wrocławiu, a zmusimy tych panów do obniżki cen. Wszyscy kierowcy wspólnie walczmy z nieuczciwymi handlowcami, którzy naszym kosztem nabijają sobie kasę. W jedności siła a pokonamy ich. A druga sprawa jak to się dzieje, że mimo istnienia paru stacji, na wszystkich jest jednakowa cena? To świadczy o wspólnej zmowie. aby nie było miedzy nimi konkurencji.
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-06, 21:39   

Niestety też nie wiem od czego to zależy. Ja widziałem, że w Opolu Pb95 kosztuje poniżej 4 zł.
Słyszałem informacje, że do końca roku ma być w Brzegu 10 stacji z gazem, także myśle, że konkurencja będzie zacięta a ceny będą spadały. Już teraz można zaobserwować, że mamy jeden z tańszych gazów w okolicy. W Oławie jest po 2,23-2,29, natomiast ja w Brzegu tankuje po 2,12 i nie wiem czy to jest najtańsza stacja, ale co do jakości nie mam zastrzeżeń.

Właśnie wymyśliłem nowy temat najleposze i najgorsze stacje benzynowe jak i gazu w Brzegu. Proszę dzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.
http://www.forumbrzeg.pl/...opic.php?t=1082
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bez, emocji, promocja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu