Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
pomysł na walentynki ?!
Autor Wiadomość
Tomaszos 



Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2008-02-13, 20:08   pomysł na walentynki ?!

Już jutro walentynki ! :D Jak zamierzacie je spędzić ? Czy macie ciekawe pomysły na spędzenie tego dnia z ukochaną osobą ? albo jakiś wyjątkowy prezent? kolacja we dwoje, przy świecach itp... PISZCIE :wink:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-13, 20:19   

wrocław koncert plus kino :)
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-13, 20:33   

Miły wieczorek przy kolacyjce i świeczkach w Restauracji ;)

Winko, dobra muzyka i [...]

=***
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-13, 20:40   

A ja osobiście, mimo że mam z kim, nie spędzam jakoś specjalnie Walentynek, uważam, że to czysto komercyjne święto nic nie warte, bo jeśli się kocha Kogoś, to kocha się cały rok, a nie tylko 14 lutego, zawsze to powtarzam ;)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-02-13, 22:59   

lol jutro będzie się działo :D Kobiety góra :D babskie spotkanie przy miłych %% a jak :P
Bez facetów też można się dobrze bawić hihi 8)
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-13, 23:30   

Ja jeszcze nie wiem, coś się szykuje, ale mało walentynkowego. Ostatnio słyszałam, że w Ghanie bojkotują to amerykańskie (a tak na prawdę europejskie) święto i ogłosili 14 lutego dniem czekolady, bo podobno przodują wśród jej producentów :D Ja proponuje w Brzegu zarządzić Święto Chałwy lub jeszcze lepiej Święto Truffli :)
Ostatnio zmieniony przez Pepe 2008-02-13, 23:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Tomaszos 



Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-13, 23:57   

Pepe napisał/a:
Ja proponuje w Brzegu zarządzić Święto Chałwy lub jeszcze lepiej Święto Truffli



całkiem fajny pomysł hihi :mrgreen: :P
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-14, 00:02   

Ja osobiście nie przepadam za tym świętem, ale jutro będzie mnie można spotkać w BCKu o godz 18tej :) .

Poza tym to rocznica śmierci mojego Taty... więc jakoś tak ambiwalentnie... czyli rano Cmentarz i chwila refleksji, wieczorem w drugą stronę.

Zapraszam do BCKu - ma się dziać ;) .
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-14, 01:50   

odnośnie walentynek takie male cos ;D krótka rozmowa pary nastolatków ;)

Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2008-02-14, 01:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2008-02-14, 08:00   

Pan_Pasztet napisał/a:
krótka rozmowa pary nastolatków

qrcze, a ja klatkę i biceps wczoraj zrobiłem :wink: :D nie pomyślałem... :D
Yvvone napisał/a:
jeśli się kocha Kogoś, to kocha się cały rok, a nie tylko 14 lutego, zawsze to powtarzam

teoretycznie tak, tylko takie dni nie są po to żeby tylko w ten dzień kochać, ale żeby mieć pretekst (jeden z wielu), żeby jakoś to uczucie uzewnętrznić. Jakbyś codziennie dostawała kwiaty, chodziła do kina, teatru czy restauracji to w końcu stałoby się to normalnością, a kiedyś może nawet zbrzydło. Tyle w teorii bo w rzeczywistości:
Yvvone napisał/a:
to czysto komercyjne święto
Z tym się zgadzam. Myślę, że te stereotypowe pomysły na walentynki są mocno przechodzone i przynoszą więcej problemów niż przyjemności. Bo niby dlaczego właśnie w ten dzień kupować kwiaty, które są co najmniej 2x droższe niż tydzień wcześniej lub później :?: :? Dlaczego w ten dzień wybierać się do teatru, kina czy restauracji, skoro akurat wtedy są one maksymalnie zatłoczone i znika cały sens tego niby święta, bo gdzie tu atmosfera sprzyjająca romantyzmowi kiedy zewsząd ocierają się o Ciebie dziesiątki (setki) osób :? :?:
Do tego wystarczy przejść przed wystawami sklepowymi, żeby mieć tego "święta" serdecznie dosyć. Wszędzie plastikowe serca, różyczki, kupidynki... wszystko na czerwono... i wszędzie te tłumy... ja już mam dosyć.

Wiem jednak, że można odejść od tych stereotypowych zachowań i wystarczy zorganizować cokolwiek więcej niż na codzień. Wyłączyć telewizor (ratując się przed plastikowymi komediami romantycznymi serwowanymi w tym okresie) przygotować romantyczną kolację przy świecach, pójść na spacer w miejsce w którym się dawno nie było, przygotować upominek, niekoniecznie drogi lub kojarzący się na pierwszy rzut oka z walentynkami, ale taki, który tylko dla nas coś znaczy... To chyba lepiej może wyglądać niż wizyta w zatłoczonym kinie.

Reasumując, ten dzień jest po to, żeby przypomnieć sobie o czymś, o czym w natłoku codziennych problemów i obowiązków najzwyczajniej w świecie zapominamy.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2008-02-14, 08:44   

Cytat:
Biceps i klate...
haha umarłam... :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-02-14, 09:11   

zapraszam wszystkich dzisiaj do BCK o godzinie 18 - bo czemu nie? będzie można sie pośmiać, popatrzeć na brzeskich artystów... a może będzie to inspiracja do spędzenia miłego wieczoru? ;)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-14, 10:50   

robaczek napisał/a:
zapraszam wszystkich dzisiaj do BCK o godzinie 18 - bo czemu nie?


O to ja zrobię najpierw "klatę i biceps" i potem pewnie wpadnę jak mi przeziębienie focha nie strzeli :wink:

Cóż w zasadzie kwintesencje walentynek przynajmniej tak jak ja to widzę ujął zbyhoo ...a poza tym to zawsze dobra okazja, żeby właśnie zorganizować jakiś niecodzienny koncert, napisać wiersz, piosenkę, no i pretekst by pod osłoną tegoż święta uczynić pierwszy nieszkodliwy krok w stronę nawiązania jakichś relacji..no i właśnie..nieformalnie to chyba też świętą murarzy, co ;) ?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-14, 11:23   

smooth napisał/a:
napisać wiersz, piosenkę,


HAH! Napisałem kiedyś piosenkę dla dziewczyn na Walentynki. Taka popierdółka - nawet ktoś ją zagrał :) . O symfonii i batucie, co to się unosi do f-dur... pewnikiem gdzies mam na kompie jakąś wersję baaaardzo roboczą. Co prawda nie było tam nic o Walentynkach, ale amour i takie tam...
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-14, 11:29   

Ja również pojawię się o 18 w BCK :D

Zbychoo, zgadzam się z Tobą w 100%, nic dodać, nić ująć :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, pomysl, walentynki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu