Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-07-22, 21:13
Selekcja wieku w Ibizie
Autor Wiadomość
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 09:48   

ewcia335 napisał/a:
blaster napisał/a:
Ciebie też ewcia? bo chyba 18 lat nie masz a piszesz ze jesteś co tydzień na imprezie wiec jak jest z ta selekcja ?


Może dzięki znajomością hehe :D
Czyżbyś BLASTER teraz Ty chciał się czepiać tego, że tam chodzę?

To jeżeli tam każdy przed 18-stką będzie wchodził po znajomości to jest to już nie konsekwencja ze strony właścieciela bo na to pozwala albo nawet o tym nie wie.
ewcia335 przez twój post w którym tak walczysz o to że jest selekcja w Ibizie tak naprawdę jej nie ma a ty próbujesz wciskać głodne kawałki typu "gruszki rosną na wierzbie". Nieładnie
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 13:27   

Fajna gadka ale o niczym!! Selekcja?? Czego?? Kogo?? Prawdziwa selekcja jest pokazana w filmie Klub 54 !! Brzeg nie jest miastem gotowym na selekcję.
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-05-23, 23:00   

dobry wieczorek , co tam słychac na naszym forum , widzę że pewne tematy mamy posprzatane :) no i dobrze , no ruszamy z selekcją , ale myślę że ten temat jednak będzie poruszany w sposób dość sprawiedliwy , bo nie sprzeczności sa bardzo , no ale myśle jak to będzie wyglądac po piatku i sobocie . Aż sama będę musiała zaobserwować co z tymi dowodzikami , bo wiem napewno że są sprawdzane .No ale narazie pozdrawiam i do napisania nara :D :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 19:46   

Heh i znowu kłania się Orwel: "wszystkie zwierzęta są równe, a niektóre równiejsze..."
Czyli wchodzą ludzi pełnoletni i równiejsi niepełnoletni.
Mi tam się w Ibizie niepodoba więc tam niechodzę, ale skoro selekcja ma obowiązywać wszystkich i Ty jeszcze Ewcia piszesz że tak jest a sama jesteś niepełnoletnia to troche przeczysz sama sobie:/ N/C
Ostatnio zmieniony przez Juni 2007-05-24, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-10, 21:50   

Brak selekcji w Ibizie, wchodzi kto chce, brak legitymowania osób, brak selekcjonera.
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-07-10, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-07-10, 23:08   

lubie mądre wypowiedzi lecz ty Devon chyba z głupim się na głowy zamieniłeś, jeśli piszesz na forum to pisz prawde a nie zmyslaj, na czyje zlecenie piszesz? Bo jakbyś chodził do Ibizy to bys widział jak scisła jest selekcja, ze nie ma mozliwosci wejść żaden niepełnoletni, że osoby które za dużo wypiły są wypraszane z Ibizy, że w lokalu się nie pali i jest to ściśle przestrzegane, że kazda próba bijatyki jest tłumiona w zarodku.Więc nie próbuj pisać nie prawdę bo może ona obrócic się przeciw tobie. Pozdrawiam i zapraszam z dowodem do Ibizy.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 08:39   

tera napisał/a:
Więc nie próbuj pisać nie prawdę bo może ona obrócic się przeciw tobie.


mówisz czy grozisz? hmmm byłem kilka razy i nikt mnie nie legitymował ale okey może wyglądam na 18 :P ale byłem pare razy z osobami w wieku 17 lat też z forum i była zaczepa o dowód krótka piłka "nie zabrałam" i słowa okey wchodz :) to gdzie selekcja?
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-07-11, 09:07   

słuchaj blaster po pierwsze nikt nikomu nie grozi , po drugie w dalszym ciągu piszecie kłamstwa nie wiem dlaczego i w czyim interesie działacie . Przecież jeżeli byłeś w Ibizie to doskonale wiesz że jest selekcja . Obrażasz własciciela pisząc takie bzdury (wchodzi kto chce itp.) naprawde jeżeli nie chcesz chodzić do Ibizy to chociaż nie zniechecaj innych . A nawet pisząc takie bzdury to uwierz na brak ludzi naprawdę nie narzekamy :D także nie wysilaj sie pozdrawiam 8)
Ostatnio zmieniony przez tera 2007-07-11, 09:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 09:31   

tera napisał/a:
Bo jakbyś chodził do Ibizy to bys widział jak scisła jest selekcja, ze nie ma mozliwosci wejść żaden niepełnoletni,


Jednak tej selekcji nie ma bo nie raz widziałem jak wpuszczają niepełnoletnie osoby.

tera napisał/a:
Więc nie próbuj pisać nie prawdę bo może ona obrócic się przeciw tobie.


Jest wolność słowa opisuje to co widzę. Groźby są karalne

tera napisał/a:
Obrażasz właściciela pisząc takie bzdury


Nikt nikogo nie obraża. Każdy ma prawo do wypowiedzi, a jeżeli takie coś zaobserwowałem że wchodzą osoby niepełnoletnie nie mówi że masowo, ale prześlizgują się gdzie tam...
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 09:31   

Kurcze czemu Ty się tak oburzasz tera? :(
Na forum mozna wszystkie swoje opinie wyrażać, i pisać to co się widziało, i jakie ma sie odczucia do do tego... Nie wiem dalczego cały czas uważasz, ze jeśli ktoś coś 'nieciekawego' pisze na Ibize, musi działać w 'czyimś interesie' - tzn. że nikt nie moze złego slowa powiwedzieć o dyskotece? chyba nie.
Ludzie piszą to co zaobserwują... sama jak byłam w Ibizie to było wiele osób młodszych ode mnie, jednak nie znałam ich ale jak dla mnie wyglądały bardzo młodo.
Nie będę jednak pisac, że były niepełnoletnie bo tego nie wiem.
Chociaż w tych czasach to nawet 16stolatki wygladając czasem na starsze, i nikt nigdy by nie powiedział, że nie osiągnęły pełnoletności...
Tak czy inaczej jeśli ktoś już podaje konkretną sytuację, taką jak przykłądowo blaster, że jeśli ktoś zapomniał dowodu to jest wpuszczany, to widocznie tak bylo... bo po cóż miały wymyślać (?) - przecież jesteśmy dorośli... :|
Ostatnio zmieniony przez KS 2007-07-11, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 09:38   

ale mnie rozbawiłaś :P tera przecież ci mowie jak było ! i nie kłamie więc nawet mnie nie denerwuj chyba wiem kto wchodził zemną do ibizy i wiem że były to nie letnie osoby ! więc póki co to tylko ty kłamiesz twierdząc że niema na imprezie nie letnich osób
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 09:40   

KS napisał/a:
Kurcze czemu Ty się tak oburzasz tera?


wystarczy uważnie czytać ;-)

tera napisał/a:
na brak ludzi naprawdę nie narzekamy


bo prawdopodobnie pisze, jak to ładnie sama ujęła, 'na zlecenie' szefa ;)
Ostatnio zmieniony przez skalpel 2007-07-11, 09:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 10:28   

pokażcie jakiś klub w Polsce gdzie niema ani jednej nieletniej osoby zasze ktoś wejdzie a tu dowód pożyczy od kogoś i ma wiec zobaczyliscie 3 nieletnie osoby i panike siejecie
Ostatnio zmieniony przez ciupik 2007-07-11, 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-07-11, 11:27   

ciupik napisał/a:
zasze ktoś wejdzie a tu dowud pożyczy od kogoś

Nie wiem ,jaki dowUd Ty posiadasz,ale w dowodach tożsamości są zdjęcia,więc pożyczenie raczej odpada,chyba,że wystarczy ,,pomachać,, przed bramkarzem byle papierkiem :] (?),aby wejść.
ciupik napisał/a:
od kogoś i ma wiec

Nie,pożyczył od kogoś,czyli nie ma.
ciupik napisał/a:
zobaczyliscie 3 nieletnie osoby i panike siejecie

Nikt nie sieje paniki,po prostu dzielimy się spostrzeżeniami,co do selekcji w "Ibizie",która podobno miała być bardzo sroga. Uwierz,że trzy osoby to dużo,może Tobie pasuje widok półnagiej-zalanej piętnastolatki,z makijażem który dodaje jej dwadzieścia lat,u mnie takie widoki powodują obrzydzenie.
Kilku z moich znajomych ,chodzi do "Ibizy" fakt,że pełnoletni nie są. Kilka razy słyszałam,że wchodzi się ,,hurtem,, na dowód jednej osoby. Podkreślam słyszałam, ja raczej tego typu doświadczeń nie będę miała ;)
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2007-07-11, 15:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 12:25   

no ale osoba która jest odpowiedzialna za sprawdzanie dowodów przeciez niebedzie kazdej osoby dokładnie sprawdzała czy to napewno ona bo jaki był by w tym sens

niepodobają mi sie widoki takich ów zalanych panienek szczególnie gdy maja tone makijażu dla postrzenia własnej osoby

jeżeli jest to klub od 18 roku zycia 98% takich osób własnie jest a jak sie własnie trafią 3 niepełnoletnie to chyba nikt niebedzie robił z tego byle jakiej afery
to niejest big star że 12 latki tam wchodzą bez problemu
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ibizie, selekcja, wieku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu