Tematy oznaczone jako terminarz |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
Kadra Ewelina Buszta 1987 186 cm. skrzydłowa Justyna Daniel 1986 178 cm. skrzydłowa Brittany Denson (USA) 1987 192 cm. skrzydłowa/środkowa Karolina Kozera 1990 177 cm. skrzydłowa Natalia Małaszewska 1984 177 cm. obrońca Katarzyna Ostruszka 1991 169 cm. obrońca Anna Pijanowska 1991 183 cm. skrzydłowa Jazmine Supulveda (USA/PUR) 1985 172 cm. obrońca Aleksandra Teklińska 1992 178 cm. skrzydłowa Chinyere Ukoh (USA/NIG) 1987 190 cm. skrzydłowa/środkowa Marta Żyłczyńska 1981 182 cm. skrzydłowa Trener: Jarosław Zyskowski II Trener: Bożena Ogorzelec Przybyły: Natalia Małaszewska (CCC Polkowice), Brittany Denson, Jazmine Sepulveda (University of South Florida "Bulls" - USA), Chinyere Ukoh (University Hampton "Pirates" - USA), Katarzyna Ostruszka (SMS Bydgoszcz), Karolina Kozera (juniorki) Ubyły: Amber Petillon (San Antonio Silver Stars - USA), Eliza Gołumbiewska (INEA AZS Poznań), Magdalena Gawrońska (Tęcza Leszno), Magdalena Rzeźnik (Artego Bydgoszcz), Ofa Tulikihihifo, Ashley Key ...
|
14401 |
4 |
terminarz II LIGI PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN - I RUNDA 2009/10 I kolejka - 19 września (sobota) Sparta Oborniki Wlkp. - Orlik Brzeg Szczypiorno Kalisz - Olimp Grodków OSiR Komprachcice - ŚKPR Świdnica Krokus Bystrzyca Kł. - Tęcza Kościan Arot Tęcza Leszno - Zagłębie II Lubin Pogoń Oleśnica - Wolsztyniak Wolsztyn Żagiew Dzierżoniów - Start Konin II kolejka - 26 września (sobota) Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice Olimp Grodków - Start Konin Wolsztyniak Wolsztyn - Żagiew Dzierżoniów Zagłębie II Lubin - Pogoń Oleśnica Tęcza Kościan - Arot Tęcza Leszno ŚKPR Świdnica - Krokus Bystrzyca Kł. Szczypiorno Kalisz - Sparta Oborniki Wlkp. III kolejka - 3 października (sobota) Krokus Bystrzyca Kł. - Orlik Brzeg Sparta Oborniki Wlkp. - Olimp Grodków OSiR Komprachcice - Szczypiorno Kalisz ...
|
13585 |
1 |
terminarz RUNDY JESIENNEJ – IV LIGA 2009/10 I kolejka - 8 sierpnia (sobota); godz. 17.00 Polonia Głubczyce - Sparta Paczków LZS Piotrówka - GKS Grodków Swornica Czarnowąsy - LZS Obrowiec GKS Starościn - Olimpia Lewin Brzeski Zryw Wysoka - OKS Olesno Polonia Nysa – Czajda Stal Brzeg MKS II Start Dobrodzień - Śląsk Łubniany Oderka Opole – Victoria Cisek II kolejka - 15 sierpnia (sobota); godz. 17.00 Sparta Paczków – Victoria Cisek Śląsk Łubniany - Oderka Opole Czajda Stal Brzeg - MKS II Start Dobrodzień OKS Olesno - Polonia Nysa Olimpia Lewin Brzeski - Zryw Wysoka LZS Obrowiec - GKS Starościn GKS Grodków - Swornica Czarnowąsy Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka [br ...
|
12775 |
1 |
SEZON ZASADNICZY-RUNDA WSTEPNA I kolejka 12.04.2008 KS Baseball Wrocław - MKS Władysławowo JKB Pantery Jasło - MKS Jastrząb Jastrzębie UBKS Baza Bydgoszcz - Grabarze Skarbimierz II kolejka 19.94.2008 Grabarze Skarbimierz - KS Baseball Wrocław MKS Władysławowo - JKB Panetry Jasło Jastrząb Jastrzębie - UBKS Baza Bydgoszcz III kolejka 26.04.2008 KS Baseball Wrocław - JKB Pantery Jasło UBKS Baza Bydgoszcz - MKS Władysławowo Jastrząb Jastrzębie - Grabarze Skarbimierz IV kolejka 10.05.2008 KS Baseball Wrocław - UBKS Baza Bydgoszcz Grabarze Skarbimierz - JKB Pantery Jasło MKS Władysławowo - Jastrząb Jastrzębie V kolejka 17.05.2008 ...
|
11785 |
1 |
Z powodu, że sala jest częściowo zajęta przez piłkarzy, a nie potrafimy dokładnie teraz określić które to będą weekendy, dlatego tylko trzy nablizsze kolejki podajemu z datą, kolejne postaramy się jak najszybciej przekazywać. Pierwsza runda: I kolejka - 19 października 15.00 Grodków – WSH-E 16.00 Dziewiątka – Forumbrzeg.pl 17.00 Gniotpol - Lewin 18.00 Mysłek - Debiutanci 19.00 QRB - Slow Forza pauzuje BTP Organizator - Mysłek II kolejka – 26 października 15.00 Forumbrzeg.pl - Lewin 16.00 Grodków - Mysłek 17.00 BTP - Debiutanci 18.00 Dziewiątka - Gniotpol 19.00 QRB – WSH-E pauzuje Slow Forza Organizator - WSH-E III kolejka – 9 listopada 15.00 Grodków - Gniotpol 16.00 QRB - Dziewiątka 17.00 ...
|
11554 |
15 |
I RUNDA I kolejka 18.10.09 16.30 blogvertising - Dziewiątka 17.30 Forumbrzeg - QRB 18.30 Mysłek - WSH-E 19.30 BTP - Gniotpol II kolejka 8.11.09 16.30 Mysłek - Forumbrzeg 17.30 BTP - WHS-E 18.30 QRB - Dziewiątka 19.30 blogvertising - Gniotpol III kolejka 15.11.09 16.30 Forumbrzeg - Gniotpol 17.30 WSH-E - QRB 18.30 Mysłek - blogvertising 19.30 BTP - Dziewiątka IV kolejka 22.11.09 16.30 Gniotpol - QRB 17.30 WSH-E - Dziewiątka 18.30 Forumbrzeg - blogvertising 19.30 Mysłek - BTP V kolejka 29.11.09 16.30 QRB - blogvertising 17.30 Gniotpol - WSH-E 18.30 Mysłek - Dziewiątka 19.30 BTP - Forumbrzeg VI kolejka 20.12.09 16.30 Forumbrzeg - Dziewiątka 17.30 WSH-E - ...
|
11347 |
0 |
Opolski Związek Koszykówki ogłosił terminarz rozgrywek III ligi koszykarzy. Brzeski zespół zagra swój pierwszy ligowy mecz u siebie z zespołem MKS Strzelce Opolskie w następną sobotę o godzinie 15.00 w hali sportowej przy ul. Powstańców Śląskich. Serdecznie zapraszamy I runda 1 kolejka - 8-10.10.2010 1.BTP STAL Brzeg-MKS Strzelce Opolskie 2.KS START MEBLE Dobrodzień-PGKiM Ozimek/Grodziec 3.MMKS Kędzierzyn-Koźle-MKS Otmuchów 4.OKS Olesno-AZS II PO Opole 2 kolejka - 15-17.10.2010 5.MKS Strzelce Opolskie-AZS II PO Opole 6.MKS Otmuchów-OKS Olesno 7.PGKiM Ozimek/Grodziec-MMKS Kędzierzyn-Koźle 8.BTP STAL Brzeg-KS START MEBLE Dobrodzień 3 kolejka - 22-24.10.2010 9.KS START MEBLE Dobrodzień-MKS Strzelce Opolskie 10.MMKS Kędzierzyn-Koźle-BTP STAL Brzeg 11.OKS Olesno-PGKiM Ozimek/Grodziec 12.AZS II PO Opole-MKS Otmuchów 4 kolejka - 5-7.11.2010 13.MKS Strzelce Opolskie-MKS Otmuchów 14.PGKiM ...
|
10567 |
0 |
:: terminarz BRZESKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI 2006/07 :: :: RUNDA ZASADNICZA :: I kolejka – 15 października 2006 (hala MOSiR, ul. Oławska) 1. 15.00 WSH-E Basket – Astra 2. 16.00 Orbiliusz BC – Lewin Brzeski Team 3. 17.00 Latający Cyrk Monthy Pytona – Mysłek-Optident 4. 18.00 Piomar – Forumbrzeg.pl 5. 19.00 QRB Trafika – Grodków II kolejka – 29 października 2006 (hala MOSiR, ul. Oławska) 6. 15.00 Lewin Brzeski Team – Latający Cyrk Monthy Pytona 7. 16.00 Piomar – Astra 8. 17.00 Grodków – Orbiliusz BC 9. 18.00 Forumbrzeg.pl – Mysłek-Optident 10. 19.00 WSH-E Basket – QRB Trafika III kolejka – 5 listopada 2006 (hala MOSiR, ul Oławska) 11. 15.00 Mysłek-Optident – Lewin Brzeski Team 12. 16.00 Orbiliusz BC – WSH-E Basket 13. 17.00 Latający Cyrk ...
|
9148 |
11 |
SEZON ZASADNICZY - I RUNDA I kolejka - 16 października 2005 (niedziela) 01. - 16.00 - Astra Gaśnice - London Team 02. - 17.00 - Jeźdźcy Apokalipsy - Grupa Trzymająca Władzę 03. - 18.00 - Orbiliusz BC - Mysłek-Optident 04. - 19.00 - Piomar - QRB Trafika II kolejka - 30 października 2005 (niedziela) 05. - 16.00 - London Team - Mysłek-Optident 06. - 17.00 - Grupa Trzymająca Wł. - Piomar 07. - 18.00 - Orbiliusz BC - Astra Gaśnice 08. - 19.00 - QRB Trafika - Jeźdźcy Apokalipsy III kolejka - 6 listopada 2005 (niedziela) 09. - 16.00 - QRB Trafika - London Team 10. - 17.00 - Jeźdźcy Apokalipsy - Mysłek-Optident 11. - 18.00 - Piomar - Astra Gaśnice 12. - 19.00 - Grupa Trzymająca Wł. - ...
|
7324 |
10 |
terminarz RUNDY JESIENNEJ LIGI OKRĘGOWEJ GRUPY I W SEZONIE 2007/08 I kolejka – 11 sierpnia (sobota) Piomar Przywory - Odra II Opole Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów Piast Nowa Wieś - LZS Grodziec Piast Brzeg - Unia Kolonowskie Olimpia Lewin B. - Polonia Domaszowice LZS Gronowice - MKS II Kluczbork Śląsk Łubniany - LZS Widawa Lubska Orzeł Źlinice - LZS Mechnice II kolejka – 15 sierpnia (środa) Odra II Opole - LZS Mechnice LZS Widawa Lubska - Orzeł Źlinice MKS II Kluczbork - Śląsk Łubniany Polonia Domaszowice - LZS Gronowice Unia Kolonowskie - Olimpia Lewin B. LZS Grodziec - Piast Brzeg Piast Nowa Wieś - Pogoń Łosiów Piomar Przywory - Małapanew Ozimek III kolejka – 18 sierpnia (sobota) Małapanew Ozimek - Odra ...
|
5353 |
5 |
terminarz FORD GERMAZ EKSTRAKLASY W SEZONIE 2007/08 I kolejka – 16 października 2007 INEA AZS Poznań - Lotos PKO BP Gdynia CCC Polkowice - KK AZS Jelenia Góra Energa Toruń - Utex Row Rybnik PKM Duda PWSZ Leszno - TS Wisła Can Pack Kraków KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MTK Pabianice Cukierki Odra Brzeg - Arcus SMS PZKosz Łomianki ŁKS Siemens AGD Łódź - MUKS Poznań II kolejka – 20 października 2007 KK AZS Jelenia Góra - Cukierki Odra Brzeg MUKS Poznań - CCC Polkowice Utex Row Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź MTK Pabianice - Energa Toruń TS Wisła Can Pack Kraków - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski Lotos PKO BP Gdynia - Arcus SMS PZKosz Łomianki PKM Duda PWSZ Leszno - INEA AZS Poznań ...
|
4915 |
5 |
Kolejka 1 - 9-10 sierpnia Victoria Cisek - OKS Olesno Olimpia Lewin Brzeski - Start Dobrodzień GKS Grodków/Michałów - Motor Praszka Sparta Paczków - Swornica Czarnowąsy Piast Brzeg - Start Bogdanowice LZS Obrowiec - Polonia Nysa Śląsk Łubniany - LZS Proślice Start Namysłów - GKS Starościn Kolejka 2 - 16-17 sierpnia OKS Olesno - GKS Starościn LZS Proślice - Start Namysłów Polonia Nysa - Śląsk Łubniany Start Bogdanowice - LZS Obrowiec Swornica Czarnowąsy - Piast Brzeg Motor Praszka - Sparta Paczków Start Dobrodzień - GKS Grodków/Michałów Victoria Cisek - Olimpia Lewin Brzeski Kolejka 3 - 23-24 sierpnia Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno GKS ...
|
4261 |
3 |
Kadra Piomar BTP Piast Brzeg Obrońcy: Maciej Stępień (ur. 1981), Daniel Gaj (83), Bartosz Wańczyk (82), Grzegorz Łyczkowski (87), Adam Adamczyk (83), Dawid Turkowski (83), Łukasz Marciniak (84), Paweł Pacuła (83), Przemysław Sempik (84), Kamil Duliniec (86) Skrzydłowi: Mateusz Dubas (82), Marek Soroka (76), Filip Kołecki (82), Artur Zagórski (82), Tomasz Pieszyński (79), Krzysztof Pachołek (84), Rafał Pławiak (87), Rafał Kuczyński (84), Tomasz Duliniec (75) Trener: Mariusz Andruchowicz
|
4126 |
3 |
terminarz 2007/2008 - uwaga!!! zmieniony 28 października (niedziela) o godz. 20.20!!! (tylko godziny niektórych spotkań). Ostateczna wersja pierwszych siedmiu kolejek będzie aktualna we wtorek 30 października o godz. 23.59. I kolejka - 4 listopada 17.00 Mysłek - WSH-E 48:46 18.00 Lewin - QRB 48:52 19.00 Gniotpol - Astra 60:54 pauzuje Grodków odpowiedzialny za organizację: Astra II kolejka - 11 listopada 17.00 Mysłek - Gniotpol 61:44 18.00 QRB - Grodków 46:47 19.00 Lewin - WSH-E 38:40 pauzuje Astra odpowiedzialny za organizację: QRB III kolejka - 18 listopada 17.00 Mysłek - Astra 63:46 18.00 Grodków - WSH-E 52:61 19.00 Lewin - Gniotpol 35:62 pauzuje QRB odpowiedzialny za organizację: Gniotpol IV kolejka - 16 grudnia 17.00 Lewin - Grodków 55:50 18.00 Gniotpol - ...
|
4081 |
3 |
Kadra Bramkarze: Wiesław Niżyński (ur. 1969), Kamil Smuga (87) Obrońcy: Artur Adasik (80), Sebastian Adasik (84), Jarosław Hałas (88), Tomasz Kamiński (78), Marcin Suchodolski (82) Pomocnicy: Tomasz Raczyński (86), Stefan Karnatowski (86), Bartosz Kruk (88), Łukasz Szpak (88) Napastnicy: Łukasz Bonar (85), Rafał Samborski (85) Trener: Marcin Suchodolski Kierownik: Bogusław Maligranda Przybyli: Kamil Smuga (Marioss Wawelno)
|
3841 |
1 |
W play off gramy dwumecze. Zespoły, które nie awansowały do play off grają między sobą o 9 miejsce. Ankieta dla zabawy ;) W razie pytań pytać. 19. Kwietnia 15.00 Slow Forza - BTP 16.00 (A1) (5)QRB - (4)WSH-E 17.00 (A2) (3)Dziewiątka - (6)OKiR 18.00 (A3) (2)Mysłek - (7)Mera 19.00 (A4) (1)Gniotpol - (8)Debiutanci pauza: Forumbrzeg.pl Organizator: Slow Forza 10. Maja 15.00 Forumbrzeg.pl – Slow Forza 16.00 (A1) (4)WSH-E – (5)QRB 17.00 (A2) (6)OKiR – (3)Dziewiątka 18.00 (A3) (7)Mera – (2)Mysłek 19.00 (A4) (8)Debiutanci – (1)Gniotpol pauza: BTP Organizator: OKiR 17. Maja 15.00 BTP – Forumbrzeg.pl 16.00 (B1) przegrani A3-A2 17.00 (B2) przegrani A4-A1 18.00 (B3) zwycięzcy A3-A2 19.00 (B4) ...
|
3388 |
0 |
terminarz I RUNDY FORD GERMAZ EKSTRAKLASY W SEZONIE 2008/09 1 kolejka 21.09.2008r. (niedziela) ŁKS Siemens AGD Łódź – Wisła Can-Pack Kraków KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. – Lotos PKO BP Gdynia Energa Toruń – CCC Polkowice MUKS Poznań – Finepharm AZS KK Jelenia Góra Utex ROW Rybnik – Cukierki Odra Brzeg PKM Duda Tęcza Leszno – PTK Pabianice Inea AZS Poznań – pauzuje 2 kolejka 24.09.2008r. (środa) ŁKS Siemens AGD Łódź – PKM Duda Tęcza Leszno Cukierki Odra Brzeg – PTK Pabianice Inea AZS Poznań – Utex ROW Rybnik CCC Polkowice – MUKS Poznań Lotos PKO BP Gdynia – Energa Toruń Wisła Can-Pack Kraków – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. Finepharm AZS KK Jelenia Góra – pauzuje 3 kolejka 28.09.2008r. (niedziela)[br ...
|
3349 |
2 |
terminarz ROZGRYWEK II LIGI BASEBALLA W SEZONIE 2007 I RUNDA I kolejka - 14 kwietnia (sobota); godz. 12.00 MKS Jastrząb Jastrzębie - UKS Szóstka Kędzierzyn Kożle Warsaw Softball Club - KS Zbójcerze Piaseczno Grabarze Skarbimierez pauzują II kolejka - 21 kwietnia (sobota); godz. 12.00 Grabarze Skarbimierz - Warsaw Softball Club KS Zbójcerze Piaseczno - MKS Jastrząb Jastrzębie UKS Szóstka Kędzierzyn Kożle pauzuje III kolejka - 28 kwietnia (sobota); godz. 12.00 Grabarze Skarbimierz - UKS Szóstka Kędzierzyn Kożle (godz. 10.00) Warsaw Softball Club - MKS Jastrząb Jastrzębie Zbójcerze Piaseczno pauzują IV kolejka - 12 maja (sobota); godz. 12.00 UKS Szóstka Kędzierzyn - MKS Jastrząb Jastrzębie Grabarze Skarbimierz - KS Zbójcerze Piaseczno Warsaw Softball Club pauzuje V ...
|
3340 |
1 |
Znany jest już terminarz rundy zasadniczej rozgrywek FGE w sezonie 2009/10. Link: http://plkk.pl/d/regulaminy/r_zasadnicza_2009_2010.pdf
|
3319 |
1 |
Pierwsza kolejka 29.09.2007 roku :) W lidze jest az 13 druzyn :) I kolejka 29.09.2007 Zagłębie II Lubin - Arot Leszno Miedż II Legnica - Pogoń Oleśnica Tęcza Kościan - ORLIK Brzeg Krokus Bystrzyca Kłodzka - SKPR Świdnica Bór Oborniki Śląskie - Sparta Oborniki Wlkp. Ostrovia Ostrów Wlkp. - OSiR Komprachcice Calisia Kalisz - pauza II kolejka 06.10.2007 Sparta Oborniki Wlkp. - Ostrovia Ostrów Wlkp. SKPR Świdnica - Bór Oborniki Śl. Arot Leszno - Krokus Bystrzyca Kł. Pogoń Oleśnica - Zagłębie II Lubin Calisia Kalisz - Tęcza Kościan ORLIK Brzeg - Miedż II Legnica OSiR Komprachcice - pauza III kolejka 13.10.2007 Miedż II Legnica - Calisia Kalisz Krokus Bystrzyca Kł. - Pogoń Oleśnica Bór Oborniki Śl. - Arot ...
|
3250 |
1 |
Kadra Piomar BTP Piast Brzeg 2008/09 Adam Adamczyk (ur. 1983; obrońca), Grzegorz Łyczkowski (87; o), Krzysztof Pachołek (84; o/skrzydłowy), Paweł Pacuła (83; o), Tomasz Pieszyński (79, s/center), Marek Soroka (76, o/s), Maciej Stępień (81, o), Dawid Turkowski (83, o), Bartosz Wańczyk (82, o), Artur Zagórski (82, s), Łukasz Marciniak (84, o), Krzysztof Hulewski (79, o), Mateusz Wysocki (90, s), Paweł Ogrodnik (84, s), Mateusz Frańczak (90, o), Marcin Wilk (76, c), Marcin Kucharski (81, s), Jacek Pociecha (78, o), Piotr Rosiński (79, o/s) Trener: Krzysztof Kubiak
|
3061 |
2 |
|
2902 |
0 |
terminarz II ligi gr. A I Kolejka 20.09.2008r. SKPR Świdnica - Miedz II Legnica Sparta Oborniki Wlkp. - Olimp Grodków Zagłębie II Lubin - ORLIK Brzeg Pogoń Oleśnica - Tęcza Kościan AZS Zielona Góra - Krokus Bystrzyca Kłodzka OSiR Komprachcice - Bór Oborniki Śląskie Arot Leszno - Calisia Kalisz II Kolejka 27.09.2008r Miedz II L. - Calisia Bór Ob.Sl. - Arot L. Krokus - Komprachcice Tęcza K. - Zagłębie II L. Olimp G. - Pogoń ORLIK Brzeg - AZS Zielona Góra Świdnica - Sparta Ob.W. III Kolejka 04.10.2008r. Sparta Ob.Wlkp. - Miedz II L. Pogoń - Świdnica Zagłębie II L. - Olimp G. Komprachcice - ORLIK Brzeg AZS Zielona Góra - Tęcza K. Arot L. ...
|
2854 |
1 |
terminarz II ligi piłki ręcznej I kolejka - 24 września Tęcza Leszno - Belpol Świdnica Orlik Brzeg - Pogoń Oleśnica Ostrovia Ostrów - Żagiew Dzierżoniów Krokus Bystrzyca Kł. - Bór Oborniki Śl. AZS Gorzów Wlkp. - OSiR Komprachcice Zagłębie II Lubin pauza II kolejka - 2 października Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp. Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł. Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów Tęcza Leszno - Orlik Brzeg Bór Oborniki Śl. pauza III kolejka - 8 października Orlik Brzeg - Belpol Świdnica Ostrovia Ostrów - Tęcza Leszno Krokus Bystrzyca Kł. - Pogoń Oleśnica AZS Gorzów Wlkp. - Bór Oborniki Śl. OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin Żagiew Dzierżoniów pauza IV kolejka - 15 ...
|
2836 |
0 |
terminarz RUNDY ZASADNICZEJ TORELL BASKET LIGI 2005/06 I RUNDA I kolejka - 8.10.2005 (sobota) Lotos Gdynia - CCC Polkowice AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - TS Wisła Can-Pack Kraków ŁKS Łódź - Meblotap AZS Chełm AZS Poznań - PZU Polfa Pabianice AZS KK J.Góra - Cukierki Odra Brzeg II kolejka 12.10.2005 (środa) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg PZU Polfa Pabianice- AZS KK J.Góra Meblotap AZS Chełm- AZS Poznań TS Wisła Can-Pack Kraków - ŁKS Łódź Lotos Gdynia - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. III kolejka 15.10.2005 (sobota) AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice ŁKS Łódź - Lotos Gdynia AZS Poznań - TS Wisła Can-Pack Kraków AZS KK J.Góra - Meblotap AZS Chełm CukierkiOdra Brzeg - PZU Polfa Pabianice [br ...
|
2336 |
0 |