Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzisiaj o 22.30 w TV Puls - bedzie o Brzegu...
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-05-01, 07:07   

Radek W. napisał/a:
no bedzie film i duzo wiecej, jak sie uda - koniec sierpnia poczatek wrzesnia, filmowo-teatralno-lietracko-fotograficzna inicjatywa nagła stowarzyszenia zywych poetów...

baj de łej gdyby ktoś chciał sie do tych ludzi od programu zgłosic to nabór jest w dalszym ciagu otwarty,


Hmmm inicjatywa słuszna, ale czemu aż tak nagła? :P ???? Ja tam o końcówce sierpnia już od roku z hakiem intensywnie myślę... Nawet się podzieliłem ostatnio co nieco tu i tam .... :P .
hmm a nawet HMMMM - trza by usiąść i pogadać. Tym bardziej, że pewne projekty, rozmowy i niepisane deklaracje współpracy od ludzi z różnych stron Polski od jakiegoś czasu zaposiadowywuję... Jeszcze kilka dni - zakończę rozruch Wierszowiska i napiszę kilka maili.

Tymczasem pozdro

Zaraza

PS
Adresy stron z wierszami poetów-gości Syfonu 2006 przedałyby mi się, Sir Radosławie. No i wymiana linków, skoro już do konfrontacji doszło :) . Zainspirowane osobą i twórczością pana Pawlaka jakieś rymy nagle się rodzić zaczęły, i gdy kształt one uzyskają w mniemaniu moim godny ujrzenia światła dziennego, tedy być może i takowe ujrzą. Tym bardziej, że mają być one próbą rozwikłania jakże mrocznej tajemnicy pewnej z pozoru niewinnej zabawy małych dziewczynek :) .
Moje wrażenia /niewazeliniarskie - szczere, obiektywne/ o Syfonie już wkrótce na www.galeriaaniolow.prv.pl w Wierszowisku.

F.

PPS
A jeszcze chcę powiedzieć, że ludzie /głównie młodzi/ z różnych stron Polski, gdy im opowiadam o imprezach w Brzegu i podsyłam różne linki, to kipią ze wściekłości, że nie mogą się też takim czymś pochwalić i nie mogą realizować swoich marzeń i ambicji w swoich miasteczkach. Cudze chwalimy, swego nie znamy - to tak apropos malkontenctwa, że niby "Nic się w Brzegu nie dzieje".
A dodam tutaj, że osoby te być może już wkrótce zagoszczą na naszym forum jako sympatycy miasta i z propozycjami budowania pomostów poprzez setki kilometrow wystąpią.
"Podzielmy się sobą. Będzie lepiej." /własne/

F.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-02, 00:32   

okej ja na szybko
ta impra w koncu sierpnia to głownie dzieło sympatyków Brzegu skąinąd, a do nas przyszli jeno bo im podstawy formalno prawnej brakło, żeby ich ktoś zareporezentował przed wadzami odpowiednimi i pomógł im zmontować działanie.
Także to stąd te zapowiedzi.

A program tego działania na razie jest bardzo otwarty, pływający w domysłach.

Co dow ymiany linków to ja juz pisze do naszewo admina żeby umiescił, a co, a najlepiej by mu było wysłac bannerek na adres:
simon_simon@wp.pl

Bedzie najszybciej

Sciskam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 22, 30, bedzie, brzegu, dzisiaj, puls, tv


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu