Tematy oznaczone jako juniorow |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
mógłby ktoś wrzucić terminarz?
|
61021 |
418 |
Terminarz rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów I kolejka - 20 sierpnia Olimpia Lewin B. - Unia Krapkowice Odra Opole - Start Namysłów Motor Praszka - BTP Piast Brzeg MKS Gogolin - OKS Olesno LZS Walce - Odra Koźle Koksownik Zdzieszowice - Ruch Zdzieszowice TOR Dobrzeń - Polonia Nysa LZS Domaszkowice - Plon Skoroszyce II kolejka - 27 sierpnia Unia Krapkowice - Plon Skoroszyce Polonia Nysa - LZS Domaszkowice Ruch Zdzieszowice - TOR Dobrzeń Odra Koźle - Koksownik Zdzieszowice OKS Olesno - LZS Walce BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin Start Namysłów - Motor Praszka Olimpia Lewin B. - Odra Opole III kolejka - 30 sierpnia Odra Opole - Unia Krapkowice Motor Praszka - Olimpia Lewin B. MKS Gogolin - Start Namysłów ...
|
41295 |
73 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE A JUNIORÓW 1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00 Burza Lipki – Błękitni Przecza Orzeł Olszanka – LZS Wójtowice Pogoń Łosiów – Sokół Małujowice LZS Przylesie Dln. – KS Pawłów KS II Skarbimierz – Polonia Przylesie 2 kolejka 31.08.2008 godzina 11.00 Błękitni Przecza – Polonia Przylesie (30.08) KS II Skarbimierz – KS Pawłów Sokół Małujowice – LZS Przylesie D. LZS Wójtowice – Pogoń Łosiów Burza Lipki – Orzeł Olszanka 3 kolejka 07.09.2008 godzina 11.00 Orzeł Olszanka – Błękitni Przecza Pogoń Łosiów – Burza Lipki LZS Przylesie D. – LZS Wójtowice KS II Skarbimierz – Sokół Małujowice Polonia Przylesie – KS Pawłów 4 kolejka 14.09.2008 godzina 11.00 Błękitni Przecza – KS Pawłów (13.09) Sokół Małujowice – Polonia Przylesie ...
|
40471 |
183 |
Terminarz rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów I kolejka - 26 sierpnia Polonia Pogórze - Start Namysłów Polonia Głubczyce - Koksownik Zdzieszowice Plon Skoroszyce - LZS Domaszkowice Ruch Zdzieszowice - RTS Koźle Rogi Rodło Opole - TOR Dobrzeń Unia Krapkowice - Olimpia Lewin Brzeski OKS Olesno - Odra Opole MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg II kolejka - 30 sierpnia Start Namysłów - BTP Piast Brzeg Odra Opole - MKS Kluczbork Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno TOR Dobrzeń - Unia Krapkowice RTS Koźle Rogi - Rodło Opole LZS Domaszkowice - Ruch Zdzieszowice Koksownik Zdzieszowice - Plon Skoroszyce Polonia Pogórze - Polonia Głubczyce III kolejka - 2 września Polonia Głubczyce - Start Namysłów Plon Skoroszyce - Polonia Pogórze Ruch Zdzieszowice - Koksownik Zdzieszowice[br ...
|
30805 |
62 |
Terminarz rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych I kolejka - 27 sierpnia Polonia Nysa - Swornica Czarnowąsy UKS PG Kościerzyce - RTS Koźle-Rogi K-Koźle Małapanew Ozimek - MKS Kluczbork TOR Dobrzeń Wielki - Rodło Opole Start Namysłów - Hetman Byczyna Odra Opole - Pomologia Prószków BTP Piast Brzeg - OKS Olesno II kolejka - 31 sierpnia Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno Pomologia Prószków - BTP Piast Brzeg Hetman Byczyna - Odra Opole Rodło Opole - Start Namysłów MKS Kluczbork - TOR Dobrzeń Wielki RTS Koźle-Rogi K-Koźle - Małapanew Ozimek Polonia Nysa - UKS PG Kościerzyce III kolejka - 3 września UKS PG Kościerzyce - Swornica Czarnowąsy Małapanew Ozimek - Polonia Nysa TOR Dobrzeń Wielki - RTS Koźle-Rogi K-Koźle Start Namysłów - MKS Kluczbork[br ...
|
30364 |
75 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A JUNIORÓW W SEZONIE 2007/08 I kolejka - 2 września 2007 (niedziela); goz. 11.00 Pogoń Łosiów - KS Skarbimierz KS Pawłów - LZS Jankowice Wlk. Polonia Przylesie - Sokół Małujowice LZS Łukowice Brz. - Burza Lipki LZS Przylesie Dln. - Orzeł Olszanka Skorpion Lubsza pauza II kolejka - 9 września 2007 (niedziela); godz. 11.00 KS Skarbimierz - Burza Lipki Orzeł Olszanka - LZS Łukowice Brz. Sokół Małujowice - LZS Przylesie Dln. KS Pawłów - Polonia Przylesie Pogoń Łosiów - Skorpion Lubsza LZS Jankowice Wlk. pauza III kolejka - 16 września 2007 (niedziela); godz. 11.00 Skorpion Lubsza - KS Skarbimierz LZS Jankowice Wlk. - Pogoń Łosiów LZS Przylesie Dln. - KS Pawłów LZS Łukowice Brz. - Sokół Małujowice Burza Lipki - ...
|
24499 |
67 |
Terminarz rundy jesiennej II ligi juniorów grupy nyskiej I kolejka - 27 sierpnia LKS Biała Nyska - Sparta Paczków Polonia Nysa - Polonia Głuchołazy Sudety Burgrabice - Czarni Korfantów LZS Ścinawa Nyska - GKS Grodków Unia Reńska Wieś - LZS Kałków Czarni Otmuchów - LZS Wojsław Burza Lipki - Atom Grądy II kolejka - 30 sierpnia Sparta Paczków - Atom Grądy LZS Wojsław - Burza Lipki LZS Kałków - Czarni Otmuchów GKS Grodków - Unia Reńska Wieś Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska Polonia Głuchołazy - Sudety Burgrabice LKS Biała Nyska - Polonia Nysa III kolejka - 3 września Polonia Nysa - Sparta Paczków Sudety Burgrabice - LKS Biała Nyska LZS Ścinawa Nyska - Polonia Głuchołazy Unia Reńska Wieś - Czarni Korfantów ...
|
20083 |
30 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ II LIGI JUNIORÓW GRUPY OPOLSKIEJ 1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00 LZS Proślice – Olimpia Lewin Brz. LZS Rudniki – Rudatom Kępa LZS Kup – Skalnik Gracze LZS Popielów – TOR Dobrzeń Wlk. GKS Starościn – LZS Bogacica LZS Gronowice – LZS Ligota Ol. LZS Sławice – KS Skarbimierz 2 kolejka 27.08.2008 Olimpia Lewin B. - pauza LZS Skarbimierz - Skorpion Lubsza LZS Ligota Oleska - LZS Sławice LZS Bogacica - LZS Gronowice TOR Dobrzeń - GKS Starościn Skalnik Gracze - LZS Popielów LZS Kępa - LZS Kup LZS Proślice - LZS Rudniki 3 kolejka 31.08.2008 LZS Rudniki - Olimpia Lewin B. LZS Kup - LZS Proślice LZS Popielów - LZS Kępa GKS Starościn - Skalnik Gracze LZS ...
|
17002 |
34 |
Terminarz rundy jesiennej II ligi juniorów I kolejka - 21 sierpnia Polonia Pogórze - LZS Ścinawa Nyska Polonia Głuchołazy - LZS Kałków LZS Sękowice - LZS Żłobizna LZS Wojsław - Sparta Paczków LZS Trzeboszowice - Czarni Otmuchów Atom Grądy - GKS Grodków Unia Reńska Wieś - Czarni Korfantów II kolejka - 24 sierpnia LZS Ścinawa Nyska - Czarni Korfantów GKS Grodków - Unia Reńska Wieś Czarni Otmuchów - Atom Grądy Sparta Paczków - LZS Trzeboszowice LZS Żłobizna - LZS Wojsław LZS Kałków - LZS Sękowice Polonia Pogórze - Polonia Głuchołazy III kolejka - 28 sierpnia Polonia Głuchołazy - LZS Ścinawa Nyska LZS Sękowice - Polonia Pogórze LZS Wojsław - LZS Kałków LZS Trzeboszowice - LZS Żłobizna Atom Grądy - Sparta Paczków ...
|
15648 |
16 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ II LIGI JUNIORÓW GRUPY NYSKIEJ W SEZONIE 2007/08 I kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela); godz. 11.00 LZS Konradowa - Polonia Nysa Plon Skoroszyce - Sparta Paczków LZS Trzeboszowice - LZS Wojsław LZS Żłobizna - Sudety Burgrabice LKS Biała Nyska - Unia Reńska Wieś GKS Grodków - Olimpia Lewin Brzeski LKS Goświnowice - Czarni Otmuchów II kolejka – 29 sierpnia 2007 (środa); godz. 17.00 Polonia Nysa - Czarni Otmuchów Olimpia Lewin Brzeski - LKS Goświnowice Unia Reńska Wieś - GKS Grodków Sudety Burgrabice - LKS Biała Nyska LZS Wojsław - LZS Żłobizna Sparta Paczków - LZS Trzeboszowice LZS Konradowa - Plon Skoroszyce III kolejka – 2 września 2007 (niedziela); godz. 11.00 Plon Skoroszyce - Polonia Nysa LZS Trzeboszowice - LZS Konradowa ...
|
15361 |
26 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W II LIDZE JUNIORÓW GRUPIE NYSKIEJ 2008/09 1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00 Unia Tułowice - Polonia Nysa Góral Sidzina - Unia Reńska Wieś LZS Kałków - LKS Biała Nyska LZS Domaszkowice - LZS Konradowa Sparta Paczków - Plon Skoroszyce Polonia Głuchołazy - KS Wojsław GKS Grodków - LKS Goświnowice 2 kolejka 27.08.2008 godzina 17.00 Polonia Nysa - LKS Goświnowice KS Wojsław - GKS Grodków Plon Skoroszyce - Polonia Głuchołazy LZS Konradowa - Sparta Paczków LKS Biała Nyska - LZS Domaszkowice Unia Reńska Wieś - LZS Kałków Unia Tułowice - Góral Sidzina 3 kolejka 31.08.2008 godzina 11.00 Góral Sidzina - Polonia Nysa LZS Kałków - Unia Tułowice LZS Domaszkowice - Unia Reńska Wieś Sparta Paczków - LKS Biała Nyska ...
|
10987 |
29 |
Wiadomo już jakie drużyny będą wchodziły w skład II Ligi Nyskiej (IV Grupa) na sezon 2009/2010. II Liga Juniorów Grupa IV 1. Orzeł Olszanka 2. LZS Konradowa 3. LKS Góral Sidzina 4. GKS Grodków 5. MTS Polonia Głuchołazy 6. KS Wojsław 7. KS Sparta Paczków 8. LKS Atom Grądy-Goświnowice 9. LKS Biała Nyska 10. LZS Kałków 11. LZS Jędrzychów 12. LZS Strażak Lipniki 13. KS Skarbimierz Osiedle 14. BTP Stal Brzeg
|
8260 |
14 |
I Kolejka 03.09.2006r godzina 11.00 Skorpion Lubsza pauza pazua Pogoń Łosiów Lzs Żłobizna Lzs Kruszyna-Prędocin Zryw Szydłowice Olimpia Lewin Brzeski KS Skarbimierz II Kolejka 10.09.2006r godzina 11.00 pauza KS Skarbimierz pauza Lzs Żłobizna Lzs Kruszyna-Prędocin Skorpion Lubsza Pogoń Łosiów Zryw Szydłowice Olimpia Lewin Brzeski III Kolejka 17.09.2006r godzina 11.00 Pogoń Łosiów pauza pauza Lzs Kruszyna-Prędocin Skorpion Lubsza Olimpia Lewin Brzeski Lzs Żłobizna KS Skarbimierz Zryw Szydłowice IV Kolejka 24.09.2006r godzina 11.00 pauza Zryw Szydłowice pauza Lzs Żłobizna KS Skarbimierz Skorpion Lubsza Olimpia Lewin Brzeski Pogoń Łosiów Lzs Kruszyna-Prędocin ...
|
8077 |
14 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy I I kolejka - 11 września LZS Olszanka - LZS Przylesie Dln. LZS Przylesie - Olimpia II Lewin Brz. LZS Gnojna - LZS Więcmierzyce/Kopice LZS Michałów pauza II kolejka - 18 września LZS Michałów - LZS Olszanka LZS Przylesie Dln. - LZS Więcmierzyce/Kopice LZS Gnojna - LZS Przylesie Olimpia II Lewin Brz. pauza III kolejka - 25 września LZS Więcmierzyce/Kopice - LZS Michałów LZS Olszanka - Olimpia II Lewin Brz. LZS Przylesie Dln. - LZS Gnojna LZS Przylesie pauza IV kolejka - 2 października LZS Przylesie - LZS Olszanka Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Więcmierzyce/Kopice LZS Michałów - LZS Przylesie LZS Gnojna pauza V kolejka - 9 października LZS Przylesie - ...
|
7578 |
9 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A JUNIORÓW GRUPY I I kolejka - 3 września LZS Jankowice Wlk. - LZS Przylesie DLn. LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Przylesie LZS Michałów - LZS Olszanka II kolejka - 10 września LZS Przylesie - LZS Michałów LZS Przylesie Dln. - LZS Kopice/Więcmierzyce LZS Gnojna - LZS Jankowice Wlk. III kolejka - 17 września LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Gnojna LZS Michałów - LZS Przylesie Dln. LZS Olszanka - LZS Przylesie IV kolejka - 24 września LZS Przylesie DLn. - LZS Olszanka LZS Gnojna - LZS Michałów LZS Jankowice Wlk. - LZS Kopice/Więcmierzyce V kolejka - 1 października LZS Michałów - LZS Jankowice Wlk. LZS Olszanka - LZS Gnojna LZS Przylesie - LZS Przylesie DLn. ...
|
6727 |
10 |
Czy opłaca się inwestować w szkółkę juniorów więcej nie 20 000 zł/tydzień ?? prosze żebyście się wypowiedzieli na ten temat :) jeśli się opłaca to ile?
|
6037 |
7 |
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – II LIGA JUNIORÓW GRUPA II 2009/10 I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 11.00 LZS Olszowa - Piast Strzelce Op. Silesius Kotórz Mały - Skalnik Gracze Zryw Opole - Orzeł Źlinice LZS Kadłubiec - Oderka II Opole Stal Brzeg - Olimpia Lewin Brzeski Gazownik Wawelno - Unia Tułowice Jedność Rozmierka - Skalnik Tarnów Op. II kolejka - 26 sierpnia (środa); godz. 17.00 Piast Strzelce Op. - Skalnik Tarnów Op. Unia Tułowice - Jedność Rozmierka Olimpia Lewin Brzeski - Gazownik Wawelno Oderka II Opole - Stal Brzeg Orzeł Źlinice - LZS Kadłubiec Skalnik Gracze - Zryw Opole LZS Olszowa - Silesius Kotórz Mały III kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. ...
|
5869 |
8 |
są już terminarze? Jeśli tak to byłbym wdzięczny jakby ktoś je wrzucił tutaj
|
5335 |
1 |
Wyniki kolejki 16 (2005-04-26) Ruch Zdzieszowice - Plon Skoroszyce 5-2 Małapanew Ozimek - Orzeł Źlinice 1-5 MKS Gogolin - Włókniarz Kietrz 2-5 Polonia Nysa - TOR Dobrzeń 0-4 Odra Opole - Piast Brzeg 2-1 LZS Domaszkowice - Polonia Głubczyce 4-0 OKS Olesno - Unia Krapkowice 4-2 Start Namysłów - Odra Koźle 0-1 I liga juniorów 1. TOR Dobrzeń 21 59 78 - 8 2. Odra Opole 21 46 71 - 26 3. Odra Koźle 21 42 36 - 19 4. MKS Gogolin 21 35 36 - 37 5. OKS Olesno 20 34 57 - 45 6. Plon Skoroszyce 21 31 49 - 35 7. LZS Domaszkowice 21 31 32 - 27 [br ...
|
4631 |
4 |
Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II I kolejka - 11 września LZS Łukowice Brz. - LZS Lubsza LZS Lipki/Skarbimierz - LZS Szydłowice LZS Kruszyna/Prędocin - Pogoń Łosiów BTP Piast II Brzeg - LZS Skarbimierz Os. II kolejka - 18 września LZS Lubsza - BTP Piast II Brzeg Pogoń Łosiów - LZS Lipki/Skarbimierz LZS Szydłowice - LZS Łukowice Brz. LZS SKarbimierz Os. - LZS Kruszyna/Prędocin III kolejka - 25 września LZS Lipki/Skarbimierz - LZS Kruszyna/Prędocin BTP Piast II Brzeg - LZS Szydłowice LZS Łukowice Brz. - Pogoń Łosiów LZS Skarbimierz Os. - LZS Lubsza IV kolejka - 2 października Pogoń Łosiów - BTP Piast II Brzeg LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Łukowice Brz. LZS Szydłowice - LZS Lubsza LZS Lipki/Skarbimierz - LZS Skarbimierz ...
|
4150 |
3 |
TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ OPOLSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH XII kolejka - 2 kwietnia pauzuje - LKS Groszmal Opole OKS Olesno Rodło Opole Start Namysłów Odra Opole BTP Brzeg Małapanew Ozimek MKS Kluczbork Pomologia Prószków pauzuje TOR Dobrzeń Wielki XIII kolejka - 9 kwietnia MKS Kluczbork - pauzuje TOR Dobrzeń Wielki - BTP Brzeg Małapanew Ozimek - OKS Olesno Odra Opole - LKS Groszmal Opole Pomologia Prószków - pauzuje Rodło Opole - Start Namysłów XIV kolejka - 18 kwietnia pauzuje - Odra Opole LKS Groszmal Opole - Rodło Opole OKS Olesno - TOR Dobrzeń Wielki Start Namysłów - Małapanew Ozimek BTP Brzeg - Pomologia Prószków pauzuje MKS Kluczbork XV kolejka - 23 kwietnia MKS Kluczbork ...
|
3954 |
3 |
SKŁAD DRUŻYNY SKŁAD PODSTAWOWY: Juniorzy starsi Bartosz Fidrysiak (ur. 1990) - kapitan Bartosz Zięba (1989) Juniorzy młodsi Tomasz Małecki (1994) Przemysław Jędrzejewski (1996) Juniorka starsza Sylwia Aleksandrów (1989) Juniorka młodsza Karolina Wądrzyk (1995) ZAWODNICY REZERWOWI: Konrad Maluszkiewicz (1991) Damian Łada (1991) Małgorzata Kilar (1993) Adriana Aleksandrów (1991) Ewa Kilar (1994) KIEROWNIK DRUŻYNY: Jacek Toporowski
|
3778 |
3 |
Wyniki kolejki 17 (2005-04-24) Olimpia Lewin B. - Sparta Paczków 2-2 Atom Grądy - MKS Prudnik 2-3 LZS Ścinawa N. - LZS Żłobizna 2-0 LZS Kałków - Burza Lipki 2-3 LZS Czeska Wieś - LZS Trzeboszowice 4-9 Czarni Otmuchów - GKS Grodków 5-1 LZS Jasienica - Unia Reńska Wieś 1-2 II liga juniorów gr. 4 1. Olimpia Lewin B. 16 35 55 - 29 2. LZS Trzeboszowice 16 30 59 - 39 3. Czarni Otmuchów 16 30 38 - 28 4. LZS Jasienica 16 27 44 - 31 5. Atom Grądy 16 26 35 - 28 6. LZS Ścinawa N. 16 26 35 - 31 7. Sparta Paczków 16 23 30 - 25 [br ...
|
3773 |
2 |
Skład Orlika Brzeg SKŁAD PODSTAWOWY: Bartosz Fidrysiak (kapitan) i Bartosz Zięba (juniorzy starsi) Sylwia Aleksandrów (juniorka strasza) Ewa Kilar i Małgorzata Kilar (juniorzy młodsi) Karolina Wądrzyk (juniorka młodsza) ZAWODNICY REZERWOWI: Konrad Maluszkiewicz, Damian Łada, Adriana Aleksandrów Trener: Jacek Toporowski
|
3650 |
4 |
Terminy turniejów 1. Kędzierzyn-Koźle - 10.11.2007 2. Ligota Dolna - 24.11.2007 3. Prudnik - 19.01.2008 4. Kluczbork - 02.02.2008 5. Opole - 19.04.2008
|
3586 |
5 |