Jak sądzicie, ile medali przywiozą Polacy? Kadra jest dość skromna, ale wierzę w nich i stawiam na 4 - Lidia Chojecka, Anna Rogowska i dwie sztafety 4x400. Niektórzy stawiają jeszcze na Sposoba, ale ja nie.
Pięciobój kobiet
Karolina Tymińska na 60 m ppł była trzecia w swoim biegu eliminacyjnym (8,73) i w całej konkurencji zajęła 11. miejsce. W skoku wzwyż była 15. (ostatnia) - 1,70, a w pchnięciu kulą - 6. (14.19) i po trzech konkurencjach zajmuje 12. miejsce (2629 pkt.)
Trójskok mężczyzn
Paweł Kruhlik zajął 17. miejsce w kwalifikacjach (15,78) i nie awansował do finału
Skok o tyczce mężczyzn
Przemysław Czerwiński i Adam Kolasa zajęli wspólnie 16. miejsce w kwalifikacjach (5,40) i nie awansowali do finału
400 m kobiet
Agnieszka Karpiesiuk była piąta w swoim biegu eliminacyjnym (53,78) i z 15. czasem odpadła z rywalizacji
Zuzanna Radecka zajęła trzecie miejsce (52,54) i z 6. czasem awansowała do półfinału
Grażyna Prokopek była druga (52,44) i z 5. czasem awansowała do półfinału
Pchnięcie kulą mężczyzn
Jakub Giza zajął 10. miejsce w kwalifikacjach (19,15) i odpadł
Skok w dal kobiet
Małgorzata Trybańska zajęła 9. miejsce w eliminacjach (6,51) i nie wystartuje w finale, do którego zabrakło jej 1 cm
Ostatnio zmieniony przez qiero 2007-03-02, 15:12, w całości zmieniany 1 raz
60 m ppł kobiet
Aurelia Trywiańska była w swoim półfinale druga (8,05) co było 5. czasem i dało jej awans do finału, w którym była siódma
Pięciobój kobiet
Karolina Tymińska była 5. w skoku w dal (6,27), po czym awansowała na 11. miejsce. W swoim biegu na 800 m była pierwsza (2:12.31), co było najlepszym czasem i pozwoliło skończyć mistrzostwa na 7. miejscu
800 m kobiet
Ewelina Sętowska była w swoim biegu 4. (2:04.66), co było 14. czasem i wyeliminowało ją
Aneta Lemiesz wygrała swój bieg (2:03.68), miała 8. czas i awansowała do półfinału
1500 m kobiet
Lidia Chojecka wygrała swój bieg (4:16.24), uzyskała 6. czas i awansowała do finału
400 m kobiet
Grażyna Prokopek była 3. w swoim biegu półfinałowym (52.00) i ustanowiła nowy Rekord Polski. Z 5. czasem awansowała do finału
Zuzanna Radecka była zkoli 6. (53.18), co dało jej 11. wynik i odpadła
Finały
Pchnięcie kulą mężczyzn
1 Konopka, Mikulás SVK 21.57 NR EL
2 Lyzhyn, Pavel BLR 20.82 PB
3 Olsen, Joachim DEN 20.55
60 m ppł kobiet
1 Kallur, Susanna SWE 7.87
2 Antonova, Aleksandra RUS 7.94
3 Bolm, Kirsten GER 7.97 SB
7 Trywianska, Aurelia POL 8.25
60 m ppł mężczyzn
1 Sedoc, Gregory NED 7.63 =PB
2 van der Westen, Marcel NED 7.64
3 Quiñónez, Jackson ESP 7.65
Pięciobój kobiet
1 Klüft, Carolina SWE 4944 WL
2 Sotherton, Kelly GBR 4927 NR
3 Ruckstuhl, Karin NED 4801 NR
7 Tyminska, Karolina POL 4494
60 m kobiet
Daria Onyśko zajęła 5. miejsce w swoim biegu eliminacyjnym (7.31), co było 15. czasem i dało jej awans do półfinału
Dorota Dydo była w swoim biegu 4. (7.35), ale to był 21. czas i odpadła
Skok wzwyż mężczyzn
Grzegorz Sposób z wynikiem 2,18 zajął 19. miejsce w eliminacjach i odpadł
Aleksander Waleriańczyk skoczył 2,23 i był 5., co dało mu awans do finału
60 m mężczyzn
Łukasz Chyła był 4. w swoim biegu w kwalifikacjach (6.75) i uzyskał 17. czas, odpadł więc w zawodów
Skok w dal mężczyzn
Marcin Starzak uzyskał 7. wynik eliminacji (7,86) i wystąpi w finale
Pchnięcie kulą kobiet
Magdalena Sobieszek była 9. w kwalifikacjach (16,55) i nie zobaczymy jej w finale
Skok o tyczce kobiet
Joanna Piwowarska zajęła 9. miejsce w eliminacjach (4,50) i odpadła
Róża Kasprzak była 8. (4,50) i wystąpi w finale
Anna Rogowska miała 3. wynik (4,50) i wystąpi w finale
Pchnięcie kulą kobiet
1 Legnante, Assunta ITA 18.92
2 Khudoroshkina, Irina RUS 18.50
3 Ryabinkina, Olga RUS 18.16
Trójskok kobiet
1 Castrejana, Carlota ESP 14.64 NR EL
2 Bufalova, Olesya RUS 14.50 PB
3 Nzola Meso Ba, Teresa FRA 14.49
Skok wzwyż mężczyzn
1 Holm, Stefan SWE 2.34
2 Thörnblad, Linus SWE 2.32
3 Bernard, Martyn GBR 2.29
5 Walerianczyk, Aleksander POL 2.20
Skok o tyczce kobiet
1 Feofanova, Svetlana RUS 4.76 SB
2 Golubchikova, Yuliya RUS 4.71 PB
3 Rogowska, Anna POL 4.66
6 Kasprzak, Róza POL 4.23
Siedmiobój mężczyzn
1 Sebrle, Roman CZE 6196 WL
2 Pogorelov, Aleksandr RUS 6127
3 Krauchanka, Andrei BLR 6090
800 m kobiet
1 Zbrozhek, Oksana RUS 1:59.23
2 Petlyuk, Tetyana UKR 1:59.84
3 Ceplak, Jolanda SLO 2:00.00
Skok w dal mężczyzn
1 Howe, Andrew ITA 8.30 NR EL
2 Tsátoumas, Loúis GRE 8.02
3 Sdiri, Salim FRA 8.00
6 Starzak, Marcin POL 7.88
800 m mężczyzn
1 Okken, Arnoud NED 1:47.92
2 Quesada, Miguel ESP 1:47.96
3 Bobbato, Maurizio ITA 1:48.71
3000 m kobiet
1 Chojecka, Lidia POL 8:43.25
2 Domínguez, Marta ESP 8:44.40 SB
3 Weissteiner, Silvia ITA 8:44.81
1500 m mężczyzn
1 Higuero, Juan Carlos ESP 3:44.41
2 Gallardo, Sergio ESP 3:44.51
3 Casado, Arturo ESP 3:44.73
60 m kobiet
1 Gevaert, Kim BEL 7.12
2 Polyakova, Yevgeniya RUS 7.18
3 Onysko, Daria POL 7.20
60 m mężczyzn
1 Gardener, Jason GBR 6.51 EL
2 Pickering, Craig GBR 6.59
3 Pognon, Ronald FRA 6.60
4x400 m kobiet
1 Belarus BLR 3:27.83 NR CR
Yuschanka, Yuliana
Khliustava, Iryna
Usovich, Svetlana
Usovich, Ilona
2 Russia RUS 3:28.16
Zykina, Olesya
Ivanova, Natalya
Kashcheyeva, Zhanna
Antyukh, Natalya
3 Great Britain & Ni GBR 3:28.69 NR
Duck, Emma
Sanders, Nicola
Wall, Kim
McConnell, Lee
4 Poland POL 3:30.31
Radecka, Zuzanna
Lemiesz, Aneta
Karpiesiuk, Agnieszka
Prokopek, Grazyna
4x400 m mężczyzn
1 Great Britain & Ni GBR 3:07.04
Tobin, Robert
Garland, Dale
Taylor, Philip
Green, Steven
2 Russia RUS 3:08.10
Buzolin, Ivan
Frolov, Vladislav
Dyldin, Maksim
Sergeyenkov, Artem
3 Poland POL 3:08.14
Kedzia, Piotr
Marciniszyn, Marcin
Pryga, Lukasz
Klimczak, Piotr
No to mamy 5 medali. Świetna Chojecka (2 złota), trochę niespełniona Rogowska (tylko trzecie), szczęsliwa męska sztafeta (brąz po dyskwalifikacji NIemców) i sensacyjna Onyśko (trzecia na 60 m). Pięknie!
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum