Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dobre pomysły dla Ibizy
Autor Wiadomość
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-26, 22:14   

Grześ@K napisał/a:
Ja bym proponował podświetlany parkiet

To też da rade zrobić, efekt byłby bardzo fajny tylko z tym trochę problemu by było, ale podjąłbym się tego :D
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-05-27, 13:49   

jak dla mnie na parkiecie jest za jasno :/
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-27, 13:56   

Cytat:
jak dla mnie na parkiecie jest za jasno :/

Popracujemy nad tym :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-05-27, 18:59   

Necia napisał/a:
jak dla mnie na parkiecie jest za jasno :/



zgadzam sie... ale wydaje mi sie że to z braku dymu i przez lustra.... :P w każdym bądź razie też mnie to drażni...


a tak troche na marginesie.... gdzieś tam, kiedyś tam - jeszcze przed otwarciem Ibizy - napisałam, że fajnie by było, gdyby puszczali tam troche disco polo i wszyscy po kolei mnie zjechali za ten pomysł, wyśmiali mnie i stwierdzili, że jest głupi, a ja tu ostatnio wpadam do Ibizy i przez pół imprezy słyszałam same disco polo... :? bez przesadyzmu...

muzyka mogłaby być bardziej zróżnicowana i mogli by tam puszczać troche nowych kawałków bo jak usłyszałam "słonce świeci nad nami...."[o ile sie nie myle tytuł tej piosenki to "Lato"] to nie wiedziałam co ze sobą zrobić... :| a słuchanie przez pare godzin disco polo, Formacji Nieżywych Schabuff, Gosi Andrzejewicz i Sumptuastic dla niektórych może być męczące...(np. dla mnie i moich znajomych).... i nie przemawiają do mnie argumenty że ludzie sie przy tym dobrze bawili, bo patrząc na to w jakim większość była stanie, to było im to wszystko jedno ;)



a i piwo jest obrzydliwe! :/
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-05-27, 19:14   

no właśnie piwko... kolejny minus, jak dla mnie powinno być standardowe 0,5 l bo 0,3 to śmiechu warte i to za 4,5 zł masakra, na temat lanego sie nie wypowiadam bo w żadnym klubie go nie pijam bo jak dla mnie to tego nie można nazwać piwem :x
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-05-27, 19:20   

Necia napisał/a:
no właśnie piwko... kolejny minus, jak dla mnie powinno być standardowe 0,5 l bo 0,3 to śmiechu warte i to za 4,5 zł masakra, na temat lanego sie nie wypowiadam bo w żadnym klubie go nie pijam bo jak dla mnie to tego nie można nazwać piwem :x



własnie dlatego że nie ma 0,5l <mur1> ja pokusiłam sie o piwo 'lane' i kiedy sobie 'załyczyłam' prawie mi sie cofneło.... w zyciu nie piłam nic bardziej obrzydliwego(jeśli chodzi o piwo)... i wogóle ten bar troche taki 'bidny' :P
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-27, 19:27   

Cytat:
jak dla mnie na parkiecie jest za jasno :/

Dzwoniłem dzisiaj do właściciela i jesteśmy umówieni na jutro co do oświetlenia, a co myślicie o tym jak by przyciemnić stoliki i było by widać tylko ludzi co by przy nich siedzieli i nikogo więcej? chodzi mi o to, że z sąsiedniego stolika nie widać co się dzieje przy naszym ;)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-05-27, 19:29   

Dj YAsHiN nam nie chodzi o przyciemnianie sali ze stolikami tylko parkietu, bo jest stanowczo za jasno (w malibu tez tak było) i wiem ze przez to sporo osób nie tańczy...
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-27, 19:32   

Cytat:
Dj YAsHiN nam nie chodzi o przyciemnianie sali ze stolikami tylko parkietu, bo jest stanowczo za jasno (w malibu tez tak było) i wiem ze przez to sporo osób nie tańczy...

Nie wszystko naraz, Necia parkiet też da się przyciemnić :) , moja czacha dymi i wydaje nowe pomysły :D
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-05-27, 19:37   

Dj YAsHiN ale ja od początku mówiłam o parkiecie :P a nie o sali :) ale dobrze że masz nowe pomysły ;) oby to wyszło na dobre :]
0 UP 0 DOWN
 
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 19:37   

Agnes napisał/a:



przez pół imprezy słyszałam same disco polo... :? bez przesadyzmu...


Moja kochana i po co tak bredzisz, ludzie czy wy nie potraficie nic sprecyzować, leciało zaledwie 6 piosenek disco polo :) Wiem bo to akurat ja puszczałem

Agnes napisał/a:

muzyka mogłaby być bardziej zróżnicowana i mogli by tam puszczać troche nowych kawałków


To się przychodzi wczesniej i się słyszy wszystko, za kazdym razem gramy przeważnie na początku coś szybszego, później RNB, Stare znane, disco polo(troszke), troche polskich i w soboty często pod sam koniec techno.


Agnes napisał/a:
a słuchanie przez pare godzin disco polo, Formacji Nieżywych Schabuff, Gosi Andrzejewicz i Sumptuastic dla niektórych może być męczące...


Nie leciała ani jedna piosenka gosi andrzejewisz, moze sumpyuastic, ale napewno nie w ten weekend. A i jeszcze zauwazyłem ze nie odróżniasz godzin od minut. Pozdrawiam.






YASHIN a co do Twojej propozycji to jestem jak najbardziej za, co prawda ja tam nie siedze przy stolikach, ale po co ludzie mają sobie zaglądać w kufle :)
Ostatnio zmieniony przez coastbasse 2007-05-27, 19:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-05-27, 19:39   

Dj YAsHiN napisał/a:
Cytat:
Dj YAsHiN nam nie chodzi o przyciemnianie sali ze stolikami tylko parkietu, bo jest stanowczo za jasno (w malibu tez tak było) i wiem ze przez to sporo osób nie tańczy...

Nie wszystko naraz, Necia parkiet też da się przyciemnić :) , moja czacha dymi i wydaje nowe pomysły :D



no... nie wszystko naraz... najpierw trzeba przyciemnić parkiet :P


a co do przyciemniania stolików to mi sie wydaje że są wystarczająco ciemne:) a wogóle Yashin co Ty chcesz robić przy tych stolikach, że musi być ciemno? hę? :P
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-27, 19:42   

coastbasse napisał/a:
Dj YAsHiN ale ja od początku mówiłam o parkiecie :P a nie o sali :) ale dobrze że masz nowe pomysły ;) oby to wyszło na dobre :]

Parkiet i sala, da się wszystko zrobić :) tylko daj mi odrobinę czasu, projektowanie to nie jest prosta rzecz, trzeba brać wszystko pod uwagę,i przede wszystkim wasze opinie co wam by się spodobało a co nie.
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-05-27, 19:50   

Coastbasse jak Ty ładnie do mnie mówisz :)


nie bredze, jestem zupełnie trzeźwa i w pełni władz umysłowych... :P

ja akurat nie mówie o zeszłym tygodniu.... może ja sie niezbyt jasno wyraziłam i faktycznie troszeczke przesadziłam, ale dla mnie disco polo obejmuje też te wszystkie sumptuastiki itp. i jak dla mnie to prawie nic innego tam nie leciało... chyba że jakieś stare kawałki(nie mam nic przeciwko), ale przydałoby sie też więcej nowości. nie mam nic przeciwko temu co było puszczane, ale jak sam mówisz 6 kawalków disco polo pod rząd jest lekko mulące... tym bardziej że po tym również lecą kawałki w tym samym stylu ale nazywane troche inaczej - muzyką pop.
mówisz że mogłam przyjść wcześniej... ale jeżeli impreza ma być dobra to musi być dobra i o 22.00 i o 3.00 w nocy więc to nie jest jakieś wytłumaczenie... no i co np jak chciałabym posłuchać sobie r&b to mam przyjśc o 23.00, a jak chce techno to dopiero o 4.00 rano?
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-27, 19:54   

Agnes napisał/a:
a co do przyciemniania stolików to mi sie wydaje że są wystarczająco ciemne:) a wogóle Yashin co Ty chcesz robić przy tych stolikach, że musi być ciemno? hę? :P

chyba nie chcesz żeby ktoś ci zaglądał do ciebie i patrzył co robisz, co pijesz itp.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, dobre, ibizy, pomysly


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu