Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-08-30, 00:13
PK, Panorama Unia Wolności czyli polityka w brzeskim wy
Autor Wiadomość
Arleta_20 



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-26, 23:09   

Drogi Panie Andrzeju!Zamydlić oczy można bardzo łatwo swymi pięknymi(choć nie do końca zrozumiałymi) ideami!Mnie to nie przekonuje i będę obstawać przy swym zdaniu (co z pewnością jest dla Pana zrozumiale).Uważam,że jako wyborcy powinnismy wiedzieć w jaki sposób dany kandytat ma zamiar wprowadzić w życie swe pomysły,jaką drogę obierze.Niestety na konkretne pytania dostajemy wymijającą odpowiedź albo w ogóle żadnej!Jak tu komuś wierzyć,zaufać?Udowodnij kandydacie,że wiesz jak zrealizować cele!
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-27, 08:10   

No cóż Panowie, szanse macie duże. Według oceny własnego "rządowego" centrum badania opinii publicznej zamieszczonej TUTAJ koalicja rządząca przegra tylko w opolskim i pomorskim. Przynajmniej połowa elektoratu lewicy bedzie głosowała na WAS z powodu znanych spraw związanych z panią Jakubowską, którą przywieziono w teczce przy ogólnym sprzeciwie "dołów partyjnych". Nie wiem nawet czy koniecznie musicie startować w bloku. Nasza dyskusja niewiele tu zmieni. Stratedzy partii rządzącej wiedzą co mówią. Proszę odnotować, że niejaki Roztropek z forumbrzeg był pierwszym, który to napisał. Nieraz trzeba wybrać ....... Panowie się domyślają co chciałem napisać.
0 UP 0 DOWN
 
grzegorz s. 
PO Brzeg

Wiek: 50
Dołączył: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 10:14   

Cześć!
1. Roztropku jak piszę, że bardzo byśmy chcieli zainteresować ludzi młodych wyborami – to piszę to całkiem poważnie – i uważam jednak, że nasza dyskusja wiele może zmienić – bardzo może pomóc
2. Wydaje mi się również, że jestem jednym z młodych ludzi (choć zaraz 33 na karku) i mierzi mnie gra nami - młodymi w stylu: „musimy coś dla nich zrobić – dla młodych...”
3. Roztropku – już to ktoś napisał – ujawnij się – przyjdź i pomóż nam – chcielibyśmy korzystać z twoich pomysłów i doświadczenia
4. Do Arleta_20 – właśnie dlatego trzeba w to „wpleść” (Heyah ;) trochę historii – byś miała choć minimum informacji – „jak to tu w Brzegu chodzi”

No bo jeśli faktycznie mamy tych najlepszych, którzy w danym momencie należą do dwóch partii politycznych, a cenzorem życia politycznego w Brzegu jest Pan Paweł Kowalczyk członek Partii Demokratycznej Demokraci.pl (poprzednio w Unii Wolności) to jak tu u nas może być normalnie?

I tu wracając do ciebie Pawle Kowalczyku – chyba posłucham rady jednego z forumowiczów i przestanę z tobą polemizować – bo niby po co? Ty i tak napiszesz co będziesz chciał – bo takie jest w tej chwili twoje zadanie – pracuj dalej!

Z drugiej strony - faktycznie jest to już szczytem obłudy by członek partii politycznej, miał czelność wypowiadać się w powyższych tematach jako „Redaktor”, „Dziennikarz” – udając obiektywizm i bezstronność. (Pomyśl kto mu dał taką możliwość?)

5. Wracając do Ciebie Roztropku – chcesz byśmy Tobie tu na forum napisali gotowe pomysły, recepty na poprawę funkcjonowania naszego samorządu? Odpowiedz sobie sam ale i nam – jeśli takowe by padły – w jaki sposób zareagowałby Naczelny Brzeski Cenzor – Paweł Kowalczyk – członek jednej z partii. Sytuacja jaka się u nas wytworzyła (a raczej została stworzona przez ściśle określone osoby) jest żenująca. Gazeta na usługach robiąca z mózgu wodę jej potencjalnym czytelnikom, za pieniądze podatników...

Nie wiem czy zauważyłeś, że odkąd owa Panorama zaczęła publikować na swych łamach cykl przedwyborczych spotkań z przedstawicielami min. partii politycznych, stowarzyszeń w formie tzw. „Forum Redakcyjnego” – do dnia dzisiejszego (było już chyba pięć albo sześć poświęconych różnym tematom) – na tym „Forum” – nie było ANI RAZU przedstawiciela z brzeskiej PO – tej PO w nowym wydaniu (po wyborach) – bojkotowanej permanentnie przez byłe władze – mi wnioski nasuwają się same a Tobie Roztropku?

Pan Stefański (obecny przewodniczący PiS) w rozmowie ze mną powiedział, że podczas jednego z „Forum” pytał Pana Kowalczyka czy będą uczestniczyć w dyskusji przedstawiciele z Platformy – na co Pan Kowalczyk miał odpowiedzieć, że nie miał do mnie jako przewodniczącego telefonu kontaktowego... Znowu sobie sam odpowiedz (Na dzień dzisiejszy dzwonią do mnie czasami ludzie, z którymi nie miałem wcześniej nigdy kontaktu i oni jakoś znajdują do mnie nr tel kom a Pan Kowalczyk nie potrafił...:)

Roztropku kontynuując myśl z punktu 5. – pewno sam wiesz, że istnieją standardy, od których po prostu trzeba zacząć zmieniać sposób prowadzenia samorządu -uwzględniając przy tym przede wszystkim głos naszej społeczności:
a. Podstawową rzeczą jest zmiana godzin prowadzenia Sesji Rady Miasta (jeśli w piątek to od 15.00)– chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego?
b. Kolejną - chęć prowadzenia systematycznych konsultacji społecznych –– wydaje mi się, że również nie trzeba tłumaczyć wagi takich otwartych spotkań

Te dwa punkty a) i b) są oczywiste (i proste w wykonaniu) powiedz czemu do tej pory nikt tego nie zrobił? Należałoby zacząć od tego – to można napisać już teraz publicznie. Nie każ mi natomiast przedstawiać Ci już w tej chwili swoistego know how – bo chyba też wiesz co się z tym będzie wiązać (szczególnie widząc już w tej chwili reakcje niektórych „forumowiczów” na moje teksty, czy innych osób mających podobny sposób myślenia)


Pozdr
grzegorz surdyka

Ps.
Poza tym Konia z rzędem temu kto napisze gdzie ja napisałem, że jestem kandydatem na burmistrza...?
0 UP 0 DOWN
 
lewap 

Wiek: 48
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-27, 12:25   

Witam.
tak sobie od dluzszego czasu przygladam sie tym przepychanka i zastanawiam sie nad jednym :?: Rozumiem rozgrywki polityczne jakie zaczely sie toczyc,tylko nie zauwazylem jednego jak to pisza Roztropek i osoba z "niezaleznej prasy"bez zadnych WPLYWOW z obecnej rzedzacej koalicji kto wspominal ze Pan G.S(nie bede pisal bo wszyscy wiedza o kogo chodzi) wspomnial choc slowem o tym ze jest kandydatem na stolek Burmistrza :?:
Ciekawe i zarazem zalosne jest to jak fajnie mozna przypiac komus jakas latke :? No jezeli tak dalej pojdzie to okarze sie ze w niedlugim czasie juz nawet okrzykniecie Go burmistrzem :roll:
Z tego co sledze temat zostal zalozony zeby wiedziec co w nas mlodych drzemie,co nas boli,co MY mieszkancy tego miasta mozemy zrobic dla nas samych w zblizajacych sie wyborach i jak zmienic fakt zeby nie nastepowala migracja do wiekszych miast i zagranice a z Brzegu zrobic okolice ktora zainteresuje inwestorow i pomoze sciagnac kapital na rozwoj i naped Naszego miasta :)
Sam obecnie Brzeg traktuje jako sypialnie,wiec moze pora zmienic to zeby stalo ie rowniez miejscem zycia i rozwoju a nie tylko egzystencji i wegetacji :?:
ale to juz zalezy tylko i wylacznie od nas,czy bedziemy chcieli pomoc czy tylko bic i toczyc piane i juz kogos obwiniac ze robi sobie kampanie wyborcza na lamach forum.

No najwazniejsze to zmienic tok myslenia niektorych osob w naszym miescie i zrobic tak zeby kazdy mial mozliwosc tworczego myslenia i wyrazania swoich pogladow,a nie koniecznie oczerniania i juz stawiania kogos gdzie nie jest i stwierdzanie ze stara sie o urzad burmistrza naszego miasta.
Postaram sie w miare mozliwosci czesciej zagladac (praca zawodowa na obczyznie nie nastraja optymistycznie) w miare mozliwosci.
Pozdrawiam wszystkich rowniez Tych co zrobili juz niektorych kandydatami :wink:
w sumie niezle by bylo jakby ktos mlody chwycil ster,ale to od nas zaley kto to bedzie :)
P.S. sorki za bledy ort,styl i inter,ale za minute wyjezdzam.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
andrzej k 


Wiek: 64
Dołączył: 26 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 14:29   

Droga Arleto 20
Raczej nie bawię się w politykę wielkiego szczebla choć media co dzień mamią nas ich sensem i wagą.
Natomiast w wykonaniu nam najbliższym , czyli samorządowym staram się to obserwować.
Bolą mnie trochę te zdjęcia z różnych imprez w których nasz obecny burmistrz jest pokazywany w prasie - Jak onegdaj Breżniew(nawet podobny, ale to jest moje subiektywne odczucie), natomiast znam opinię moich znajomych którzy musieli chodzić na spotkanie z tym panem i opowiadali mi o swoich odczuciach.
Były co najmniej żenujące.
Władza która jest wybierana w wyborach bezpośrednich, otrzymując poparcie powinna choć odrobinę szanować tych ludzi i znaleźć dla nich czas( nie tylko jadną godzinę w tygodniu).
Myślę że kampania się jeszcze nie zaczeła i poczekajmy na chasła i obietnice
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 17:09   

Grzegorzu! Grzesiu! Przyjacielu Ty mój - choć w tej chwili już raczej były! Zawiodłam się na tobie straszliwie. I gdy dowiedziałam się, że bywasz tu... na forum, pomyślałam, że właśnie nadszedł ten czas (wcześniej obawiałam się twojej reakcji - wszak poznałam cię przez ostatnie przynajmniej 4 lata jako despotyczną i dość nieobliczalną osobę). Nadszedł czas na to, by ludzie w końcu poznali cię bliżej!
Pamiętasz, jak ponad 4 lata temu namówiłeś mnie (a jakże - skutecznie) do zaangażowania i pracy w kampanii Huczyńskiego? Pamiętasz, jak razem planowaliśmy i realizowaliśmy tą kampanię? Pamiętasz, ile czasu poświęciliśmy na klejenie w nocy i nad ranem plakatów wyborczych? Pamiętasz, jak czułeś się doceniony tym, że ktoś taki jak Huczyński powierzył ci tak odpowiedzialną funkcję - szefa kampanii? Pamiętasz, jak tuż po wyborach balowaliśmy wspólnie na balu w Ratuszowej, jak cieszyliśmy się, że wreszcie ktoś normalny - przedsiębiorczy będzie prowadził Brzeg we właściwym kierunku? Pamiętasz, jak wszyscy razem - wspólnie robiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie - właśnie wspólnie z Huczyńskim? Jakże szybko twoje spojrzenie zmieniło kierunek! Jakimże okazałeś się szują i wichrzycielem! To, co zrobiłeś - w jaki sposób przeprowadziłeś wybory - jakich ludzi wciągnąłeś i kiedy do Platformy, żeby wygrać! To wszystko przekracza wszelkie granice! I cieszę się, że znalazło się miejsce, w którym będę mogła ja - i przypuszczam, że inni - napisać prawdę o całej tej anormalnej sytuacji.
0 UP 0 DOWN
 
andrzej k 


Wiek: 64
Dołączył: 26 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 18:27   

O!!!!!!!!!
Widzę że, koleżanka z PO przyznaje się do jakiś balang, w ratuszu!
A może robiliście razem jeszcze inne ciekawe rzeczy dla dobra tego miasta?
Ale dlaczego zaraz szuja, o co chodzi bliżej droga kolerzanko.
Kim jesteś i czym się zajmujesz w PO?
Więcej informacjidla tłumów

Ps
W jaki wkońcu sposób przeprowadził te wybory(jakieś rozwiązania siłowe)!!!!!!!!!! :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Arleta_20 



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-27, 19:06   

Widzicie Państwo-jak tu komuś zaufać???Moje przypuszczenia potwierdziła Pani z PO.Dziękuję.
0 UP 0 DOWN
 
grzegorz s. 
PO Brzeg

Wiek: 50
Dołączył: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-27, 19:22   

cześć!

Widzę, że dyskusja się zaostrza (uważny czytelnik od razu widzi z, której strony)

A obłuda i nienawiść wręcz zieje od osób i to odziwo tylko tych, które nie mają odwagi podpisać się swoimi nazwiskami... bez komentarza

stara PO-wianka hmmm - nie możesz być z PO ani starą ani nową ani młodą (jeśli chodziło ci o wiek) - dlaczego? bo w PO wszyscy podpisujemy się swoimi nazwiskami - czemu? bo my jak ty czy tobie podobni nie wstydzimy się i nie chowamy się za pseudonimami

Jesteś po prostu kolejnym tchórzem (a może tym samym)

Mam do ciebie prośbę i tobie podobnym (a może jesteś faktycznie jedną osobą na etacie) nie przestawaj robić tego co robisz - dlaczego? - bo sama/sam to napędzasz - w konsekwencji coraz bardziej się obnażając i swoich mocodawców - do wyborów jeszcze "kupa" czasu - myślę, że zaciekawieni zdążą wyciągnąć wnioski - a na pewno dowiedzieć się o nas/was brzeżanach aspirujących do grona osób publicznych - samorządowców, mających wpływ na naszą rzeczywistość

z poważaniem
grzegorz surdyka
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-08-27, 20:07   

Stara piowanko czy Ci tam, używasz publicznie takich epitetów jak szuja czy wichrzyciel wzgledem pana Grzegorza, nie masz przy tym odwagi przedstawić się imieniem i nazwiskiem . W takim stylu działają osoby z rządzącej obecnie koalicji rządowej, więc mówiąc w skrócie babsztylu łżesz.
0 UP 0 DOWN
 
cybermac 



Wiek: 56
Dołączył: 06 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-08-27, 20:11   

Witam.
Rzadko się pojawiam, bo mam mało czasu-jak większość zresztą dzisiaj ludzi, a ponadto wolę czytać niż pisać. Taki styl. Ale od czasu do czasu jestem. Coraz bardziej bawi mnie temat obecny. Forum zaczyna przybywać ludzi. Mam nadzieję że wszyscy się pomieszczą. :D Najlepsze są opluwające anonimy. Zdaje się że niektórym ludziom w obecnym aparacie rządzącym w Brzegu zaczynają puszczać nerwy. Oj czyżby strach przed utratą pracy? :cry: Oj brońcie się brońcie. Tyle waszego. Bo może się okazać, że wasza kadencja sie skończy razem ze zmianą np. burmistrza;. A swoją drogą ciekawe kto nim zostanie. Stara Powianka :D , redaktor gazety :D . A swoją drogą ciekawi mnie czy ten redaktor czy co on tam robi przedstawia swojemu burmistrzowi a swojemu pracodawcy (mocodawcy :D ) streszczenie tego co się dzieje na forum. Dobrze że nie ma cenzury-chyba nie ma, co? :mrgreen: I oby tak dalej. Wybory jeszcze daleko ale co się naczytam to moje :D . Szkoda tylko że po wyborach się uspokoi i co niektórzy na wieki wieków z forum znikną. A szkoda. Fajnie się ich czyta. Człowiek jest mocny i wiele potrafi z siebie wykrzesać. Jak to już ktoś tutaj powiedził: "Z harcerskim pozdrowieniem-Czuwaj" :D
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-27, 20:15   

Witam! Pan Surdyka jak widzę nic konkretnego nie pisze, cały czas mydli nam oczy.Kim Pan jest z zawody, jakie doswiadczenie Pan posiada, aby otrzymać od nas mandat zaufania? Pozyskac młodych ludzi, to cały Pana program, zapomniałam ma Pan asa w rękawie.... Pisze Pan,że nikt Pana nie zaprasza do udzielania wywiadów, na forum samorządowe do Panoramy Powiatu, a PK-Paweł Tytus Kowalczy pisze co innego, ktoś komus przeczy, ale oficjalnie na forum zaprosił Pana do udzielenia wywiady, wszyscy czytali, już w tej kwestii nie bedzie Pan miał wymówek! Widzę,że na odciecz nadciągnał Panu Andrzej K. nie z szablą tylko mydelniczką, aby rownież mydlić oczy! :D
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-27, 20:37   

Panie Grzegorzu! Proszę nas-brzeżan do siebie przekonać! Przeczytałam z uwagą wszystkie posty, i stwierdzam, że zadano Panu sporo pytań, które pozostawił Pan (jak dotychczas) bez odpowiedzi. My, żeby Pana polubić, chcemy znać pańskie odpowiedzi na te pytania. Jako szef znaczącej partii w naszym mieście, jest Pan osobą publiczną, mamy prawo znać poglądy osób publicznych. Czekamy...
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-08-27, 20:50   Polityka w brzeskim wydaniu

Czytając ostatnie lokalno-grajdołowe wypowiedzi polityczne ciśnie się na usta jedyna myśl, jak na górze w Warszawce, tak i na dole. Obrzydliwe wzorce pisowskiego uprawiania polityki znajdują również miejsce na gruncie brzeskim. Z pewnością walka polityczna w trakcie tegorocznej kampanii będzie ostra, ba, nawet brutalna. Do takowej walki zagrzewa zresztą "góra" ostatnimi ustawami dot. blokowania list. Walka będzie wręcz o życie. Tyle tylko, że z niesmakiem czytam co niektóre wypowiedzi. Wszyscy bardzo dobrze wiemy, że tak w kraju, jak i w naszym mieście brakuje nam - tak na dobre - niekwestionowanych autorytetów, Ci co osiągnęli sukces w walce o stołki w sejmie czy w senacie - to ludzie mierni ale... bardzo wierni. Czytam głosy młodych ludzi, i zastanawiam się nad ich rzekomymi próbami zmiany na lepsze. Panowie, panie, a dlaczego do tej pory nigdzie was nie było, nie uczestniczycie w żadne sposób w życiu tak społecznym czy politycznym. A jeżeli takie próby są - to zwykle ze strony młodzieżowych zapleczy poszczególnych partii politycznych (PO, SLD, LPR itd), czyli - jak to się powszechnie mówi - ze strony młodzieżówek politytcznych. Ci młodzi ludzie, tzw. wilczki upatrują dla siebie szansę zaistnienia - bo z polityki podobno są niezłe profity. To że młodzież w naszym kraju nie ma - o zgrozo - żadnej przyszłości, to z pewnością nie wina Huczyńskiego, Surdyki czy Kowalczyka, tylko samego państwa, które staje się organizmem coraz bardziej chorym, a może juz nawet nieuleczalnie chorym. Stajemy się bowiem państwem iście ortodoksyjnym, w którym rządzą ludzie z tzw. kompleksem Napoleona. Mówienie w którymś z postów przez młodego człowieka o doskonałym - jego zdaniem pomyśle - zagospodarowania budynku Gimnazjum Piastowskiego - to rzucanie słów na wiatr. O ile się orientuję, taki pomysł już istniał - dotyczył uruchomienia w Brzegu w latach 70-tych czy też 80-tych w budynku Gimnzajum filii Uniwersytetu Wrocławskiego - Wydziału Prawa Admninistracyjnego. I jakos to nie wyszło. Nikt się nie zastanawia ile kosztuje utrzymanie tego obiektu, wyremontowanie, ogrzanie. Ale niesamowicie oryginalny pomysł jest i... basta. To nie wina Huczyńskiego, że miasto - tak jak by się chciało - nie rozwija się, nie przychodzą do nas inwestorzy. Ci ostatni omijają przede wszystkim Opolszczyznę, a naszym nieszczęściem jest być w strukturach tego województwa. Choć były próby "wyjęcia" powiatu brzeskiego z tego województwa w czasach rządów Stefańskiego, biorący w tej akcji ludzie ponieśli za to określone konsekwencje, łącznie z pozbawieniem pracy. Znam takie przypadki. Istnienie powiatu brzeskiego w strukturach woj. dolnośląskiego z pewnością by sytuację naszego miasta poprawiła. Ale nie o tym. Huczyńskiemu można przypiąć różne łatki. Tak ot jest polityka. Tyle tylko, że mówienie, że nic nie zrobił jest po prostu zwykłym oszołomstwem. Jak otrzymuje się w spadku miasto kompletnie zadłużone, któremu tak na dobrą sprawę należałoby przypisać Zarząd Komisaryczny, w następstwie jego rządów wyprowadzenie miasta z zapaści finasowej, a w ostanich dwóch latach jego kadencji powolne ruchy w inwestycje, to zalążek czegoś pozytywnego. Ta Rada Miasta w sumie też pracowała w dość zgodnej atmosferze. Moim zdaniem - znakomita w tym wszystkim była rola burmistrzów i przede wszystkim Przewodniczącego Rady Miejskiej. Ta zgodność w działaniu - mimo znacznych różnic politycznych - spowodowała to, że Brzeg wyszedł z dołka finansowego. Oczywiście chciałoby się, aby wszystko lepiej działało, funkcjonowało. Ale my wszyscy Polacy z natury rzeczy jesteśmy raptusami, chcemy wszystkiego naraz i jak najszybciej. Jedno z niemieckim przesłów mówi "Langsam, langsam aber sieher" (Powoli, powoli ale do celu). I taką prawdę wszystkim naszym lokalnym raptusom poleciłbym.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-27, 21:08   

Zdecydowanie postuluję o wprowadzenie trybu moderowanego dla nowych forumowiczów do czasu zakończenia przepychanki /czytaj: rozróby przy korycie/ przedwyborczej. Jednocześnie nalegam na wprowadzenie obowiązku rejestracji danych osobowych ludzi chcących się wypowiadać w tym temacie, szczególnie w tonie i stylu, w jakim to ma miejsce w dniach ostatnich. I nie wnikam, czy bedzie to PO PIS czy inna partia. Wszystkim po równo.
A gdzie byliście do tej pory lokalno-partyjni watażkowie ? Co was tak nagle na Forum przyciągnęło?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, czyli, panorama, pk, polityka, unia, wolnosci, wy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu