Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
II liga - terminarz 2005/06
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-17, 14:10   II liga - terminarz 2005/06

Terminarz II ligi piłki ręcznej

I kolejka - 24 września

Tęcza Leszno - Belpol Świdnica
Orlik Brzeg - Pogoń Oleśnica
Ostrovia Ostrów - Żagiew Dzierżoniów
Krokus Bystrzyca Kł. - Bór Oborniki Śl.
AZS Gorzów Wlkp. - OSiR Komprachcice
Zagłębie II Lubin pauza

II kolejka - 2 października
Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp.
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł.
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg
Bór Oborniki Śl. pauza

III kolejka - 8 października
Orlik Brzeg - Belpol Świdnica

Ostrovia Ostrów - Tęcza Leszno
Krokus Bystrzyca Kł. - Pogoń Oleśnica
AZS Gorzów Wlkp. - Bór Oborniki Śl.
OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin
Żagiew Dzierżoniów pauza

IV kolejka - 15 października
Belpol Świdnica - Zagłębie II Lubin
Bór Oborniki Śl. - OSiR Komprachcice
Żagiew Dzierżoniów - AZS Gorzów Wlkp
Tęcza Leszno - Krokus Bystrzyca Kł.
Orlik Brzeg - Ostrovia Ostrów
Pogoń Oleśnica pauza

V kolejka - 22 października
Ostrovia Ostrów - Belpol Świdnica
Krokus Bystrzyca Kł. - Orlik Brzeg
AZS Gorzów Wlkp. - Pogoń Oleśnica
OSiR Komprachcice - Żagiew Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin - Bór Oborniki Śl.
Tęcza Leszno pauza

VI kolejka - 5 listopada
Belpol Świdnica - Bór Oborniki Śl.
Żagiew Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin
Pogoń Oleśnica - OSiR Komprachcice
Tęcza Leszno - AZS Gorzów Wlkp.
Ostrovia Ostrów - Krokus Bystrzyca Kł.
Orlik Brzeg pauza

VII kolejka - 12 listopada

Krokus Bystrzyca Kł. - Belpol Świdnica
AZS Gorzów Wlkp. - Orlik Brzeg
OSiR Komprachcice - Tęcza Leszno
Zagłębie II Lubin - Pogoń Oleśnica
Bór Oborniki Śl. - Żagiew Dzierżoniów
Ostrovia Ostrów pauza

VIII kolejka - 19 listopada
Belpol Świdnica - Żagiew Dzierżoniów
Pogoń Oleśnica - Bór Oborniki Śl.
Tęcza Leszno - Zagłębie II Lubin
Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice
Ostrovia Ostrów - AZS Gorzów Wlkp.
Krokus Bystrzyca Kł. pauza

IX kolejka - 27 listopada
AZS Gorzów Wlkp. - Krokus Bystrzyca Kł.
OSiR Komprachcice - Ostrovia Ostrów
Zagłębie II Lubin - Orlik Brzeg
Bór Oborniki Śl. - Tęcza Leszno
Żagiew Dzierżoniów - Pogoń Oleśnica
Belpol Świdnica pauza

X kolejka - 3 grudnia
Belpol Świdnica - Pogoń Oleśnica
Tęcza Leszno - Żagiew Dzierżoniów
Orlik Brzeg - Bór Oborniki Śl.
Ostrovia Ostrów - Zagłębie II Lubin
Krokus Bystrzyca Kł. - OSiR Komprachcice
AZS Gorzów Wlkp. pauza

XI kolejka - 10 grudnia
AZS Gorzów Wlkp. - Belpol Świdnica
Zagłębie II Lublin - Krokus Bystrzyca Kł.
Bór Oborniki Śl. - Ostrovia Ostrów
Żagiew Dzierżoniów - Orlik Brzeg
Pogoń Oleśnica - Tęcza Leszno
OSiR Komprachcice pauza

XII kolejka - 28 stycznia
Belpol Świdnica - Tęcza Leszno
Pogoń Oleśnica - Orlik Brzeg
Żagiew Dzierżoniów - Ostrovia Ostrów
Bór Oborniki Śl. - Krokus Bystrzyca Kł.
OSiR Komprachcice - AZS Gorzów Wlkp.
Zagłębie II Lubin pauza

XIII kolejka - 4 lutego
OSiR Komprachcice - Belpol
AZS Gorzów Wlkp. - Zagłębie II Lubin
Krokus Bystrzyca Kł. - Żagiew Dzierżoniów
Ostrovia Ostrów - Pogoń Oleśnica
Orlik Brzeg - Tęcza Leszno
Bór Oborniki Śl. pauza

XIV kolejka - 11 lutego
Belpol Świdnica - Orlik Brzeg

Tęcza Leszno - Ostrovia Ostrów
Pogoń Oleśnica - Krokus Bystrzyca Kł.
Bór Oborniki Śl. - AZS Gorzów Wlkp.
Zagłębie II Lubin - OSiR Komprachcice
Żagiew Dzierżoniów pauza

XV kolejka - 18 lutego
Zagłębie II Lubin - Belpol Świdnica
OSiR Komprachcice - Bór Oborniki Śl.
AZS Gorzów Wlkp. - Żagiew Dzierżoniów
Krokus Bystrzyca Kł. - Tęcza Leszno
Ostrovia Ostrów - Orlik Brzeg
Pogoń Oleśnica pauza

XVI kolejka - 25 lutego
Belpol Świdnica - Ostrovia Ostrów
Orlik Brzeg - Krokus Bystrzyca Kł.
Pogoń Oleśnica - AZS Gorzów Wlkp.
Żagiew Dzierżoniów - OSiR Komprachcice
Bór Oborniki Śl. - Zagłębie II Lubin
Tęcza Leszno pauza

XVII kolejka - 11 marca
Bór Oborniki Śl. - Belpol Świdnica
Zagłębie II Lubin - Żagiew Dzierżoniów
OSiR Komprachcice - Pogoń Oleśnica
AZS Gorzów Wlkp. - Tęcza Leszno
Krokus Bystrzyca Kł. - Ostrovia Ostrów
Orlik Brzeg pauza

XVIII kolejka - 18 marca

Belpol Świdnica - Krokus Bystrzyca Kł.
Orlik Brzeg - AZS Gorzów Wlkp.
Tęcza Leszno - OSiR Komprachcice
Pogoń Oleśnica - Zagłębie II Lubin
Żagiew Dzierżoniów - Bór Oborniki Śl.
Ostrovia Ostrów pauza

XIX kolejka - 25 marca
Żagiew Dzierżoniów - Belpol Świdnica
Bór Oborniki Śl. - Pogoń Oleśnica
Zagłębie II Lubin - Tęcza Leszno
OSiR Komprachcice - Orlik Brzeg
AZS Gorzów Wlkp. - Ostrovia Ostrów
Krokus Bystrzyca Kł. pauza

XX marca - 8 kwietnia
Krokus Bystrzyca Kł. - AZS Gorzów Wlkp
Ostrovia Ostrów - OSiR Komprachcice
Orlik Brzeg - Zagłębie II Lubin
Tęcza Leszno - Bór Oborniki Śl.
Pogoń Oleśnica - Żagiew Dzierżoniów
Belpol Świdnica pauza

XXI kolejka - 22 kwietnia
Pogoń Oleśnica - Belpol Świdnica
Żagiew Dzierżoniów - Tęcza Leszno
Bór Oborniki Śl. - Orlik Brzeg
Zagłębie II Lubin - Ostrovia Ostrów
OSiR Komprachcice - Krokus Bystrzyca Kł.
AZS Gorzów Wlkp. pauza

XXII kolejka - 29 kwietnia
Belpol Świdnica - AZS Gorzów Wlkp.
Krokus Bystrzyca Kł. - Zagłębie II Lubin
Ostrovia Ostrów - Bór Oborniki Śl.
Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów
Tęcza Leszno - Pogoń Oleśnica
OSiR Komprachcice pauza
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200506, ii, liga, terminarz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu