Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
POCZĄTEK PRAC PRZY AMFITEATRZE JUŻ W TEN WEEKEND!
Autor Wiadomość
Fundacja Rozwój 



Wiek: 24
Dołączył: 22 Kwi 2012

UP 33 / UP 7



  Wysłany: 2013-03-05, 11:56   POCZĄTEK PRAC PRZY AMFITEATRZE JUŻ W TEN WEEKEND!

POCZĄTEK PRAC PRZY AMFITEATRZE JUŻ W TEN WEEKEND!

Rozpoczynamy prace porządkowe na terenie brzeskiego amfiteatru w najbliższą sobotę tj. 9 marca oraz 16 marca.

Spotykamy się o godzinie 11:00 przed wejściem na teren amfiteatru przy ulicy Bolesława Chrobrego.


Wszystkich chętnych do prac nad reaktywacją brzeskiego amfiteatru prosimy o pobranie zgodny ze strony www.fundacjarozwoj.org lub z FB www.facebook.com/fundacjarozwojbrzeg

Uzupełnione zgody będą zbierane przed wejściem.
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2013-03-05, 12:06   

A czy będzie Burmistrz z lokalną „niezależna prasą” coby zrobić fotki?
1 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-03-06, 08:24   

riccardo napisał/a:
A czy będzie Burmistrz z lokalną „niezależna prasą” coby zrobić fotki?
nie wiem czy będzie burmistrz, prasa niezależna, papież czy też CNN, ale na pewno będzie fajnybrzeg.pl (coby pomóc i fotki porobić też) :) zachęcam do pomocy, a nie do doszukiwania się 2 albo 3 dna :)
4 UP 0 DOWN
 
Fundacja Rozwój 



Wiek: 24
Dołączył: 22 Kwi 2012

UP 33 / UP 7



Wysłany: 2013-03-06, 08:42   

:wink: Dzięki FajnyBrzeg.pl
1 UP 0 DOWN
 
Fundacja Rozwój 



Wiek: 24
Dołączył: 22 Kwi 2012

UP 33 / UP 7



Wysłany: 2013-03-08, 10:55   

Widzimy się jutro o 11:00 przed wejściem na amfiteatr. Pamiętajcie o zgodach, które będą zbierać Wolontariusze z Fundacji Rozwój-są niezbędne aby wejść na teren prac (osoby pełnoletnie i niepełnoletnie-wzory na stronie www.fundacjarozwoj.org).

Wolontariusze FR również wpiszą Was na listę obecności, abyśmy wspólnie zadbali o nasze bezpieczeństwo-stąd prośba o odrobinę cierpliwości :)

Pamiętajcie, że Wasze zdrowie jest najważniejsze i jeśli istnieje podejrzenie, że coś w "trawie piszczy" i możecie się skaleczyć prosimy to zgłosić do Koordynatorów :-)

Ciepłe i wygodne galotki na pupę, kalosze i działamy!
0 UP 0 DOWN
 
mmaj 


Wiek: 25
Dołączył: 17 Paź 2007

UP 8 / UP 3



Wysłany: 2013-03-08, 17:15   

ja tego nie rozumiem... reaktywacja amfiteatru rękoma mieszkańców w Brzegu?

mieszkańcy się narobią, tylko po co i dla kogo, od czego jest UM w Brzegu nie potrafi odłożyć parę złoty na remont?
szlak mnie trafia jak czytam takie wezwania do zrywów i czynów społecznych!
3 UP 0 DOWN
 
tola 


Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2008

UP 1 / UP 4



Wysłany: 2013-03-08, 18:43   

chęć udziału zależy od każdego mieszkańca, pozdrawiamy
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-03-08, 19:57   

mmaj, pytasz dla kogo taki zryw? no właśnie dla Nas :-) miasto nie potrafi się od wielu lat za to zabrać więc mieszkańcy zbierają się właśnie po to aby to ogarnąć. Nikt nikogo nie zmusza i przyjdą tylko Ci którzy chcą.

Mam tylko nadzieję cichą że zabraknie władz miasta tam, a jeśli mają się pojawić to po to aby pomóc a nie zrobić sobie do gazety foto tylko !
2 UP 0 DOWN
 
mmaj 


Wiek: 25
Dołączył: 17 Paź 2007

UP 8 / UP 3



Wysłany: 2013-03-08, 20:03   

wiem ze to sprawa indywidualna kazdego mieszkanca Brzegu.
nie pojmuje tylko tego ze inwestuje sie w przystan, ktora bez urazy dalej nie wiem po co powstala,
a amfiteatr lezy odlogiem od lat! jak juz zakochani w swoim miescie mieszkancy odgruzuja go to przy nastepnym koncercie
UM zacznie kasowac za wejsciowki. tak to odbieram.

zycze aby pojawilo sie sporo osob do pracy.
tylko zeby o nich pozniej UM pamietal!
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2013-03-09, 06:57   

To inicjatywa społeczna, element tożsamości ze swoim miejscem urodzenia, przejaw troski i dbałości o nie. I bardzo dobrze. Inicjatywy oddolne kształtują społeczeństwo. Gdyby nie podobna inicjatywa, zapoczątkowana 3 lata temu na "Forum Brzeg", do dziś nie istniałby wolontariat w brzeskim przytulisku. Urzędnikom trzeba niekiedy pomóc i wskazać potrzeby lokalne.
2 UP 2 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-03-10, 14:44   

Posprzątane już, bo coś na wszystkich portalach cisza. Nowy płot postawiony, ochrona zapewniona?
1 UP 5 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-03-11, 08:56   

lucifer napisał/a:
Posprzątane już, bo coś na wszystkich portalach cisza. Nowy płot postawiony, ochrona zapewniona?


Widać jak się interesujesz, ale napisać coś trzeba :) .

Akcja odbyła się. Cytuję:

"Zapomniany brzeski amfiteatr zaczyna tętnić życiem. Na razie nie kulturalnym, a społecznym. W sobotę kilkadziesiąt osób, w czynie społecznym, przywracało mu blask. To pierwszy etap prac, ale już w maju, właśnie tam odbędą się Dni Księstwa Brzeskiego."

Zjawiła się TVP Opole, przeprowadzone zostały wywiady z osobami, które brały udział w akcji więc jak widać inicjatywa nabiera blasku :) .

Jaki nowy płot? Jaka ochrona? Coś mnie ominęło czy to tylko niedorzeczny sarkazm z Twojej strony?

W każdym bądź razie na wszystko przyjdzie czas i z pomocą życzliwych osób Amfiteatr wróci do życia kulturalnego naszego miasta.
Ostatnio zmieniony przez LiuKhongSum 2013-03-11, 08:57, w całości zmieniany 1 raz  
4 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2013-03-11, 10:40   

Oczywiście kibicuje organizatorom, mam jednak uzasadnione obawy, że „Dni Księstwa Brzeskiego”raczej w amfiteatrze się nie odbędą. Aby zdążyć przed majem ,tam trzeb włożyć natychmiast” kupę kasiory ,której brak.Ot, wystarczy zerknąć na ustawę o imprezach masowych ,choćby li tylko na art.25 Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych Dz.U. z 2009 nr 62 poz. 504 brzmienie od 1 stycznia 2013.
Życzę powodzenia.
0 UP 0 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-03-11, 22:54   

LiuKhongSum napisał/a:
Jaki nowy płot? Jaka ochrona? Coś mnie ominęło czy to tylko niedorzeczny sarkazm z Twojej strony?
Oj spokojnie, nie chodziło mi o wolontariuszy którzy ciężko pracowali. Dodatkowy plus za chęci zrobienia czegoś pożytecznego zamiast wystawania po bramach. Raczej mam wątpliwości co do utrzymania efektów pracy. Bez płotu i ochrony przed koncertami będzie tam tyle samo szkła i śmieci. Wystarczy trochę ciepła w weekend.
No ale płot i ochrona to już kłopot dyrektora Ochmańskiego.
0 UP 0 DOWN
 
LeBe 



Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2012

UP 56 / UP 16



Wysłany: 2013-03-12, 03:27   

Po co wkładać kupe kasiory ? wystarczy sprzątnąć i odrobine pomalować to i owo, zapewne ktoś z wolontariuszy potrafi machać pedzlem, a z tego co mi wiadomo jest wsród nich Pan który ma odpowiedni sprzęt i chęci ;)
Domniemam, że głównym celem akcji było właśnie doprowadzenie amfiteatru do stanu uzywalności a nie kapitalnej renowacji. :)
2 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu