Tematy oznaczone jako kolejka |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
X kolejka - 8 lutego 15.30 Slow Forza - Grodków 16.30 QRB - Debiutanci 17.30 BTP – WSH-E 18.30 Dziewiątka – Lewin 19.30 Mysłek – Forumbrzeg.pl pauzuje Gniotpol Organizator - Grodków (zapraszamy przed halę na godz. 15) [ Dodano: 2009-02-05, 13:32 ] Ponieważ to już przedostatnia kolejka I rundy, więc pokusiłem się o krótką analizę: Pewne awansu do czołowej szóstki są już Gniotpol, Mysłek-Optident, Dziewiątka i QRB, które mają na koncie odpowiednio: 8,7,6 i 5 zwycięstw. O pozostałe dwa miejsca teoretycznie rywalizują jeszcze cztery teamy: OKiR (4 wygrane), WSH-E (4), Mera Lewin (4) i Debiutanci (3). Wszystko może być jasne już po czterech pierwszych spotkaniach tej kolejki. Jeżeli nie będzie niespodzianek i wygrają wyżej notowane zespoły (a więc OKiR, ...
|
12943 |
19 |
Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team 59:25 (11:6, 16:5, 14:4, 18:10) Orbiliusz: Marcin Kucharski*15, Grzegorz Jarosławski 14, Tomasz Pieszyński 8, Bartosz Nawrot 7, Tomasz Plutka 4, Robert Dzikiewicz 4, Mariusz Grabowski 4, Zbigniew Guzak 3, Radosław Sosnówka Lewin: Marcin Laskowski 12, Bartosz Tadla 6, Andrzej Janicki 4, Marek Lewandowski 3, Przemysław Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Mateusz Łazor Zespół z Lewina Brzeskie w pierwszej kwarcie niespodziewanie toczył wyrównanš walkę z Orbiliuszem, przez pewnie czas nawet z nim prowadząc. Kiedy jednak faworyci objęli prowadzenie, to nie oddali go już do końca. W dalszej frazie spotkania Orbiliusz miał już wyraźną przewagę. Grupa Trzymająca Władzę - Astra Gaśnice 58:51 (14:10, 19:16, 8:9, 17:16) GTW: Łukasz Marciniak*26, Mateusz Śliszewicz 11, Mateusz Kawarski 6, Dawid Frańczak 6, Szymon Kawarski 4, Rafał Kuczyński 3, Artur Andros 2 Astra: Dawid Turkowski 12, Bartosz Wańczyk 10, Tomasz Mieczkowski 8, Adam ...
|
12934 |
15 |
:: III kolejka TYPERA HT :: 1. FC Pepiaki - cinusie 2. colman warriors - zgnile jaja 3. zhh legła brzeg - Brzyskorol Brzyskorzystewko 4. KP Brzeg - United SC 5. Nadi Team - Orlik Atis Brzeg 6. Stomil Olsztyn1945 - Bugi Bugs 7. FC_Full - WKS Zavka Bydgoszcz 8. KS PAWŁÓW - ABG Celiny 9. Crystal Kaan - Świst Turawa 10. smifffy's stoppers - Team DREDs
|
12802 |
6 |
II kolejka 8.11.09 16.30 Mysłek - Forumbrzeg 17.30 BTP - WHS-E 18.30 QRB - Dziewiątka 19.30 blogvertising - Gniotpol UWAGA zmiana godzin meczu w stosunku do terminarza!
|
12028 |
2 |
I kolejka Astra Gaśnice - London Team 54:41 Jeźdźcy Apokalipsy - Grupa Trzymająca Władzę 40:63 Orbiliusz BC - Mysłek-Optident 57:47 Piomar - QRB Trafika 77:47 Szczegóły jutro
|
11972 |
15 |
15.00 Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B) 16.00 Astra - OKiR Grodków (B) 17.00 QRB Trafika - WSH-E Basket (A) 18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A) 19.00 Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
|
11791 |
14 |
:: V kolejka TYPERA HT :: 1. FC Pepiaki - Elbląg Hunters 2. FC_Full - Zupka Chińska 3. KP Brzeg - NKS Namyslow GTX 4. KS PAWŁÓW - fc potęga 5. pogon lez - LoS AnnAnas 6. Hannover_96PL - Orlik Atis Brzeg 7. Rysiak - Trafford United FC 8. WC Pawłów - King Motor 9. LloydBeecham - Serek Team 10. Leszek`s - Team DREDs
|
11518 |
4 |
:: IV kolejka TYPERA HT :: 1. FC Klęska - WC Pawłów 2. OKP Lech Osiedle - KS PAWŁÓW 3. The_Toffee - Crystal Kaan 4. Jamaica Fighters - FC Pepiaki 5. F.C. Lodowiec Poznań - FC_Full 6. LoS AnnAnas - AS Concorde Suszewo 7. Devils Olesno - Bunny Teens 8. Serek Team - pifostio 9. FC Pijaczki Olesno - KS Vladimir 10. Team DREDs - Bedford City
|
11497 |
4 |
Gramy wcześniej niz zawsze! szczegóły na [url]www.blk.ligspace.pl
|
11491 |
1 |
:: VI kolejka TYPERA HT :: 1. Pathologhy Team - F.C Rozpruwacze 2. Elbląg Hunters - FC Pepiaki 3. Zupka Chińska - FC_Full 4. fc potęga - KS PAWŁÓW 5. NKS Namyslow GTX - KP Brzeg 6. LoS AnnAnas - pogon lez 7. Orlik Atis Brzeg - Hannover_96PL 8. King Motor - WC Pawłów 9. zhh legła brzeg - miski2222 10. Team DREDs - Leszek`s
|
10927 |
3 |
:: VII kolejka TYPERA HT :: 1. Crystal Kaan - The_Toffee 2. FC Pepiaki - Jamaica Fighters 3. FC_Full - F.C. Lodowiec Poznań 4. KP Brzeg - FC Żyrardów 5. KS PAWŁÓW - OKP Lech Osiedle 6. AS Concorde Suszewo - LoS AnnAnas 7. _Victoria_ - Orlik Atis Brzeg 8. WC Pawłów - FC Klęska 9. ks jawor - Shadow Wolves Brzeg 10. Bedford City - Team DREDs
|
10810 |
2 |
I kolejka Brzeskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki 28.11.2010 1 BSap & Przyjaciele - Wyindywidualizowani g. 10:00 LB TEAM - P.U.P. g. 11:30 FUKS - UKS g. 13:00 Bulgarian Drink Team - Kotwica g. 14:30
|
10642 |
0 |
I kolejka - 4 listopada - hala przy ul. Oławskiej 17.00 Mysłek - WSH-E 18.00 Lewin - QRB 19.00 Gniotpol – Astra pauzuje Grodków odpowiedzialny za organizację: Astra
|
10108 |
15 |
Lewin Brzeski Team - Piomar 39:92 Mysłek-Optident - WSH-E Basket 66:44 Orbiliusz BC - QRB Trafika 59:57 Astra Gaśnice - Jeźdźcy Apokalipsy 56:89 1. Piomar 6 12 469:268 2. Orbiliusz BC 6 12 434:278 3. Mysłek-Optident 6 9 336:313 4. QRB Trafika 6 9 327:340 5. WSH-E Basket 6 9 303:358 6. Jeźdźcy Apokalipsy 6 7 310:371 7. Lewin Brzeski Team 6 7 237:342 8. Astra Gaśnice 6 7 311:457 Szczegóły jutro
|
9267 |
12 |
XI kolejka - 24 lutego 17.00 WSH-E - Astra 18.00 QRB - Gniotpol 19.00 Grodków - Lewin pauzuje Mysłek odpowiedzialny za organizację: Lewin (wody już nie trzeba przynosić)
|
8689 |
14 |
15.00 Lewin Brzeski Team - Astra (B) 16.00 OKiR Grodków - Forumbrzeg.pl (B) 17.00 Gniotpol Basket TEam - QRB Trafika (A) 18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - WSH-E Basket (A) 19.00 Mysłek-Optident - Piomar (A)
|
8626 |
11 |
9. sezon 2008/09 - XII kolejka (II runda) (8.03.2009) grupa 7-11 15.00 Slow Forza - Mera Team 16.00 BTP - Debiutanci grupa 1-6 17.00 Dziewiątka - Grodków 18.00 Mysłek - WSH-E 19.00 Gniotpol - QRB
|
8056 |
10 |
I kolejka - 19 października 15.00 Grodków – WSH-E 16.00 Dziewiątka – Forumbrzeg.pl 17.00 Gniotpol - Lewin 18.00 Mysłek - Debiutanci 19.00 QRB - Slow Forza pauzuje BTP Organizator - Mysłek To jak? Jutro zaczynamy :-P Mam dyspenzę wiec do zobaczenia !!! A właśnie gdzie gramy bo mi jakos info o tym uciekło i nie chciałbym kwitnąć nie pod tymi drzwiami co trzeba :roll: :-P :roll:
|
7687 |
14 |
15.00 Astra - Forumbrzeg.pl (B) 16.00 Lewin Brzeki Team - OKiR Grodków (B) 17.00 Piomar - QRB Trafika (A) 18.00 Gniotpol Basket Team - Latający Cyrk Monthy Pytona(A) 19.00 Mysłek-Optident - WSH-E Basket (A)
|
7627 |
12 |
1. Team DREDs - Serek Team 2. Olesno Fc - KS PAWŁÓW 3. LoS Ananas - Lyme Regis FC ola club 4. FC Pepiaki - Orlik Atis Brzeg 5. witoldy75 - Wilki Morskie 6. apollo1000 - Devils Olesno 7. BTP Piast Brzeg - Zbakane Bąki 8. FC_Full - WC Pawłów 9. Paczasy FC - FC Pijaczki Olesno 10. Ks Gornik Zabrze 1948 - twins 11. F.C. Gungol - zhh brzeg 12. fc lubsza - GKS Szombierki Bytom 1919
|
7015 |
13 |
To ZAPRASZAM do typowania II kolejeczki pozdrawiam 1. Ks Gornik Zabrze 1948 - Team DREDs 2. Devils Olesno - F.C. Gungol 3. zhh brzeg - WC Pawłów 4. Olesno Fc - Serek Team 5. FC_Full - KS PAWŁÓW 6. twins - apollo1000 7. Wilki Morskie - BTP Piast Brzeg 8. Lyme Regis FC ola club - FC Pijaczki Olesno 9. fc lubsza - Zbakane Bąki 10. GKS Szombierki Bytom 1919 - FC Pepiaki 11. LoS Ananas - Orlik Atis Brzeg 12. Paczasy FC - witoldy75
|
6727 |
13 |
15.00 Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B) 16.00 Astra - OKiR Grodków (B) 17.00 Mysłek-Optident - QRB Trafika (A) 18.00 Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona (A) 19.00 WSH-E Basket - Gniotpol Basket TEam (A)
|
6388 |
8 |
XII kolejka - 2 marca 17.00 Grodków - Mysłek 18.00 Lewin - Astra 19.00 QRB - WSH-E pauzuje Gniotpol odpowiedzialny za organizację: WSH-E (już tradycyjnie - wody nie trzeba wozić)
|
5962 |
7 |
VII kolejka - 13 stycznia 17.00 QRB - Mysłek 18.00 Grodków - Astra 19.00 WSH-E - Gniotpol pauzuje Lewin odpowiedzialny za organizację: Mysłek
|
5776 |
8 |
Kolejne ZAPROSZONKO...tym razem już do III kolejki PBF :evil: :wink: :evil: pozdrawiam :evil: :wink: :evil: 1. Team DREDs - F.C. Gungol 2. Devils Olesno - Ks Gornik Zabrze 1948 3. WC Pawłów - Serek Team 4. Olesno Fc - zhh brzeg 5. KS PAWŁÓW - apollo1000 6. twins - FC_Full 7. BTP Piast Brzeg - FC Pijaczki Olesno 8. Lyme Regis FC ola club - Wilki Morskie 9. Zbakane Bąki - FC Pepiaki 10. GKS Szombierki Bytom 1919 - fc lubsza 11. Orlik Atis Brzeg - witoldy75 12. Paczasy FC - LoS Ananas :evil:
|
5740 |
12 |