Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie najlepiej kupić samochód używany??
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-08, 19:15   Gdzie najlepiej kupić samochód używany??

Witam... chcialbym się zapytać doświadczone osoby gdzie można najlepiej kupić samochód używany? Wiem, że w internecie jest pelno ofert, ale nie zawsze są one prawdziwe.

Chcem kupić samochód, a nie wiem jak się do tego zabrać.

Proszę o pomoc :) lub radę :)
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2008-02-08, 19:28   

tydzien urlopu i wyprawa do Niemiec albo dalej, i kupic z podwórka od właściciela. Najmniejsze prawdopodobieństwo że się natniesz...
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-08, 19:51   

Dobre auto da sie rowniez kupic w polsce - poprostu trzeba uwazac na kity sprzedawcow i jechac z kolegami / ja tak zawsze kupowałem auta i tylko raz trafiłem na złom :)
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2008-02-08, 19:58   

Elektroniczna wersja auto giełdy (bardziej rozszerzone info niż w gazecie i fotki) jak również allegro, przeglądasz oferty jedziesz oglądać i kupujesz, lub nie :P
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-02-08, 20:31   

Małcin na początku odpowiedz sobie na kilka pytań: jakie auto, ilo letnie, za jaką kase, itd a poźniej pytanie gdzie :D
0 UP 0 DOWN
 
doko 
Dobry Miś



Wiek: 58
Dołączył: 15 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-08, 21:49   

Ja mam do do sprzedania Peugeot 306 kombi.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-09, 00:22   

Necia napisał/a:
Małcin na początku odpowiedz sobie na kilka pytań: jakie auto, ilo letnie, za jaką kase, itd a poźniej pytanie gdzie :D


Necia ja wiem jakie auto itp :) i powiem, ze chcialbym kombi :) ale po prostu nie wiem gdzie mam wybierać oferty...

:/
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-02-09, 10:48   

steve napisał/a:
Necia ja wiem jakie auto itp :) i powiem, ze chcialbym kombi :) ale po prostu nie wiem gdzie mam wybierać oferty...

:/


od razu odradzam auto, które jeździło po Wrocławiu :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-09, 10:59   

a może warto zapytać koło salonu samochodowego gdzie sprzedają także używane?? bo są plusy kupna takiego auta ;)
Przeważnie są to auta od 1 właściciela kupione w polsce auta takie sa oddawane w rozliczeniu przy kupnie nowego auta... fakt cena jest wyższa o ok 2-4 tys ale masz gwarancję minimum 3 miesieczną i masz pewność że auto nie było kradzione... :)
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-09, 13:09   

kupione w polsce to od razu odradzam / cos z niemiec / juz sprowadzonego do polski / sprawdzic stanu oleju , zobaczyc czy auto idzie czy nie kopci czy sie silnik nie poci czy nie jest pospawane z przystanku autobusowego badz z 4 cwiartek innych aut / czy sa luzy w ukladzie kierowniczym czy stuka cos w zawieszeniu ? wycisnac ze sprzedajacego najnizsza cene ciagle narzekajac i jechac do domu:) nowym autkiem oczywiscie:)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-09, 13:27   

Baran napisał/a:
kupione w polsce to od razu odradzam
Dlaczego ;) ?? miałem na mysli auto kupione w polsce ale nie od zwyklego goscia ale z rozliczeń masz przynajmniej gwarancję na początek fakt cena wyższa ale auto masz sprawdzone w serwisie ;) alezy tylko na jaki trafisz ;) U naszych zachodnich sąsiadów można trafić na okazję ale nie wierzmy w cuda ;)


patrząc na cenę dolara amerykaskiego ;d można sciągnąć coś ze stanów ;) i w miarę tanio doliczając koszty transportu ;) mialem na mysli mustanga z 73 roku :D
0 UP 0 DOWN
 
barmanik 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 1624 / UP 147


Skąd: OB/GSL

Wysłany: 2008-02-09, 19:34   

Najlepiej kupić od ojca....znasz historię samochodu a ojczulek zawsze coś opuści albo zaproponuje korzystny system ratalny :)
Nie wierz w bajki typu samochód od pierwszego właściciela, emeryta i z przebiegiem ok. 100 tys. Uważaj na samochody "zbyt błyszczące", z umytym silnikiem. Przypatrz się szybom czy wszystkie są z takie same. Weź ze sobą kogoś kto się zna na danej marce, albo takie auto posiada. Kup sobie tester lakieru jeżeli sprzedawca zapewnia na 1000%, że auto jest bezwypadkowe.
0 UP 0 DOWN
 
Acio 
Artur/Bartek



Wiek: 68
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 4 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-20, 21:55   

KtOŚ napisał/a:
steve napisał/a:
Necia ja wiem jakie auto itp :) i powiem, ze chcialbym kombi :) ale po prostu nie wiem gdzie mam wybierać oferty...

:/


od razu odradzam auto, które jeździło po Wrocławiu :)


Miałem auto które jeździło po Wrocławiu i było dobrze, Brzeg już dorównuje niejedno krotnie Wrocławskim ulicom.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gdzie, kupic, najlepiej, samochod, uzywany


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu