Tematy oznaczone jako sportowiec |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
Kandydaci na sportowca kwietnia Łukasz Bonar (BTP Piast Brzeg); piłka nożna; najlepszy gracz Piasta w dotychczasowych meczach rundy wiosennej Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka; jedna z liderek zespołu, który zajął szóste miejsce w kraju Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka; powrót do wysokiej formy na koniec sezonu Andrzej Kozłowski (LZS Olszanka/Pogorzela); wyciskanie leżąc; złoty medal w mistrzostwach Dolnego Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc Tomasz Pieszyński (Orbiliusz Brzeg); koszykówka; wysoka forma i bardzo dobry występ w finałowym meczu z Nysą
|
4291 |
5 |
Kandydaci na sportowca maja Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - drugie miejsce na ogólnopolskim turnieju w Częstochowie Łukasz Bonar (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - najwidoczniejszy zawodnik BTP w rundzie wiosennej Sylwia Stankowska (Szóstka Brzeg); softball - najlepsza zawodniczka brzeskiego zespołu na turnieju międzynarodowym Łukasz Szczucki (Wisła Płock); piłka ręczna - mistrz Polski z Wisłą Adrian Tekliński (Ziemia Brzeska); kolarstwo - dwa złote i jeden brązowy medal na torowych mistrzostwach Polski
|
4234 |
5 |
Kandydaci na sportowca czerwca: Kamil Dawidziak (Zespół Szkół Budowlanych) - lekkoatletyka - wicemistrz Opolszczyzny szkół średnich na 1500 m. Tomasz Drobniak (Burza Lipki/Skarbimierz) - piłka nożna - awans z zespołem do IV ligi, w jednym z ostatnich meczów popisał się hat trickiem Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wielkopolski) - piłka nożna - ze swoim zespołem zdobył Puchar Polski Agnieszka Makowska (Cukierki Odra Brzeg) - koszykówka - nowa zawodniczka Odry, udane pierwsze występy w reprezentacji Polski Tomasz Leśniak (Paged Scout) - kolarstwo - dziewiaty kolarz Mistrzostw Polski GŁOSUJEMY PRZEZ TYDZIEŃ! [ Dodano: 2005-07-08, 17:23 ] Sportowcem czerwca został Marcin Nowacki. 1. Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wlkp.) - 5 2. Kamil Dawidziak (ZSB Brzeg) - 2 . Agnieszka Makowska (Cukierki Odra Brzeg) - 2 ...
|
4133 |
5 |
Kandydaci na sportowca lutego 2006: Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - jedna z najlepszych koszykarek Odry w lutym Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - bardzo dobry i skuteczny występ w meczu w Gorzowie Krzysztof Pacek (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - mistrz Opolszczyzny w deblu, trzeci w mikscie, dobra gra w lidze Olena Proszczenko (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - poprowadziła Odrę do trzech zwycięstw w lutym, w tym do wspaniałej wygranej z Lotosem Tomasz Rabanda (Rybnios); piłka nożna - zdobywca zwycięskiej bramki w finale Brzeskiej Ligi Fut-Salu
|
3833 |
5 |
Tomasz Gollob (żużel) zajął trzecie miejsce w Grand Prix Łotwy; Anna Jesień (lekkoatletyka) zdobyła brązowy medal na mistrzostwach Świata na 400 m ppł.; Marek Plawgo (lekkoatletyka) to również brązowy medalista mistrzostw Świata na tym samym dystansie; Anna Podolec (siatkówka) to jedna z najlepszych zawodniczek zespołu, który awansował do finału Grand Prix; Agnieszka Radwańska (tenis) wygrała turniej WTA Nordic Light Open
|
3823 |
5 |
Telewizja Polska zaproponowała swoim widzom nowy plebiscyt – wybór najlepszych polskich sportowców w danych miesiącach. Wykorzystując prezentowane kandydatury można pobawić się w takie wybory tez na naszym forum. Na razie na próbę, zobaczymy jak będzie z rekwencją. Kandydaci: Jacek Czachor (motocross) zajął 10. miejsce w Rajdzie Dakar; Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie) wygrała wyścig Pucharu Świata; Paulina Ligocka (snowboard) zdobyła brązowy medal mistrzostw Świata; Adam Małysz (skoki narciarskie) wygrał konkurs Pucharu Świata; Dorota i Mariusz Siudkowie (łyżwiarstwo figurowe) zdobyli brązowy medal mistrzostw Europy
|
3778 |
3 |
W lutym kandydaci proponowani przez TVP osiągali następujące wyniki: Janusz Krężelok (biegi narciarskie) był 5. drużynowo i 10. indywidualnie w sprincie na mistrzostwach Świata; Adam Małysz (skoki narciarskie) wygrywał konkursy Puchru Świata; Piotr Mikuła (hokej na trawie) to kapitan reprezentacji Polski, która zdobyła halowe wicemistrzostwo Świata; Tomasz Sikora (biathlon) został dwukrotnym mistrzem Europy; a Grzegorz Tkaczyk (piłka ręczna) kapitanował wicemistrzom Świata.
|
3769 |
3 |
Artur Boruc (piłka nożna) była najlepszym polskim zawodnikiem podczas Euro 2008; Tomasz Gollob (żużel) wygrał Grand Prix Danii; Robert Kubica (Formuła 1) wygrał Grand Prix Kanady i przez dwa tygodnie prowadził w klasyfikacji generalnej; Agnieszka Radwańska (tenis) wygrała turniej WTA w Eastbourne, awansowała na 11. miejsce w rankingu WTA i awansowała do ćwierćfinału Wimbledonu; Sławomir Szmal (piłka ręczna) był czołowym zawodnikiem udanych kwalifikacji olimpijskich.
|
3706 |
6 |
Andrzej Bartkiewicz (WLUKK Brzeg-Nysa) wygrał kolejny wyścig w tym roku Tomasz Jaworski testowany przez I-ligowe Zagłębie Sosnowiec strzelił bramkę
|
3688 |
4 |
Kandydaci na sportowca sierpnia 2006 Tomasz Chrzanowski (LZS Olszanka); wyciskanie leżąc - wicemistrz Europy Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wlkp.); piłka nożna - dobre występy na początku sezonu, meijsce w jedenastce kolejki Tomasz Rabanda (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - najlepszy strzelec ligi okręgowej Mariusz Świtoń (BTP Piast Brzeg); piłka nozna - czołowy zawodnik lidera okręgówki Grzegorz Wierzba (Swornica Czarnowąsy); piłka nożna - bramkarz czołowej drużyny IV ligi
|
3625 |
4 |
Jacek Czachor (rajdy) został mistrzem Świata w rajdach motocyklowych w klasie 450 ccm; Bogna Joźwiak (szermierka) zdobyła brązowy medal mistrzostw Świata w szabli; Euzebiusz Smolarek (piłka nożna) trzema bramkami zapewnił polskim piłkarzom zwycięstwo nad Kazachstanem; Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski (tenis) dotarli do finału debla w World Masters; Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka i Małgorzata Wojtkowiak (szermierka) zdobyły drużynowy złoty medal mistrzostw Świata we florecie
|
3598 |
3 |
Kandydaci na sportowca czerwca 2006: Łukasz Bonar (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - jeden ze skuteczniejszych graczy Piasta, w jednym z meczów strzelił 3 bramki Norbert Czapka (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - podobnie jak Bonar - czołowy strzelec Piasta Justyna Daniel (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - najskuteczniejsza zawodniczka kadry młodzieżowej podczas turnieju międzynarodowego Bartosz Krocz (SMS Wrocław); lekkoatletyka (skok wzwyż) - wicemistrz Polski juniorów w hali Mirela Pułtorak (Cukierki Odra Brzeg/SMS Łomianki); koszykówka - udane występy w kadrze juniorek
|
3580 |
3 |
Leszek Blanik (gimnastyka sportowa) zdobył mistrzostwo Europy w skoku; Małgorzata Glinka (siatkówka) to czołowa zawodniczka zespołu, który zakwalifikował sie do Igrzysk Olimpijskich; Rune Holta (żużel) reprezentując Polske wygrał Grand Prix Szwecji; Robert Kubica (Formuła 1) był drugi w Grand Prix Monaco i czwarty w Grand Prix Turcji; Agnieszka Radwańska (tenis) wygrała turniej w Stambule i dotarła do IV rundy Roland Garros.
|
3544 |
6 |
Tomasz Gollob (zużel) to najlepszy zawodnik zespołu drużynowych mistrzów Świata; Jarosław Hampel (żużel) był drugi podczas Grand Prix w Czechach; Robert Kubica (Formuła 1) był dwukrotnie czwarty podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii i Francji; Łukasz Kubot (tenis) dotarł do półfinału Porsche Open; Paweł Zagumny (siatkówka) to najlepszy rozgrywający finału Ligi Światowej
|
3436 |
3 |
Tomasz Leśniak wygrał etap podczas wyścigu dookoła Węgier. Marcin Nowacki zanotował bardzop dobry mecz przeciwko Zagłębiu Sosnowiec, "Piłka Nożna" wygrała go do jedenastki II kolejki
|
3424 |
3 |
Wyróżniająca się koszykarką Cukierków w marcu była Joei Clyburn; W Orliku z kolei na to zasługuja Łukasz Ogorzelec i Marcin Stefaniszyn; Marcin Nowacki był bohaterem Derbów Śląska w ekstraklasie; Tomasz Rabanda i Kamil Smuga to czołowe postacie początku piłkarskiej rundy wiosennej; Łukasz Młodynia z kolei wygrał jeden z wyścigów kolarskich.
|
3364 |
4 |
Kandydaci na sportowca listopada: Małgorzata Babicka (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka; równa i wysoka forma w listopadowych meczach Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy; wygrał wszytskie gry podczas zwycięskiego finału Mistrzostw Polski UKS-ów Łukasz Bazylewicz (Orlik Brzeg); piłka ręczna; jeden z najskuteczniejszych graczy Orlika w listopadzie Norbert Czapka (BTP Piast Brzeg); piłka nożna; najskuteczniejszy gracz wicelidera okręgówki Karolina Kozera (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka; zdobywczyni największej ilości punktów w meczach kadetek, w jednym z nich - 41
|
3240 |
1 |
Na koniec września piłkarze BTP byli liderem, a do czołowych graczy zespołu należeli Paweł Boczarski, Tomasz Rabanda i Mariusz Świtoń. Andrzej Bartkiewicz i Damian Zagajski zdobyli złote medale mistrzostw Polski juniorów młodszych w kolarstwie. Andriej Kowalew to czołowy zawodnik szachowego klubu Prokonex Brzeg, który utrzymał sie w ekstralidze.
|
3218 |
2 |
Lucjan Błaszczyk (tenis stołowy) zdobył wicemistrzostwo Europy w deblu; Wiesław Jaguś (żużel) był trzeci podczas Grand Prix w Lonigo; Szymon Kołecki (podnoszenie ciężarów) to mistrz Europy; podobnie jak Robert Krawczyk (dżudo); Mateusz Sawrymowicz (pływanie) zdobył mistrzostwo Świata na 1500 m.
|
3193 |
2 |
Sierpień to przede wszystkim Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, a zatem nasi kandydaci to medaliści: Złoci: Tomasz Majewski (lekkoatletyka - pchnięcie kulą), Leszek Blanik (gimnastyka sportowa - skok), Marek Kolbowicz, Michał Jeliński, Adam Korol, Konrad Wasielewski (wioślarstwo) Srebrni: Piotr Małachowski (lekkoatletyka - rzut dyskiem), Szymon Kołecki (podnoszenie ciężarów), Maja Włoszczowska (kolarstwo MTB), Beata Mikołajczyk i Aneta Konieczna (kajakarstwo), Miłosz Bernatajtys, Bartłomiej Pawełczak, Łukasz Pawłowski i Paweł Rańda (wioślarstwo), Adam Wiercioch, Tomasz Motyka, Radosław Zawrotniak, Robert Andrzejuk (szermierka - szpada) Brązowa: Agnieszka Wieszczek (zapasy)
|
3169 |
3 |
Kandydaci na sportowca grudnia Małgorzata Babicka (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - najrówniej grająca zawodniczka w tym sezonie Tomasz Chrzanowski (LZS Olszanka/Pogorzela); wyciskanie leżąc - wicemistrz Europy Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz Brzeg); koszykówka - najskuteczniejszy zawodnik zespołu w Lidze Wojewódzkiej Tomasz Pociecha (Orlik Brzeg); piłka ręczna - najskuteczniejszy gracz Orlika w tym sezonie, w jednym z meczów 14 bramek Łukasz Szczucki (Wisła Płock); piłka ręczna - kilka dobrych meczów w zespole wiceliera I ligi
|
3163 |
2 |
Kandydaci na sportowca września: Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg) - koszykówka; równa i wysoka forma podczas turniejów przedsezonowych Janusz Fabijaniak (BTP Piast Brzeg) - piłka nożna; seria bramek w trzech kolejnych meczach swojego zespołu Aleksander Hnydiuk (Prokonex Brzeg) - szachy; czołowy zawodnik zespołu, który awansował do I ligi Paweł Hofman (Orlik Brzeg) - piłka ręczna; dziewięć bramek w pierwszym meczu tego sezonu Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg) - koszykówka; mimo kontuzji wysoka forma podczas turniejów przedsezonowych
|
3113 |
2 |
Lidia Chojecka (lekkoatletyka) wywalczyła dwa złote medale halowych mistrzostw Europy; Łukasz Garguła (piłka nożna) należął do najlepszych graczy reprezentacji, która wygrała dwa eliminacyjne mecze; Otylia Jędrzejczak (pływanie) to srebrna i brązowa medalistka mistrzostw Świata; Adam Małysz (skoki narciarskie) został mistrzem Świata i wywalczył Puchar Świata; Przemysław Stańczyk (pływanie) zdobył srebrny medal na mistrzostwach Świata
|
3037 |
1 |
W Krakowie jedynie Joei Clyburn i Khaili Sanders zagrały na dobrym poziomie w Wisłą; W zwycięstwie koszykzry w Nysie największy udział miał Maciej Stępień, a Tomasz Raczyński miał duży wpływ na wygraną piłkarzu z zespołem z Kluczborka
|
3004 |
2 |
Kandydaci na sportowca grudnia 2006 Małgorzata Babicka (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - czołowa zawodniczka w gurdniowych meczach Norbert Czapka (Sobieski Brzeg); piłka nożna - najskuteczniejszy zawodnik Brzeskiej Ligi Fut-Salu Anna Marczewska (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - znakomita gra mimo kontuzji Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC/Piomar Brzeg); koszykówka - najlepszy zawodnik meczu na szczycie Brzeskiej Ligi Koszykówki Kimberly Williams (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - znakomite wejście do zespołu, najskuteczniejszy gracz Odry
|
2995 |
2 |