Tematy oznaczone jako 05 |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
III runda play-off - rewanże 11 maja 2008 r. 16.00 QRB - Lewin Brzeski (o 5. miejsce) 17.00 Astra - WSH-E (o 3. miejsce) 18.00 Mysłek - Gniotpol (o 1. miejsce) Uroczyste zakończenie po ostatnim meczu (ok. 19.20). Prosimy o przybycie przedstawicieli wszystkich drużyn.
|
9994 |
12 |
Lewin Brzeski Team - Piomar 39:92 Mysłek-Optident - WSH-E Basket 66:44 Orbiliusz BC - QRB Trafika 59:57 Astra Gaśnice - Jeźdźcy Apokalipsy 56:89 1. Piomar 6 12 469:268 2. Orbiliusz BC 6 12 434:278 3. Mysłek-Optident 6 9 336:313 4. QRB Trafika 6 9 327:340 5. WSH-E Basket 6 9 303:358 6. Jeźdźcy Apokalipsy 6 7 310:371 7. Lewin Brzeski Team 6 7 237:342 8. Astra Gaśnice 6 7 311:457 Szczegóły jutro
|
9252 |
12 |
Typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12. 05.07) 75. Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona (5-8) 76. QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (1-4) 77. Astra - WSH-E Basket (5-8) 78. Piomar - Mysłek-Optident (1-4)
|
9196 |
12 |
4. typowanie (30/31.08. 05): (IV) Skalnik Tarnów Opolski - Burza Lipki/Skarbimierz (LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Chróścice (LO) Victoria Dobrzyń - Wiking Opole (A) Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska (J) Motor Praszka - Olimpia Lewin Brzeski (J) LZS Walce - BTP Piast Brzeg
|
8941 |
14 |
Piłka nożna - 9. typowanie (24/25.09. 05) (IV) LKS Poborszów - Burza Lipki/Skarbimierz (LO) BTP Piast Brzeg - Małapanew Ozimek (LO) Victoria Dobrzyń - Hetman Byczyna (A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Piotrówka (A) LZS Biała Nyska - Pogoń Łosiów (A) Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie (A) Strażak Lipniki - Orlik Michałów (B) GKS Grodków - Skorpion Lubsza (B) Burza II Lipki - Bolko Kruszyna/Prędocin (C) KS Pawłów - Parkowa Kantorowice (J) BTP Piast Brzeg - Polonia Nysa (J) Olimpia Lewin Brz. - LZS Domaszkowice
|
8357 |
14 |
Typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13. 05.07) 79. WSH-E Basket - Astra (5-8) 80. Mysłek-Optident - Piomar (1-4) 81. Latający Cyrk Monthy Pytona - Lewin Brzeski Team (5-8) 82. Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (1-4)
|
8071 |
11 |
II runda - drugie mecze - 7 maja 2006 (niedziela) 16.00 - Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice (5-8) - Imecz 55:55 17.00 - Piomar - Mysłek-Optident (1-4) - Imecz 58-49 dla PIOMARU 18.00 - WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl (5-8)- Imecz 54-39 dla WSH-E 19.00 - Orbiliusz BC - QRB Trafika (1-4) - Imecz 74:44 dla ORBILIUSZA TYPUJEMY... :evil: [ Dodano: 2006-04-25, 18:32 ] Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice (Lewin 1-5) Piomar - Mysłek-Optident (Piomar 6-10) WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl (Forumbrzeg.pl 6-10) Orbiliusz BC - QRB Trafika (Orbiliusz BC 16-20) POZDRAWIAM :evil: :wink: :evil:
|
7929 |
12 |
8. typowanie (18.12. 05) Astra Gaśnice - Lewin Brzeski Team Jeźdźcy Apokalipsy - WSH-E Orbiliusz BC - Mysłek-Optident Piomar - QRB Trafika
|
7820 |
10 |
Typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19. 05.07) 83. Astra - Latający Cyrk Monthy Pytona (o 7. miejsce) 84. QRB Trafika - Piomar (o 3. miejsce) 85. Lewin Brzeski Team - WSH-E Basket (o 5. miejsce) 86. Mysłek-Optident - Gniotpol Basket Team (o 1. miejsce)
|
7078 |
12 |
5. typowanie (20.11. 05) Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team GTW - Astra Gaśnice Piomar - Jeźdźcy Apokalipsy QRB Trafika - Mysłek Optident
|
7027 |
10 |
3. typowanie (6.11. 05) QRB Trafika - Lewin Brzeski Team Jeźdźcy Apokalipsy - Mysłek-Optident Piomar - Astra Gaśnice GTW - Orbiliusz BC
|
6919 |
13 |
Play out 17.00 Slow Forza - BTP 18.00 mecz o 5 miejsce Lewin - WSH-E 19.00 mecz o 3 miejce QRB - Mysłek 20.00 finał Gniotpol - Dziewiątka
|
6757 |
7 |
Z powodu wyjazdu na turniej, zawodników trzech zespołów, małe zmiany w terminarzu play-out 16.00 Slow Forza – Forumbrzeg.pl play-off 17.00 (B1) OKiR Grodków - Mera Lewin Brzeski 18.00(B4) Gniotpol - QRB 19.00 (B3) Mysłek - Dziewiątka 20.00 (B2) WSH-E - Debiutanci
|
6649 |
10 |
8. typowanie (17/18.09. 05) (IV) Burza Lipki/Skarbimierz - TOR Dobrzeń Wlk. (LO) Polonia Domaszowice - Victoria Dobrzyń (LO) Hetman Byczyna - BTP Piast Brzeg (A) LZS Malerzowice - Olimpia Lewin Brzeski (A) Orlik Michałów - Rolnik Lasocice (A) Metalowiec Łambinowice - Orzeł Olszanka (A) Polonia Przylesie - Pogoń Łosiów (B) Burza II Lipki - LZS Bąków (B) Zryw Szydłowice - LZS Łukowice Brzeskie (C) LZS Janów - KS Pawłów (J) TOR Dobrzeń Wlk. - Olimpia Lewin Brzeski (J) Plon Skoroszyce - BTP Piast Brzeg
|
6631 |
12 |
2. typowanie (30.10. 05) London Team - Mysłek-Optident GTW - Piomar Orbiliusz - Astra QRB Trafika - Jeźdźcy
|
6609 |
12 |
6. typowanie (27.11. 05) Lewin Brzeski Team - Piomar Mysłek-Oprident - WSHiE Astra Gaśnice - Jeźdźcy Apokalipsy Orbiliusz - QRB Trafika *WSHiE to GTW
|
6544 |
8 |
6. typowanie (10/11.09. 05) (IV) Burza Lipki/Skarbimierz - MKS Gogolin (LO) BTP Piast Brzeg - Polonia Domaszowice (LO) Victoria Dobrzyń - Budowlani Strojec (A) Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brzeski (A) LZS Biała Nyska - Polonia Przylesie (A) Pogoń Łosiów - Metalowiec Łambinowice (A) Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska (A) LZS Średnia Wieś - Orlik Michałów (B) Rekapol Kościerzyce - Burza II Lipki (C) KS Pawłów - LZS Obórki (J) LZS Walce - Olimpia Lewin Brzeski (J) TOR DObrzeń Wlk. - BTP Piast Brzeg
|
6379 |
10 |
10. typowanie (01/02.10. 05) (IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Rajfel Krasiejów (LO) Start Siołkowice - BTP Piast Brzeg (LO) Małapanew Ozimek - Victoria Dobrzyń (A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Piotrówka (A) Orlik Michałów - LZS Biała Nyska (A) Polonia Przylesie - LZS Goworowice (A) Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka (B) Bolko Kruszyna/Prędocin - LZS Bąków (B) LZS Kopice/Więcmierzyce - Burza II Lipki (C) LZS Brezina - KS Pawłów (J) Ruch Zdzieszowice - BTP Piast Brzeg (J) Plon Skoroszyce - Olimpia Lewin Brz.
|
6096 |
11 |
4. typowanie (13.11. 05) Lewin Brzeski Team - GTW Orbiliusz - Jeźdźcy Apokalipsy Mysłek-Optident - Piomar Astra Gaśnice - QRB Trafika
|
6095 |
10 |
1. typowanie (16.10. 05) Astra Gaśnice - London Team Jeźdźcy Apokalipsy - GTW Orbiliusz BC - Mysłek-Optident Piomar - QRB Trafika
|
6001 |
11 |
3. typowanie (15/16.10. 05) AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice ŁKS Łódź - Lotos Gdynia AZS Poznań - Wisła Kraków AZS KK J.Góra - Meblotap Chełm Cukierki Odra Brzeg - Polfa Pabianice
|
5847 |
10 |
12. typowanie (15/16.10. 05) (IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Polonia Nysa (LO) Piast Gorzów Śl. - BTP Piast Brzeg (LO) Start Dobrodzień - Victoria Dobrzyń (A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Leśnica (A) Agfa Prusinowice - Orlik Michałów (A) Polonia Przylesie - LZS Średnia Wieś (A) Pogoń Łosiów - LZS Kałków (A) Orzeł Olszanka - LZS Goworowice (B) Skorpion Lubsza - Rekapol Kościerzyce (C) LZS Czeska Wieś - KS Pawłów (J) OKS Olesno - BTP Piast Brzeg (J) Ruch Zdzieszowice - Olimpia Lewin Brz.
|
5776 |
9 |
Typery BLK 06/07 - 20. typowanie (20. 05.07) 87. Latający Cyrk Monthy Pytona - Astra (o 7. miejsce) 88. Piomar - QRB Trafika (o 3. miejsce) 89. WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce) 90. Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (o 1. miejsce)
|
5752 |
10 |
2. typowanie - 20/21.08. 05 (IV) OKS Olesno - Burza Lipki/Skarbimierz (LO) BTP Piast Brzeg - Silesius Kotórz Mały (LO) Victoria Dobrzyń - Odra II Opole (A) Orlik Michałów - Orzeł Olszanka (A) LZS Kamienica Nyska - Pogoń Łosiów (A) Agfa Prusinowice - Polonia Przylesie (B) LZS Żłobizna - LZS Bąków (B) LZS Wierzbnik - SKorpion Lubsza (B) Rekapol Kościerzyce - LZS Jankowice Wlk. (B) Burza II Lipki/Skarbimierz - GKS Grodków (J) Motor Prasza - BTP Piast Brzeg (J) Olimpia Lewin Brzeskie - Unia Krapkowice
|
5747 |
11 |
7. typowanie (3.12. 05) Jeźdźcy Apokalipsy - Lewin Brzeski Team Piomar - Orbiliusz BC Mysłek-Optident - Astra Gaśnice QRB Trafika - WSH-E Basket
|
5718 |
10 |