Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
PEARL JAM 13.06.2007
Autor Wiadomość
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-08, 10:27   

płyty PJ czy Linkin Park?
0 UP 0 DOWN
 
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-08, 18:28   

Pearl Jam oczywiście :P mam właśnie tylko Ten, a chciałbym sie nakręcić porządnie przed koncertem przy pomocy również innych płyt
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 34
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-08, 22:22   

kumpel jedzie... a ja mu cholercia zazdroszczę ;)
powiem szczerze że mimo ogromu Pearl Jam'u i popularności Linkin Park to Coma byłaby moim celem nr 1...
to mój ulubiony zespół od czasu gdy Pierwsze Wyjście z Mroku wpadło w moje łapska, czyli od 2 lat. Roguc jest wg mnie najlepszym (żyjącym) polskim wokalistą. niesamowity power w głosie połączony z iście poetyckimi tekstami do klimatycznej muzy - wkręca momentalnie!
tylko raz dane mi było usłyszeć ich 'live' i CHCĘ JESZCZE :D
0 UP 0 DOWN
 
[obodz!n] 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Cze 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-03, 14:43   

widzę, że sporo ludzi z Brzegu będzie na koncercie 8) - mistrz! Bilecik już od 2 miesięcy w łapskach, więc miejscówka zaklepana :D
Aruś... nie ma co zazdrościć tylko się zabieraj z nami :P pozdr.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-06-03, 15:24   

Radek W. napisał/a:
akustyczną wersję "Black" ze słynnym:
"I know someday you'll be a star
in somebody else sky
but tell me why, why, why
can't it be mine..."


mój ulubiony kawałek - jest genialny - ja niestety nie dam rady pojechać na koncercik, ale będę czekał z niecierpliwością na Wasze relacje z koncerciku. Pozdrówcie Eda i spółkę.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-05, 11:38   wolne miejsca w wozie.

Mam dwa miejsca w wozie, kto chce się zabrać, proszę o signal na pw albo mejla
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 08:41   

no i jak wrażenia proszę Państwa?
Bo moje są takie:
nie jestem fanem supportów które wystąpiły ale sprawiły na mnie o wiele profesjonalniejsze wrażenie niż gwiazda i moja miłość "Pearl Jam" co piszę pełen bólu i smutku. Postarzeli się trochę chłopcy, Eddie zafałszował i to nie raz, kłopoty z techniką, schodzenie ze sceny no i czas trwania koncertu - odliczając gadki, przerwy nie było nawet półtorej godziny. W Spodku w czerwcu 2000 bis trwał koło 40 minut.
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 10:01   

A wie ktos moze jak zagrali chłopcy z LP?ile trwał ich występ, jakie zagrali piosenki?
0 UP 0 DOWN
 
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 11:42   

mmm mi koncert Pearl Jam o wiele bardziej się podobał niż koncert LP (nie wiem jak z Comą i poprzednim zespołem, bo na nich mnie jeszcze nie było).

A Pearl Jam dla mnie zagrał wyrąbanie:). Stałem pod samą sceną i tam była taka rozróba że powietrza nie można było złapać no ale jakoś przeżyłem:D. Ogólnie - pozytywnie:)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 11:54   

yo, jakoś jak pamiętam poprzedni koncert PJ w spodku, to kurdesz jednak było pełniej. Brzmieniowo wczoraj przecież tam szła wtopa za wtopą, aczkolwiek wiem z własnego doświadczenia że jak się robi pajacyki pod sceną to się na to mniej zwraca uwagę. No i nie miałeś wrażenia że Eddie ... nie wyrabiał i to silnie? A to dopiero czwarty koncert w tej trasie, troche sie o chopaków martwię...
0 UP 0 DOWN
 
[obodz!n] 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Cze 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 15:21   

koncert wyrąbany pozytywnie :D chyba jeden z najlepszych... Troszkę nagłośnienie było słabe, ale mimo to LP jak i PJ brzmiało super 8) Może uda się pojechać jeszcze na Red Hot'ów :evil: ...pożyjemy zobaczymy :P
1 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 15:31   

http://jurodiwy-pietruch....hp?nid=11944886
tutaj wbiłem szybka impresje z całości, liczę, że PJ naprawdę wróci szybciej niż za 7 lat. Bo za 7 lat to już naprawdę będzie zlot dinozaurów.

Rad
0 UP 0 DOWN
 
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 17:05   

Radek W. napisał/a:
yo, jakoś jak pamiętam poprzedni koncert PJ w spodku, to kurdesz jednak było pełniej. Brzmieniowo wczoraj przecież tam szła wtopa za wtopą, aczkolwiek wiem z własnego doświadczenia że jak się robi pajacyki pod sceną to się na to mniej zwraca uwagę. No i nie miałeś wrażenia że Eddie ... nie wyrabiał i to silnie? A to dopiero czwarty koncert w tej trasie, troche sie o chopaków martwię...


no cóż lata płyną.... a Eddie sam wspominał na wczorajszym koncercie że z głosem u niego kiepsko, że gardło sobie ostatnio trochę zdarł, ale ma dalej ten sam czarujący, charakterystyczny Wedderowy głos, dalej potrafi powalić człowieka na kolana:). Fakt faktem parę wtop było, ale to im mogę wybaczyć:) zabawa pod scena była nieziemska:) warto było jechać:)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-15, 12:33   

złapałem melancholijnego doła jak zarzuciłem sobie płytkę z koncertu w Katowicach z 15.06.2000, kurde no, żal żal, gdzie tamte bisy na 50 minut? Ech, ech, ech łza sie w oku kręci.
0 UP 0 DOWN
 
ms_sparrow 



Wiek: 36
Dołączyła: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-19, 13:38   

Szkoda ze los nie sprzyjał i w połowie PJ padło oświetlenie xD Po koncercie odczywam mega niedosyt. Ja wiem i rozumiem ,że na trasie bywa cieńko z voxem, ale Edd był na prawdę kiepskiej formie :( oby mu się wyzdrowiało bo to dopiero 4 koncert na trasie -_- O supportach powiem tyle ,że Coma zagrala ok (fanką nie jestem,więc lepiej żebym na tym krótkim komentarzu poprzestała :> ) ,LP - widziałam kawałek na pozostałej czesci poszłam na kawę XD zrobili swoje, wrażenie zrobił na mnie jedynie garowy- bardzo pozytywne :) Z PJ jest tak: playlista niczym wyśniona ,ale niestety warunki techniczne i słaby wokal Eddiego + zbyt krótki jak dla nie czas grania złożyły sie na niedosyt :( Całą organizację koncertu oceniam za to baardzo pozytyznie- było gdzie zjeść, napić się (i to nie tylko piwka, brawo za zaproszenie stoisk Jacobsa :) ) jesli chodzi o ochronę to panowie i panie z Fosy dali rady :) (dziękuję w tym miejscu za profesjonalne przechwycenie mnie na barierce pod sceną :D ). Oby na RHCP było co najmniej tak samo ładnie i składnie :-P
Ostatnio zmieniony przez ms_sparrow 2007-06-19, 13:40, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 13, 2007, jam, pearl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu