Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
2007/08 - 19. Cukierki Brzeg - Duda Leszno (20.02; 18:30)
Autor Wiadomość
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-02-29, 15:47   

Insert, jest cos takiego jak doping i antydoping. Ze oni maja frajde, niech maja, ale nie kosztem klubu.
A kibicowanie, jakie prezentuja przynosi tylko szkode. Ci goscie robia zle PR kibicom Cukierkow (jacy by nie byli), przynosza szkode klubowi (vide teksty o kierownictwie) i, choc nie wiem czy na pewno, deprymuja zawodniczki...
Reszte pozostawiam bez komentarza.
0 UP 0 DOWN
 
Insert 


Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2007

UP 4 / UP 0


Skąd: wziąć?

Wysłany: 2008-02-29, 16:09   

Anty doping? moim zdaniem jest coś takiego jak wyzywanie w tym przypadku swoich zawodniczek, czy oni coś takiego robią? Nie! Czyli nie ma w tym przypadku mowy o anty dopingu. Jeżeli przychodzą na hale i płacą za bilet jak każda osoba to mogą robić wszystkie rzeczy które są zgodne z regulaminem hali, a czy jest zakaz o nie kibicowaniu? i pozdrawianiu klubów duchów? W Pabianicach była trochę inna sytuacja ze sponsorem, tam zawsze jest i będzie Włókniarz nie żadna Polfa czy inna firma. Więc proszę was jeszcze raz o niekomentowanie w taki sposób poczynań tych chłopaków. Według mnie ci chłopcy bardzo ładnie zachowują się pamiętając o Stali.
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2008-02-29, 20:04   

zgadzam sie z masonem to przynosi taki sam efekt jakbyśmy zebrali grupke osób i razem krzyczeli algirdas paulauskas czy żenia nikonowa.... pamięć jest? jest no ale co to ma wspólnego z cukierkami, tylko tyle ze p. Zdebik moze sie rozmyslic ze sponsoringu widzac to co sie dzieje .. a przeciez nam jest potrzebny drugi taki sponsor a nie zaden.... pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
MSI 

Wiek: 30
Dołączył: 17 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-29, 21:48   

To może już wogule nic nie będzie dopingu przestaniemy krzyczeć.To wogule będzie siara dla klubu bo inni kibice będą sie śmiać że CUKIERKI ODRA BRZEG nie ma kibiców :mrgreen: hahahha. A jak chcecie to my możemy przestać wystarczy powiedzieć.Pozdro dla INSERT hahah
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-02-29, 22:05   

Insert, wyzywanie wlasnych zawodniczek, to nie jest antydoping, to zwykle #%£@§!!
Doping to dzialanie majace na celu pobudzenie do dobrej gry. Uwazasz, ze takie dzialania pobudzaja?
Jak sam napisales, pozdrawianie innych klubow? Ja dziekuje za takie pozdrowienia. Pozdrowic mozna raz slowami "kibice z brzegu pozdrawiaja Wroclaw", ale nie skandowac w czasie meczu nazwy innego klubu. Pozdrowic mozna kibicow klubu przeciwnego. Mozna nawet podejsc i podac dlonie. Oczywiscie, trzeba uwazac, zeby ochrona nie potraktowala tego jako prob zaczepki obcych (zdarzalo sie to), ani zeby nie urazic gosci.

Powiem szczerze, uwazam, ze kibice Stali stanowia ogromny potencjal, ale wykorzystuja go zupelnie nie tak, jak mogliby.

Zauwazyliscie, ze po meczu zawodniczki przyjezdne schodzac z boiska pozdrawiaja swoich kibicow nawet jesli przegraly mecz?
Ile razy Wy mieliscie okazje byc uczestnikami takiego zdarzenia?
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-02-29, 22:08   

MSI, juz sie smieja. Ze Brzeg nie majac wlasnych kibicow, zaprasza kibicow innych klubow...
0 UP 0 DOWN
 
Insert 


Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2007

UP 4 / UP 0


Skąd: wziąć?

Wysłany: 2008-02-29, 22:15   

Właśnie! Oni mają potencjał i jak widzę to mają też dobre chęci. Niestety nikt nie chce ich na kierunkować. Podejrzewam, że z meczu na mecz Ci kibice będą się coraz lepiej prezentować. Pan Zdebik jeżeli zrezygnuje ze sponsorowania koszykarek z powodu grupy kibiców to wybaczcie, nie bedę tego komentował...
0 UP 0 DOWN
 
MSI 

Wiek: 30
Dołączył: 17 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-29, 22:16   

co????. wejdz na gg to pogadamy
0 UP 0 DOWN
 
MSI 

Wiek: 30
Dołączył: 17 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-29, 22:20   

insert daj gg
0 UP 0 DOWN
 
Insert 


Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2007

UP 4 / UP 0


Skąd: wziąć?

Wysłany: 2008-02-29, 22:25   

A.Mason, No i co, że sie śmieją? Niech się śmieją, ciekawe jak w ich miastach będzie wyglądała zmiana pokoleń. Czy młodym chcącym kibicować będziesz szło tak dobrze, wtedy my się będziemy śmiać bo będziemy mieli silną grupę w tym przypadku Stali, a o zapraszaniu ludzi z innych miast to nie widzę tutaj nic złego...
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-02-29, 23:17   

Insert napisał/a:
Pani Zdebik



tak tylko się czepiam dla ścisłości ;)


a swoją drogą - marzy mi się (i pewnie nie tylko mi) by na hali przy ul. Oławskiej znów rozbrzmiał kocioł kibiców skandujących stare dobre przyśpiewki Cukierków Odry Brzeg - owszem nie mam nic przeciwko wspomnienia raz w kwarcie o Stali Brzeg, o Śląsku, o Wisełce.. ale nie non stop - w końcu gra zespół Cukierków Odry Brzeg!

Przecież trenerzy ekstraklasy tacy jak choćby Pan Dariusz Maciejewski zawsze w ciepłych słowach wypowiadał się o brzeskiej publice, że zespołom przyjezdnym gra się trudniej. Już nie wspomnę o słynnym treningu zespołu Ślęzy Wrocław przy muzyce Metalliki, by dziewczyny lepiej komunikowały się ze sobą podczas hałasu na hali przy ul. Oławskiej..
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-03-01, 01:44   

Insert, zmiana pokolen? Co chcecie osiagnac? Ze dziadkowie i ojcowie przestana kibicowac, bo Wy bedziecie sila?
Jak taka zmiana pokolen ma sie do tradycji?
Jak bedziesz nastepnym razem na meczu, przyjrzyj sie, kto na nie przychodzi. Zastanawiales sie, dlaczego ci, ktorzy rzeczywiscie moga pamietac Stal, przychodza na mecze Cukierkow?
Amerykanie pieknie kultywuja tradycje, ze na mecz przychodzi ojciec z synem, u nas to zaniknie, wlasnie przez kiboli.
Regulamin hali nie zabrania np. zabojstwa. Czy to znaczy, ze ono jest ok? Nie, bo sa jeszcze inne normy. Wy mozecie sie zaslaniac tym, ze nie jest zabronione spiewanie roznych przyspiewek, ja odpowiadam: w prawie polskim zabronione jest psychiczne i fizyczne znecanie sie nad czlowiekiem. Ja Wam nie zabraniam spiewac, skoro tylko tego chcecie. Spiewajcie sobie. Tylko na boga nie znecajcie sie nade mna, ktory chcac ogladac mecz na zywo, musi Was sluchac! A spiewajcie sobie... najlepiej na jakims odludziu.
Tylko nie robcie tez tego w lesie, bo zwierzyne przeploszycie.
0 UP 0 DOWN
 
MSI 

Wiek: 30
Dołączył: 17 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-03-01, 08:24   

hahahahah zal. :x
0 UP 0 DOWN
 
Insert 


Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2007

UP 4 / UP 0


Skąd: wziąć?

Wysłany: 2008-03-01, 09:15   

A.Mason, pytam tylko dlaczego piszesz to do mnie "wy, spiewajcie" ja w tym czynnego udziału nie biore, tylko zacząłem sie interesować poczynaniami tych kibiców. Według was w takiej formie oni są niepotrzebni. O jakich ty kibolach mówisz, jak widzę ten młyn to tam jest średnia wieku 13-15 lat, oni mogą być kibolami? Jeżeli Ci ta grupka kibiców przeszkadza, to podejdź do nich przed meczem i powiedz "Chłopaki nie śpiewać, bo nie pomagacie dziewczynom i znęcacie sie nade mną psychicznie". Oni naprawdę mają dobre chęci, chcą pomagać koszykarkom, że mają jeszcze słabe głosy to nie ich wina, nie mają jeszcze odpowiedniego wieku, za parę lat jak uzbiera sie ich więcej to mogą stworzyć naprawdę silna grupę kibiców, a nie kiboli czy innych chuliganów...
Ostatnio zmieniony przez Insert 2008-03-01, 09:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MSI 

Wiek: 30
Dołączył: 17 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-03-01, 09:38   

No popieram inserta.Zobaczycie za pare lat to sie zdziwicie. :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 02, 1830, 19, 20, 200708, brzeg, cukierki, duda, leszno


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu