Tematy oznaczone jako kolejka |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
Piomar - Lewin Brzeskie Team 59:42 WSH-E Basket - Mysłek-Optident 49:59 Forumbrzeg.pl - Astra Gaśnice 52:47 QRB Trafika - Orbiliusz BC 45:70 1. Orbiliusz BC 13 26 952:572 2. Piomar 13 24 919:633 3. Mysłek-Optident 13 21 791:673 4. QRB Trafika 13 21 731:730 5. Lewin Brzeski Team 13 17 564:719 6. WSH-E Basket 13 17 675:803 7. Forumbrzeg.pl 13 16 631:811 8. Astra Gaśnice 13 14 618:940 więcej w środę
|
5649 |
6 |
XIV kolejka - II runda 22.03.2009 r. grupa słabsza 15.00 Mera Team – BTP 16.00 Slow Forza – Forumbrzeg.pl grupa silniejsza 17.00 OKiR – WSH-E 18.00 QRB - Mysłek 19.00 Gniotpol - Dziwiątka organizator: Dziewiątka (zapraszamy przed halę o 14.30) pauzuje Debiutanci
|
5587 |
8 |
15.00 Forumbrzeg.pl – Mera 16.00 Forumbrzeg.pl – Debiutanci 17.00 Gniotpol - OKiR Grodków 18.00 Mysłek – Dziewiatka 19.00 QRB – WSH-E pazuje Slow Forza i BTP Organizator QRB
|
5356 |
7 |
IV kolejka - 16 grudnia 17.00 Lewin - Grodków 18.00 Gniotpol - QRB 19.00 Astra - WSH-E pauzuje Mysłek odpowiedzialny za organizację: Lewin
|
5293 |
7 |
VIII kolejka - 27 stycznia 18.00 WSH-E - Mysłek 19.00 QRB - Lewin 20.00 Astra - Gniotpol pauzuje Grodków odpowiedzialny za organizację: Astra (po wodę nie trzeba jechać :) )
|
5260 |
8 |
VI kolejka - 7.12.2008 r. 15.00 Lewin - Grodków 16.00 Dziewiątka - Debiutanci 17.00 BTP - QRB 18.00 Gniotpol – Foumbrzeg.pl 19.00 Mysłek – Slow Forza pauzuje WSH-E Organizator - Slow Forza (Zapraszamy przed halę o godz. 14.30)
|
5152 |
8 |
III kolejka – 9 listopada 15.00 Grodków - Gniotpol 16.00 QRB - Dziewiątka 17.00 BTP – Slow Forza 18.00 WSH-E - Mysłek 19.00 Forumbrzeg.pl - Debiutanci pauzuje Lewin Organizator - Forumbrzeg.pl (proszę przeczytać o obowiązkach organizatora kolejki m.in. w temacie Komunikat)
|
5137 |
7 |
VI kolejka – 6 stycznia 17.00 Mysłek - Lewin 18.00 Gniotpol - Grodków 19.00 Astra - QRB pauzuje WSH-E odpowiedzialny za organizację: Grodków
|
5092 |
8 |
VIII kolejka - 11 styczeń uwaga!!! przypominamy o zmianie godzin rozpoczęcia spotkań - każde zaczyna się 30 minut po pełnej godzinie 15.30 Grodków - Debiutanci 16.30 Slow Forza – WSH-E 17.30 BTP – Forumbrzeg.pl 18.30 Gniotpol - QRB 19.30 Mysłek - Mera Team pauzuje Dziewiątka Organizator - Mera (zapraszamy przed salę o 15)
|
5020 |
7 |
Koszykarki Odry Brzeg podejmować będą poznański AZS INEA. Serdecznie zapraszamy na mecz środa 30 marzec godzina 18:00 hala sportowa przy ul. Oławskiej w Brzegu
|
4399 |
2 |
15.00 Astra – Lewin Brzeski Team 16.00 Orbiliusz BC – Latający Cyrk Monthy Pytona 17.00 Forumbrzeg.pl – WSH-E Basket 18.00 Piomar – Grodków 19.00 QRB Trafika – Mysłek-Optident
|
4282 |
4 |
II kolejka - 11 listopada 17.00 Mysłek - Gniotpol 18.00 QRB - Grodków 19.00 Lewin - WSH-E pauzuje Astra odpowiedzialny za organizację: QRB
|
4255 |
4 |
No to lecimy BRACIA TYPERZYyyyyyyy IV kolejka... 1. Team DREDs - witoldy75 2. Serek Team - Wilki Morskie 3. Olesno Fc - apollo1000 4. KS PAWŁÓW - Devils Olesno 5. BTP Piast Brzeg - LoS Ananas 6. Zbakane Bąki - Lyme Regis FC ola club 7. FC Pepiaki - FC_Full 8. Orlik Atis Brzeg - WC Pawłów 9. F.C. Gungol - Paczasy FC 10. Ks Gornik Zabrze 1948 - fc lubsza 11. GKS Szombierki Bytom 1919 - twins 12. zhh brzeg - FC Pijaczki Olesno
|
4198 |
9 |
II kolejka (I runda), niedziela 26 października, hala przy ul. Oławskiej 15.00 Forumbrzeg.pl - Mera Team (dawny Lewin Brzeski Team) 16.00 Grodków - Mysłek 17.00 BTP - Debiutanci 18.00 Dziewiątka - Gniotpol 19.00 QRB – WSH-E pauzuje Slow Forza Organizator - WSH-E Zgodnie z ubiegłosezonową tradycją zapraszamy przynajmniej jedną osobę do pomocy przy organizacji kolejki. Trzeba przyjść o 14.30 i pomóc w rozłożeniu sprzętu, potem pomóc przy stoliku i przy pilnowaniu porządku w hali, a na koniec pomóc w spakowaniu sprzętu, posprzątaniu hali i odebraniu szatni. Przy tej okazji apel do wszystkich drużyn: jak najbardziej zapraszamy na BLK kibiców (w I kolejce dopisali !!), ale wyłącznie na trybuny :) Na parkiecie i wokół boiska mogą pozostawać tylko zawodnicy drużyn, które grają lub rozgrzewają się przed następnym meczem ...
|
4084 |
5 |
IX kolejka - 10 lutego 18.00 Gniotpol - Mysłek 19.00 Grodków - QRB 20.00 WSH-E - Lewin pauzuje Astra odpowiedzialny za organizację: QRB (wody nie trzeba)
|
4072 |
6 |
III kolejka - 18 listopada 17.00 Mysłek - Astra 18.00 Grodków - WSH-E 19.00 Lewin - Gniotpol pauzuje QRB odpowiedzialny za organizację: Gniotpol Przypominam pokrótce o obowiązkach gospodarzy kolejki: - dostarczenie wody z krytej pływalni (3 zgrzewki, trzeba się po nią zgłosić do konserwatora na pływalni najlepiej do godz. 16.15, bo później może wyjść żeby otworzyć nam halę) - pilnowanie kluczy do szatni, - rozdawanie wody drużynom, - pilnowanie spokoju wokół parkietu, w korytarzach i na trybunach, - pozostanie po ostatnim meczu i sprawdzenie porządku na hali (szczególnie na trybunach i w szatniach). Po pierwszej kolejce nie było żadnych uwag ze strony MOSiR-u do organizacji, po drugiej też nie powinno być i tak trzymać :) Drużyny, które jeszcze nie zapłaciły proszę o dotrzymanie dodatkowych, uzgodnionych z organizatorami ...
|
4066 |
3 |
15.00 Lewin Brzeski Team – QRB Trafika 16.00 WSH-E Basket – Piomar 17.00 Grodków – Astra 18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona – Forumbrzeg.pl 19.00 Mysłek-Optident – Orbiliusz BC
|
3892 |
4 |
Lewin Brzeski Team - Mysłek-Optident 52:38 GTW - Piomar 36:82 Orbiliusz BC - Astra Gaśnice 115:44 QRB Trafika - Jeźdźcy Apokalipsy 57:44 Szczegóły jutro
|
3797 |
3 |
17.00 Mysłek - QRB 18.00 Astra - Grodków 19.00 Gniotpol - WSH-E pauzuje Lewin odpowiedzialny za organizację: Mysłek
|
3796 |
4 |
VII kolejka - 21 grudnia 15.00 BTP - Grodków 16.00 WSH-E - Gniotpol 17.00 QRB - Lewin 18.00 Slow Forza - Debiutanci 19.00 Dziewiątka - Mysłek pauzuje Forumbrzeg.pl Organizator - Dziewiątka (zapraszamy o 14.30 przed halę - u góry) UWAGA: Po godz. 14.30 (jak pewnie wszyscy zauważyli podczas ostatniej kolejki) wejście na halę tylko od strony parku.
|
3712 |
3 |
V kolejka - 23 listopada 15.00 Grodków - ORB 16.00 BTP - Dziewiątka 17.00 Forumbrzeg.pl – WSH-E 18.00 Debiutanci - Lewin 19.00 Slow Forza - Gniotpol pauzuje Mysłek Organizator - Gniotpol (zapraszamy na 14.30 przed halę i przypominamy, że zadania organizatora są umieszczone w temacie "Komunikat w sprawie pomocy przy organizacji kolejek")
|
3604 |
2 |
XIII kolejka - II runda 15.03.2009 r. grupa słabsza 15.00 Mera Team - Debiutanci 16.00 Slow Forza - BTP grupa silniejsza 17.00 OKiR - Mysłek 18.00 QRB - Dziewiątka 19.00 Gniotpol - WSH-E organizator: WSH-E (zapraszamy przed halę o 14.30) pauzuje Forumbrzeg.pl
|
3349 |
3 |
5.04 2009 - ostatnia kolejka II rundy grupa 9-13 15.00 Slow Forza – Debiutanci 16.00 Forumbrzeg.pl - BTP grupa 1-8 17.00 OKiR Grodków - QRB 18.00 Dziewiątka - WSH-E 19.00 Gniotpol – Mysłek pauzuje Mera Team Organizator - Gniotpol (zapraszamy przed halę o 14.30) [ Dodano: 2009-04-05, 16:38 ] slow forza - debiutanci 42:89 [ Dodano: 2009-04-05, 16:50 ] forumbrzeg.pl - btp piast 35-61 [ Dodano: 2009-04-05, 17:46 ] okir grodków - qrb 70:55 [ Dodano: 2009-04-05, 18:53 ] dziewiątka - wsh-e 51:56 Dziewiątka zajęła 3 miejsce [ Dodano: 2009-04-05, 18:59 ] pary play off: Gniotpol - Debiutanci Mysłek - Mera LB Dziewiątka - OKiR Grodków WSH-E - QRB [ Dodano: 2009-04-05, 19:57 ] gniotpol - mysłek 57:51
|
3319 |
2 |
XIII kolejka – 9 marca 17.00 Lewin - Mysłek 18.00 Grodków - Gniotpol 19.00 QRB - Astra pauzuje WSH-E odpowiedzialny za organizację: Grodków (wody nie trzeba przywozić, będzie na hali)
|
3244 |
3 |
X kolejka - 17 lutego 17.00 Astra - Mysłek 18.00 WSH-E - Grodków 19.00 Gniotpol - Lewin pauzuje QRB odpowiedzialny za organizację: Gniotpol (wody nie trzeba przywozić)
|
3169 |
3 |