Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Przesunięty przez: yasiu
2008-03-08, 14:19
Wybory Miss 2008 roku na forumbrzeg.pl

Wybierz Miss forumbrzeg.pl
Agnes
16%
 16%  [ 67 ]
Crazy_Devil
3%
 3%  [ 15 ]
Inez
7%
 7%  [ 29 ]
Jadore
6%
 6%  [ 28 ]
KS
16%
 16%  [ 66 ]
Łasica
2%
 2%  [ 12 ]
Myszka
1%
 1%  [ 5 ]
oliVkA
11%
 11%  [ 45 ]
Pepe
17%
 17%  [ 69 ]
Robaczek
4%
 4%  [ 20 ]
Sawka
5%
 5%  [ 21 ]
Verbeina
6%
 6%  [ 25 ]
Głosowań: 186
Wszystkich Głosów: 402

Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 11:58   Wybory Miss 2008 roku na forumbrzeg.pl

Wybieramy Miss 2008 roku na forumbrzeg.pl .


Głosować może każdy forumowicz który założył konto przed 22.01.2008 r.

Wszystkie głosy osób zarejestrowanych po tej dacie będą nieważne. Wyniki będą pokazane za 14 dni czyli po zakończeniu głosowania, każdy z uprawnionych może oddać maksymalnie trzy głosy. Zapraszam do głosowania.




Agnes


Nick: Agnes :)
Imię: Agnieszka
Wiek: 19 lat
Lubię: dobre towarzystwo, mieć jakieś zajęcie, żelki, sok bananowy, zwierzątka(głównie kotki i... konie:D ), dżentelmenów, pluszowe misie :P , sos czosnkowy, grać w kręgle, gotować, dobrą zabawe, muzykę, wino, kobiety i śpiew :D o i wujka Juniora :D
Nie lubię: chamstwa, cwaniactwa, kłamstwa, fasolki szparagowej, Buki z Muminków, komedii romantycznych, Tokio Hotel, nieszczerości, POkEmOnÓw, tzw. 'blachar' i jak ktoś mówi 'zaś' i 'wpierw' :/
Ulubiony kolor: czarny i czerwony
Hobby: lubie czasem pograć w klasy, kółko graniaste, niedźwiedzia albo raz dwa trzy babajaga patrzy... :P
Aktualnie zajmuję się: sobą ;) i kończeniem szkoły...
Stan cywilny: panna
Znak zodiaku: strzelec... :>
Krótki opis swojej osoby: Szczera, spontaniczna, wiarygodna, towarzyska, z poczuciem humoru, impulsywna, ciekawska, troche szalona i uparta ;) Wolny czas przeważnie spędzam w gronie najbliższych znajomych i przyjaciół. Lubię od czasu do czasu poczytać dobrą książkę, obejrzeć fajny film, wyjść gdzieś i zrobić coś fajnego... Moją największą pasją, natchnieniem i inspiracją, która daje mi energię i chęć do życia jest muzyka... Interesuje mnie także psychologia, parapsychologia, astrologia i takie różne dziwne rzeczy, ale tak poza tym to jestem normalna ;) W najbliższym czasie zamierzam zdać mature, wyleczyć sie z mojego obsesyjnego lęku przed pająkami i znaleźć męża :D W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań chętnie odpowiem na pw, albo gg :) Pzdr ;)




Crazy_Devil


Nick: crazy_devil
Imię: Anna,Ania,Anka,Anulka,Anusia a dalej jak kto woli :)
Wiek: 21 wiosenek
Lubię: Lato
Nie lubię: Zimy
Ulubiony kolor: niebieski
Hobby: motoryzacja
Aktualnie zajmuję się: pracuję w biurze handlowym galeriadom.pl
Stan cywilny: jak narazie jeszcze panna (ale już nie długo)
Znak zodiaku: byczek

Jestem sobą. Czasami ostra i zwariowana, czasami słodka i romantyczna. Jak to mówią. Kobieta zmienną jest :)




Inez


Nick: Inez
Imię: Agnieszka
Wiek: gwarancja na części kończy się za 2 m-ce :)
Lubię: hmmm... mężczyzn bez ograniczeń wiekowych, im młodsi tym smaczniejsi :)
Nie lubię: kobieciarzy oraz erotomanów gawędziarzy :)
Ulubiony kolor: wszystkie odcienie - niebieski :)
Hobby: forumbrzeg.pl
Aktulanie zajmuję się: wspieraniem par bezskutecznie walczących z naturą o owoc :)
Stan cywilny: szczęśliwa mężatka
Znak zodiaku: uparciuch baran
Krótki opis swojej osoby (nieobowiązkowy): Po co się rozpisywać przecież mnie znacie nie od dziś :)




Jadore


Nick: jadore (jadzia, dżadore, jadźmina itp. itd...)
Imię: Ula
Wiek: nieustające 18-ście ;)
Lubię: późną wiosnę i wczesną jesień, zapach lata o świcie i po deszczu, taniec i dźwięki muzyki oraz dobre filmy, zapomniałabym o drinkach (z palemką) :)
Nie lubię: mrozu, zimna, kataru i bolącego nosa :(
Ulubiony kolor: tęczowy
Hobby: ciągle poszukuję jakiegoś hobby dla siebie
Aktulanie zajmuję się: praca, dom, dużo snu, kumulowanie energii, aby przetrwać zimę + jedzenie
Stan cywilny: fry-wolna :)
Znak zodiaku: waga
Krótki opis swojej osoby: no i co tu jeszcze dodać, jak wszystko co najlepsze zostało już napisane powyżej? :)
Jeśli uważacie że zasługuję na Wasz głos, to mi go dajcie, jeśli nie - niech wygra najlepsza miska!!! :)




KS


Nick: KS
Imię: Kasia
Wiek: oczko
Lubię: dobrze zjeść, wyspać się…, koszykóweczkę, kwiotki, lato, potupać na densflorze i wiele innych choć nie wszystkie (!)
Nie lubię: niesłowności, golonki, Kaczek :]
Ulubiony kolor: sinokoperkowy róż
Hobby: pierożaczkiii… papieżaczkiii
Aktulanie zajmuję się: uzupelnianiem informacji o sobie do konkursu
Stan cywilny: panienka ( ale nie z okienka tylko z drzwi! )
Znak zodiaku: Bardzo Yesterdejowa Kaś

Cóż ja mogę o sobie? Większość z Was zapewne zna mnie w większej lub mierze mniejszej.
Jak na razie kształcę się na PWr (ech, to dopiero połowa), po za tym zamieszkuję od poniedziałku do piątku Wrocław, na soboty i niedziele jestem w Brzegu. I właśnie gdy tu jestem, uwielbiam się wyspać… ha! Gdy całe łoże tylko moje… Ale nie o to nie o to…
Na co dzień błąkam się tu i tam, czasem pewnie komuś przeszkadzam, a czasem nie. Żyje sobie z dnia na dzień, bo jak coś planuje to (Ysz!) – nie wychodzi zazwyczaj. Poruszam się komunikacją miejską, bo prawa niestety brak. Aaa… i mam 173 cm wzrostu (kurcze zapomniałabym o tym ) i niestety nie urosłam od ostatnich wyborów :(
Mimo tego, że jestem mała, trochu energii we mnie drzemie, czasem za-trochu… Ale jakoś z tym żyję. Jak wyżej wspomniałam lubię sobie ździebko pograć i pobiegać z pomarańczową kulą, wtedy to się przynajmniej nie zadręcza człowiek bzdurnymi myślami i jest w swoim żywiole…
Mimo, iż lubię towarzystwo i sama jestem otwarta wśród ludzi, to czasami miewam tzw. ‘dziwne dni’ , różnie to wówczas bywa, ale… - jakoś z tym żyję :D
Po zdjęciach widać, że trochę tak czasem bywa elegancko, po domowemu a czasem… Yyy – stojąco (?) choć bywa, że trzeba się podeprzeć :P Moim marzeniem jest otrzymanie piłeczki w odcieniu bordokanarkowym sinokoperkowego różu !
Mam nadzieję, że jak wygram konkurs i wygram w totka, to będzie mi to dane...


Dziękuję, przed Wami wystąpiła – KS Mix chore Kolanko




Łasica


Nick: Łasica
Imię: Joanna, Joasia, Asia, Aśka, Asieńka, Asiula, Asisko - jak kto woli :)
Wiek: 19 zim (w grudniu będzie już 20)
Lubię: pierogi z kapustą, długo spac, leniuchowac, moich przyjaciół lubię i wiele innych rzeczy, o których dużo by pisac.
Nie lubię: ludzi fałszywych, patrzących tylko na siebie, chamskich; pomidorów nie lubie
Ulubiony kolor: CZERWIEŃ
Hobby: zdobiennictwo paznokci i czytanie książek
Aktulanie zajmuję się: przygowaniami do matury, która czeka mnie w maju
Stan cywilny: panna
Znak zodiaku: strzelec





Myszka


Nick: myszka
Imię: Justyna
Wiek: 20
Lubię: poczytać dobrą książkę, spotykać się z przyjaciółmi
Nie lubię: fałszu
Ulubiony kolor: niebieski
Hobby: robienie kwiatów z origami
Aktualnie zajmuję się: studiuje :P
Stan cywilny: panna
Znak zodiaku: lew

Krótki opis swojej osoby (nieobowiązkowy): przebojowa dziewczyna z dużym poczuciem humoru :)




oliVkA


Nick: oliVkA
Imię: Ewa
Wiek: 19
Lubię: gdy wszystko układa się po mojej myśli; ludzi, którzy darzą mnie szacunkiem, oraz na których zawsze mogę liczyć; szaleństwa z moimi wariatami ; długo spać; dobre komedie romantyczne i horrory; obijać się, ale nie dłużej niż jeden dzień; „plumkać” się w aquparku; szusować na nartach; wakacyjne leniuchowanie; podróżować; dostawać kwiaty; jeść mało, ale dobrze; sok bananowy xD; marzyć; śnić; mieć dobry humor; spędzać czas z moim kochaniem etc.
Nie lubię: kłamstwa, obłudy, nienawiści, egoizmu, sceptyzmu, pesymizmu; ludzi fałszywych, zadufanych w sobie, samolubnych indywidualistów; kłótni, niejasnych sytuacji, robienia czegoś na pokaz, robienia dobrej miny do złej gry, udawania kogoś kim się naprawdę nie jest; gdy ktoś do czegoś mnie zmusza; ludzi, którzy dbają tylko o własny interes i chcą wykorzystać drugiego człowieka; poczucia bezradności i gdy ktoś nie wierzy w moje szczere intencje lub wmawia mi kłamstwo, gdy tak nie jest; za dużo nudzić się ; beznadziejnych filmów; dużo jeść; gdy ktosik mówi do mnie „Ewka” ;) etc.
Ulubiony kolor: brak zdania
Hobby: Brak hobby typu kolekcjonowanie czegoś, ale można tu zaliczyć mój free time, czyli zimą łyżwy, narty, wieczorne spotkania ze znajomymi i takie tam puby, kino itp.; poza tym latem podróżowanie, moczenie się w różnego rodzaju wodach typu morza baseny, gra w tenisa hehe itd.
Aktulanie zajmuję się: Uczennica I L. O. w Brzegu im. Bolesława Chrobrego, klasa III, profil humanistyczny, poza nauką, to życie typowej nastolatki
Stan cywilny: związek partnerski
Znak zodiaku: ryba
Krótki opis swojej osoby (nieobowiązkowy): Oczy zimne-zaczarowane,
Usta uśmiechem obdarowane.
Policzki zaróżowione,
Ramiona odsłonione.
Włosy?
Hmm chyba blond,
Złotawy odcień -więc to napewno blond.
Z zewnątrz słodka,
Wewnątrz gorzkawa bywa.
Na pozór silna i wesoła dziewczyna.
Kokietka?
Też czasem bywa,
W końcu to normalna dziewczyna.
Lubi deszcz,
Bo w deszczu nie widać jej łez.
Gdy płacze musi być sama,
Nie może pozwolić sobie na chwile załamania.
Na pozór silna dziewczyna,
A w środku ledwo się trzyma.
Lubiana?
Możliwe...
Lecz to pytanie bardzo podchwytliwe.
Kocha?
Nikt tego nie wie,
Zamknięta w sobie,
Może kocha tylko samą siebie...





Pepe


Nick: Pepe (w pełnym brzmieniu Peperoniusz)
Imię: Karolina
Imię Indiańskie: Zwinna Stopa
Wiek: 265 miesięcy z kawałkiem
Lubię: Delektować się ...smakiem, widokiem, dźwiękiem, dotykiem, zapachem i pięknem w każdym innym wymiarze.
Nie lubię: Jakby to powiedział Smurf Maruda- „niecierpię niecierpieć”
Ulubiony kolor: Koralowy ;)
Hobby: Kulturystyka teoretyczna, ironia stosowana, omiatanie wzrokiem sufitu oraz strzelanie pęcherzykami w folii bąbelkowej. Lubię też w wolnym czasie zaplatać grzywy kucykom, rozmrażać wieczną zmarzlinę oraz rozmawiać z ptactwem z wyjątkiem wodnego (bo od mokrej roboty mam ludzi).Czasem na górskiej polanie liczę prawoskrętne źdźbła trawy, lub na przystankach autobusowych wyliczam algorytm spóźnień środków publicznego transportu.
Aktualnie zajmuję się: wynajdywaniem czynności niewartych zainteresowanie i zaangażowania i analizą w praktyce przyczyny ich nieprzydatności oraz bezsensowności. Zmierzam nieuchronnie, poprzez coraz większą specjalizację, do stanu, w którym będę wiedzieć wszystko o niczym, albo o Nietzsche (nie jestem pewna).W wielkim stopniu zajmuje mnie prowokacja, umysłowa penetracja, powierzchowna perforacja oraz inne formy wynaturzenia intelektualnego. No i oczywiście działam prężnie jako współzałożycielka Klubu Miłośników Gżegżółki w Rzeżuchowym Kożuszku.
Stan cywilny: wolny i niezależny
Znak zodiaku: Koziorożec- koziorożce są chłodne, a swoją niespożytą energię wyładowują na laleczkach Voo Doo. Ich inteligencja pozostawia wiele do życzenia - jeżeli robią karierę to raczej w kamieniołomach, bo tężyzny fizycznej im nie brakuje - kobiety są szczególnie silne, dlatego często zostają starymi pannami.
Krótki opis swojej osoby (nieobowiązkowy, ale ja jestem nadgorliwa): Urodziłam się i jestem :) i to się już więcej nie powtórzy! Znaczy się niepowtarzalna jestem ;)Możesz mnie znaleźć w pobliskiej aptece jako „Lek na całe zło”. Fragment ulotki: Skład: Podtlenek azotu (substancja czynna), woda (ok. 70%) , ancymonek potasowy, tlenek wywodu, siarczan natarczywy, wyciąg z konta w banku (niewysoki), niewielkie ilości zasad, słodziki naturalne ;) Zastosowanie: Wszelkie bolączki codzienności, uporczywe przywiązanie do rzeczywistości, niewydolność optymizmu i niedotlenienie pogody ducha, stany lękowe oraz ból istnienia. Sposób użycia: Przed użyciem lekko wstrząsnąć, nie mieszać. Należy obchodzić się delikatnie i dawkować z umiarem by lekarstwo było skuteczne i starczyło na długo... Skutki uboczne: Dopóki nie udowodni się, że głupota jest zaraźliwa, stosowanie jest całkowicie nieszkodliwe ,choć może towarzyszyć temu przemożne uczucie obecności sera w pobliżu. Mogą pojawić się spazmy śmiechu, bóle mięśni mimicznych i przesuszenie zębów. W razie wystąpienia powyższych objawów, należy niezwłocznie wyrecytować „Lokomotywę” Tuwima od tyłu, splunąć 3 razy przez prawą nogę, skoczyć w kąt i nakryć się kocem. Objawy powinny natychmiast ustąpić. Przed użyciem skontaktuj się z lekarzem lub panią Goździkową Na koniec Drogi Potencjalny Wyborco jako człowiek czynu obiecuję, że nic nie obiecuję !




Robaczek


Nick: robaczek
Imię: Ola
Wiek:jeszcze przez 3 miesiące 17...
Lubię: dźwięk gitary
Nie lubię: łez
Ulubiony kolor: zielony
Hobby: taniec
Aktualnie zajmuję się: tańcem, muzyką, poezją, szkołą :/
Stan cywilny: męża brak ;]
Znak zodiaku: szalony byczek iha :D





Sawka


Opis osoby: Nick:Sawka
Imię: Asia
Wiek: 19 lat... teoretycznie ;D
Lubię: musli, róże, kolor czerwony, komedie romantyczne, mądre sentencje
Nie lubię: Gdy zapomnę po kąpieli wytrzeć kropelek wody z pleców [;
Ulubiony kolor: czerwony hihi ;D
Hobby: Gorąca jak słońce salsa, uśmiechanie się do przechodniów, zadawanie pytań, na które nikt nie zna odpowiedzi, zastanawianie się nad sensem istnienia, poznawanie ciekawych stron codziennych sektorów życia
Aktualnie zajmuję się: Trwonieniem czasu na dojazdy do szkoły, wypominaniem sobie braku chęci do nauki do matury, dorabianiem do kieszonkowego... (którego nigdy nie miałam xD )
Stan cywilny: panna
Znak zodiaku: waga
Krótki opis swojej osoby: Smooth: "Saw_Woman (Sawka) to bardzo zasadnicza dziewczyna, choć na pewno wielu forumowiczów jest przekonanych, że potrafi zrobić niezły kwas"
Mieszkam w wysokiej wieży, otoczonej fosą, Mam parasol, który chroni mnie przed nocą, Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będę duża, dzisiaj jestem mała
Stawiam świat na głowie, do góry nogami, Na odwrót i wspak bawię się słowami, Na białym czarnym kreślę jakieś plany.
Jutro będę duża dzisiaj jestem mała. Raz dwa trzy, Sawka patrzy! Oddaj na nią głos, Gość, a nie pożałujesz!! :D
Gość , Zagłosuj na mnie i miej pewność, że nie zmarnowałeś swojego głosu!




Verbeina


Nick: Verbeina
Imię: Ewa
Wiek: 18 lat
Lubię: wiele rzeczy
Nie lubię: ściemy
Ulubiony kolor: czarny
Hobby: nowości filmowe
Aktulanie zajmuję się: nauką
Stan cywilny: panna
Znak zodiaku: skorpion





0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 15:00   

Konkurs ruszył więc zapraszam do głosowania.
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 15:26   

:/ ;/ Taka konkurencja, że nie wiem na kogo głosować;/
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 15:28   

Dlatego każdy ma możliwość oddania do 3 głosów. ;)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-23, 15:29   

głosy oddane ;)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 15:38   

Uwaga wszelkie zaczepki żebym oszukał wyniki wyborów mogą się skończyć banem na forum ;)

Pozdrawiam :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2008-02-23, 16:54   

To ja głosuję na Verbeinę, a jej samej wyjaśnię na pw powody. Czy znajdzie się ktoś jeszcze, kto przyzna, na kogo głosuje?
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-23, 16:56   

ja się moge przyznać ale po zakonczeniu ;) bo chyba swoją wypowiedzią nakłaniasz do głosowania ;)
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2008-02-23, 17:01   

no chyba żartujesz, Waść!!
0 UP 0 DOWN
 
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2008-02-23, 17:02   

cóż nie ma wielkiego wyboru :wink: :evil: :> poza ....... tego to już nie zdradzę :P
Ostatnio zmieniony przez d0mino 2008-02-23, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-02-23, 17:05   

kurcze i 3 to za mało...mam 4 kandydatki i musze jedną odrzucić tylko którą... :?: :?: :?:
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2008-02-23, 18:02   

Głosy Oddane dużo kandydatek ale wkońcu wybrałem :D
Ostatnio zmieniony przez wzp14 2008-02-23, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-02-23, 18:04   

głos oddany a raczej głosy
0 UP 0 DOWN
 
Al Malik 


Wiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-23, 18:59   

dalem KS,Olivke i najładniejsza Agnes :) :D 8) :-P :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 19:00   

Al Malik napisał/a:
dalem KS,Olivke i najładniejsza Agnes :) :D 8) :-P :mrgreen:


ja tak samo :p :p
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, forumbrzeg, miss, na, pl, roku, wybory


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu