Tematy oznaczone jako kolejka |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
15.00 Grodków – Lewin Brzeski Team 16.00 Mysłek-Optident – WSH-E Basket 17.00 Orbiliusz BC – Astra 18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona – Piomar 19.00 QRB Trafika – Forumbrzeg.pl
|
27592 |
67 |
I znów zmiana, najbliższa kolejka w sobotę od 11.45. Godziny meczy sa orientacyjne, przychodźcie trochę wcześniej, bo musimy opuścić sale do 15.30. 11.45 - Lewin Brzeski Team - Forumbrzeg.pl 12.45 - Orbiliusz BC - Piomar 13.45 - Astra Gaśnice - Mysłek-OPtident 14.45 - WSH-E Basket - QRB Trafika niech przedstawiciele zespołów potwierdzą mi, że wiedzą o terminach meczów (szybko)
|
27452 |
63 |
15.00 Lewin Brzeski Team - Piomar 16.00 Orbiliusz BC - Forumbrzeg.pl 17.00 Mysłek-Optident - Astra 18.00 Grodków - WSH-E Basket 19.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - QRB Trafika Ta kolejka najprawdopodobobniej zostanie rozegrana na nowej hali na ul. Powstańców Śl., być może na stałe się tam przeniesiemy.
|
20149 |
32 |
15.00 Mysłek-Optident - Lewin Brzeski TEam 16.00 Orbiliusz BC - WSH-E Basket 17.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Grodków 18.00 Astra - Forumbrzeg.pl 19.00 QRB Trafika - Piomar Gramy na Oławskiej - cały sezon!
|
19531 |
28 |
15.00 Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona 16.00 Piomar - Astra 17.00 Grodków - Orbiliusz BC 18.00 Forumbrzeg.pl - Mysłek-Optident 19.00 WSH-E Basket - QRB Trafika Gramy na Oławskiej
|
19402 |
33 |
X kolejka zostanie przełożona z tego co zawsze powodu - w niedzielę zagrają koszykarki. Najprawodpodobniej zagramy od 12.00 w sobotę (4 lutego), ale dopiero w poniedziałek bedę widział na pewno...
|
19390 |
32 |
Ze względu na przeniesienie meczu Cukierków z soboty na niedzielę, mecze VII kolejki BLK zostały przełożone na sobotę i o godzinę do przodu: 17.00 - Jeźdźcy Apokalipsy - Lewin Brzeski Team 18.00 - Piomar - Orbiliusz BC 19.00 - Mysłek-Optident - Astra Gaśnice 20.00 - QRB Trafika - WSH-E Basket
|
19026 |
33 |
Lewin - GTW 41:43 Orbiliusz - Jeźdźcy 66:46 Mysłek - Piomar 56:66 Astra - QRB Trafika 58:65 1. Piomar 4 8 314:187 2. Orbiliusz 4 8 316:196 3. QRB Trafika 4 7 225:218 4. GTW 4 6 201:241 5. Mysłek 4 5 207:224 6. Lewin 4 5 173:191 7. Astra 4 5 204:310 8. Jeźdźcy 4 4 179:252 Szczegóły jutro
|
18959 |
26 |
15.00 Forumbrzeg.pl – Lewin Brzeski Team 16.00 Grodków – Mysłek-Optident 17.00 Astra – QRB Trafika 18.00 WSH-E Basket – Latający Cyrk Monthy Pytona 19.00 Piomar – Gniotpol Basket Team
|
18220 |
19 |
IX kolejka - 1 lutego 15.30 Dziewiątka - Grodków 16.30 Lewin – WSH-E 17.30 Gniotpol - BTP 18.30 Forumbrzeg.pl – Slow Forza 19.30 QRB - Mysłek pauzują Debiutanci Organizator - QRB (zapraszamy o 15 przed łącznik)
|
17203 |
25 |
IV kolejka - 16 listopada 15.00 Forumbrzeg.pl - Grodków 16.00 Gniotpol - Debiutanci 17.00 Slow Forza - Lewin 18.00 WSH-E - Dziewiatka 19.00 BTP - Mysłek pauzuje QRB Organizator - BTP
|
17191 |
28 |
13.00 OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (B - zaległy) 14.00 QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona (A) 15.00 Piomar - WSH-E Basket (A) 16.00 Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (A) 16.45 Konkursy rzutów za trzy punkty i wsadów do kosza
|
16252 |
26 |
Team DREDs - Olesno Fc LoS Ananas - FC Pepiaki Serek Team - KS PAWŁÓW Lyme Regis FC ola club - Orlik Atis Brzeg Wilki Morskie - Devils Olesno BTP Piast Brzeg - WC Pawłów witoldy75 - apollo1000 Zbakane Bąki - FC_Full FC Pijaczki Olesno - Ks Gornik Zabrze 1948 Paczasy FC - twins F.C. Gungol - GKS Szombierki Bytom 1919 zhh brzeg - fc lubsza
|
15322 |
10 |
16.30 blogvertising - Dziewiątka 17.30 Forumbrzeg - QRB 18.30 Mysłek - WSH-E 19.30 BTP - Gniotpol zapraszam do komentowania i typowania :D
|
15133 |
6 |
Mysłek - Lewin 73:55 Piomar - WSH-E 76:48 Astra - Orbiliusz 38:80 Jeźdźcy - QRB Trafika 57:60 1. Orbiliusz 9 18 631:417 2. Piomar 9 17 653:422 3. Mysłek 9 14 533:475 4. QRB Trafika 9 14 522:520 5. WSH-E 9 12 466:581 6. Lewin 9 12 401: 485 7. Jeźdźcy 9 11 464: 525 8. Astra 9 10 430:675 szczegóły jutro
|
15070 |
19 |
No to zaczynamy, pierwsza kolejka napweno na Oławskiej, jak będzie póxniej okaże się wkrótce... 15.00 WSH-E Basket - Astra 16.00 Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team 17.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident 18.00 Piomar - Forumbrzeg.pl 19.00 QRB Trafika - Grodków
|
14713 |
17 |
1. FC Pepiaki - Team DREDs 2. Olesno Fc - LoS Ananas 3. Orlik Atis Brzeg - KS PAWŁÓW 4. Serek Team - Lyme Regis FC ola club 5. Wilki Morskie - WC Pawłów 6. Devils Olesno - BTP Piast Brzeg 7. apollo1000 - Zbakane Bąki 8. witoldy75 - FC_Full
|
14293 |
8 |
slyszalem ze 11. kolejka jest przeniesina z niedzieli(19luty)na sobote(18luty) :o wie ktos cos na ten temat :?: qiero ty napewno wiesz :!: PS. Zmieniłem tytuł tematu (qiero)
|
14015 |
16 |
Tak jak zapowiadaliśmy kolejka rozłożona jest na raty (ze względu na terminy innych wydarzeń sportowych w hali przy ul. Oławskiej) 22 Lutego 17.00 QRB - Mysłek - zaległy 18.00 BTP - Lewin 19.00 Debiutanci – WSH-E Organizator - Debiutanci - zapraszamy przed łącznik o godz. 16.30 1 Marca 17.00 QRB - Forumbrzeg.pl 18.00 Dziewiątka - Slow Forza 19.00 Gniotpol - Mysłek Organizator - Mysłek
|
13927 |
16 |
:: II kolejka TYPERA HT :: 1. Mundialeiro - FC Pepiaki 2. Kokosy - FC_Full 3. LoS AnnAnas - FKS Stal Mielec 4. KS Sparta Dwikozy - KS PAWŁÓW 5. Czarna Gwiazda - WC Pawłów 6. Shadow Wolves Brzeg - Dwarf Revenge 7. Kenia OSP - Doggy&Andzia BRZEG 8. Orlik Atis Brzeg - The Resilient 9. fc Laszek - Crystal Kaan 10. Team DREDs - Bluemighty powodzenia...
|
13825 |
9 |
III kolejka: QRB - Lewin 56:39 Jeźdźcy - Mysłek 49:66 Piomar - Astra 89:48 GTW - Orbiliusz 59:78 1. Piomar 3 6 248:131 2. Orbiliusz 3 6 250:150 3. QRB Trafika 3 5 160:160 4. Mysłek 3 4 151:158 5. Lewin Brz. 3 4 132:148 6. GTW 3 4 158:200 7. Astra 3 4 146:245 8. Jeźdźcy 3 3 133:186 szczegóły jutro
|
13752 |
15 |
Lewin - Astra 68:35 WSH-E - Jeźdźcy 53:62 Mysłek - Orbiliusz 54:61 QRB Trafika - Piomar 50:61 1. Orbiliusz 8 16 551:379 2. Piomar 8 15 577:374 3. Mysłek 8 12 460:420 4. QRB Trafika 8 12 462:463 5. WSH-E 8 11 418:505 6. Lewin 8 11 346:412 7. Jeźdźcy 8 10 407:465 8. Astra 8 9 392:595 szczegóły jutro
|
13551 |
15 |
15.00 WSH-E Basket – Lewin Brzeski Team 16.00 Astra – Latający Cyrk Monthy Pytona 17.00 Forumbrzeg.pl – Grodków 18.00 Piomar – Mysłek-Optident 19.00 QRB Trafika – Orbiliusz BC
|
13258 |
18 |
Jest mała zmianka, pierwszy mecz przełożony na 20.00 17.00 Astra Gaśnice - WSH-E 18.00 Forumbrzeg.pl - Piomar 19.00 Mysłek-Optident - QRB Trafika 20.00 Lewin Brzeski Team - Orbiliusz BC
|
13181 |
16 |
Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team 59:25 (11:6, 16:5, 14:4, 18:10) Orbiliusz: Marcin Kucharski*15, Grzegorz Jarosławski 14, Tomasz Pieszyński 8, Bartosz Nawrot 7, Tomasz Plutka 4, Robert Dzikiewicz 4, Mariusz Grabowski 4, Zbigniew Guzak 3, Radosław Sosnówka Lewin: Marcin Laskowski 12, Bartosz Tadla 6, Andrzej Janicki 4, Marek Lewandowski 3, Przemysław Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Mateusz Łazor Zespół z Lewina Brzeskie w pierwszej kwarcie niespodziewanie toczył wyrównanš walkę z Orbiliuszem, przez pewnie czas nawet z nim prowadząc. Kiedy jednak faworyci objęli prowadzenie, to nie oddali go już do końca. W dalszej frazie spotkania Orbiliusz miał już wyraźną przewagę. Grupa Trzymająca Władzę - Astra Gaśnice 58:51 (14:10, 19:16, 8:9, 17:16) GTW: Łukasz Marciniak*26, Mateusz Śliszewicz 11, Mateusz Kawarski 6, Dawid Frańczak 6, Szymon Kawarski 4, Rafał Kuczyński 3, Artur Andros 2 Astra: Dawid Turkowski 12, Bartosz Wańczyk 10, Tomasz Mieczkowski 8, Adam ...
|
13150 |
15 |