Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ortodonta w Brzegu
Autor Wiadomość
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2011-10-21, 12:17   

Przyjmuje we Wrocławiu, na ul. Ślicznej
0 UP 0 DOWN
 
kacha0405 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-21, 17:47   

Z mojego doswiadczenia polecam pania ktora przyjmuje od podwórka jak sie idzie do zamku z ratusza.Do dzieci jest rewelacyjna,nie przeciaga tak jak pani CH....żeby minął okres darmowy.U mnie zaczeło sie od 2 wysunietej do tyłu.Pani CH..kazała mi wyrwac 5 i założyć stały aparat.w miedzy czasie wyrwałam 8-semki w opolu prywatnie i juz tam powiedzieli mi ze nie ma potrzeby wyrywania 5 i zakladania stalego aparatu.Za namową P CH..założyłam ataly za 1700 zl (wg cennika).Przy płaceniu skasowała mnie 2500+ wizyta 150 twierdzac ze to stary cennik a mamy juz nowy rok.po kilku słonych wizytach namawiała mnie na drugi aparat tym razen gora,bo mam krzywe zeby.Wtedy dowiedzialam sie o Pani koło zamku i poszłam na konsultacje.Po przedstawieniu zdjec ,pokazaniu zebów itp była zszokowana,Po 1:przy wadzie jadnego zeba zakłada sie klamry na trzy zeby(po srodku leczony) lub sylikonowy, po 2:nie wyrywa się zebów,Po 3: aparat ktory mam jest zabytkowy i juz sie takich nie stosuje.po 4 nic mnie nie skasowała.P CH.. nadal twierdzi ze potrzebuje aparatu na gore bo przez dolne sie krzywia.kazałam jej ściagnoc wszystko ,zrobic ten ktory sie nosi jeszcze po stalym a ona że nie może bo ma tu jeszcze duzo do zrobienia.chce z ta pania skonczyc i ewentualnie dokonczyc leczenia z ta druga.Dodam jeszcze że moja siostra chodziła 1,5 roku z dzieckiem żeby miał aparat a Ta P. ch,..tylko wymyslala ze jeszcze nie zeby minąl wiek w ktorym sie ma za darmo.U pani kolo zamku dostali aparat w ciagu miesiaca bez zadnych kosztów.
0 UP 0 DOWN
 
marie 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Paź 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-21, 19:21   

A można o dokładniejsze dane? W którym miejscu ta pani przyjmuje/ w podwórku jakiej ulicy?
Widzę, że nie tylko ja potrzebuję konsultacji po leczeniu u jednego lekarza.
0 UP 0 DOWN
 
kacha0405 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-23, 16:41   

Z ul. Zamkowej skrecasz w Różana, po lewej stronie jest najpierw sklep komputerowy a pozniej dentysta,
0 UP 0 DOWN
 
marie 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Paź 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-24, 21:15   

Dziękuję:)
0 UP 0 DOWN
 
marta_77 


Wiek: 47
Dołączyła: 23 Cze 2014

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2014-06-23, 13:06   

Cześć,
Widzę, że to stary wątek, ale może ktoś napisze coś o pani ortodontce która przyjmuje w gabinecie donicor na Kamiennej? To tam gdzie jest rehabilitacja. Czy się ktoś już leczy, jakie ceny za wizytę i za aparat? No i najważniejsze jakie podejście do pacjenta?
Zastanawiam się, a wybór w Brzegu niestety nie wielki..
Marta.
0 UP 0 DOWN
 
Kredka 


Wiek: 46
Dołączyła: 01 Lip 2014

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2014-07-01, 08:07   

Witam
tez szukam pomocy w zakresie ortodoncji :) znalazłam panią Irenę Dubowik we Wrocawiu. Pierwszą wizytę mam już za sobą w przypadku pani w Brzegu i we Wrocławiu - finansowo lepiej wyszłam u drugiej pani (mimo dojazu). Podobne oceny obu pań.... więc po co przepłacać.... ;) )))
Jeżeli chodzi o Kamienną, to nie ukrywam, że nie słyszałam i niestety nie wypowiem się.
0 UP 0 DOWN
 
dzikaKa 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-02-12, 21:17   

Chyba się coś komuś pomyliło z adresem. Donicor jest przecież na Łokietka 9a tam gdzie rehabilitacja.
0 UP 0 DOWN
 
marcelinkaw 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Gru 2015

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2015-12-15, 13:03   

We wrocławiu, to chodziłam do dr gnach-olejniczak. Pani doktor wyleczyła moją wadę zgryzu bez usuwania nawet jednego zęba. Takze polecam, bo jestem zadowolona z efektu.
0 UP 1 DOWN
 
marta_77 


Wiek: 47
Dołączyła: 23 Cze 2014

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2016-01-13, 14:15   Ortodonta w Brzegu

No i odswieżam temat bo właśnie skończyłam leczenie i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Leczyłam sie u Pani doktor Magdy Kowalskiej Lew (łatwo zapamiętać takie nazwisko). Po 1,5 roku jestem po leczeniu. Pięknie sprowadzona moja trójka z podniebienia za pomocą implantu. Na początku się bałam, ale Pani doktor mnie przekonała, że nie ma się czego bać i że tak będzie zdecydowanie najszybciej. I tak jest. Zdecydowanie polecam, miła atmosfera, wszytsko wytłumaczone, plan leczenia na piśmie. Tak jak pisałam Doktor Lew przyjmuje w gabinecie donicor, na Łokietka, wcześniej pomyliłam ulicę bo chodziłam na rehabilitację w inne miejsce.
pozdrawiam,
Marta
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, ortodonta


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu