Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2007-03-10, 00:06
Klasa A grupa II 2005/06
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-21, 00:18   Klasa A grupa II 2005/06

Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II

I kolejka - 21 sierpnia
Stal Osowiec - Sokół Niemodlin
LZS Leśnica - LZS Piotrówka
Unia Tułowice - LZS Malerzowice
TOR II Dobrzeń - LZS Przywory
Stal Zawadzkie - Orzeł Źlinice
LZS Prądy - LZS Popielów
LZS Brynica - Olimpia Lewin Brzeski

II kolejka - 28 sierpnia
Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski

LZS Popielów - LZS Brynica
Orzeł Źlinice - LZS Prądy
LZS Przywory - Stal Zawadzkie
LZS Malerzowice - TOR II Dobrzeń
LZS Piotrówka - Unia Tułowice
Stal Osowiec - LZS Leśnica

III kolejka - 4 września
LZS Leśnica - Sokół Niemodlin
Unia Tułowice - Stal Osowiec
TOR II Dobrzeń - LZS Piotrówka
Stal Zawadzkie - LZS Malerzowice
LZS Prądy - LZS Przywory
LZS Brynica - Orzeł Źlinice
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów

IV kolejka - 11 września
Sokół Niemodlin - LZS Popielów
Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Przywory - LZS Brynica
LZS Malerzowice - LZS Prądy
LZS Piotrówka - Stal Zawadzkie
Stal Osowiec - TOR II Dobrzeń
LZS Leśnica - Unia Tułowice

V kolejka - 18 września
Unia Tułowice - Sokół Niemodlin
TOR II Dobrzeń - LZS Leśnica
Stal Zawadzkie - Stal Osowiec
LZS Prądy - LZS Piotrówka
LZS Brynica - LZS Malerzowice
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Przywory
LZS Popielów - Orzeł Źlinice

VI kolejka - 25 września
Sokół Niemodlin - Orzeł Źlinice
LZS Przywory - LZS Popielów
LZS Malerzowice - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Piotrówka - LZS Brynica
Stal Osowiec - LZS Prądy
LZS Leśnica - Stal Zawadzkie
Unia Tułowice - TOR II Dobrzeń

VII kolejka - 2 października
TOR II Dobrzeń - Sokół Niemodlin
Stal Zawadzkie - Unia Tułowice
LZS Prądy - LZS Leśnica
LZS Brynica - Stal Osowiec
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Piotrówka
LZS Popielów - LZS Malerzowice
Źlinice - LZS Przywory

VIII kolejka - 9 października
Sokół Niemodlin - LZS Przywory
LZS Malerzowice - Orzeł Źlinice
LZS Piotrówka - LZS Popielów
Stal Osowiec - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Leśnica - LZS Brynica
Unia Tułowice - LZS Prądy
TOR II Dobrzeń - Stal Zawadzkie

IX kolejka - 16 października
Stal Zawadzkie - Sokół Niemodlin
LZS Prądy - TOR II Dobrzeń
LZS Brynica - Unia Tułowice
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Leśnica
LZS Popielów - Stal Osowiec
Orzeł Źlinice - LZS Piotrówka
LZS Przywory - LZS Malerzowice

X kolejka - 23 października
Sokół Niemodlin - LZS Malerzowice
LZS Piotrówka - LZS Przywory
Stal Osowiec - Orzeł Źlinice
LZS Leśnica - LZS Popielów
Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brzeski
TOR II Dobrzeń - LZS Brynica
Stal Zawadzkie - LZS Prądy

XI kolejka - 30 października
LZS Prądy - Sokół Niemodlin
LZS Brynica - Stal Zawadzkie
Olimpia Lewin Brzeski - TOR II Dobrzeń
LZS Popielów - Unia Tułowice
Orzeł Źlinice - LZS Leśnica
LZS Przywory - Stal Osowiec
LZS Malerzowice - LZS Piotrówka

XII kolejka - 6 listopada
Sokół Niemodlin - LZS Piotrówka
Stal Osowiec - LZS Malerzowice
LZS Leśnica - LZS Przywory
Unia Tułowice - Orzeł Źlinice
TOR II Dobrzeń - LZS Popielów
Stal Zawadzkie - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Prądy - LZS Brynica

XIII kolejka - 11 listopada
LZS Brynica - Sokół Niemodlin
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Prądy
LZS Popielów - Stal Zawadzkie
Orzeł Źlinice - TOR II Dobrzeń
LZS Przywory - Unia Tułowice
LZS Malerzowice - LZS Leśnica
LZS Piotrówka - Stal Osowiec
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-09-17, 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-24, 19:07   KLasa A grupa II - wyniki i tabele 2005/06

I kolejka
Stal Osowiec - Sokół Niemodlin 2:4
LZS Leśnica - LZS Piotrówka 2:0
Unia Tułowice - LZS Malerzowice 2:1
TOR II Dobrzeń - LZS Przywory 0:1
Stal Zawadzkie - Orzeł Źlinice nie odbył się
LZS Prądy - LZS Popielów 4:2
LZS Brynica - Olimpia Lewin Brzeski 1:1

1. Sokół Niemodlin 1 3 4:2
LZS Prądy 1 3 4:2
3. LZS Leśnica 1 3 2:0
4. Unia Tułowice 1 3 2:1
5. LZS Przywory 1 3 1:0
6. LZS Brynica 1 1 1:1
Olimpia Lewin Brzeski 1 1 1:1
8. LZS Malerzowice 1 0 1:2
9. TOR II Dobrzeń 1 0 0:1
10. LZS Popielów 1 0 2:4
Stal Osowiec 1 0 2:4
12. LZS Piotrówka 1 0 0:2
13. Stal Zawadzkie - - -
Orzeł Źlinice - - -
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-28, 21:51   

II KOLEJKA
Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 2:1

LZS Popielów - LZS Brynica 7:1
Orzeł Źlinice - LZS Prądy 7:1
LZS Przywory - Stal Zawadzkie 2:0
LZS Malerzowice - TOR II Dobrzeń 1:0
LZS Piotrówka - Unia Tułowice 4:0
Stal Osowiec - LZS Leśnica 1:5

1. LZS Leśnica 2 6 7:1
2. Sokół Niemodlin 2 6 6:3
3. LZS Przywory 2 6 3:0
4. Orzeł Źlinice 1 3 7:1
5. LZS Popielów 2 3 9:5
6. LZS Piotrówka 2 3 4:2
7. LZS Malerzowice 2 3 2:2
8. Unia Tułowice 2 3 2:5
9. LZS Prądy 2 3 5:9
10. Olimpia Lewin Brzeski 2 1 2:3
11. LZS Brynica 2 1 2:8
12. Stal Zawadzkie 1 0 0:2
TOR II Dobrzeń 2 0 0:2
14. Stal Osowiec 2 0 3:9
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-05, 19:07   

I KOLEJKA
Grom Zawadzkie - Orzeł Źlinice 0:8

III KOLEJKA
LZS Brynica - Orzeł Źlinice 2:1
Unia Tułowice - Stal Osowiec 0:2
Grom Zawadzkie - LZS Malerzowice 2:2
LZS Leśnice - Sokół Niemodlin 7:1
TOR II Dobrzeń Wlk. - LZS Piotrówka 4:1
LZS Prądy - LZS Przywory 0:2
Olimpia Lewin Brz. - LZS Popielów 0:1

1. LZS Leśnica 3 9 14:2
2. LZS Przywory 3 9 5:0
3. Orzeł Źlinice 3 6 16:3
4. LZS Popielów 3 6 10:5
5. Sokół Niemodlin 3 6 7:10
6. LZS Malerzowice 3 4 4:2
7. LZS Brynica 3 4 4:9
8. TOR II Dobrzeń Wlk. 3 3 4:3
9. LZS Piotrówka 3 3 5:6
10. Stal Osowiec 3 3 5:9
11. Unia Tułowice 3 3 2:7
12. LZS Prądy 3 3 5:11
13. Olimpia Lewin Brz. 3 1 2:4
14. Grom Zawadzkie 3 1 2:12
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-17, 12:29   

IV KOLEJKA:
Sokół Niemodlin - LZS Popielów 1:4
Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brzeski 7:0
LZS Przywory - LZS Brynica 2:1
LZS Malerzowice - LZS Prądy 4:1
LZS Piotrówka - Stal Zawadzkie 3:3
Stal Osowiec - TOR II Dobrzeń 0:3
LZS Leśnica - Unia Tułowice 4:0

1. LZS Leśnica 4 12 18:2
2. LZS Przywory 4 12 7:1
3. Orzeł Źlinice 4 9 23:3
4. LZS Popielów 4 9 14:6
5. LZS Malerzowice 4 7 8:5
6. TOR II Dobrzeń 4 6 7:3
7. Sokół Niemodlin 4 6 8:14
8. LZS Piotrówka 4 4 8:9
9. LZS Brynica 4 4 5:11
10. Stal Osowiec 4 3 5:12
11. LZS Prądy 4 3 6:15
12. Unia Tułowice 4 3 2:11
13. Stal Zawadzkie 4 2 5:15
14. Olimpia Lewin Brzeski 4 1 2:11
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-18, 21:26   

V KOLEJKA
Unia Tułowice - Sokół Niemodlin 1:4
TOR II Dobrzeń - LZS Leśnica 1:1
Stal Zawadzkie - Stal Osowiec 0:0
LZS Prądy - LZS Piotrówka 2:1
LZS Brynica - LZS Malerzowice 5:0
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Przywory 1:3
LZS Popielów - Orzeł Źlinice 0:3

1. LZS Przywory 5 15 10:2
2. LZS Leśnica 5 13 19:3
3. Orzeł Źlinice 5 12 26:3
4. LZS Popielów 5 9 14:9
5. Sokół Niemodlin 5 9 12:15
6. TOR II Dobrzeń 5 7 8:4
7. LZS Brynica 5 7 10:11
8. LZS Malerzowice 5 7 8:10
9. LZS Prądy 5 6 8:16
10. LZS Piotrówka 5 4 9:11
11. Stal Osowiec 5 4 5:12
12. Stal Zawadzkie 5 3 5:15
13. Unia Tułowice 5 3 3:15
14. Olimpia Lewin Brzeski 5 1 3:14
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-27, 20:34   

VI KOLEJKA

Sokół Niemodlin - Orzeł Źlinice 0:3
LZS Przywory - LZS Popielów 1:1
LZS Malerzowice - Olimpia Lewin Brzeski 2:2
LZS Piotrówka - LZS Brynica 1:2
Stal Osowiec - LZS Prądy 8:2
LZS Leśnica - Stal Zawadzkie 7:0
Unia Tułowice - TOR II Dobrzeń 0:0

1. LZS Leśnica 6 16 26:3
2. LZS Przywory 6 16 11:3
3. Orzeł Źlinice 6 15 29:3
4. LZS Popielów 6 10 15:10
5. LZS Brynica 6 10 12:12
6. Sokół Niemodlin 6 9 12:18
7. TOR II Dobrzeń 6 8 8:4
8. LZS Malerzowice 6 8 10:12
9. Stal Osowiec 6 7 13:14
10. LZS Prądy 6 6 10:24
11. LZS Piotrówka 6 4 10:13
12. Unia Tułowice 6 4 3:15
13. Stal Zawadzkie 6 3 5:22
14. Olimpia Lewin Brzeski 6 2 5:16
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-08, 22:43   

VII KOLEJKA

TOR II Dobrzeń - Sokół Niemodlin 1:2
Stal Zawadzkie - Unia Tułowice 2:1
LZS Prądy - LZS Leśnica 0:8
LZS Brynica - Stal Osowiec 1:0
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Piotrówka 2:3
LZS Popielów - LZS Malerzowice 5:2
Orzeł Źlinice - LZS Przywory 4:0

1. LZS Leśnica 7 19 34:3
2. Orzeł Źlinice 7 18 33:3
3. LZS Przywory 7 16 11:7
4. LZS Popielów 7 13 20:12
5. LZS Brynica 7 13 13:12
6. Sokół Niemodlin 7 12 14:19
7. TOR II Dobrzeń 7 8 9:6
8. LZS Malerzowice 7 8 12:17
9. Stal Osowiec 7 7 13:15
LZS Piotrówka 7 7 13:15
11. Stal Zawadzkie 7 6 7:23
12. LZS Prądy 7 6 10:32
13. Unia Tułowice 7 4 4:17
14. Olimpia Lewin Brzeski 7 2 7:19
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-14, 09:06   

VIII kolejka
Sokół Niemodlin - LZS Przywory 1-0
LZS Malerzowice - Orzeł Źlinice 2-1
LZS Piotrówka - LZS Popielów 3-0
Stal Osowiec - Olimpia Lewin Brzeski 1-1
LZS Leśnica - LZS Brynica 0-0
Unia Tułowice - LZS Prądy 4-1
TOR II Dobrzeń - Stal Zawadzkie 3-1

IX kolejka
Stal Zawadzkie - Sokół Niemodlin 1-1
LZS Prądy - TOR II Dobrzeń 3-2
LZS Brynica - Unia Tułowice 3-0
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Leśnica 0-2
LZS Popielów - Stal Osowiec 1-1
Orzeł Źlinice - LZS Piotrówka 1-0
LZS Przywory - LZS Malerzowice 1-1

X kolejka
Sokół Niemodlin - LZS Malerzowice 1-1
LZS Piotrówka - LZS Przywory 2-0
Stal Osowiec - Orzeł Źlinice 0-5
LZS Leśnica - LZS Popielów 2-0
Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brzeski 3-4
TOR II Dobrzeń - LZS Brynica 1-0
Stal Zawadzkie - LZS Prądy 3-1

XI kolejka
LZS Prądy - Sokół Niemodlin 0-2
LZS Brynica - Stal Zawadzkie 0-0
Olimpia Lewin Brzeski - TOR II Dobrzeń 0-2
LZS Popielów - Unia Tułowice 5-0
Orzeł Źlinice - LZS Leśnica 2-1
LZS Przywory - Stal Osowiec 3-1
LZS Malerzowice - LZS Piotrówka 4-2

XII kolejka
Sokół Niemodlin - LZS Piotrówka 4-3
Stal Osowiec - LZS Malerzowice 2-3
LZS Leśnica - LZS Przywory 4-1
Unia Tułowice - Orzeł Źlinice 0-5
TOR II Dobrzeń - LZS Popielów 0-2
Stal Zawadzkie - Olimpia Lewin Brzeski 2-2
LZS Prądy - LZS Brynica 4-2

XIII kolejka
LZS Brynica - Sokół Niemodlin 0-3
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Prądy 2-2
LZS Popielów - Stal Zawadzkie 8-2
Orzeł Źlinice - TOR II Dobrzeń 2-1
LZS Przywory - Unia Tułowice 2-1
LZS Malerzowice - LZS Leśnica 1-3
LZS Piotrówka - Stal Osowiec 0-0
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-14, 09:08   

1. Orzeł Źlinice 13 33 49 - 7
2. LZS Leśnica 13 32 46 - 7
3. Sokół Niemodlin 13 26 26 - 24
4. LZS Popielów 13 23 36 - 20
5. LZS Przywory 13 23 18 - 17
6. LZS Malerzowice 13 19 24 - 27
7. LZS Brynica 13 18 18 - 20
8. TOR II Dobrzeń 13 17 18 - 14
9. LZS Piotrówka 13 14 23 - 24
10. LZS Prądy 13 13 21 - 47
11. Stal Zawadzkie 13 12 16 - 38
12. Stal Osowiec 13 10 18 - 28
13. Olimpia Lewin Brzeski 13 8 16 - 31
14. Unia Tułowice 13 7 12 - 37
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-26, 11:11   

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ KLASY A GRUPY II

XIV kolejka - 2 kwietnia
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Brynica
LZS Popielów - LZS Prądy
Orzeł Źlinice - Stal Zawadzkie
LZS Przywory - TOR II Dobrzeń
LZS Malerzowice - Unia Tułowice
LZS Piotrówka - LZS Leśnica
Sokół Niemodlin - Stal Osowiec

XV kolejka - 9 kwietnia
LZS Leśnica - Stal Osowiec
Unia Tułowice - LZS Piotrówka
TOR II Dobrzeń - LZS Malerzowice
Stal Zawadzkie - LZS Przywory
LZS Prądy - Orzeł Źlinice
LZS Brynica - LZS Popielów
Olimpia Lewin Brzeski - Sokół Niemodlin

XVI kolejka - 16 kwietnia
LZS Popielów - Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Źlinice - LZS Brynica
LZS Przywory - LZS Prądy
LZS Malerzowice - Stal Zawadzkie
LZS Piotrówka - TOR II Dobrzeń
Stal Osowiec - Unia Tułowice
Sokół Niemodlin - LZS Leśnica

XVII kolejka - 23 kwietnia
Unia Tułowice - LZS Leśnica
TOR II Dobrzeń - Stal Osowiec
Stal Zawadzkie - LZS Piotrówka
LZS Prądy - LZS Malerzowice
LZS Brynica - LZS Przywory
Olimpia Lewin Brzeski - Orzeł Źlinice
LZS Popielów - Sokół Niemodlin

XVIII kolejka - 30 kwietnia
Orzeł Źlinice - LZS Popielów
LZS Przywory - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Malerzowice - LZS Brynica
LZS Piotrówka - LZS Prądy
Stal Osowiec - Stal Zawadzkie
LZS Leśnica - TOR II Dobrzeń
Sokół Niemodlin - Unia Tułowice

XIX kolejka - 3 maja
TOR II Dobrzeń - Unia Tułowice
Stal Zawadzkie - LZS Leśnica
LZS Prądy - Stal Osowiec
LZS Brynica - LZS Piotrówka
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Malerzowice
LZS Popielów - LZS Przywory
Orzeł Źlinice - Sokół Niemodlin

XX kolejka - 7 maja
LZS Przywory - Orzeł Źlinice
LZS Malerzowice - LZS Popielów
LZS Piotrówka - Olimpia Lewin Brzeski
Stal Osowiec - LZS Brynica
LZS Leśnica - LZS Prądy
Unia Tułowice - Stal Zawadzkie
Sokół Niemodlin - TOR II Dobrzeń

XXI kolejka - 14 maja
Stal Zawadzkie - TOR II Dobrzeń
LZS Prądy - Unia Tułowice
LZS Brynica - LZS Leśnica
Olimpia Lewin Brzeski - Stal Osowiec
LZS Popielów - LZS Piotrówka
Orzeł Źlinice - LZS Malerzowice
LZS Przywory - Sokół Niemodlin

XXII kolejka - 21 maja
LZS Malerzowice - LZS Przywory
LZS Piotrówka - Orzeł Źlinice
Stal Osowiec - LZS Popielów
LZS Leśnica - Olimpia Lewin Brzeski
Unia Tułowice - LZS Brynica
TOR II Dobrzeń - LZS Prądy
Sokół Niemodlin - Stal Zawadzkie

XXIII kolejka - 28 maja
LZS Prądy - Stal Zawadzkie
LZS Brynica - TOR II Dobrzeń
Olimpia Lewin Brzeski - Unia Tułowice
LZS Popielów - LZS Leśnica
Orzeł Źlinice - Stal Osowiec
LZS Przywory - LZS Piotrówka
LZS Malerzowice - Sokół Niemodlin

XXIV kolejka - 4 czerwca
LZS Piotrówka - LZS Malerzowice
Stal Osowiec - LZS Przywory
LZS Leśnica - Orzeł Źlinice
Unia Tułowice - LZS Popielów
TOR II Dobrzeń - Olimpia Lewin Brzeski
Stal Zawadzkie - LZS Brynica
Sokół Niemodlin - LZS Prądy

XXV kolejka - 11 czerwca
LZS Brynica - LZS Prądy
Olimpia Lewin Brzeski - Stal Zawadzkie
LZS Popielów - TOR II Dobrzeń
Orzeł Źlinice - Unia Tułowice
LZS Przywory - LZS Leśnica
LZS Malerzowice - Stal Osowiec
LZS Piotrówka - Sokół Niemodlin

XXVI kolejka - 18 czerwca
Stal Osowiec - LZS Piotrówka
LZS Leśnica - LZS Malerzowice
Unia Tułowice - LZS Przywory
TOR II Dobrzeń - Orzeł Źlinice
Stal Zawadzkie - LZS Popielów
LZS Prądy - Olimpia Lewin Brzeski
Sokół Niemodlin - LZS Brynica
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 16:18   

XIV KOLEJKA
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Brynica 3-0

LZS Popielów - LZS Prądy 6-0
Orzeł Źlinice - Stal Zawadzkie 1-0
LZS Przywory - TOR II Dobrzeń 1-2
LZS Malerzowice - Unia Tułowice przełożony
LZS Piotrówka - LZS Leśnica 0-7
Sokół Niemodlin - Stal Osowiec 0-2
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 16:19   

XV KOLEJKA
LZS Leśnica - Stal Osowiec 3-0
Unia Tułowice - LZS Piotrówka 7-3
TOR II Dobrzeń - LZS Malerzowice 2-0
Stal Zawadzkie - LZS Przywory 0-1
LZS Prądy - Orzeł Źlinice 0-4
LZS Brynica - LZS Popielów 0-0
Olimpia Lewin Brzeski - Sokół Niemodlin 2-0
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 16:20   

XVI KOLEJKA
LZS Popielów - Olimpia Lewin Brzeski 2-1

Orzeł Źlinice - LZS Brynica 1-2
LZS Przywory - LZS Prądy 4-2
LZS Malerzowice - Stal Zawadzkie 0-3 v.o.
LZS Piotrówka - TOR II Dobrzeń 3-0
Stal Osowiec - Unia Tułowice 4-4
Sokół Niemodlin - LZS Leśnica 0-12
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 16:20   

XVII KOLEJKA
Unia Tułowice - LZS Leśnica 0-3
TOR II Dobrzeń - Stal Osowiec 0-1
Stal Zawadzkie - LZS Piotrówka 1-1
LZS Prądy - LZS Malerzowice 1-2
LZS Brynica - LZS Przywory 4-3
Olimpia Lewin Brzeski - Orzeł Źlinice 3-2
LZS Popielów - Sokół Niemodlin 2-2
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200506, grupa, ii, klasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu