Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz III ligi 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-30, 18:32   Terminarz III ligi 2007/08

Kadra Piomar BTP Piast Brzeg
Obrońcy: Maciej Stępień (ur. 1981), Daniel Gaj (83), Bartosz Wańczyk (82), Grzegorz Łyczkowski (87), Adam Adamczyk (83), Dawid Turkowski (83), Łukasz Marciniak (84), Paweł Pacuła (83), Przemysław Sempik (84), Kamil Duliniec (86)
Skrzydłowi: Mateusz Dubas (82), Marek Soroka (76), Filip Kołecki (82), Artur Zagórski (82), Tomasz Pieszyński (79), Krzysztof Pachołek (84), Rafał Pławiak (87), Rafał Kuczyński (84), Tomasz Duliniec (75)
Trener: Mariusz Andruchowicz
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-10-05, 21:31, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-30, 18:34   

Terminarz I rundy

I kolejka - 06.10.2007
Piomar BTP Piast Brzeg – AZS II PO Opole

Start Dobrodzień - MKS Strzelce Op.
Basket Głubczyce - Pogoń II Prudnik
KZK Krapkowice - LZS Mechnice
AZS PWSZ Nysa - OKS Olesno

II Kolejka - 13.10.2007
AZS II PO Opole - OKS Olesno
LZS Mechnice - AZS PWSZ Nysa
Pogoń II Prudnik - KZK Krapkowice
MKS Strzelce Op. - Basket Głubczyce
Piomar BTP Piast Brzeg - Start Dobrodzień

III Kolejka - 20.10.2007
Start Dobrodzień - AZS II PO Opole
Basket Głubczyce - Piomar BTP Piast Brzeg
KZK Krapkowice - MKS Strzelce Op.
AZS PWSZ Nysa - Pogoń II Prudnik
OKS Olesno - LZS Mechnice

IV Kolejka - 27.10.2007
AZS II PO Opole - LZS Mechnice
Pogoń II Prudnik - OKS Olesno
MKS Strzelce Op. - AZS PWSZ Nysa
Piomar BTP Piast Brzeg - KZK Krapkowice
Start Dobrodzień - Basket Głubczyce

V Kolejka - 03.11.2007
Basket Głubczyce - AZS II PO Opole
KZK Krapkowice - Start Dobrodzień
AZS PWSZ Nysa - Piomar BTP Piast Brzeg
OKS Olesno - MKS Strzelce Op.
LZS Mechnice - Pogoń II Prudnik

VI Kolejka - 10.11.2007
AZS II PO Opole - Pogoń II Prudnik
MKS Strzelce Op. - LZS Mechnice
Piomar BTP Piast Brzeg - OKS Olesno
Start Dobrodzień - AZS PWSZ Nysa
Basket Głubczyce - KZK Krapkowice

VII Kolejka - 17.11.2007
KZK Krapkowice - AZS II PO Opole
AZS PWSZ Nysa - Basket Głubczyce
OKS Olesno - Start Dobrodzień
LZS Mechnice - Piomar BTP Piast Brzeg
Pogoń II Prudnik - MKS Strzelce Op.

VIII Kolejka - 24.11.2007
AZS II PO Opole - MKS Strzelce Op.
Piomar BTP Piast Brzeg - Pogoń II Prudnik
Start Dobrodzień - LZS Mechnice
Basket Głubczyce - OKS Olesno
KZK Krapkowice - AZS PWSZ Nysa

IX Kolejka - 01.12.2007
AZS PWSZ Nysa - AZS II PO Opole
OKS Olesno - KZK Krapkowice
LZS Mechnice - Basket Głubczyce
Pogoń II Prudnik - Start Dobrodzień
MKS Strzelce Op. - Piomar BTP Piast Brzeg
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 21
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2007-10-05, 20:22   

Przypominam że już jutro pierwszy mecz w sezonie! Przeciwnikiem bedzie AZS II PO Opole.
godzina 16.00 sala na Powstańców Śląskich
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-08, 12:42   

Terminarz II rundy

X kolejka - 8 grudnia 2007
AZS PO II Opole - Piomar BTP Piast Brzeg

MKS Strzelce Op. - Start Dobrodzień
Pogoń II Prudnik - Basket Głubczyce (9 XII)
LZS Harlem 77 Mechnice - KZK Krapkowice
OKS Olesno - AZS PWSZ Nysa (7 XII)

XI kolejka - 15 grudnia 2007
Start Dobrodzień - Piomar BTP Piast Brzeg

OKS Olesno - AZS PO II Opole (14 XII)
AZS PWSZ Nysa - LZS Harlem 77 Mechnice
KZK Krapkowice - Pogoń II Prudnik
Basket Głubczyce - MKS Strzelce Op.

XII kolejka - 22 grudnia 2007
Piomar BTP Piast Brzeg - Basket Głubczyce

AZS PO II Opole - Start Dobrodzień
MKS Strzelce Op. - KZK Krapkowice
Pogoń II Prudnik - AZS PWSZ Nysa (23 XII)
LZS Harlem 77 Mechnice - OKS Olesno

XIII kolejka - 5 stycznia 2008
KZK Krapkowice - Piomar BTP Piast Brzeg

OKS Olesno - Pogoń II Prudnik (4 I)
LZS Harlem 77 Mechnice - AZS PO II Opole
AZS PWSZ Nysa - MKS Strzelce Op.
Basket Głubczyce - Start Dobrodzień

XIV kolejka - 12 stycznia 2008
Piomar BTP Piast Brzeg - AZS PWSZ Nysa

AZS PO II Opole - Basket Głubczyce
Srat Dobrodzień - KZK Krapkowice
MKS Strzelce Op. - OKS Olesno
Pogoń II Prudnik - LZS Harlem 77 Mechnice (13 I)

XV kolejka - 19 stycznia 2008
OKS Olesno - Piomar BTP Piast Brzeg (18 I)

Pogoń II Prudnik - AZS PO II Opole (20 I)
LZS Harlem 77 Mechnice - MKS Strzelce Op.
AZS PWSZ Nysa - Start Dobrodzień
KZK Krapkowice - Basket Głubczyce

XVI kolejka - 26 stycznia 2008
Piomar BTP Piast Brzeg - LZS Harlem 77 Mechnice

AZS PO II Opole - KZK Krapkowice
Basket Głubczyce - AZS PWSZ Nysa
Start Dobrodzień - OKS Olesno
MKS Strzelce Op. - Pogoń II Prudnik

XVII kolejka - 2 lutego 2008
Pogoń II Prudnik - Piomar BTP Piast Brzeg (3 II)

MKS Strzelce Op. - AZS PO II Opole
LZS Harlem 77 Mechnice - Start Dobrodzień
OKS Olesno - Basket Głubczyce (1 II)
AZS PWSZ Nysa - KZK Krapkowice

XVIII kolejka - 9 lutego 2008
MKS Strzelce Op. - Pioamr BTP Piast Brzeg

AZS PO II Opole - AZS PWSZ Nysa
KZK Krapkowice - OKS Olesno
Basket Głubczyce - LZS Harlem 77 Mechnice
Start Dobrodzień - Pogoń II Prudnik
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, iii, ligi, terminarz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu