Tematy oznaczone jako 0607 |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
Już w poniedziałek 23 października rusza kolejna edycja międzyszkolnej ligi koszykówki szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach biorą udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne w Brzegu oraz Zespół Szkół Rolniczych ze Żłobizny. Pierwsze mecze już poniedziałak postaram się zamieścić wyniki. zdr
|
40561 |
150 |
Wyniki 1. tygodnia 1. steve - 14 2. qiero - 13 3. Zenon Telman - 9 4. kancik - 8 . warlike - 8 . WAPNIAK - 8 7. MaRiO - 7 8. Jamps - 5 . KOZIOL - 5 10. hajtek - 4
|
24994 |
77 |
Wyniki 1. typowania 1. hajtek - 9 . WAPNIAK - 9 . Zenon Telman - 9 . Jamps - 9 . Azik - 9 . rossii - 9 7. steve - 7 . nj - 7 . Inez - 7 . Maro_bRzEg - 7 . Rich Kramer - 7 . warlike - 7 . Adyk - 7 . Oleru - 7 15. a2r - 6 16. qiero - 5 . sedzia DRED - 5 . MaRiO - 5
|
21613 |
60 |
Typery BLK 06/07 - 4. typowanie (19.11.06) 16. Lewin Brzeski Team - Piomar 17. Orbiliusz BC - Forumbrzeg.pl 18. Mysłek-Optident - Astra 19. Grodków - WSH-E Basket 20. Latający Cyrk Monthy Pytona - QRB Trafika
|
14557 |
21 |
Typery BLK 06/07 - 3. typowanie - 5.11.06 Mysłek-Optident - Lewin Brzeski TEam Orbiliusz BC - WSH-E Basket Latający Cyrk Monthy Pytona - Grodków Astra - Forumbrzeg.pl QRB Trafika - Piomar
|
14071 |
16 |
- typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę punktów (wynik końcowy); punktacja: 5 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy punktów oraz wytypowanie remisu (ply off); 3 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i różnicy punktów z tolerancją do 5 "oczek"; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy Typery BLK 06/07 - 1. typowanie - 15.10.06 1. WSH-E Basket - Astra 2. Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team 3. Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident 4. Piomar - Forumbrzeg.pl 5. QRB Trafika - Grodków
|
14047 |
26 |
Typery BLK 06/07 - 6. typowanie (10.12.06) 26. WSH-E Basket – Lewin Brzeski Team 27. Astra – Latający Cyrk Monthy Pytona 28. Forumbrzeg.pl – Grodków 29. Piomar – Mysłek-Optident 30. QRB Trafika – Orbiliusz BC
|
12511 |
15 |
Typery BLK 06/07 - 2. typowanie - 29.10.06 6. Lewin Brzeskie Team - Latający Cyrk Monthy Pytona 7. Piomar - Astra 8. Grodków - Orbiliusz BC 9. Forumbrzeg.pl - Mysłek-Optident 10. WSH-E Basket - QRB Trafika
|
11107 |
19 |
Typery BLK 06/07 - 5. typowanie (3.12.06) 21. Grodków – Lewin Brzeski Team 22. Mysłek-Optident – WSH-E Basket 23. Orbiliusz BC – Astra 24. Latający Cyrk Monthy Pytona – Piomar 25. QRB Trafika – Forumbrzeg.pl
|
10615 |
17 |
Typery 06/07 - 4. tydzień (9-15.10.06) 31. (11.10) Polska - Portugalia (pn-eME) 32. (11.10) Polfa Pabianice - Cukierki Odra Brzeg (k-FGBL) 33. (12.10) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (k-kadetki) 34. (14.10) Cukierki Odra Brzeg - Nova Trading Toruń (k-FGBL) 35. (14.10) OSiR Komprachcice - Orlik Brzeg (pr-II) 36. (14.10) Orzeł Źlinice - BTP Piast Brzeg (pn-LO) 37. (14.10) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO) 38. (15.10) Polonia Głubczyce - BTP Piast Brzeg (pn-juniorzy) 39. (15.10) KS Skarbimierz - Sokół Małujowice (pn-C) 40. (15.10) KS Pawłów - LZS Brzezina (pn-C)
|
10261 |
13 |
Typery 06/07 - 3. tydzień (2-8.10.06) 21. (5.10) RMKS II Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kadetki) 22. (7.10) Kazachstan - Polska (pn-eME) 23. (7.10) Orlik Brzeg - Tęcza Kościan (pr-II) 24. (7.10) BTP Piast Brzeg - ZKS Górażdże (pn-LO) 25. (7.10) Pogoń Łosiów - Orzeł Źlinice (pn-LO) 26. (7.10) BTP Piast Brzeg - Polonia Pogórze (pn-junior) 27. (8.10) Burza Lipki - Agfa Prusinowice (pn-A) 28. (8.10) Orzeł Olszanka - LZS Biała Nyska (pn-A) 29. (8.10) Zryw Szydłowice - LZS Żłobizna (pn-B) 30. (8.10) LZS Czeska Wieś - KS Pawłów (pn-C)
|
9988 |
14 |
- typujemy wyniki meczów brzeskich zespołów i zespołów z bliskich okolic Brzegu w piłce nożnej, piłce ręcznej i koszykówce, a także meczów piłkarskiej reprezentacji i Forumbrzeg - piłka nożna - typujemy dokłądny wynik; punktacja: 5 pkt. - wytypowanie dokładnego wyniku; 3 pkt. - wskazanie zwycięzcy i trafienie różnicy bramek oraz wytypowanie remisu; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy - piłka ręczna - typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę bramek; punktacja: 5 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy bramek oraz wytypowanie remisu; 3 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i róznicy bramek z tolerancją do 3 goli; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy - koszykówka - typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę punktów (wynik końcowy); punktacja: 5 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy punktów oraz wytypowanie remisu (ply off); 3 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i różnicy punktów z tolerancją do 5 "oczek"; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy [br ...
|
9766 |
13 |
- typujemy wyniki meczów brzeskich zespołów i zespołów z bliskich okolic Brzegu w piłce nożnej, piłce ręcznej i koszykówce, a także meczów piłkarskiej reprezentacji i Forumbrzeg - piłka nożna - typujemy dokłądny wynik; punktacja: 5 pkt. - wytypowanie dokładnego wyniku; 3 pkt. - wskazanie zwycięzcy i trafienie różnicy bramek oraz wytypowanie remisu; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy - piłka ręczna - typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę bramek; punktacja: 5 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy bramek oraz wytypowanie remisu; 3 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i róznicy bramek z tolerancją do 3 goli; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy - koszykówka - typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę punktów (wynik końcowy); punktacja: 5 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy punktów oraz wytypowanie remisu (ply off); 3 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i różnicy punktów z tolerancją do 5 "oczek"; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy [br ...
|
9517 |
15 |
Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (7.01.07) 36. Astra – Lewin Brzeski Team 37. Orbiliusz BC – Latający Cyrk Monthy Pytona 38. Forumbrzeg.pl – WSH-E Basket 39. Piomar – Grodków 40. QRB Trafika – Mysłek-Optident
|
9448 |
15 |
Typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12.05.07) 75. Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona (5-8) 76. QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (1-4) 77. Astra - WSH-E Basket (5-8) 78. Piomar - Mysłek-Optident (1-4)
|
9292 |
12 |
Typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11.03.07) 59. Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B) 60. Astra - OKiR Grodków (B) 61. QRB Trafika - WSH-E Basket (A) 62. Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A) 63. Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
|
8488 |
13 |
Typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13.05.07) 79. WSH-E Basket - Astra (5-8) 80. Mysłek-Optident - Piomar (1-4) 81. Latający Cyrk Monthy Pytona - Lewin Brzeski Team (5-8) 82. Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (1-4)
|
8173 |
11 |
Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (21.01.07) 41. Forumbrzeg.pl – Lewin Brzeski Team 42. Grodków – Mysłek-Optident 43. Astra – QRB Trafika 44. WSH-E Basket – Latający Cyrk Monthy Pytona 45. Piomar – Orbiliusz BC
|
7771 |
12 |
:: XIV kolejka – 18 marca 2007 (hala PSP 3, ul. Powstańców Śl.) 64. 15.00 grupa A 65. 16.00 grupa A 66. 17.00 grupa A 18.15 Mecz Gwiazd BLK (?) :: odbedzie sie w tym roku?? jak by to mialo wyglądac?
|
7465 |
12 |
Rozkład par podam w sobotę wieczorem po ostatniej kolejce, tak więc chętnych do typowania zapraszam do pilnowania tego.
|
7372 |
12 |
Typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19.05.07) 83. Astra - Latający Cyrk Monthy Pytona (o 7. miejsce) 84. QRB Trafika - Piomar (o 3. miejsce) 85. Lewin Brzeski Team - WSH-E Basket (o 5. miejsce) 86. Mysłek-Optident - Gniotpol Basket Team (o 1. miejsce)
|
7159 |
12 |
Typery BLK 06/07 - 14. typowanie (1.04.07) 47. OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (B - zaległy) 64. QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona (A) 65. Piomar - WSH-E Basket (A) 66. Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (A)
|
7105 |
11 |
Typery 06/07 - 7. tydzień (30.10 - 5.11.06) 61. (30.10) Cukierki Odra Brzeg - GWarek Pawłowice (kosz-kad) 62. (4.11) BTP Piast Brzeg - Start Siołkowice (pn-LO) 63. (4.11) Pogoń Łosiów - LZS Mechnice (pn-LO) 64. (4.11) BTP Piast Brzeg - Rodło Opole (pn-jun) 65. (5.11) BTP Piast Brzeg - Swornica Czarnowąsy (pn-jun.mł.) 66. (5.11) Polonia Przylesie - Agfa PRusinowice (pn-A) 67. (5.11) LZS PIątkowice - BUrza Lipki (pn-A) 68. (5.11) LZS Ścinawa N. - Orzeł Olszanka (pn-A) 69. (5.11) LZS Dąbrówka G. - Olimpia Lewin BRz. (pn-A) 70. (5.11) LZS Bugaj - Victoria Dobrzyń (pn-A)
|
7075 |
11 |
Typery 06/07 - 10. tydzień (20-26.11.06) 91. (23.11) Cukierki Odra Brzeg - MKS Zabrze (kosz-kad) 92. (25.11) Cukierki Odra Brzeg - Lotos Gdynia (kosz-FGE) 93. (25.11) Orlik Brzeg - Ostrovia Ostrów Wlkp. (pr-III) 94. (25.11) KZK Krapkowice - Piomar Brzeg (kosz-III) 95. (25.11) Skalnik Tarnów Op. - BTP Piast Brzeg (pn-LO) 96. (25.11) Pogoń Łosiów - ZKS Górażdże (pn-LO) 97. (25.11) MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg (pn-jun) 98. (25.11) Olimpia Lewin Brz. - Unia Krapkowice (pn-jun) 99. (25.11) Vive Kielce - Wisła Płock (pr-Ia) 100. (25.11) AZS Biała Podlaska - Gwardia Opole (pr-Ib)
|
7069 |
11 |
Typery BLK 06/07 - 10. typowanie (28.01.07) 46. Astra - Forumbrzeg.pl 47. Lewin Brzeski TEam - OKiR Grodków 48. Piomar - QRB Trafika 49. Gniotpol Basket Team - Latający Cyrk Monthy Pytona 50. Mysłek-Optident - WSH-E Basket PROSZĘ O PONOWNE WYTYPOWANIE WYNIKÓW, w tamtym była pomyłka i to jest już dobre
|
6880 |
12 |