Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: ManiekBRG!
2010-12-27, 21:11
nigdy więcej. netia
Autor Wiadomość
molder1 


Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-12-27, 20:49   nigdy więcej. netia

podpisałem umowę z netią do 2mega,a podpisałem ją z przedstawicielem netii który kazał czekać max 2 tygodnie na podłączenie,a mieszkam na skarbimierzu.no więc po miesiącu czekania dzwonie do punktu netii żeby sie upewnić co jest grane?po wprowadzeniu moich danych i numeru umowy okazuje się że umowa do nich nie dotarła?!tłumacząc sie że (takie rzeczy sie zdarzają)zrobiła się wielka afera bo dla mnie to było nie do przyjęcia,no ale dobra po przeprosinach wysłali do mnie kuriera z drugą umową,ok,podpisałem i teraz czekam....czekam....czekam i kur... czekam!!!!!nie no nie wytrzymam!!!dowiedziałem sie że w brzegu jest punkt netii,więc ide z tymi umowami bo juz drugi miesiąc mija.co sie okazuje że ten przedstawiciel z natii to jakis laik który nie wiedział co pisze na umowie.czyli co?(pytam sie)podpisałem hipnotyzującą umowę z gościem króry był zielony?no tak(odpowiedział sprzadawca tego punktu w brzegu)no dobra to piszemy trzecią umowe i na drugi dzień internet został podłączony:)tylko teraz pytanie?gdzie przepadły moje dane osobowe?ja im nie popuszcze!!

//zły dział - przenoszę do odpowiedniego.
Ostatnio zmieniony przez ManiekBRG! 2010-12-27, 21:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2010-12-27, 22:50   

ja dwie umowy podpisywałem przez przedstawiciela i nie było problemów... również jestem ze Skarbimierza. Dłuzej trwało sprawdzanie możliwości technicznych linii przez TPSA niż reszta spraw z Netią.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-28, 04:07   

z Netią nie ma ogólnie problemów większych.

minusem i to dużym była próba zwiększenia abonamentu x2.5 w skali miesiąca i tłumaczenie się zmianami w prawie, które miały wpływ na zakończenie umowy i normalną stawkę.

po tym jak mi zwolnili neta do 256kb/s, zadzwoniłem na info i wróciło do normy.

Ostatnio zakładałem w Brzegu łącze TP. ponad 1 miesiąc czekania, bo coś ktoś gdzieś....
0 UP 0 DOWN
 
aisuga 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2011

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-05-22, 17:45   

czasami net pada ;/
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-05-22, 18:03   

owszem czasami pada. i nikt nie wie dlaczego [ piątek, sobota w tym tygodniu ], ale i tak uważam, iż pod kątem obslugi Netia sprawuje się wyśmienicie.

co do neta, nie ma większych problemów. co do rachunków, trzeba sobie wywalczyć osobiście [ tudzież telefonicznie ]. ale wszystko da radę.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: netia, nigdy, wiecej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu