Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
2007/08 - 17. SKS Orlik Brzeg - Oborniki Sl. (23.02)
Autor Wiadomość
labo90 

Wiek: 34
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-24, 15:52   

iwanek spokojnie.. to był mecz z ostatnią drużyną najgorszej ligi w Polsce.. takie coś możesz napisać po meczu z drużyną z górnej półki... chociaż co do Barego i Ogiego masz rację, zagrali świetnie i chwała im, że walczą do końca. Jednak jakby była wczoraj troszkę lepsza drużyna na przeciw nam to by tak łatwo nie było..[/quote]

Co nie ulega watpliwosc ze Krzysiek Dzięgiel zagral dobre zawody...Napewno zasluguje aby grac w pierwszym skladzie...
0 UP 0 DOWN
 
gie 



Wiek: 40
Dołączył: 22 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-24, 17:05   

Ojjj Stefan chyba przemawia przez Ciebie nutka zazdrości o kolegę, który pokazał się wczoraj z bardzo dobrej strony i posadził Cię na ławce na całą drugą połowę!! Fakt, że drużyna może i była ostatnia w tabeli, ale sam dobrze wiesz, że w tej najgorszej lidze każdy może wygrać z każdym. Nam kibicom chodzi przede wszystkim o to, aby drużyna pokazała dobre zawody, składne akcje i zawodników walczących do końca nawet jeśli przegrywają a nie "płaczących" i wytykających sobie nawzajem na boisku błędy. Ja osobiście uważam, iż był to najlepszy (a przede wszystkim 2 połowa) mecz jaki ostatnio zagraliście. I nie używaj zwrotów typu "najgorsza liga w Polsce" bo Ty i Twoi koledzy też w niej grają i wydaje mi się, że to iż gracie jest wyróżnieniem a nie karą więc szanuj siebie i swoich kolegów.
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-24, 17:39   

Ja chciałbym zaznaczyć, że zagranie jednego dobrego meczu nieczego nie zmienia. Po prostu dałem udaną zmiane Marcinowi. Po to są rezerwowi gracze. :) Jeszcze wiele potu musi upłynąc, bym został pierwszym bramkarzem.
 
gie 



Wiek: 40
Dołączył: 22 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-24, 18:18   

Cytat:
Ja chciałbym zaznaczyć, że zagranie jednego dobrego meczu nieczego nie zmienia. Po prostu dałem udaną zmiane Marcinowi. Po to są rezerwowi gracze. :) Jeszcze wiele potu musi upłynąc, bym został pierwszym bramkarzem


Zgadzam sie z Tobą. Do pierwszego składu chciał Cię wcisnąć labo90. Ja również nie uważam, żebyś od razu został pierwszym bramkarzem. Zwracam tylko uwagę na fakt, że jest człowiek, który ma potencjał i kiedy trzeba staje na wysokości zadania. Cieszy to, że kiedy Stefanowi nie idzie możesz go z powodzeniem zastąpić. Miejmy nadzieję, że ta dobra gra nie była na chwilę i forma pozostanie i razem ze Stefanem będziecie bronić tej bramki jakby była zamurowana ;) Na razie to Stefan jest nr 1, ale trening czyni mistrza ;)
0 UP 0 DOWN
 
iwanek 

Wiek: 49
Dołączyła: 24 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-24, 19:20   

Steve pamietaj ze z tej "najgorszej ""ligi czasami co niektorym udaje sie "wyplynac".Czyzby zazdrosc Cie dopadla?A poza tym z tymi z nizszej polki w tabeli tez zdarzalo wam sie dostac ciegi.jak wykazala historia kazdego przeciwnika trzeba szanowac.Wazne jest to ze masz dobrego zmiennika. Czasami jest dzien ze jednemu nie idzie wskakuje drugi i tak ma byc.wiesz ze mozesz liczyc na Krzyska.A dla Krzyska brawo za skromnosc.Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-24, 19:43   

Nie ma się co spierać kto ma byc numerem 1, a kto 2. Dla klubu komfortową sytuacją byłoby mieć dwóch równorzędnych bramkarzy, jeżeli jeden ma słabszy dzień, staje drugi - bez obniżenia poziomu gry w bramce. Oby taka sytuacja się zdarzyła w Orliku, a przecież jeszcze do tego już niedługo może dojdzie Gołębiewski i będzie jeszcze lepiej. Od przybytku głowa nie boli.
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-24, 20:19   

Konkurencja wszedzie jest potrzebna, w gospodarce i sporcie też. I nawet w tej jak piszecie najgorszej lidze się przyda, żeby słupkowi podnmosili poziom. Prawda,że mało ludzi garnie się do sportu. Praca z młodzieżą i wyławianie talentów są gorsze niż za komuny. Fachowcy zapowiadają katasrofę wynikow medalowych Polski na najblizszej olimpiadzie. A ja sie pytam co ma młodych ludzi zachecić i zatrzymać przy sporcie ? Gdzie są pieniądze na to ? Gdzie są kluby ? Gdzie stypendia i sponsorzy ? Jest tak ,że zawodnik III ligowej drużynyh koszykowki musi jeszcze dopłacać żeby trenować i grać ? To jest dla mnie zawstydzające i katasrofa co się w tym kraju dzieje.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-24, 20:48   

Przepraszam, ale zazdrosny nie jestem :) sam Krzyśka trenuje i próbuje wspierać... a wlaściwie Krzysiek dobrze napisal i sam wie o co chodzi. Ciesze się, że zagral dobre spotkanie i wykorzystal szanse. Sam też kiedyś takie mialem i raz bylo dobrze, a raz źle.

Ja jedynie powiedzialem swoje zdanie co do wczorajszego meczu, on nie byl piękny i masakrycznie dużo bylo blędów.. tylko i wylącznie o to chodzi. Już dwa tygodnie wcześniej daliśmy ciala w Krokusie i nie chcialem aby tak samo wczoraj bylo. Jak napisalem wyżej "na szczęście odbylo się bez kompromitacji" jest prawdą... nasz sklad jest jaki jest i nic nie można na to poradzić. Trenerzy robią co mogą, a my gramy tak jak widać. Sądzę, że nas stać na więcej i musimy się wlaśnie bardziej starać bo ja i na pewno moi koledzy nie chcą grać w tej "najgorszej II lidze polskiej".

P.S

Ciesze się, ze wreszcie jakaś dyskusja jest w sprawie Orlika :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 02, 17, 200708, 23, brzeg, oborniki, orlik, sks, sl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu