Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-08-30, 00:13
PK, Panorama Unia Wolności czyli polityka w brzeskim wy
Autor Wiadomość
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 10:59   

wojbus napisał/a:
uchwycic ten uśmiech mony lizy , te oczy , pełne troski o dobro miasta i obywateli , to hipnotyzujące spojrzenie , naprawde słowa uznania

Panie wojbus...
Obruszał się pan na wykpiwanie pana G.S. (nie mylić z Gminną Spółdzielnią) a sam czym się pan teraz zajmuje?
Nieładnie przeczyć samemu sobie.
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe, uczył mnie mój dziadek. :-)
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 11:22   

Wojbus dobrze wyśmiewa się z wszystkich, ale piersią broni Grzegorza - to takie męskie! :)
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 11:27   

Mieć własne poglady i nie bac się ich ujawniac to kwintesencja męskości , młody człowieku .

Harcowanie i podszczekiwanie to domena młodych gniewnych malkontentów do których cię zaliczam.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 11:39   

wojbus napisał/a:
Mieć własne poglady i nie bac się ich ujawniac to kwintesencja męskości

No cóż... panie wojbus...
Myślę, że my, kobiety, mamy w tej kwestii cokolwiek odmienne zdanie... :wink:
Ale głosicieli powyższej opinii także szanujemy... :P

Pozdrawiam... :-P
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-22, 12:38   

wojbus napisał/a:
Mieć własne poglady i nie bac się ich ujawniac to kwintesencja męskości , młody człowieku .

Harcowanie i podszczekiwanie to domena młodych gniewnych malkontentów do których cię zaliczam.

czyli jesteś taki bardziej mucho lub muczo lub maczo ... :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 15:46   

Kochana Babo Ribo wczoraj zwracałas mi uwage ze ten czat dotyczy polityki ,
jesli uzyłem zwrotu "kwintesencja meskości" to atrybuty meskości ,o których piałem dotycza własnie tej sfery zycia .
Jezeli chcesz poznac inne to zaproszenie na kawę nadal jest aktualne.

Droga Babo Ribo , nie wykpiwam tej gazetki , ona sama w sobie jest kpiną z obywateli tego miasta.

Mniejsza o zawiłe meandry sposobu jej finansowania , ale czy tygodnik który pisze zawsze dobrze o wałdzy ,albo nie pisze o niej wcale , który serwuje mam cotygodniowe galerie fotografii eksponujące uśmiechnietych lokalnych notabli , czy taki tygodnik zasługuje na zaufanie?

Czy naprawdę jest tak słodko?

Jak wiesz filarem demokracji jest wolna niezawisła i niczym nieskrępowana prasa , jak do tego się ma działalnosc PPB niech kazdy obiektywnie oceni.
Mi to przypomina najmroczniejsze wzorce totalitaryzmu , zywcem zaczerpniete z PZPR-owskiej Trybuny Ludu i bratniej "Prawdy" , miałem okazję dojrzewać i zyć w tamtych czasach i wydaje mi się ze potrafię odróznic prawdę dziennikarską od prymitywnego klakierstwa.

Według mnie ktoś kto dopuscił do zaistnienia takiej sytuacji , czyli urobienia sobie lokalnej gazety do promocji własnej osoby , sam siebie skreslił i zdyskredytował zupełnie jako działacza , polityka w demokkratycznych realiach.

Dla mnie ten kotail władzy i prasy jest zupełnie niestrawny , jezeli innym odpowiada , zycze smacznego.
Wszak o gustach i smakach się podobno nie dyskutuje . Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 15:49   

Wojbusie, jakie ty masz poglądy, miom zdaniem żadnych. Masz swojego kandydata i chcesz go nam "sprzedać" bo taka twoja rola! Nawet największego bubla można sprzedać, jak się go ładnie zapakuje! Żadnych konkretów, jad Ci tylko cieknie! :)
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 15:58   

Widzisz kapki99 w żadaen sposób nie odniosłes się do mojego ostaniego wpisu ,a zarzucasz mi brak poglądów .
Nie wiem co tobie cieknie ,ale nawet tego nie potrafisz bronić , tylko szczekac , czy to aby nie piana?
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 16:13   

Z tego co zauważyłem, to wiekszość artykułów na łamach PPB jest autorstwa rzeczników prasowych. Uważam,że taka gazeta to dobry nośnik informacji, zwłaszcza że nie wszyscy mają internet, i nie każdego stać na Kurier Brzeski za 1.5 zł. Kurier jest dotowany, np. przez starostwo, GB też jest dotowana. Piana z piwa mi teraz cieknie :D Jak tam twój faworyt na burmisia, może odpowie na pytania zadane przez nas?
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 16:17   

Nie jesteś zbyt uważnym czytelnikiem kapki99 , albo czytasz i zauważasz co chcesz.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-22, 16:22   

wojbus napisał/a:


Droga Babo Ribo , nie wykpiwam tej gazetki , ona sama w sobie jest kpiną z obywateli tego miasta.

A ty z Charyzmatycznym jesteście kpiną z kpiny. Do tego próbujecie(próbujesz?) nabijać młodych ludzi w butelkę.
Odpowiedz chociaż na niektóre pytania które tobie(jemu) zadano.
Brakuje ci odwagi?
Babo Ribo nie umawiaj się na kawę z takim tchórzem!
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 16:25   

hahahaha , uspokuj się PK , napij zimnej wody , wez jakies kropelki ,a najlepiej to się przespij . Naprawdę martwię się o Ciebie drogi przyjacielu .
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-22, 16:33   

wojbus napisał/a:
hahahaha , uspokuj się PK , napij zimnej wody , wez jakies kropelki ,a najlepiej to się przespij . Naprawdę martwię się o Ciebie drogi przyjacielu .

Zrozum mnie wojbusie kochany. Czekam od paru tygodni aż "tfój" wódz Grześ przemówi. Wiem, że teraz zbiera kaskę na kampanię i wymyśla hasełka. Wiadomo wybory to dla niego takie jasełka. Nie mogę się doczekać choćby słowa. Myślałem, że ty jako jego usta (wargi/szczęki/zębiska) przemówisz. A ty nic tylko albo napiszesz zdanko=bezsensonko albo hehehe.

czuwaj :mrgreen:
PS Czy "tfój" patron czasmi śpi, czy zawsze czuwa?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-22, 16:35   

no i uciekł wojbusik dowcipnusik
może zmknął się w sobie jak Grześ....
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 16:44   

Przeceniasz mnie drogi PK ,ale musze cie zawieśc , ani to mój wódz , ani ja nie jestem jego ustami , przykro mi drogi przyjacielu .

Wiem ze takie wzorce obowiązuja w twoim swiecie i tu wypowiadasz sie za kogoś tam ,ale prosze , nie oceniaj wszystkich według własnej miary. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, czyli, panorama, pk, polityka, unia, wolnosci, wy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu