Tematy oznaczone jako grupa |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
TERMINARZ I RUNDY III LIGI SIATKARZY GRUPY B W SEZONIE 2008/09 1 kolejka 11.10.2008 Mechanik Nysa – UKS Kościerzyce MGOKSIR Korfantów – Duet Opole LZS Głogówek –Azymek Zdzieszowice 2 kolejka 25.10.2008 UKS Kościerzyce – Azymek Zdzieszowice Duet Opole – LZS Głogówek Mechanik Nysa – MGOKSIR Korfantów 3 kolejka 08.11.2008 UKS Kościerzyce - MGOKSIR Korfantów LZS Głogówek – Mechanik Nysa UKS Azymek Zdzieszowice – TS Duet Opole 4 kolejka 15.11.2008 UKS Kościerzyce – Duet Opole Mechanik Nysa – Azymek Zdzieszowice MGOKSIR Korfantów – LZS Głogówek 5 kolejka 22.11.2008 LZS Głogówek – UKS Kościerzyce Azymek Zdzieszowice – MGOKSIR Korfantów Duet Opole– Mechanik Nysa TERMINARZ II RUNDY III LIGI SIATKARZY GRUPY B W SEZONIE 2008/09 6 ...
|
54628 |
38 |
3.09.2006 LZS Czeska Wieś-pauza LZS Brzezina - LZS Zwanowice LZS Małujowice - KS Pawłów LZS Obórki - LZS Skarbimierz 10.09.2006 LZS Skarbimierz - pauza KS Pawłów - LZS Obórki LZS Zwanowice - LZS Małujowice LZSCzeska Wieś - LZS Brzezina 17.09.2006 LZS Brzezina - pauza LZSMałujowice - LZS Czeska Wieś LZS Obórki - LZS Zwanowice LZS Skarbimierz - KS Pawłów 24.09.2006 KS Pawłów - pauza LZS Zwanowice - LZS Skarbimierz LZs Czeska Wieś - LZS Obórki LZS Brzezina - LZS Małujowice 1.10.2006 LZS Małujowice - pauza LZS Obórki - LZS Brzezina LZS Skarbimierz - LZS Czeska Wieś KS Pawłów - LZS Zwanowice 8.10.2006 LZS Zwanowice ...
|
31915 |
77 |
1. LZS Piotrówka Pogoń Łosiów LZS Kuniów Odra II Opole MKS II Kluczbork Unia Kolanowskie LZS Grodziec LZS Mechnice LZS Przywory Małapanew Ozimek LZS Ligotka Turawska Polonia Domaszowice LZS Popielów Piast Nowa Wieś Victoria Dobrzyń Orzeł Źlinice Kolejka 1 - 9-10 sierpnia LZS Piotrówka - Orzeł Źlinice Victoria Dobrzyń - Pogoń Łosiów Piast Nowa Wieś - LZS Kuniów LZS Popielów - Odra II Opole Polonia Domaszowice - MKS II Kluczbork LZS Ligota Turawska - Unia Kolonowskie Małapanew Ozimek - LZS Grodziec LZS Przywory - LZS Mechnice Kolejka 2 - 16-17 sierpnia Orzeł Źlinice - LZS Mechnice LZS Grodziec - LZS Przywor Unia ...
|
31699 |
90 |
TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09 1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00 Burza Lipki - Rudatom Kępa Wiking Komprachcice - Rekapol Kościerzyce 2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00 Rekapol Kościerzyce - Sokół Niemodlin LZS Sławice - Burza Lipki (23.08) 3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00 Burza Lipki - Polonia Prószków Rodło Opole - Rekapol Kościerzyce 4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00 Polonia Prószków - Rekapol Kościerzyce (06.09) Burza Lipki - Żródło Krośnica 5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00 Gazownik Wawelno - Burza Lipki Rekapol Kościerzyce - Czarni Korfantów 6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00 Polonia Karłowice - Rekapol Kościerzyce Burza Lipki - LZS Dąbrówka Górna 7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00 Wiking Komprachcice - Burza ...
|
28414 |
65 |
TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09 1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00 Orzeł Olszanka - LZS Karłowice Wlk. LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Ścinawa Nyska 2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00 LZS Karłowice Wlk. - LZS Kopice/Więcmierzyce LZS Polski Świętów - Orzeł Olszanka (23.08) 3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00 Orzeł Olszanka - Atom Grądy LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Polski Świętów 4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00 Atom Grądy - LZS Kopice/Więcmierzyce Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00 Orzeł Olszanka - LZS Kałków LZS Kopice/Więcmierzyce - Agfa Prusinowice 6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00 LZS Kałków - LZS Kopice/Więcmierzyce Góral Sidzina - Orzeł Olszanka 7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00 Orzeł ...
|
25738 |
55 |
No to zaczynamy nowy sezon. Pawłów - Czeska Wieś 4:1
|
24535 |
51 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ LIGI OKRĘGOWEJ GRUPY II W SEZONIE 2007/08 I kolejka – 11 sierpnia (sobota) Racłavia Racławice - LZS Rusocin GKS Grodków/Michałów - Sparta Paczków LZS Piątkowice - Naprzód Niezdrowice Orzeł Dzierżysław - Victoria Cisek LZS Obrowiec - Pogoń Prudnik Czarni Otmuchów - LKS Goświnowice Unia Krapkowice - LZS Walce Polonia Głubczyce - Unia Reńska Wieś II kolejka – 15 sierpnia (środa) LZS Rusocin - Unia Reńska Wieś LZS Walce - Polonia Głubczyce LKS Goświnowice - Unia Krapkowice Pogoń Prudnik - Czarni Otmuchów Victoria Cisek - LZS Obrowiec Naprzód Niezdrowice - Orzeł Dzierżysław LZS Piątkowice - Sparta Paczków Racłavia Racławice - GKS Grodków/Michałów III kolejka – 18 sierpnia (sobota) GKS Grodków/Michałów - LZS Rusocin LZS Piątkowice - Racłavia Racławice Orzeł ...
|
20347 |
43 |
III LIGA MĘŻCZYZN Udział biorą: grupa „ A” 1. SKS Mechanik Namysłów 2. OSiR Korfantów 3. SS Lotrans K-Koźle 4. MMKS Mostostal K- Koźle 5. SS Petrolux Opole 6. MKS Baborów grupa „ B ” 1. SKS EGA Nysa 2. LZS Woda Bonart Rybna-Brzeg 3. LZS Fortuna Głogówek 4. TS Megawat Opole 5. LZS Sławice 6. UKS Karo II Strzelce Opolskie 7. LZS Jemielnica grupa A Mechanik Namysłów - MUKS Jedynka Baborów 0:3, MGOKSiR Korfantów - Petrolux Opole 1:3, Lotrans Kędzierzyn-Koźle - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:3. 1. MUKS Baborów 1 3 3:0 MMKS K-Koźle 1 3 3:0 3. Petrolux Opole 1 3 3:1 4. MGOKSiR Korfantów 1 0 1:3 5. Mechanik Namysłów 1 0 0:3 Lotrans K-Kooźle ...
|
20056 |
11 |
A czy dla was kobiet nie zrobić działu dla kobiet do którego by miały dostęp tylko dziewczyny? Jeżeli chcecie to nie ma problemu. Tylko napiszcie. Tam sobie o swoich kobiecych sprawach pogadacie. I żaden facet nie będzie się nabijał.
|
20029 |
39 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy IV I kolejka - 21 sierpnia LZS Średnia Wieś - LZS Biała Nyska Rolnik Lasocice - LZS Kałków Strażak Lipniki - LZS Goworowice LZS Michałów - Orzeł Olszanka LZS Kamienica Nyska - Pogoń Łosiów Agfa Prusinowice - Polonia Przylesie LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice II kolejka - 28 sierpnia LZS Biała Nyska - Metalowiec Łambinowice Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska LZS Goworowice - LZS Michałów LZS Kałków - Strażak Lipniki LZS Średnia Wieś - Rolnik Lasocice III kolejka - 4 września Rolnik Lasocice - LZS Biała Nyska Strażak Lipniki - LZS Średnia Wieś LZS Michałów - LZS Kałków LZS Kamienica Nyska - LZS Goworowice[br ...
|
19113 |
25 |
ostatnio przeglądając atlas polskiego podziemia niepodległościowego 1944-1956 znalazłem informacje o grupie Franciszeka Olszówki, ps. "Otto" został on zabity podczas obławy KBW i UB w 1946 roku w Pisarzowicach .Najprawdopodobniej jego grupa była odziałem bandyckim (można to wywnioskować z informacji podanych w atlasie ale także z Wikipedii, podaje link http://pl.wikipedia.org/wiki/Franciszek_Olsz%C3%B3wka ) Ale może wy coś także wiecie na ten temat ponieważ ja w atlasie znalazłem w większości teren na jakim działał,trzy zdjęcia oraz opisy jego "akcji" Ps. atlas polskiego podziemia niepodległościowego 1944-1956 to WSPANIAŁA książka i polecam ją każdemu miłośnikowi Historii
|
17713 |
16 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ II LIGI JUNIORÓW GRUPY OPOLSKIEJ 1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00 LZS Proślice – Olimpia Lewin Brz. LZS Rudniki – Rudatom Kępa LZS Kup – Skalnik Gracze LZS Popielów – TOR Dobrzeń Wlk. GKS Starościn – LZS Bogacica LZS Gronowice – LZS Ligota Ol. LZS Sławice – KS Skarbimierz 2 kolejka 27.08.2008 Olimpia Lewin B. - pauza LZS Skarbimierz - Skorpion Lubsza LZS Ligota Oleska - LZS Sławice LZS Bogacica - LZS Gronowice TOR Dobrzeń - GKS Starościn Skalnik Gracze - LZS Popielów LZS Kępa - LZS Kup LZS Proślice - LZS Rudniki 3 kolejka 31.08.2008 LZS Rudniki - Olimpia Lewin B. LZS Kup - LZS Proślice LZS Popielów - LZS Kępa GKS Starościn - Skalnik Gracze LZS ...
|
16981 |
34 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – KLASA A grupa II 2009/10 I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 17.00 Orzeł Olszanka - Burza Lipki LZS Przysiecz - Polonia Prószków Start Siołkowice - Polonia Karłowice LZS Kup - Wiking Opole Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna Gazownik Wawelno - Rudatom Kępa LKS Popielów - Skalnik Tarnów Op. II kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. 17.00 Burza Lipki - Skalnik Tarnów Op. Rudatom Kępa - LKS Popielów LZS Dąbrówka Górna - Gazownik Wawelno Wiking Opole - Rodło Opole Polonia Karłowice - LZS Kup Polonia Prószków - Start Siołkowice Orzeł Olszanka - LZS Przysiecz III kolejka - 6 września (niedziela); godz. 16.00 LZS Przysiecz - Burza Lipki Start Siołkowice - Orzeł Olszanka (5 IX) LZS Kup - Polonia ...
|
16684 |
22 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY IV W SEZONIE 2007/08 I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela) LZS Polski Świętów - LZS Kamienica Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka LZS Ścinawa Nyska - Unia Głuchołazy Sudety Burgrabice - LZS Kałków LZS Jasienica - LZS Konradowa LZS Kopice/Więcmierzyce - Metalowiec Łambinowice Agfa Prusinowice - LZS Karłowice II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela) LZS Kamienica - LZS Karłowice Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice LZS Konradowa - LZS Kopice/Więcmierzyce LZS Kałków - LZS Jasienica Unia Głuchołazy - Sudety Burgrabice Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska LZS Polski Świętów - Rolnik Lasocice III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela) Rolnik Lasocice - LZS Kamienica LZS Ścinawa Nyska - LZS Polski Świętów Sudety Burgrabice - Orzeł Olszanka[br ...
|
15892 |
29 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy IV I kolejka - 20 sierpnia LZS Piątkowice - LZS Ścinawa Nyska LZS Karłowice - Orzeł Olszanka Polonia Przylesie - Burza Lipki Unia Głuchołazy - LZS Kałków LZS Kopice - Agfa Prusinowice LZS Kamienica Nyska - LZS Biała Nyska GKS Grodków Michałów - Metalowiec Łambinowice II kolejka - 27 sierpnia LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice LZS Biała Nyska - GKS Grodków Michałów Agfa Prusinowice - LZS Kamienica Nyska LZS Kałków - LZS Kopice Burza Lipki - Unia Głuchołazy Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie LZS Piątkowice - LZS Karłowice III kolejka - 3 września LZS Karłowice - LZS Ścinawa Nyska Polonia Przylesie - LZS Piątkowice Unia Głuchołazy - Orzeł Olszanka LZS Kopice - Burza Lipki LZS ...
|
15841 |
28 |
W sezonie 2007/08 brzescy siatkarze zmienili barwy klubowe. Wcześniej występowali pod szyldem LZS Rybna. W tym sezonie znacznie zbliżyli się do Brzegu i reprezentują klub UKS Kościerzyce. Mecze brzeskich siatkarzy w grupie B III ligi odbywają się jednak nadal w sali Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (dawna "ósemka"). Nasz zespoł mecze u siebie rozgryw głownie w soboty o godzinie 17:00. Kadra zespołu: Janusz Szmuc, Maciej Winnik, Maciej Płaczek, Marcin Ściślak, Marcin Gazda, Piotr Mizera, Marcin Górecki, Maciej Górecki, Michał Malinowski, Sebastian Czochrowski, Emilian Regner, Łukasz Sinkowski, Damian Wachowski, Grzegorz Podgajny, Sławomir Czerwiński Trener: Marcin Górecki
|
15826 |
10 |
Zapraszam na kolejne spotkanie stowarzyszenia BOGR dnia 29.10.2011r o godz.11.00 Miejsce spotkania to szkoła przy ul.Poprzecznej ZAPRASZAM!!!
|
15460 |
10 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II I kolejka - 20 sierpnia LZS Dąbrówka Górna - Wiking Opole Skalnik II Radoszowice - Czarni Korfantów Rodło Opole - Olimpia Lewin Brzeski TOR II Dobrzeń - LZS Popielów LZS Kępa - LZS Malerzowice LZS Przywory - Stal Osowiec Sokół Niemodlin - LZS Brynica II kolejka - 27 sierpnia Wiking Opole - LZS Brynica Stal Osowiec - Sokół Niemodlin LZS Malerzowice - LZS Przywory LZS Popielów - LZS Kępa Olimpia Lewin Brzeski - TOR II Dobrzeń Czarni Korfantów - Rodło Opole LZS Dąbrówka Górna - Skalnik II Radoszowice III kolejka - 3 września Skalnik II Radoszowice - Wiking Opole Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna TOR II Dobrzeń - Czarni Korfantów LZS Kępa - Olimpia Lewin ...
|
15124 |
28 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II W SEZONIE 2007/08 I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela) Rekapol Kościerzyce - LZS Popielów Unia Tułowice - Sokół Niemodlin TOR II Dobrzeń Wlk. - Victoria Dobrzyń Polonia Karłowice - LZS Kępa Skalnik II Gracze/Radoszowice - Czarni Korfantów Odra Kąty Op. - Rodło Opole Skalnik Tarnów Op. - ZKS Górażdże II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela) LZS Popielów - ZKS Górażdże Rodło Opole - Skalnik Tarnów Op. Czarni Korfantów - Odra Kąty Op. LZS Kępa - Skalnik II Gracze/Radoszowice Victoria Dobrzyń - Polonia Karłowice Sokół Niemodlin - TOR II Dobrzeń Wlk. Rekapol Kościerzyce - Unia Tułowice III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela) Unia Tułowice - LZS Popielów TOR II Dobrzeń Wlk. - Rekapol Kościerzyce[br ...
|
14923 |
29 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II I kolejka - 21 sierpnia Stal Osowiec - Sokół Niemodlin LZS Leśnica - LZS Piotrówka Unia Tułowice - LZS Malerzowice TOR II Dobrzeń - LZS Przywory Stal Zawadzkie - Orzeł Źlinice LZS Prądy - LZS Popielów LZS Brynica - Olimpia Lewin Brzeski II kolejka - 28 sierpnia Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski LZS Popielów - LZS Brynica Orzeł Źlinice - LZS Prądy LZS Przywory - Stal Zawadzkie LZS Malerzowice - TOR II Dobrzeń LZS Piotrówka - Unia Tułowice Stal Osowiec - LZS Leśnica III kolejka - 4 września LZS Leśnica - Sokół Niemodlin Unia Tułowice - Stal Osowiec TOR II Dobrzeń - LZS Piotrówka Stal Zawadzkie - LZS Malerzowice LZS Prądy - LZS ...
|
14217 |
23 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy I I kolejka - 20 sierpnia LZS Bugaj - LZS Ligota Turawska Unia Murów - Bizon Bąkowice Kłos Rychnów - Victoria Dobrzyń MKS II Kluczbork - LZS Gronowice Piast Gorzów - LZS Bogacica LZS Szczedrzyk - Budowlani Strojec LZS Kujakowice - LZS Rożnów II kolejka - 27 sierpnia LZS Ligota Turawska - LZS Rożnów Budowlani Strojec - LZS Kujakowice LZS Bogacica - LZS Szczedrzyk LZS Gronowice - Piast Gorzów Victoria Dobrzyń - MKS II Kluczbork Bizon Bąkowice - Kłos Rychnów LZS Bugaj - Unia Murów III kolejka - 3 września Unia Murów - LZS Ligota Turawska Kłos Rychnów - LZS Bugaj MKS II Kluczbork - Bizon Bąkowice Piast Gorzów - Victoria Dobrzyń LZS Szczedrzyk - LZS ...
|
13900 |
27 |
W związku z tym, że były osoby, które mało poważnie traktowały głosowanie w plebiscytach, została utworzona grupa "Plebiscyty Sportowe". Na razie dodałem do niej osoby, które w miarę regularnie głosowały. Jeżeli ktoś nowy będzie chciał dopłączyc do grupy to proszę o kontakt ze mną na PW. Będę dodawał tylko osoby, które udzialają się na forum od jakiegoś czasu. Kryterium "jakiegoś czasu" sam będę oceniał :)
|
13714 |
4 |
grupa II I Kolejka 04.09.2006r godzina 17.00 BTP "Piast" Brzeg pauza pazua Olimpia Lewin Brzeski Lzs Kościerzyce Pogoń Łosiów Lzs Żłobizna Victoria Dobrzyń KS Skarbimierz II Kolejka 11.09.2006r godzina 11.00 pauza KS Skarbimierz pauza Lzs Żłobizna Victoria Dobrzyń Lzs Kościerzyce Pogoń Łosiów BTP "Piast" Brzeg Olimpia Lewin Brzeski III Kolejka 18.09.2006r godzina 17.00 Olimpia Lewin Brzeski pauza pauza Pogoń Łosiów BTP "Piast" Brzeg Olimpia Lewin Brzeski Lzs Kościerzyce KS Skarbimierz Lzs Żłobizna IV Kolejka 25.09.2006r godzina 17.00 pauza Lzs Żłobizna pauza Lzs Kościerzyce KS Skarbimierz BTP "Piast" Brzeg Victoria ...
|
13423 |
22 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – LIGA OKRĘGOWA grupa I 2009/10 I kolejka - 8 sierpnia (sobota); godz. 17.00 LZS Sławice - Małapanew Ozimek KS Górażdże - LZS Ligota Turawska Motor Praszka - Victoria Dobrzyń Rolnik Wierzbica Górna - Piomar Przywory Źródło Krośnica - Pogoń Łosiów LZS Grodziec - LZS Proślice Piast Gorzów Śląski - LZS Mechnice Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice II kolejka – 15 sierpnia (sobota); godz. 17.00 Małapanew Ozimek - Orzeł Źlinice LZS Mechnice - Unia Kolonowskie LZS Proślice - Piast Gorzów Śląski Pogoń Łosiów - LZS Grodziec Piomar Przywory - Źródło Krośnica Victoria Dobrzyń - Rolnik Wierzbica Górna LZS Ligota Turawska - Motor Praszka LZS Sławice - KS Górażdże III kolejka – 22 sierpnia (sobota); ...
|
13408 |
24 |
Tak jak w temacie. Gdzie w Brzegu można zrobić badanie na grupę krwi? :)
|
12895 |
12 |