Tematy oznaczone jako typowanie |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
7. typowanie (13/14.09.05) (IV) Śląsk Łubniany - Burza Lipki/Skarbimierz (J) BTP Piast Brzeg - LZS Domaszkowice (J) Olimpia Lewin Brzeski - Koksownik Zdzieszowice
|
4856 |
8 |
6. typowanie (29/30.10.05) ŁKS Łódź - CCC Polkowice AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. AZS KK Jelenia Góra - Lotos Gdynia Cukierki Odra Brzeg - Wisła Kraków Meblotap Chełm - Polfa Pabianice
|
4844 |
7 |
Pozwole sobie założyć temat bo jeszcze nie ma, a mecze juz jutro :) Lewin Brzeski Team- Mysłek-Optident Grupa Trzymająca Wł.- Piomar Orbiliusz BC- Astra Gaśnice QRB Trafika- Jeźdźcy Apokalipsy [ Dodano: 2006-01-07, 18:27 ] Lewin Brzeski Team- Mysłek-Optident (Mysłek 16-20) Grupa Trzymająca Wł.- Piomar (Piomar +20) Orbiliusz BC- Astra Gaśnice (Orbiliusz +40 :p) QRB Trafika- Jeźdźcy Apokalipsy (Trafika 10-15)
|
4728 |
7 |
2. typowanie (12.10.05) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg PZU Polfa Pabianice - Kolegium Karkonoskie AZS Jelenia Góra Azoty-Meblotap Chełm - AZS Poznań TS Wisła Can-Pack Kraków x Łódzki Klub Sportowy Siemens AGD Lotos Gdynia x AZS PWSZ Gorzów Wlkp
|
4707 |
7 |
Przed nami ciekawe spotkania decydujące o końcowej kolejnosci... 14.00 Mysłek - QRB Trafika 15.00 Forumbrzeg.pl - Astra 16.00 Lewin Brzeski - WSH-E 17.00 Orbiliusz - Piomar ------------------------------------------------- Mysłek - QRB Trafika (Mysłek 1-5) Forumbrzeg.pl - Astra (Astra 1-5) Lewin Brzeski - WSH-E (WSH 6-10) Orbiliusz - Piomar (Piomar 6-10)
|
4660 |
6 |
6. typowanie (5/6.11.05) Bel-Pol Świdnica - Bór Oborniki Śl. Żagiew Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin Pogoń Oleśnica - OSiR Komprachcice Tęcza Leszno - AZS Gorzów Wlkp. Ostrovia Ostrów Wlkp. - Krokus Bystrzyca Kł.
|
4648 |
7 |
4. typowanie (15/16.10.05) Bel-Pol Świdnica - Zagłębie II Lubin Bór Oborniki Śl. - OSiR Komprachcice Żagiew Dzierżoniów - AZS Gorzów Wlkp. Tęcza Leszno - Krokus Bystrzyca Kł. Orlik Brzeg - Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
4636 |
8 |
11. typowanie (08/09.10.05) (IV) Sparta Paczków - Burza Lipki/Skarbimierz (LO) BTP Piast Brzeg - Start Dobrodzień (LO) Victoria Dobrzyń - Start Siołkowice (A) Stal Osowiec - Olimpia Lewin Brz. (A) LZS Biała Nyska - Orzeł Olszanka (A) LZS Goworowice - Pogoń Łosiów (A) LZS Kałków - Polonia Przylesie (A) Orlik Michałów - LZS Kamienica Nyska (B) LZS Żłobizna - Skorpion Lubsza (C) KS Pawłów - LZS Skarbimierz (J) BTP Piast Brzeg - Odra K-Koźle (J) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Nysa
|
4554 |
9 |
5. typowanie (3/4.09.05) (IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice (LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń (LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg (A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów (A) Orlik Michałów - LZS Kałków (A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka (A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów (A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie (B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna (B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice (J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice (J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin
|
4527 |
8 |
4. typowanie (22/23.10.05) CCC Polkowice - Polfa Pabianice Meblotap Chełm - Cukierki Odra Brzeg Wisła Kraków - AZS KK Jelenia Góra Lotos Gdynia - AZS Poznań AZS Gorzów Wlkp. - ŁKS Łódź
|
4488 |
7 |
13. typowanie (22/23.10.05) (IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz (LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec (LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl. (A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz. (A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka (A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów (A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie (A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska (B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza (C) KS Pawłów - LZS Zwanowice (J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg (J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle
|
4433 |
7 |
1. typowanie (5-9.10.05) Wisła Can-Pack Kraków - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. (5 X) AZS Poznań - PZU Polfa Pabianice Lotos Gdynia - CCC Polkowice ŁKS Łódź - Meblotap AZS Chełm AZS KK Jelenia Góra - CUkierki Odra Brzeg
|
4372 |
7 |
15. typowanie (5/6.11.05) (IV) Victoria Cisek - Burza Lipki/Skarbimierz (LO) LZS Proślice - BTP Piast Brzeg (LO) Victoria Dobrzyń - LZS Mechnice (A) Stal Zawadzkie - Olimpia Lewin Brzeski (A) Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka (A) Strażak Lipniki - Pogoń Łosiów (A) Orlik Michałów - Polonia Przylesie (B) LZS Kopice/Więcmierzyce - Skorpion Lubsza (B) LZS Bąków - LZS Jankowice Wlk. (B) Burza II Lipki - LZS Łukowice Brz. (C) KS Pawłów - Sokół Małujowice (J) Olimpia Lewin Brz. - BTP Piast Brzeg
|
4345 |
7 |
11. typowanie (10.12.05) CCC Polkowice - Lotos Gdynia AZS Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków Meblotap Chełm - ŁKS Łódź Polfa Pabianice - AZS Poznań Cukierki Odra Brzeg - AZS KK Jelenia Góra
|
4282 |
6 |
3. typowanie (8/9.10.05) Orlik Brzeg - Bel-Pol Świdnica Ostrovia Ostrów Wlkp. - Tęcza Leszno Krokus Bystrzyca - Pogoń Oleśnica AZS Gorzów Wlkp. - Bór Oborniki OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin
|
4226 |
6 |
5. typowanie (22/23.10.05) Ostrovia Ostrów Wlkp. - Bel-Pol Świdnice Krokus Bystrzyca Kł. - Orlik Brzeg AZS Gorzów Wlkp. - Pogoń Oleśnica OSiR Komprachcice - Żagiew Dzierżoniów Zagłębie II Lubin - Bór Oborniki Śl.
|
4140 |
6 |
11. typowanie (10/11.12.05) AZS Gorzów Wlkp. - Bel-Pol Świdnica Zagłebie II Lubin - Krokus Bystrzyca Kł. Bór Oborniki Śl. - Ostrovia Ostrów Wlkp. Żagiew Dzierżoniów - Orlik Brzeg Pogoń Oleśnica - Tęcza Leszno
|
4107 |
4 |
7. typowanie (12/13.11.05) CCC Polkowice - Meblotap Chełm Wisła KRaków - Polfa Pabianice Lotos Gdynia - Cukierki Odra Brzeg AZS Gorzów Wlkp. - AZS KK Jelenia Góra ŁKS Łódź - AZS Poznań
|
4103 |
6 |
7. typowanie (12/13.11.05) Krokus Bystrzyca Kł. - Bel-Pol Świdnica AZS Gorzów Wlkp. - Orlik Brzeg OSiR Komprachcice - Tęcza Leszno Zagłebie II Lubin - Pogoń Olesnica Bór Oborniki Śl. - Żagiew Dzierżoniów
|
4087 |
6 |
Typery BLK 06/07 - 7. typowanie (17.12.06) 31. Lewin Brzeski Team – QRB Trafika 32. WSH-E Basket – Piomar 33. Grodków – Astra 34. Latający Cyrk Monthy Pytona – Forumbrzeg.pl 35. Mysłek-Optident – Orbiliusz BC
|
3952 |
9 |
5. typowanie (26.10.05) Polfa Pabianice - AZS KK Jelenia Góra
|
3826 |
5 |
10. typowanie (3/4.12.05) Bel-Pol Świdnica - Pogoń Oleśnica Tęcza Leszno - Żagiew Dzierżoniów Orlik Brzeg - Bór Oborniki Śl. Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zagłebie II Lubin Krokus Bystrzyca Kł. - OSiR Komprachcice
|
3765 |
4 |
17. typowanie (19/20.11.05) (IV) GKS Starościn - Burza Lipki/Skarbimierz
|
3752 |
5 |
10. typowanie (3/4.12.05) AZS KK Jelenia Góra - CCC Polkowice Cukierki Odra Brzeg - AZS Poznań Polfa Pabianice - ŁKS Łódź Meblotap Chełm - AZS Gorzów Wlkp. Wisła Kraków - Lotos Gdynia
|
3524 |
4 |
9. typowanie (26/27.11.05) AZS Gorzów Wlkp. - Krokus Bystrzyca Kł. OSiR Komprachcice - Ostrovia Ostrów Wlkp. Zagłebie II Lubin - Orlik Brzeg Bór Oborniki Śl. - Tęcza Leszno Żagiew Dzierżoniów - Pogoń Oleśnica
|
3451 |
4 |