Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
IV liga 2009/10
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-09, 16:21   IV liga 2009/10

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – IV LIGA 2009/10

I kolejka - 8 sierpnia (sobota); godz. 17.00

Polonia Głubczyce - Sparta Paczków
LZS Piotrówka - GKS Grodków
Swornica Czarnowąsy - LZS Obrowiec
GKS Starościn - Olimpia Lewin Brzeski
Zryw Wysoka - OKS Olesno
Polonia Nysa – Czajda Stal Brzeg
MKS II Start Dobrodzień - Śląsk Łubniany
Oderka Opole – Silesius Kotórz Mały

II kolejka - 15 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Sparta Paczków – Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany - Oderka Opole
Czajda Stal Brzeg - MKS II Start Dobrodzień
OKS Olesno - Polonia Nysa
Olimpia Lewin Brzeski - Zryw Wysoka
LZS Obrowiec - GKS Starościn
GKS Grodków - Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka

III kolejka - 22 sierpnia (sobota); godz. 17.00
LZS Piotrówka - Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy - Polonia Głubczyce
GKS Starościn - GKS Grodków
Zryw Wysoka - LZS Obrowiec
Polonia Nysa - Olimpia Lewin Brzeski
MKS II Start Dobrodzień - OKS Olesno
Oderka Opole – Czajda Stal Brzeg
Silesius Kotórz Mały - Śląsk Łubniany

IV kolejka - 29 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Sparta Paczków - Śląsk Łubniany
Czajda Stal Brzeg – Silesius Kotórz Mały
OKS Olesno - Oderka Opole
Olimpia Lewin Brzeski - MKS II Start Dobrodzień
LZS Obrowiec - Polonia Nysa
GKS Grodków - Zryw Wysoka
Polonia Głubczyce - GKS Starościn
LZS Piotrówka - Swornica Czarnowąsy

V kolejka - 5 września (sobota); godz. 16.00
Swornica Czarnowąsy - Sparta Paczków
GKS Starościn - LZS Piotrówka
Zryw Wysoka - Polonia Głubczyce
Polonia Nysa - GKS Grodków
MKS II Start Dobrodzień - LZS Obrowiec
Oderka Opole - Olimpia Lewin Brzeski
Silesius Kotórz Mały - OKS Olesno
Śląsk Łubniany – Czajda Stal Brzeg

VI kolejka - 12 września (sobota); godz. 16.00
Sparta Paczków – Czajda Stal Brzeg

OKS Olesno - Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski – Silesius Kotórz Mały
LZS Obrowiec - Oderka Opole
GKS Grodków - MKS II Start Dobrodzień
Polonia Głubczyce - Polonia Nysa
LZS Piotrówka - Zryw Wysoka
Swornica Czarnowąsy - GKS Starościn

VII kolejka - 19 września (sobota); godz. 16.00
GKS Starościn - Sparta Paczków
Zryw Wysoka - Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa - LZS Piotrówka
MKS II Start Dobrodzień - Polonia Głubczyce
Oderka Opole - GKS Grodków
Silesius Kotórz Mały - LZS Obrowiec
Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin Brzeski
Czajda Stal Brzeg - OKS Olesno

VIII kolejka - 26 września (sobota); godz. 16.00

Sparta Paczków - OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski – Czajda Stal Brzeg
LZS Obrowiec - Śląsk Łubniany
GKS Grodków – Silesius Kotórz Mały
Polonia Głubczyce - Oderka Opole
LZS Piotrówka - MKS II Start Dobrodzień
Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa
GKS Starościn - Zryw Wysoka

IX kolejka - 3 października (sobota); godz. 15.00
Zryw Wysoka - Sparta Paczków
Polonia Nysa - GKS Starościn
MKS II Start Dobrodzień - Swornica Czarnowąsy
Oderka Opole - LZS Piotrówka
Silesius Kotórz Mały - Polonia Głubczyce
Śląsk Łubniany - GKS Grodków
Czajda Stal Brzeg - LZS Obrowiec

OKS Olesno - Olimpia Lewin Brzeski

X kolejka - 10 października (sobota); godz. 15.00
Sparta Paczków - Olimpia Lewin Brzeski

LZS Obrowiec - OKS Olesno
GKS Grodków – Czajda Stal Brzeg
Polonia Głubczyce - Śląsk Łubniany
LZS Piotrówka – Silesius Kotórz Mały
Swornica Czarnowąsy - Oderka Opole
GKS Starościn - MKS II Start Dobrodzień
Zryw Wysoka - Polonia Nysa

XI kolejka - 17 października (sobota); godz. 15.00
Polonia Nysa - Sparta Paczków
MKS II Start Dobrodzień - Zryw Wysoka
Oderka Opole - GKS Starościn
Silesius Kotórz Mały - Swornica Czarnowąsy
Śląsk Łubniany - LZS Piotrówka
Czajda Stal Brzeg - Polonia Głubczyce
OKS Olesno - GKS Grodków
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Obrowiec

XII kolejka - 24 października (sobota); godz. 15.00

Sparta Paczków - LZS Obrowiec
GKS Grodków - Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Głubczyce - OKS Olesno
LZS Piotrówka – Czajda Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy - Śląsk Łubniany
GKS Starościn – Silesius Kotórz Mały
Zryw Wysoka - Oderka Opole
Polonia Nysa - MKS II Start Dobrodzień

XIII kolejka - 7 listopada (sobota); godz. 13.00

MKS II Start Dobrodzień - Sparta Paczków
Oderka Opole - Polonia Nysa
Silesius Kotórz Mały - Zryw Wysoka
Śląsk Łubniany - GKS Starościn
Czajda Stal Brzeg - Swornica Czarnowąsy
OKS Olesno - LZS Piotrówka
Olimpia Lewin Brzeski - Polonia Głubczyce
LZS Obrowiec - GKS Grodków

XIV kolejka - 14 listopada (sobota); godz. 13.00
Sparta Paczków - GKS Grodków

Polonia Głubczyce - LZS Obrowiec
LZS Piotrówka - Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno
GKS Starościn – Czajda Stal Brzeg
Zryw Wysoka - Śląsk Łubniany
Polonia Nysa – Silesius Kotórz Mały
MKS II Start Dobrodzień - Oderka Opole

XV kolejka - 21 listopada (sobota); godz. 13.00
Oderka Opole - Sparta Paczków
Silesius Kotórz Mały - MKS II Start Dobrodzień
Śląsk Łubniany - Polonia Nysa
Czajda Stal Brzeg - Zryw Wysoka
OKS Olesno - GKS Starościn
Olimpia Lewin Brzeski - Swornica Czarnowąsy
LZS Obrowiec - LZS Piotrówka
GKS Grodków - Polonia Głubczyce

Awans do III ligi: 2 zespoły
Spadek do Ligi Okręgowej: 2 zespoły lub więcej, w zależności od spadków w wyższych ligach
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-08-16, 17:12, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-10, 19:05   

I kolejka: Polonia Głubczyce - Sparta Paczków 0:3; LZS Piotrówka - GKS Grodków 4:1; Swornica Czarnowąsy - LZS Obrowiec 1:1; GKS Starościn - Olimpia Lewin Brz. 0:3; Zryw Wysoka - OKS Olesno 1:0; Polonia Nysa - Czajda Stal Brzeg 2:5; MKS II/Start Dobrodzień - Śląsk Łubniany przełożony; Oderka Opole - Victoria Cisek odwołany
1. Czajda Stal Brzeg 1 3 5:2
2. LZS Piotrówka 1 3 4:1
3. Sparta Paczków 1 3 3:0
. Olimpia Lewin Brz. 1 3 3:0
5. Zryw Wysoka 1 3 1:0
6. Swornica Czarnowąsy 1 1 1:1
. LZS Obrowiec 1 1 1:1
8. Śląsk Łubniany 0 0 0:0
. Victoria Cisek 0 0 0:0
. Oderka Opole 0 0 0:0
. MKS II/Start Dobrodzień 0 0 0:0
12. OKS Olesno 1 0 0:1
13. Polonia Nysa 1 0 2:5
14. GKS Grodków 1 0 1:4
15. GKS Starościn 1 0 0:3
. Polonia Głubczyce 1 0 0:3
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-10, 19:31   

W dwóch różnych nastrojach zakończyły pierwszą IV-ligową kolejkę nasze trzy zespoły. Brzeska Stal i Olimpia Lewin Brzeski wygrały trzema bramkami, a Stal ponadto została pierwszym liderem, a grodkowski GKS przegrał taką samą różnicą bramek.
Olimpia Lewin Brzeski w wyjazdowym meczu w Starościnie miała bardzo dobry początek i koniec. Już w pierwszych minutach rzutu karnego nie wykorzystał Sebastian Pasternak, ale po chwili Paweł Chłopek uzyskał prowadzenie dla Olimpijczyków. Później przez bardzo długi czas utrzymywał się wynik 1:0. W końcówce, kiedy GKS postawił wszystko na jedną kartę, lewinianie ostudzili ich zapędy i ostatecznie zakończyli mecz wysokim zwycięstwem 3:0.
GKS Grodków mógł zakończyć mecz w zupełnie innych nastrojach, niż to miało rzeczywiście miejsce. Jednak, niewykorzystane sytuacje na początku meczu, zemściły się i po 45 minutach to beniaminek z Piotrówki prowadził 2:0. Po przerwie Grzegorz Maryszczak uzyskał kontaktowego gola i tchnął nadzieję w swój zespół na dobry wynik. Losy meczu przesądził jednak występujący w Piotrówce Nigeryjczyk - John Roland Emeka, który dwoma trafieniami doprowadził do rezultatu 4:1.

GKS Starościn - Olimpia Lewin Brzeski 0:3 (0:1); 0:1 - Paweł Chłopek (9); 0:2 - Paweł Chłopek (87); 0:3 – Marcin Żeluk (90); Olimpia: Grzegorz Smorąg - Maciej Moczko, Adam Oliwa, Mateusz Solan, Tomasz Drzewiecki, Kamil Tramsz (58, Grzegorz Krzyżanowski), Paweł Chłopek, Marek Kita (82, Rafał Tomaszewski), Lucjan Butrym (89, Wojciech Węgliński), Marcin Żeluk, Sebastian Pasternak (69, Kamil Koziarski); trener Rafał Tomaszewski

LZS Piotrówka - GKS Grodków 4:1 (2:0); 1:0 (22); 2:0 (32); 2:1 - Grzegorz Maryszczak (59); 3:1 (70); 4:1 (80); GKS: Maciej Stopiński - Paweł Witkowski (46, Grzegorz Tatar), Marcin Włodarczyk, Tomasz Gardas, Wojciech Żarów, Przemysław Porębski (74, Krzysztof Raś), Mateusz Wojda, Mateusz Zarzeczny (46, Piotr Paciorek), Paweł Grabowski, Krystian Kuśmiruk, Grzegorz Maryszczak; trener Marek Grabowski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-10, 20:20   

CZAJDA STAL BRZEG

Adres: 49-300 Brzeg, ul. Sportowa 1
Tel.: 0 77 416 89 29 (stadion)
Stadion: pojemność 2500 (2000 siedzących)
Barwy: żółto-niebieskie
Strona www: stalbrzeg.pl

Prezes: Mariusz Soliński
Kierownik: Piotr Scąber
Trener: Janusz Dziura
Asystent trenera: Piotr Nawrot

KADRA
Bramkarze: Kamil Smuga (ur. 1987), Marek Świder (84)
Obrońcy: Tomasz Kamiński (78), Piotr Grzyb (84), Łukasz Strząbała (84), Krzysztof Kowalczyk (85), Michał Fabiszewski (90), Krzysztof Tarnowski (90)
Pomocnicy: Kamil Mazurkiewicz (84), Jarosław Hałas (88), Bartosz Kruk (88), Mariusz Świtoń (80), Tomasz Mencel (89), Damian Dziura (86), Marcin Banowicz (79)
Napastnicy: Tomasz Szczupakowski (89), Bartosz Woźniak (91), Jarosław Hraca (84), Piotr Wolny (84), Mateusz Krzywda (90)

Przybyli: Tomasz Mencel, Damian Dziura (obaj Burza Lipki), Marcin Banowicz (Swornica Czarnowąsy), Jarosław Hraca (Pogoń Łosiów), Krzysztof Tarnowski, Michał Fabiszewski (obaj z juniorów), Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze)
W trakcie załatwiania: Piotr Wolny (TOR Dobrzeń Wlk.), Mateusz Krzywda (Skorpion Lubsza)
Ubyli: Łukasz Szpak, Piotr Józefkiewicz (obaj Start Namysłów), Tomasz Raczyński, Łukasz Żurad (obaj Burza Lipki), Marcin Suchodolski (Foto-Higiena Gać), Jacek Zarówny (Świteź Wiązów), Marek Zagórski (Victoria Dobrzyń), Mateusz Woszczyk (Olimpia Lewin Brzeski), Grzegorz Knopik (Start Dobrodzień), Łukasz Żędzianowski (LKS Rybna)

OLIMPIA LEWIN BRZESKI

Adres: 49-340 Lewin Brzeski, ul. Marzanny 19
Tel.: 0 660 429 281 (prezes)
Stadion: pojemność 3500 (1500 siedzących)
Barwy: biało-żółto-niebieskie
Strona www: olb.futbolowo.pl

Prezes: Jarosław Oliwa
Kierownik: Jacek Kieroński
Trener: Rafał Tomaszewski

KADRA
Bramkarze: Paweł Kurowski (ur. 1987), Tomasz Pachniowski (81), Grzegorz Smorąg (89)
Obrońcy: Tomasz Drzewiecki (85), Tomasz Maternowski (86), Maciej Moczko (81), Adam Oliwa (86), Mateusz Solan (87), Kamil Stawecki (92), Łukasz Urbaniak (91)
Pomocnicy: Lucjan Butrym (80), Paweł Chłopek (90), Marek Kita (88), Grzegorz Krzyżanowski (80), Marek Michór (80), Mateusz Sobczyk (91), Artur Tomaszewski (78), Rafał Tomaszewski (76), Kamil Tramsz (90), Wojciech Węgliński (82)
Napastnicy: Kamil Koziarski (86), Sebastian Pasternak (81), Marcin Żeluk (83)

Przybyli: Grzegorz Smorąg, Marek Michór (obaj Sokół Niemodlin), Lucjan Butrym (MKS Gogolin), Marcin Żeluk, Tomasz Drzewiecki (obaj Unia Tułowice), Mateusz Sobczyk, Łukasz Urbaniak, Kamil Stawecki (wszyscy z juniorów), Mateusz Woszczyk (Stal Brzeg)
Ubyli: Romasz Krawczyk (rezerwy), Dawid Mojzyk (LZS Mechnice), Mateusz Woszczyk (Pogoń Łosiów)

GKS GRODKÓW

Adres: 49-200 Grodków, ul. Sportowa 3
Tel.: 0 606 672 352 (kierownik)
Stadion: pojemność 550 (450 siedzących)
Barwy: niebiesko-żółto-zielone

Prezes: Wiktor Smarduch
Kierownik: Zenon Michalak
Trener: Marek Grabowski

KADRA
Bramkarze: Arkadiusz Dołbiński (ur. 1973), Kasper Srebrniak (88), Maciej Stopiński (85)
Obrońcy: Tomasz Gardas (78), Paweł Gąsior (78), Paweł Knurowski (84), Maciej Śleziak (91), Paweł Witkowski (88), Mateusz Zając (91), Wojciech Żarów (79)
Pomocnicy: Paweł Grabowski (90), Rafał Hamera (84), Mateusz Jarząbek (91), Krystian Kuśmiruk (90), Grzegorz Maryszczak (89), Piotr Paciorek (91), Przemysław Porębski (79), Grzegorz Tatar (86), Marcin Włodarczyk (75), Mateusz Wojda (88), Mateusz Zarzeczny (85)
Napastnicy: Szymon Brączek (91), Kamil Czeredrecki (90), Krzysztof Jodłowski (86), Tomasz Knurowski (85), Krzysztof Raś (92), Mateusz Rzyha (91), Daniel Szylar (91), Mateusz Szymański (92)

Przybyli: Mateusz Zając, Mateusz Jarząbek, Mateusz Szymański (wszyscy KS Wojsław), Rafał Hamera (LZS Stary Grodków), Krystian Kuśmiruk (Pomologia Prószków), Piotr Paciorek (Skalnik Gracze), Krzysztof Jodłowski (Plon Skoroszyce), Kamil Czeredrecki, Szymon Brączek (obaj z juniorów)
Ubyli: Rafał Wołowicz (Polonia Przylesie), Jakub Reil (Silesius Kotórz Mały), Jarosław Doskocz, Mariusz Śliwa (obaj nie wznowili treningów), Tomasz Porzeżyński (kontuzja), Piotr Tuchowski (wyjazd za granicę), Igor Pezdek (juniorzy)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 17:10   

Nie pomogły odwołania Silesiusa Kotórz Mały dotyczące decyzji Śląskiego Związku Piłki Nożnej o nie zakwalifikowaniu tego klubu do rozgrywek III ligi.
Silesius ostatecznie wystąpi w IV lidze i będzie jednym z rywali brzeskiej Stali. W związku z tym Victoria Cisek zagra w Lidze Okręgowej. Silesius zagra w Brzegu w IV kolejce (29 sierpnia).
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-16, 20:47   

MKS II/Start Dobrodzień – Śląsk Łubniany 3:2

II kolejka: Czajda Stal Brzeg - MKS II/Start Dobrodzień 0:4; Sparta Paczków - Silesius Kotórz M. 0:0; Śląsk Łubniany - Oderka Opole 0:2; OKS Olesno - Polonia Nysa 7:0; Olimpia Lewin B. - Zryw Wysoka 2:1; LKS Obrowiec - GKS Starościn 3:1; GKS Grodków - Swornica Czarnowąsy 0:4; Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka 2:2

1. MKS II/Start Dobrodzień 2 6 7:2
2. Olimpia Lewin B. 2 6 5:1
3. Swornica Czarnowąsy 2 4 5:1
4. LZS Piotrówka 2 4 6:3
5. Sparta Paczków 2 4 3:0
6. LKS Obrowiec 2 4 4:2
7. OKS Olesno 2 3 7:1
8. Oderka Opole 1 3 2:0
9. Zryw Wysoka 2 3 2:2
10. Czajda Stal Brzeg 2 3 5:6
11. Silesius Kotórz M. 1 1 0:0
12. Polonia Głubczyce 2 1 2:5
13. Śląsk Łubniany 2 0 2:5
14. GKS Starościn 2 0 1:6
15. GKS Grodków 2 0 1:8
16. Polonia Nysa 2 0 2:12
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-17, 19:55   

Tylko Olimpia miała w II kolejce powody do radości, brzeska Stal i GKS Grodków wysoko przegrały swoje spotkania.
Piłkarze Olimpii mieli dużo szczęścia w meczu z beniaminkiem, bowiem dopiero w ostatniej minucie zapewnili sobie zwycięstwo po strzale rezerwowego Grzegorz Krzyżanowskiego. Wcześniej lewinianie prowadzili po trafieniu Sebastiana Pasternaka, ale jeszcze w pierwszej połowie goście wyrównali. Później jednak szczęście się do nich uśmiechnęło i po dwóch kolejkach mają na koncie komplet punktów.
Znacznie gorzej wygląda sytuacja grodkowian po dwóch meczach, GKS Grodków doznał bowiem drugiej porażki. Do 71. minuty zespół z Grodkowa mógł jeszcze liczyć na korzystny wynik, ale po czerwonej kartce dla bramkarza Macieja Stopińskiego przy stanie 0:2 te nadzieje prysły. Swornica zdobyła jeszcze dwa gole i wygrała 4:0.

Olimpia Lewin Brzeski – Zryw Wysoka 2:1 (1:1); 1:0 – Sebastian Pasternak (6); 1:1 (29); 2:1 – Grzegorz Krzyżanowski (90); Olimpia: Grzegorz Smorąg, Tomasz Drzewiecki (75, Grzegorz Krzyżanowski), Marek Kita, Maciej Moczko, Mateusz Solan, Lucjan Butrym (92, Wojciech Węgliński), Rafał Tomaszewski, Paweł Chłopek (65, Adam Oliwa), Kamil Tramsz, Sebastian Pasternak, Marcin Żeluk (27, Kamil Koziarski); trener Rafał Tomaszewski

GKS Grodków - Swornica Czarnowąsy 0:4 (0:1); 0:1 (36); 0:2 (50); 0:3 (72); 0:4 (80); GKS: Maciej Stopiński - Marek Włodarczyk, Tomasz Gardas, Przemysław Porębski, Paweł Knurowski, Mateusz Wojda (72, Kasper Srebrniak), Paweł Grabowski (46, Mateusz Jarząbek), Wojciech Żarów, Krystian Kuśmiruk, Grzegorz Maryszczak (77, Piotr Paciorek), Krzysztof Raś (46, Rafał Hamera); trener Marek Grabowski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-24, 18:44   

Po trzech kolejkach z zupełnie odmiennych nastrojach są piłkarze Olimpii Lewin Brzeski i GKS Grodków.
Olimpia wygrała trzecie pod rząd spotkanie ligowe i jest wiceliderem. W meczu w Nysie zespół z Lewina Brzeskiego bardzo szybko, bo już w 22. minucie rozstrzygnął losy spotkania. Po trafieniach Grzegorza Krzyżanowskiego, Kamila Tramsza i Kamila Koziarskiego, prowadził 3:0. Do końca spotkania mecz był już kontrolowany przez Olimpię, która ostatecznie wygrała 4:1, choć mogła znacznie wyżej.
GKS z kolei po trzech kolejkach jest przedostatni z zerowym kontem punktowym. Tym razem grodkowianie przegrali wysoko wyjazdowy mecz z GKS Starościn aż 0:4.

Polonia Nysa - Olimpia Lewin Brzeski 1:4 (0:3); 0:1 - Grzegorz Krzyżanowski (8); 0:2 - Kamil Tramsz (16); 0:3 - Kamil Koziarski (22); 0:4 - Grzegorz Krzyżanowski (78); 1:4 (80); Olimpia: Grzegorz Smorąg - Maciej Moczko, Adam Oliwa, Mateusz Solan, Tomasz Drzewiecki, Kamil Tramsz, Paweł Chłopek, Marek Kita (84, Wojciech Węgliński), Lucjan Butrym (80, Rafał Tomaszewski), Kamil Koziarski, Grzegorz Krzyżanowski; trener Rafał Tomaszewski

GKS Starościn - GKS Grodków 4:0 (1:0); 1:0 (38); 2:0 (69); 3:0 (73); 4:0 (85); GKS: Kasper Srebrniak - Paweł Gąsior, Tomasz Gardas, Przemysław Porębski, Paweł Knurowski, Grzegorz tatar (46, Krzysztof Raś), Wojciech Żarów, Krystian Kuśmiruk, Grzegorz Maryszczak, Rafał Hamera, Daniel Szylar; trener Marek Grabowski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-25, 07:31   

III kolejka: Oderka Opole - Czajda Stal Brzeg 3:1; Polonia Nysa - Olimpia Lewin B. 1:4; GKS Starościn - GKS Grodków 4:0; MKS II/Start Dobrodzień - OKS Olesno 3:0; LZS Piotrówka - Sparta Paczków 1:2; Swornica Czarnowąsy - Polonia Głubczyce 2:3; Zryw Wysoka - LKS Obrowiec 3:2; Silesius Kotórz M. - Śląsk Łubniany 2:0

1. MKS II/Start Dobrodzień 3 9 10:2
2. Olimpia Lewin B. 3 9 9:2
3. Sparta Paczków 3 7 5:1
4. Oderka Opole 2 6 5:1
5. Zryw Wysoka 3 6 5:4
6. Swornica Czarnowąsy 3 4 7:4
7. LZS Piotrówka 3 4 7:5
8. Silesius Kotórz M. 2 4 2:0
9. LKS Obrowiec 3 4 6:5
10. Polonia Głubczyce 3 4 5:7
11. OKS Olesno 3 3 7:4
12. GKS Starościn 3 3 5:6
13. Czajda Stal Brzeg 3 3 6:9
14. Śląsk Łubniany 3 0 2:7
15. GKS Grodków 3 0 1:12
16. Polonia Nysa 3 0 3:16
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:14   

Olimpia Lewin Brzeski – MKS II/Start Dobrodzień 0:3 (0:0); 0:1 (71); 0:2 (81); 0:3 (88); Olimpia: Grzegorz Smorąg – Maciej Moczko, Rafał Tomaszewski, Mateusz Solan, Tomasz Drzewiecki, Kamil Tramsz, Paweł Chłopek (82, Kamil Koziarski), Marek Kita, Lucjan Butrym (69, Grzegorz Krzyżanowski), Marcin Żeluk, Sebastian Pasternak (61, Artur Tomaszewski); trener Rafał Tomaszewski

GKS Grodków – Zryw Wysoka 2:2 (1:1); 1:0 – Krystian Kuśmiruk (9); 1:1 (18); 1:2 (65); 2:2 – Przemysław Porębski (75); GKS: Maciej Stopiński – Paweł Gąsior, Marcin Włodarczyk, Paweł Knurowski, Paweł Witkowski (46, Mateusz Wojda), Marek Grabowski, Krystian Kuśmiruk, Grzegorz Tatar (71, Krzysztof Raś), Przemysław Porębski, Rafał Hamera (55, Mateusz Jarząbek), Tomasz Knurowski (46, Daniel Szylar); trener Marek Grabowski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:30   

Oderka Opole - Olimpia Lewin Brzeski 3:0 (2:0); 1:0 (7); 2:0 (28); 3:0 (89); Olimpia: Grzegorz Smorąg - Tomasz Drzewiecki, Rafał Tomaszewski, Adam Oliwa (60, Maciej Moczko), Mateusz Solan, Kamil Tramsz (46, Artur Tomaszewski), Paweł Chłopek (46, Grzegorz Krzyżanowski), Marek Kita, Lucjan Butrym (71, Kamil Koziarski), Marcin Żeluk, Sebastian Pasternak; trener Rafał Tomaszewski

Polonia Nysa - GKS Grodków 1:0 (0:0); 1:0 (90); GKS: Maciej Stopiński - Paweł Gąsior, Marcin Włodarczyk, Paweł Knurowski, Przemysław Porębski, Paweł Witkowski, Piotr Paciorek (22, Grzegorz Maryszczak), Marek Grabowski, Wojciech Żarów, Mateusz Wojda (70, Szymon Brączek), Tomasz Knurowski (31, Grzegorz Tatar, 77, Rafał Hamera); trener Marek Grabowski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-10, 19:52   

Oderka Opole – Silesius Kotórz Mały 2:1

IV kolejka: Czajda Stal Brzeg - Silesius Kotórz M. 0:1; Olimpia Lewin B. - MKS II/Start Dobrodzień 0:3; GKS Grodków - Zryw Wysoka 2:2; LZS Piotrówka - Swornica Czarnowąsy 1:0; Sparta Paczków - Śląsk Łubniany 1:0; OKS Olesno - Oderka Opole 1:4; LKS Obrowiec - Polonia Nysa 1:2; Polonia Głubczyce - GKS Starościn 3:1

V kolejka: Śląsk Łubniany - Czajda Stal Brzeg 0:2; Polonia Nysa - GKS Grodków 1:0; Oderka Opole - Olimpia Lewin B. 3:0; Zryw Wysoka - Polonia Głubczyce 0:0; Swornica Czarnowąsy - Sparta Paczków 0:1; GKS Starościn - LZS Piotrówka 2:2; MKS II/Start Dobrodzień - LKS Obrowiec 2:1; Silesius Kotórz M. - OKS Olesno 2:2

1. MKS II/Start Dobrodzień 5 15 15:3
2. Oderka Opole 5 15 14:3
3. Sparta Paczków 5 13 7:1
4. Olimpia Lewin B. 5 9 9:8
5. LZS Piotrówka 5 8 10:7
6. Silesius Kotórz M. 5 8 6:4
7. Zryw Wysoka 5 8 7:6
8. Polonia Głubczyce 5 8 8:8
9. Czajda Stal Brzeg 5 6 8:10
10. Polonia Nysa 5 6 6:17
11. Swornica Czarnowąsy 5 4 7:6
12. OKS Olesno 5 4 10:10
13. LKS Obrowiec 5 4 8:9
14. GKS Starościn 5 4 8:11
15. GKS Grodków 5 1 3:15
16. Śląsk Łubniany 5 0 2:10
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 11:32   

Olimpia Lewin Brzeski – Silesius Kotórz Mały 1:0 (0:0); 1:0 – Kamil Koziarski (90); Olimpia: Paweł Kurowski – Tomasz Drzewiecki, Maciej Moczko, Rafał Tomaszewski, Mateusz Solan, Kamil Tramsz, Marek Kita (65, Paweł Chłopek), Artur Tomaszewski (89, Adam Oliwa), Lucjan Butrym (55, Grzegorz Krzyżanowski), Marcin Żeluk (60, Kamil Koziarski), Sebastian Pasternak; trener Rafał Tomaszewski

GKS Grodków – MKS II/Start Dobrodzień 0:0; GKS: Maciej Stopiński – Paweł Gąsior, Marek Włodarczyk, Paweł Knurowski, Przemysław Porębski (81, Grzegorz Tatar), Paweł Witkowski, Grzegorz Maryszczak (46, Mateusz Wojda), Krystian Kuśmiruk, Wojciech Żarów, Tomasz Gardas, Krzysztof Raś (62, Szymon Brączek); trener Marek Grabowski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 17:11   

VI kolejka: Sparta Paczków - Czajda Stal Brzeg 0:2; Olimpia Lewin B. - Silesius Kotórz M. 1:0; GKS Grodków - MKS II/Start Dobrodzień 0:0; OKS Olesno - Śląsk Łubniany 3:3; LKS Obrowiec - Oderka Opole 0:4; Polonia Głubczyce - Polonia Nysa 3:1; LZS Piotrówka - Zryw Wysoka 5:1; Swornica Czarnowąsy - GKS Starościn 0:0

1. Oderka Opole 6 18 18:3
2. MKS II/Start Dobrodzień 6 16 15:3
3. Sparta Paczków 6 13 7:3
4. Olimpia Lewin B. 6 12 10:8
5. LZS Piotrówka 6 11 15:8
6. Polonia Głubczyce 6 11 11:9
7. Czajda Stal Brzeg 6 9 10:10
8. Silesius Kotórz M. 6 8 6:5
9. Zryw Wysoka 6 8 8:11
10. Polonia Nysa 6 6 7:20
11. Swornica Czarnowąsy 6 5 7:6
12. OKS Olesno 6 5 13:13
13. GKS Starościn 6 5 8:11
14. LKS Obrowiec 6 4 8:13
15. GKS Grodków 6 2 3:15
16. Śląsk Łubniany 6 1 5:13
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-22, 08:46   

Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin Brzeski 6:2 (2;1)
1:0 (7); 1:1 - Sebastian Pasternak (27); 2:1 (36); 2:2 - Sebastian Pasternak (52); 3:2 (61); 4:2 (74, karny); 5:2 (78); 6:2 (85)
Olimpia: Paweł Kurowski - Maciej Moczko, Mateusz Solan, Rafał Tomaszewski, Tomasz Drzewiecki, Kamil Tramsz (81, Adam Oliwa), Artur Tomaszewski (70, Paweł Chłopek), Lucjan Butrym (63, Grzegorz Krzyżanowski), Marek Kita, Sebastian Pasternak, Marcin Żeluk (57, Kamil Koziarski); trener Rafał Tomaszewski

Oderka Opole - GKS Grodków 4:0 (3:0)
1:0 (18); 2: (21); 3:0 (37); 4:0 (69)
GKS: Maciej Stopiński - Paweł Knurowski (81, Mateusz Zarzeczny), Jarosław Doskocz, Paweł Gąsior, Przemysław Porębski, Wojciech Żarów, Krystian Kuśmiruk, Mateusz Wojda (62, Piotr Paciorek), Paweł Witkowski (46, Marek Grabowski), Tomasz Gardas, Krzysztof Raś; trener Marek Grabowski
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200910, iv, liga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu