Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Karolinka Towarowa
Autor Wiadomość
szuwarek.wodnik 

Wiek: 51
Dołączył: 06 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-06, 16:35   Karolinka Towarowa

ja polecam pijalnie piwa "Karolinka" jest tam dobre piwko i mozna popykać sobie w bilarda. co o tym sądzicie

Moderowany przez Inez:
Proszę nie pisać tematów dużymi literami
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-05-06, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-06, 20:34   

Hmmm myślę, że większość ma raczej złe skojarzenia..tzn. skierowane w stronę tzw. meneli. Nie twierdzę, że są słuszne. Tzn. tak dla jasności mowa o tej pijalni na Towarowej, tak ?
0 UP 0 DOWN
 
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-05-06, 21:47   

Chyba tak,tez to miejsce mi sie zle kojarzy,ale ogolnie taka atmosfera jakas jest tam dziwna i tereny niezbyt piekne otaczaja to miejsce,zawsze jak tamtedy ide to czuje sie gorzej,a takze chociaz rzadko tam jestem tzn. przechodze to wydaje mi sie,ze za kazdym razem siedza i pija te same osoby :shock: :)
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-07, 01:00   

Cała ulica Towarowa popadła w "cień". Kiedyś należała zapewne do najruchliwszych miejsc w mieście; świadczą o tym pozostałości po magazynach, które przez długie lata brały czynny udział w tranzycie różnorodnych towarów w tej części Polski.

Teraz opustoszała, żadko odwiedzana, odgrodzona od osiedli murami nielicznych już przedsiębiorstw. Jedyny ośrodek "kultury" (?) to właścnie "Karolinka". Na myśł przychodzi mi portowa spelunka odwiedzana przez zapijaczonych marynarzy. Ale że to nie mój klimat nie oznacza wcale, że nie można się tam dobrze bawić ;)
0 UP 0 DOWN
 
jstaszek 



Wiek: 62
Dołączył: 30 Cze 2005

UP 22 / UP 18



Wysłany: 2007-05-07, 09:47   

Natasha napisał/a:
Chyba tak,tez to miejsce mi sie zle kojarzy,ale ogolnie taka atmosfera jakas jest tam dziwna i tereny niezbyt piekne otaczaja to miejsce,zawsze jak tamtedy ide to czuje sie gorzej,a takze chociaz rzadko tam jestem tzn. przechodze to wydaje mi sie,ze za kazdym razem siedza i pija te same osoby :shock: :)

dla każdego coś innego
zaglądałem tam kiedyś :lol: lokal jak lokal napewno nie jest to przybytek dla nastoletnich panienek czy chlopców
ale powiedzcie sami jak czujecie sie w IBIZIE czy BIG STARZE gdzie obok siedzi osoba w wieku Waszych rodziców +40 i wiecej :?:
PS nigdy tam nie byłem :cry:
jeżeli można stworzyć taką małą mapę gastronomiczną Brzegu(lokali o wątpliwej reputacji :?: )
to kiedyś był
Krakus, Dąbki, Słoneczko, lokal na ul.Dzierżonia
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-07, 12:04   

jstaszek napisał/a:
lokal na ul.Dzierżonia
nie kojarzę tam żadnego lokalu - mógłbyś coś więcej napisać? W jakich to było latach? Chyba że masz na myśli ul. Reja.
0 UP 0 DOWN
 
jstaszek 



Wiek: 62
Dołączył: 30 Cze 2005

UP 22 / UP 18



Wysłany: 2007-05-08, 10:39   

jadore napisał/a:
nie kojarzę tam żadnego lokalu - mógłbyś coś więcej napisać? W jakich to było latach? Chyba że masz na myśli ul. Reja.

w latach 70tych lokal :wink: mieścił sie w budynku gdzie obecnie jest sklep firmowy mleczarni grodkowskiej nie pamietam jego nazwy ale nazywano go (elegancko mówiąc pierś kobieca) :D
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-08, 12:38   

jstaszek napisał/a:
mieścił sie w budynku gdzie obecnie jest sklep firmowy mleczarni grodkowskiej
no to teraz rozumiem dlaczego nie kojarzę :) Za młoda byłam :) Dziękuję za wyjaśnienie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: karolinka, towarowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu