Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-11-13, 09:38
Wybory w Brzegu
Autor Wiadomość
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-27, 21:17   

O, proszę proszę, pan misterio się nam znowu objawił.
No to drżyjcie narody... bo GS-o mania zacznie się od nowa.
Ale to dobrze, w końcu chłopcy muszą odreagować "olśniewający" wynik swojego "kandydata" na burmistrza. Tylko dlaczego akurat tutaj...

Co do masonów, itd... to może pan ma takie dane.
Ja tylko umiem liczyć do 21 i wiem, bo umiem też czytać, kto ma ilu radnych, stąd moje pytanie. Rozumiem jednak, że to dla pana za trudne, aby pan mógł coś z tego zrozumieć, prosze się nie nadwyrężać... :P
Lepiej panu wychodzi pisanie postów nie na temat, więc niech pan kontynuuje.
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-11-27, 21:28   

Baba Riba napisał/a:
O, proszę proszę, pan misterio się nam znowu objawił.
No to drżyjcie narody... bo GS-o mania zacznie się od nowa.
Ale to dobrze, w końcu chłopcy muszą odreagować "olśniewający" wynik swojego "kandydata" na burmistrza. Tylko dlaczego akurat tutaj...

Co do masonów, itd... to może pan ma takie dane.
Ja tylko umiem liczyć do 21 i wiem, bo umiem też czytać, kto ma ilu radnych, stąd moje pytanie. Rozumiem jednak, że to dla pana za trudne, aby pan mógł coś z tego zrozumieć, prosze się nie nadwyrężać... :P
Lepiej panu wychodzi pisanie postów nie na temat, więc niech pan kontynuuje.


Kobieto nie będę z Tobą dyskutował, do takiego pseudo inteligenckiego dna na którym spoczywasz zbliżać się nie mam zamiaru. miłego dnia
0 UP 0 DOWN
 
qwerty 



Wiek: 85
Dołączył: 07 Lut 2006

UP 7 / UP 1


Skąd: OB

Wysłany: 2006-11-27, 21:37   

misterio napisał/a:
Kobieto nie będę z Tobą dyskutował, do takiego pseudo inteligenckiego dna na którym spoczywasz zbliżać się nie mam zamiaru. miłego dnia

Czy Ty aby na pewno masz pełną świadomość tego, Kto spoczął właśnie (lub od dawna spoczywa ;-) na dnie? Bo coś mi się wydaje, że niekoniecznie ;-) ...

misterio napisał/a:
pseudo inteligenckiego dna

Jakieś kompleksy?
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-27, 21:39   

misterio napisał/a:
Kobieto nie będę z Tobą dyskutował, do takiego pseudo inteligenckiego dna na którym spoczywasz zbliżać się nie mam zamiaru.

Kolejny damski bokser. Wielu takich jeszcze w otoczeniu waszego ajdola?
Nie pamiętam, żebyśmy przechodzili na Ty.

Dyskutować pan nie będzie z prostego powodu. Do tego potrzebny jest rozum i argumenty, a jeśli brak jednego i drugiego, to jaka może być dyskusja? Chyba tylko taka, jaką właśnie pan zaprezentował.

W życzeniach dobrze jest odróżniać dzień od nocy, ale jak widać - to też za trudne dla GS-manów.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-27, 23:48   

Baba Riba napisał/a:
Ciekawostką, Panie Bartku, to jest raczej to, kto z kim musiał się dogadać, aby taki egzotyczny wybór i to w takim stosunku w ogóle był możliwy.

Służę pomocą.
Pierwsze było głosowanie nad wyborem Przewodniczącego RM. Zgłoszono dwie kandydatury. Tak sobie myślę, że bardziej egzotyczne to mogłoby się wydawać gdyby Po czy LiD poparło kandydaturę Pana Grochowskiego. Choć z drugiej strony jesli jest wola dogadania się różnych ugrupowań dla wyższego celu to nie można mówić o egzotyce.
Może łatwiej mi bedzie dyskutować jak zdradzi mi Pani swoje (jak rozumiem nieudane) prognozy dot. wyborów Prezydium Rady?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-28, 00:31   

misterio napisał/a:
Kobieto nie będę z Tobą dyskutował, do takiego pseudo inteligenckiego dna na którym spoczywasz zbliżać się nie mam zamiaru. miłego dnia


he he misterio gdzieś tam fajnie piszesz, dużo fajowych offtopiców, ale jeśli pseudo-inteligneckie dno to na pewno nie przypisałbym go Babie Ribie..Tobie też nie chcę, bo wyjdzie na to, że jakiś złośliwy jestem czy co..ale wstydź sie Pan takich argumentów !!

ps.
to mój pierwszy post z Wisły..szkolenie z zamówień publicznych genialne..recepcje mnie udostępnili !!
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-28, 10:52   

Dlaczego wczoraj LiD nie wystawiło żadnego kandydata na stanowiska w Prezydium Rady Miejskiej?

Brak lidera?
Brak wiary?
Czy ciche porozumienie z PO i SPP i TRZB?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-28, 15:40   

LiD nie wystawiło wczoraj żadnego kandydata do Prezydium Rady Miejskiej ponieważ uznano, że taka kandydatura nie będzie małą szans na powodzenie z dwóch powodów: większość radnych LiD jest ludźmi bez większego doświadczenia w pracy RM, a poza tym dysponujemy tylko 4 głosami (na 21). Co do lidera to jednym z radnych jest Przewodniczący miejskich struktur SLD, ale szefa klubu radnych jeszcze nie ma (samego klubu też jeszcze formalnie nie ma - dopiero się ukonstytuuje).
Co do ostatniego pytania nie jestem chyba kompetentny odpowiadać za inne kluby.
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-11-28, 19:56   

Oj, Panie Bartku kiepsko panu wychodzi to tłumaczenie. TRZB ma tylko 3 radnych i ugrali wice. Poza tym doświadczonym radnym jest przecież P. Spychała. Wróble ćwierkają, że niejaki Surdyka zrobił wam pranie mózgu, zastosował te swoje socjotechniki i poszliście za nim jak ślepe kury. A szkoda, bo osobiście uważam, że P. Spychała byłby dobrym nie tylko wice, ale nawet przewodniczącym rady. Natomiast teraz, przy takim składzie prezydium sesje będą trwały do 4-tej rano. :?
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-28, 20:54   

Myślę, że LiD weszła w chwilowy sojusz, na którym nic kompletnie nie wygrała, a zasłużyła na opinię ugrupowania chodzącego na "krótkiej smyczy". PO też miała 4 głosy i podobnie jak TRZB też ma vice. I to jakiego vice! Gdzie tu logika? Można iść na polityczne kompromisy, ale za coś. A jaki to miejski interes zdołacie obronić dzięki temu kompromisowi, Panie Bartku? Rozumiem, że znaczenie LiD wzrosło dzięki temu, że nie ma Was w prezydium? :P
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-30, 17:54   

zgadnijktoto napisał/a:
Wróble ćwierkają, że niejaki Surdyka zrobił wam pranie mózgu, zastosował te swoje socjotechniki i poszliście za nim jak ślepe kury.

Widzę, że to pytanie było nie do mnie czy kogoś z LiD a do wszystkich innych :)
Ja nie wiem czy kogoś przekonuje to co piszę, ani co ćwierkają wróble czy inne ptaki. Ja mówię tylko to, co wiem na ten temat, jeśli forumowicze uważają, że ktoś jest poinformowany lepiej to już nic na to nie poradzę. Od siebie dodam, że Pan Surdyka nikomu prania mózgu nie zrobił. Przynajmniej nikomu z LiD.

zgadnijktoto napisał/a:
Spychała byłby dobrym nie tylko wice, ale nawet przewodniczącym rady.

Dziękuję w imieniu radnego Spychały. Przekażę.

Baba Riba napisał/a:
Myślę, że LiD weszła w chwilowy sojusz, na którym nic kompletnie nie wygrała, a zasłużyła na opinię ugrupowania chodzącego na "krótkiej smyczy".

Pani Babo Ribo - Pani głęboka analiza polityczna jest na tyle błyskotliwa, że brak mi słów. Chwilowy sojusz LiD z PO? Nic wie wygraliśmy? A Miasto to loteria z nagrodami? Natomiast o ocenę pracy radnych LiD pokusimy się jak owi radni zaczną pracę.
Z Pani dywagacji wynika, że po pierwsze Miasto to poligon w czasie wyborów i tort do podziału po. Po drugie wszystko jest banalnie proste, a całą polityka i "kompromisy polityczne" zaczynają się i kończą na prezydium Rady Miasta. Cóż... nie mnie Panią wyprowadzać z błędów :)
Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-12-01, 20:28   

Panie Bartku - próbuje pan obracać kota ogonem, ale coś to panu nie wychodzi. Jedno jest pewne: mieliście kandydata na dobrego wice, a może i przewodniczącego i daliście się ograć niedoświadczonemu w tym temacie Surdyce. I to by było na tyle. :|
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-01, 22:26   

zgadnijktoto napisał/a:
Jedno jest pewne: mieliście kandydata na dobrego wice, a może i przewodniczącego i daliście się ograć niedoświadczonemu w tym temacie Surdyce. I to by było na tyle.


Kurcze to brzmi jakby była jakaś brzeska reprezentacja polityczna z zawodnikami i trenerem...ale to taka moja dygresyjność
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-04, 00:41   

zgadnijktoto napisał/a:
Panie Bartku - próbuje pan obracać kota ogonem, ale coś to panu nie wychodzi. Jedno jest pewne: mieliście kandydata na dobrego wice, a może i przewodniczącego i daliście się ograć niedoświadczonemu w tym temacie Surdyce. I to by było na tyle. :|

Skoro wszystko jest jasne, widoczne i pewne to nie mam nic do dodania. Poza tym, że widzi Pani to co chce zobaczyć.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-05, 00:34   

Bartek T. napisał/a:
Skoro wszystko jest jasne, widoczne i pewne to nie mam nic do dodania.

Ale nie dla wszystkich jest wszystko jasne.

Panie Bartku T., czy byłby Pan uprzejmy mnie-niezbyt-rozgarnietej wyjaśnić, jaką korzyść odniesie lewicowy elektorat w Brzegu z działanie lewicowych radnych, w wyniku którego lewica poparła dość egzotycznych kandydatów do Prezydium Rady Miasta, nie uzyskując nic widocznego gołym okiem w zamian?

Nie, żebym się tak troszczyła o lewicę, ale chciałabym zrozumieć!
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, wybory


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu