BTP Stal Brzeg-Olimpia Lewin B. 5:0(3:0)
Bodnik(46 Rudnicki),Kowalczyk(46 min.Szafrański),Sawicki(43min.Strzelczyk),Zalewski(43 min.Mykita),Marynowicz,Krawców,Kochański,Kulczycki( 53 Zawieska),Salak,Pączek (28 min.Szymkowiak),Kowalik( 39 min.Gutwiński)
Bramki:
Salak,Kowalik,Pączek,Kochański,Krawców
Kontuzji kloana doznał Piotr Pączek.
Niestety mimo zwycięstwa gra pozostawia wiele do życzenia.
Bardzo,bardzo,bardzo, bardzo DUŻO PRACYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Stal II Brzeg - KS Wojsław 3:4 (3:0); bramki dla Stali: Adrian Janeczek 2, Grzegorz Doszna
Stal Brzeg – Olimpia Lewin Brzeski 5:0 (3:0); bramki dla Stali: Sebastian Kowalik, Piotr Pączek, Wojciech Krawców, Wojciech Kochański, Maciej Salak
LZS Zwanowice – Stal II Brzeg 0:7 (0:3); bramki dla Stali: Adrian Janeczek 2, Bartosz Świechowski 2, Aleksander Kowalski, Kacper Kędra, Kamil Kozak
I kolejka: Stal II Brzeg - KS Wojsław 3:4; Olimpia Lewin Brz. - Orzeł Olszanka 10:0; LZS Przylesie Dln. - Pogoń Łosiów 3:4; Polonia Przylesie - Victoria Dobrzyń 0:8
II kolejka: Stal Czajda Brzeg - Olimpia Lewin Brz. 5:0; Victoria Dobrzyń - GKS Grodków 5:3; Pogoń Łosiów - Polonia Przylesie 1:6; Orzeł Olszanka - LZS Przylesie Dln. 3:0 v.o.
III kolejka: Stal Czajda Brzeg - LZS Przylesie Dln. 8:0; Stal II Brzeg - Victoria Dobrzyń 0:0; Polonia Przylesie - Orzeł Olszanka brak wyniku; GKS Grodków - Pogoń Łosiów 3:3
1. Victoria Dobrzyń 3 7 13:3
2. Stal Czajda Brzeg 2 6 13:0
3. Pogoń Łosiów 3 4 8:12
4. Olimpia Lewin Brz. 2 3 10:5
5. KS Wojsław 1 3 4:3
6. Polonia Przylesie 2 3 6:9
7. Orzeł Olszanka 2 3 3:10
8. Stal II Brzeg 2 1 3:4
9. GKS Grodków 2 1 6:8
10. LZS Przylesie Dln. 3 0 3:15
LZS Zwanowice wycofał się z rozgrywek
Stal Czajda Brzeg - LZS Przylesie Dln. 8:0 (3:0); bramki dla Stali: Kamil Szymkowiak, Marcin Marynowicz, Sebastian Kowalik, Bartłomiej Kulczycki, Maciej Salak, Adam Gutwiński, Maciej Rudnicki, Wojciech Krawców
Stal II Brzeg - Victoria Dobrzyń 0:0
Stal Czajda Brzeg – Polonia Przylesie 3:0 vo
Pogoń Łosiów – Stal II Brzeg 2:2 (1:0); bramki dla Stali: Adrian Janeczek, Michał Grochowski
GKS Grodków - Stal Czajda Brzeg 0:21 (0:12)
Bramki dla Stali: Wojciech Krawców 7, Maciej Salak 5, Sebastian Kowalik 3, Marcin Marynowicz 2, Wojciech Kochański 2, Adam Gutwiński, Kacper Szafrański
Stal II Brzeg - Orzeł Olszanka 2:1 (0:0)
Bramki dla Stali: Adrian Janeczek 2
Stal Czajda Brzeg - Stal II Brzeg 10:0 (5:0)
Bramki dla Stali: Sebastian Kowalik 6, Wojciech Krawców 2, Bartłomiej Kulczycki, Adam Gutwiński
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum