Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego wszystko tylko nie PO?
Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-06-04, 23:40   

też coś napisze :D powiedzmy, że nie zajmuje żadnego stanowiska wobec partii ale ...

pis miał możliwość rządzenia i koalicja z LPR i Samoobrona to dla mnie porażka byla ;/ \\LEpper.... za wikipedia...
Kod:
W 1974 ukończył Państwowe Technikum Rolnicze w Sypniewie jako abiturient, nie przystąpił do egzaminu maturalnego.


Giertych lepiej wyksztalcony... zaraz posypia sie na mnie gromy ale... Jarek K. odnoszę wrażenie, że stał w cieniu braka który był ministrem sprawiedliwości prezydentem Warszawy czy Prezydentem RP. Jarek... premier...


nie nie bezie tak latwo :D Jarek... hmmm czy jego wizerunek zmienił się po katastrofie czy po wybory ?? nie wiem nie wnikam.

Tusk hmmm z jednej strony nie ma przynajmniej takiego cyrku z Samoobrona i LPR.
stara sie cos zrobic jak mu wychodzi inna sprawa.

ale do rzeczy a mianowicie kandydatów na prezydenta...

Kaczyński... nie wypowiadam się...zdecydowanie osoba barwna... z jednej strony waleczna niczym lew a z drugiej potulna owieczka... ale nie wyglada... tak tak... ale to jednak reprezentant Polski...

Komorowski... taki ojciec... czasem troche nijaki ale wizerunkiem może wzbudzic zaufanie


Napieralski... za młody... może za parę lat...

Pawlak... nie ma szans próbowal kilka razy...

reszty nie wymieniam... mi osobiście pomimo róznych moich poglądów najbardziej na stanowisku Prezydenta odpowiadaliby mi działacze SLD można mnie znienawidzić ale ś.p. Szmajdziński był osobą jak dla mnie najlepszym wyborem pomimo tego, że szanse były znikome. Cimoszewicz... hmmm bardzo łądnie wyrolowała go asystentka która już została skazana. najlepszym jednak kandydatem był Szmajdziński. Moje zdanie.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-04, 23:43   

Franko i JJ - teraz obaj nie zwracacie uwagi na temat w jakim piszecie swe natchnione i jedynie słuszne posty. Nie wiem czy coś wąchacie, palicie czy dostarczacie sobie przyjemności w inny sposób. Przekażcie sobie znak pokoju (czy tam miłości) i zacznijcie pisać na temat. Na temat to znaczy nie na temat na jaki uważacie ale na temat jaki ktoś napisał pierwszy post. Może to po prostu za trudne?
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-04, 23:47   

Bartek, kilka postów wcześniej wywołałeś temat pisząc że Franco bierze to samo co ja. Zapomniałeś? Ludzie lewicy mają bardzo słabą pamięć. Ja tylko odpowiedziałem na Twój tekst do Franka , który dotyczył także mnie.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-06-04, 23:49   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Był już taki polityk "Jestem za a nawet przeciw" .Skończył z 1% poparcia.


Jacku zapomniałęś dodać, że dostał nagrodę Nobla i był prezydentem ;)
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-04, 23:53   

A potem się "stoczył". Nobla dostał jak najbardziej słusznie, na Jego prezydenturę sam głosowałem-to było moje pierwsze głosowanie. A potem niestety już tylko rozczarowania. I jak pamiętasz w ostatnich wyborach w których startował otrzymał 1% poparcia. To tylko pokazuje jak można wszystko zmarnować.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2010-06-05, 00:01   

Jacku szczerze nie pamiętam, kiedy startował ostatnio...
Kod:
Lech Wałęsa z tytułu wyboru na urząd Prezydenta RP stał się kawalerem, wielkim mistrzem orderu i przewodniczącym kapituł Orderu Orła Białego oraz Orderu Odrodzenia Polski.
Został także uhonorowany następującymi orderami i odznaczeniami zagranicznymi. Otrzymał m.in.[31]:
1989: wenezuelski Order I Klasy Francisco de Miranda,
1989: amerykański Medal Wolności,
1991: belgijski Krzyż Wielki Orderu Leopolda,
1991: brytyjski Wielki Krzyż Orderu Łaźni,
1991: francuski Krzyż Wielki Orderu Legii Honorowej,
1991: Krzyż Wielki Orderu Zasługi Republiki Włoskiej[32],
1993: szwedzki Królewski Order Serafinów,
1993: duński Order Słonia,
1993: fiński Wielki Krzyż Orderu Białej Róży,
1993: portugalski Order Wolności (Grande Colar da Ordem da Liberdade),
1994: Wielki Krzyż Orderu Zasług Republiki Węgierskiej,
1995: portugalski Order Henryka Portugalskiego,
1995: norweski Wielki Krzyż Orderu Św. Olafa,
1999: amerykański Medal Wolności National Endowment for Democracy,
1999: Międzynarodowa Nagroda Wolności,
1999: czeski Order Białego Lwa I Klasy[33],
2001: dominikański Gran Gruz Placa de Oro de la Orden Heraldica do Cristobal Colon,
2006: estoński Wielki Krzyż Orderu Ziemi Maryjnej[34],
2008: odznaka honorowa Gwiazda Millenium Litwy
holenderski Order Lwa Niderlandzkiego,
Order Piusa XII,
Order Zasługi Republiki Federalnej Niemiec,
brazylijski Narodowy Order Krzyża Południa,
turecki Medal Niepodległości Republiki Turcji,
portugalski Wojskowy Order Św. Jakuba z Mieczami,
Medal UNESCO,
Medal Republiki Urugwaju.


Przyznasz, że za darmo nie dają prawda ??
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-05, 00:06   

Żartujesz Pasztecie-a Nobel dla Obamy? przecież dostał go właśnie za nic. Co do medali to rosyjscy generałowie na Placu czerwonym na jednej piersi mają ich więcej, No i jak pokazały wybory 10 lat temu polacy zamiast orderu dali Wałęsie 1%. Ten człowiek to piękna legenda, człowiek-historia który sam zdewaluował swoją wartość. Niestety.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-06-05, 06:44   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
Żartujesz Pasztecie-a Nobel dla Obamy? przecież dostał go właśnie za nic. Co do medali to rosyjscy generałowie na Placu czerwonym na jednej piersi mają ich więcej, No i jak pokazały wybory 10 lat temu polacy zamiast orderu dali Wałęsie 1%. Ten człowiek to piękna legenda, człowiek-historia który sam zdewaluował swoją wartość. Niestety.


Ale przyznasz, że w ostatnim czasie jest stonowany i ciekawie się wypowiada. Sam głosowałem na Wałęsę jednakże późniejsza prezydentura zniechęciła mnie ,mimo wszytko szacunek dla jego dokonań został i będę zawsze stawał w jego obronie, gdy jakieś " gołowąsy" próbują go obrazać.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-05, 09:41   

Hej Mulder, winne pozdrowienia. chyba powienieneś użyć cudzysłowu "stonowany" i "ciekawie się wypowiada"-język Wałęsy jest pełen agresji a jego "merytoryczne " wypowiedzi to bełkot. drugie zdanie które wypowiada zaprzecza pierwszemu. przypominam że np. popierał Libertas, którego nie popierał :P
0 UP 0 DOWN
 
manieq 



Wiek: 64
Dołączył: 13 Lis 2006

UP 10 / UP 4


Skąd: Skarbimierz Oś.

Wysłany: 2010-06-05, 22:45   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
No i jak pokazały wybory 10 lat temu polacy zamiast orderu dali Wałęsie 1%. Ten człowiek to piękna legenda, człowiek-historia który sam zdewaluował swoją wartość. Niestety.

Jacek Jastrzębski jak i każdy zwolennik jedynej słusznej partii PIS bardzo nienawidzi Lecha Wałęsy . Dlaczego ?
Taka mała analiza .
- PiS vs. Lech Wałęsa -
Lech Wałęsa - elektryk, ideowiec - za co zbiera takie cięgi od PiSiaków ?
Wydaje się, że jest kilka powodów, do których odniosę się krótko:

1. W wieku 9 lat nasikał wg anonimowych źródeł kserografa z IPN zamiast do pisuaru to gdzie indziej...

Dzieci w wieku 9 lat robią różne rzeczy, wierzą że jak zamkną oczy potrafią latać, stawać się niewidzialne i chodzą do 3 klasy podstawówki. Lepiej poczytać podręcznik pediatrii wieku wczesnoszkolnego, zamiast taplać się w urynie pracownika IPN opisującego na 700 stronach pod jakim kątem sikało dziecko. Słyszałem, że Kaczyński miał cukierkami poczęstować wszystkich w klasie z okazji 9 urodzin ale sam je zeżarł z bratem - mimo, że dzieci w szkołach są głodne ? A więc Kaczyński odpowiada za zagłodzenie wielu Polskich dzieci ? - Mam takie anonimowe informacje.

2. Przypłynął motorówką bo był SBekiem.
... dzięki czemu założył 10 milionowy związek SBeków i obalili z tymi 10 milionami SBeków komunę, a potem ci SBecy wybrali go w wolnych wyborach na Prezydenta? Jak nazywali się ci SB z Komitetu Wyborczego Lecha Wałęsy? Kaczyńscy.

3. W Magdalence z SB zawarł pakt.
Jak nazywał się ten SB co od początku do końca brał czynny udział rozmowach i który w TV mówił, że układu nie było? - Lech Kaczyński.

4. Otoczył się SB w Pałacu Prezydenckim.
Jak nazywał się ten SBek, który był Szefem jego Kancelarii? - Jarosław Kaczyński.
A jak nazywał się ten SB, który był Szefem Biura Bezpieczeństwa u Wałęsy? Ministrem Stanu ds bezpieczeństwa przy Prezydencie RP? - Lech Kaczyński

5. Obiecał 100 mln dla każdego.
Policzmy: chodzi o 100 mln starych zł, czyli o dzisiejsze 10.000 zł dla każdego z 35 mln Polaków czyli: 350 000 000 000 zł

Jarek obiecał 3 mln mieszkań, w czasach gdy 50 m2 kosztowało 0,5 mln, ale weźmy 3 mln kawalerek po 300 tys/ sztuka czyli: 900 000 000 000 zł - Jarek obiecał 3x więcej :)

6. Nocna Zmiana z 1992. - 17 lat temu więc dziś opieramy się raczej na mitach niż na faktach, ale:
Rok po NZ w 1993 były wybory parlamentarne, koalicja RdR Olszewskiego+PC Kaczyńskiego stanęła do tych wyborów - "skrzywdzeni" poddali się weryfikacji.

I co? Jak Polacy ocenili rząd Olszewskiego i Kaczyńskich? DOSTALI 4,2% GŁOSÓW i NIE WESZLI DO SEJMU.

Podsumowanie:
Pan Prezydent Wałęsa starał się być zgodnie z przysięgą, którą składał obejmując urząd: PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW, jego kancelarią kierowali Kaczyńscy, wspierał lewą nogę, oraz liberałów z Balcerowiczem.

Dla zwolenników Prezydenta PiSu (5mln obywateli), taka postawa Prezydent Polski (30 mln obywateli) jest NIEPOJĘTA.

Wałęsa przegrał II Kadencję z Kwaśniewskim o 2%. Ile przegra Jaro Kaczyński zobaczymy...

Wałęsa nie jest idealny, ale dostał Nobla, założył Solidarność i jest szanowany na całym świecie. Jarek ma mniejszy dorobek niż Marcinkiewicz, a Lech K. znany był jedynie jako hamulcowy Europy i z tego że wdał się w nocną strzelaninę gdzieś w górach Kaukazu.

Może stąd taka zazdrość i nienawiść u zwolenników PiS ?
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-05, 22:54   

manieq-to prawda co napisałeś, że Wałęsa był przywódcą Solidarności i pierwszym Prezydentem III RP. Ale potem już tylko równia pochyła i żenada> Ja go nie nienawidzę, to co do Niego czuję to raczej mieszanina wspólczucia i politowania. I jeszcze jedno-dużo napisałeś śmiesznych rzeczy , to wolny kraj, pisz śmiesznie. Ale nie kłam i nie kompromituj się argumentem o tym że Kaczyński był SBekiem bo już dawno udowodniono że to fałszywka. Więc odgrzebywanie ze śmietnika tego starego kłamstwa całkowicie Cię kompromituje. Amen
0 UP 0 DOWN
 
manieq 



Wiek: 64
Dołączył: 13 Lis 2006

UP 10 / UP 4


Skąd: Skarbimierz Oś.

Wysłany: 2010-06-05, 23:31   

Pewnie nie raz słyszałeś z ust przywódców PIS i kół zbliżonych do PISu że Lech Wałęsa
był SBkiem i otoczył się SBkami . Stąd moje " ironiczne " stwierdzenie, którzy to byli ci SBecy którymi to się otoczył .
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-06-05, 23:37   

powiem tak-fałszywkę o wspólpracy Kaczyńskiego z SB stworzył pólkownik Lesiak na polecenie ministra Milczanowskiego-wiernego pretorianina Wałęsy. A za publikację kłamstwa o wspólpracy Kaczyńskiego z SB dziennikarz znanego szmatławca NIE został prawomocnym wyrokiem sądu skazany na grzywnę. I tyle. Żadne figury retoryczne nie zmienią faktu że kłamiesz , drogi Manieq, sąsiedzie z Osiedla. Ale jak widać produkcja i opowiadanie kłamstw to cecha obrońców byłego Prezydenta Lecha Wałęsy
0 UP 0 DOWN
 
manieq 



Wiek: 64
Dołączył: 13 Lis 2006

UP 10 / UP 4


Skąd: Skarbimierz Oś.

Wysłany: 2010-06-06, 00:12   

Tak , tak oczywiście że kłamię . Przecież to Prawo i Sprawiedliwość ma monopol na prawdę .
Ps. Najbardziej znane kłamstwo:
Cytat:
" W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo "
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-06-06, 06:51   

manieq napisał/a:
Jacek Jastrzębski napisał/a:
No i jak pokazały wybory 10 lat temu polacy zamiast orderu dali Wałęsie 1%. Ten człowiek to piękna legenda, człowiek-historia który sam zdewaluował swoją wartość. Niestety.

Jacek Jastrzębski jak i każdy zwolennik jedynej słusznej partii PIS bardzo nienawidzi Lecha Wałęsy . Dlaczego ?
Taka mała analiza .
- PiS vs. Lech Wałęsa -
Lech Wałęsa - elektryk, ideowiec - za co zbiera takie cięgi od PiSiaków ?
Wydaje się, że jest kilka powodów, do których odniosę się krótko:

1. W wieku 9 lat nasikał wg anonimowych źródeł kserografa z IPN zamiast do pisuaru to gdzie indziej...

Dzieci w wieku 9 lat robią różne rzeczy, wierzą że jak zamkną oczy potrafią latać, stawać się niewidzialne i chodzą do 3 klasy podstawówki. Lepiej poczytać podręcznik pediatrii wieku wczesnoszkolnego, zamiast taplać się w urynie pracownika IPN opisującego na 700 stronach pod jakim kątem sikało dziecko. Słyszałem, że Kaczyński miał cukierkami poczęstować wszystkich w klasie z okazji 9 urodzin ale sam je zeżarł z bratem - mimo, że dzieci w szkołach są głodne ? A więc Kaczyński odpowiada za zagłodzenie wielu Polskich dzieci ? - Mam takie anonimowe informacje.

2. Przypłynął motorówką bo był SBekiem.
... dzięki czemu założył 10 milionowy związek SBeków i obalili z tymi 10 milionami SBeków komunę, a potem ci SBecy wybrali go w wolnych wyborach na Prezydenta? Jak nazywali się ci SB z Komitetu Wyborczego Lecha Wałęsy? Kaczyńscy.

3. W Magdalence z SB zawarł pakt.
Jak nazywał się ten SB co od początku do końca brał czynny udział rozmowach i który w TV mówił, że układu nie było? - Lech Kaczyński.

4. Otoczył się SB w Pałacu Prezydenckim.
Jak nazywał się ten SBek, który był Szefem jego Kancelarii? - Jarosław Kaczyński.
A jak nazywał się ten SB, który był Szefem Biura Bezpieczeństwa u Wałęsy? Ministrem Stanu ds bezpieczeństwa przy Prezydencie RP? - Lech Kaczyński

5. Obiecał 100 mln dla każdego.
Policzmy: chodzi o 100 mln starych zł, czyli o dzisiejsze 10.000 zł dla każdego z 35 mln Polaków czyli: 350 000 000 000 zł

Jarek obiecał 3 mln mieszkań, w czasach gdy 50 m2 kosztowało 0,5 mln, ale weźmy 3 mln kawalerek po 300 tys/ sztuka czyli: 900 000 000 000 zł - Jarek obiecał 3x więcej :)

6. Nocna Zmiana z 1992. - 17 lat temu więc dziś opieramy się raczej na mitach niż na faktach, ale:
Rok po NZ w 1993 były wybory parlamentarne, koalicja RdR Olszewskiego+PC Kaczyńskiego stanęła do tych wyborów - "skrzywdzeni" poddali się weryfikacji.

I co? Jak Polacy ocenili rząd Olszewskiego i Kaczyńskich? DOSTALI 4,2% GŁOSÓW i NIE WESZLI DO SEJMU.

Podsumowanie:
Pan Prezydent Wałęsa starał się być zgodnie z przysięgą, którą składał obejmując urząd: PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW, jego kancelarią kierowali Kaczyńscy, wspierał lewą nogę, oraz liberałów z Balcerowiczem.

Dla zwolenników Prezydenta PiSu (5mln obywateli), taka postawa Prezydent Polski (30 mln obywateli) jest NIEPOJĘTA.

Wałęsa przegrał II Kadencję z Kwaśniewskim o 2%. Ile przegra Jaro Kaczyński zobaczymy...

Wałęsa nie jest idealny, ale dostał Nobla, założył Solidarność i jest szanowany na całym świecie. Jarek ma mniejszy dorobek niż Marcinkiewicz, a Lech K. znany był jedynie jako hamulcowy Europy i z tego że wdał się w nocną strzelaninę gdzieś w górach Kaukazu.

Może stąd taka zazdrość i nienawiść u zwolenników PiS ?


I pod tym składam swój podpis.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dlaczego, nie, po, tylko, wszystko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu