Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
UWAGA zmiany w ofercie UPC w Brzegu
Autor Wiadomość
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-12, 14:13   

Re Gucio
podwyżki o 3 zł czy o 2 zł jeżeli to dadamy to jest to 10% tak?? więc przeliczają inflacje która wg GUSu nieprzekracza 2% rocznie (miałem gdzies koszyk jak oni to licza ale mniejsza z tym ) to wzrost kosztu abonamentu grubo przekracza inflacje itd
Rozumiem że UPC jest sporą firmą, jak wszystkie ponosi koszty które sa coraz większe i to sie przezuca na klientów, ale jezeli twierdzisz że dodanie kanałów reklamowych jest wzbogacaniem oferty to sory ale trudno żebym był obojetny
Dzięki z góry że bedziesz walczył o program finasowy dodam od siebie że wczoraj Fed obniżył stopy procentowe w stanach więc kredytobiorcy w walucie USD moga byc szczesliwi bo im rata w niedługim czasie spadnie. Sam przyznasz Gucio że finanse wszystkich nas dotycza czy to pośrednio czy bezpośrednio
Uważam że tamat skończony, bede czekał zniecierpliwością na kanał o tematyce finansowej

Co do gustów , moim zamiarem było zwrócenie uwagi że kolejny kanał reklamowy czy o gotowaniu tego jest masa i w polskiej telewizji i Clubie np, a wiem że w innych kablówkach są programy typu TV Biznes, więc sadze że gusta np kulinarne, religijne sa zaspokojone ale moje finansowe, nie.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-12-12, 14:52   

Moim skromnym zdaniem kanał biznesowy w kablówce UPC jest niepotrzebny, jego oglądalność byłaby na poziomie oglądalności TV Mango lub niższa. Jeśli ktoś chce koniecznie oglądać ten program może to robić za pomocą niekodowanego przekazu satelitarnego z satelity HOTBIRD.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-12, 16:07   

misterio napisał/a:
Moim skromnym zdaniem kanał biznesowy w kablówce UPC jest niepotrzebny, jego oglądalność byłaby na poziomie oglądalności TV Mango lub niższa. Jeśli ktoś chce koniecznie oglądać ten program może to robić za pomocą niekodowanego przekazu satelitarnego z satelity HOTBIRD.


Z chwilą zakupu satki momentalnie rezygnuje z kablówki bo po co mi wtedy kabel??
skąd pomysł że niska by była ogladalnosc ?? ty wiesz ile ludzi ma Fundusze inwestycyjne? Wiesz co sie bedzie działo kiedy giełda wreszcie rypnie?? pół Polski bedzie patrzec co sie bedzie działo z ich oszczednościami, do tego masz 31 lat więc pewnie masz OFE niebedzie cie intersowac co sie bedzie działo z twoją emeryturą?? nie każdy ma internet, a większośc nie ma pojecia o finansach, przyjdzie czas że beda musieli sie dowiedziec , sam mam problem zludźmi, który sie pytają co robic, tyle że ja biore za doradctwo pieniądze, bo większośc ludzi niema czasu lub ochoty zainteresowac sie własnymi pieniędzmi.
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-12-12, 16:46   

krt napisał/a:
misterio napisał/a:
Moim skromnym zdaniem kanał biznesowy w kablówce UPC jest niepotrzebny, jego oglądalność byłaby na poziomie oglądalności TV Mango lub niższa. Jeśli ktoś chce koniecznie oglądać ten program może to robić za pomocą niekodowanego przekazu satelitarnego z satelity HOTBIRD.


Z chwilą zakupu satki momentalnie rezygnuje z kablówki bo po co mi wtedy kabel??
skąd pomysł że niska by była ogladalnosc ?? ty wiesz ile ludzi ma Fundusze inwestycyjne? Wiesz co sie bedzie działo kiedy giełda wreszcie rypnie?? pół Polski bedzie patrzec co sie bedzie działo z ich oszczednościami, do tego masz 31 lat więc pewnie masz OFE niebedzie cie intersowac co sie bedzie działo z twoją emeryturą?? nie każdy ma internet, a większośc nie ma pojecia o finansach, przyjdzie czas że beda musieli sie dowiedziec , sam mam problem zludźmi, który sie pytają co robic, tyle że ja biore za doradctwo pieniądze, bo większośc ludzi niema czasu lub ochoty zainteresowac sie własnymi pieniędzmi.


satelitarnie nadawanych jest tylko kilka niekodowanych polskich programów , właśnie typu mango czy tv biznes więc, satelita dla kablówki konkurencją nie jest. A więdze o finansach równie dobrze można czerpać z programów na tvn24 lub z gazet.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-12, 17:18   

satelitarnie nadawanych jest tylko kilka niekodowanych polskich programów , właśnie typu mango czy tv biznes więc, satelita dla kablówki konkurencją nie jest. A więdze o finansach równie dobrze można czerpać z programów na tvn24 lub z gazet.[/quote]

biorę n czy cyfre i tam mam to co lubię czyli Discovery National itp i tam mam tez programy finansowe, ale o to ma właśnie chodzić ?? o stratę klienta?? przecież każdy rezygnujący klient to utracony przychód UPC, a jak myślisz czym się rekompensuje utracone korzyści ??
A sądząc że z tvn 24 i ich Bilansem coś sie dowiesz to jesteś w błędzie, ale nie zamierzam cię przekonywać, wiesz przecież swoje, nie?
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-12-12, 17:29   

krt napisał/a:
satelitarnie nadawanych jest tylko kilka niekodowanych polskich programów , właśnie typu mango czy tv biznes więc, satelita dla kablówki konkurencją nie jest. A więdze o finansach równie dobrze można czerpać z programów na tvn24 lub z gazet.


biorę n czy cyfre i tam mam to co lubię czyli Discovery National itp i tam mam tez programy finansowe, ale o to ma właśnie chodzić ?? o stratę klienta?? przecież każdy rezygnujący klient to utracony przychód UPC, a jak myślisz czym się rekompensuje utracone korzyści ??
A sądząc że z tvn 24 i ich Bilansem coś sie dowiesz to jesteś w błędzie, ale nie zamierzam cię przekonywać, wiesz przecież swoje, nie?[/quote]

Dokładnie, wiem. Kablówka napewno zyska więcej klientów na wprowadzeniu ciekawszego programu niż straci z powodu braku w ofercie TV Biznes.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-12, 17:48   

Dokładnie, wiem. Kablówka napewno zyska więcej klientów na wprowadzeniu ciekawszego programu niż straci z powodu braku w ofercie TV Biznes.[/quote]

Ok, przyjmuje Twoją argumentacje, gucio olej sprawę, nie ma sensu dla mnie jednego wprowadzać kanału.
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-12, 23:36   

No i masz babo placek! A temat powstał w celach informacyjnych odnośnie zmiany programingu. No dobra. W związku z tym że mam francowaty charakter postaram się tak szybciutko sprostować kilka myśli tu przedstawionych.

Pozwólcie że zacznę od końca.

krt napisał/a:
...Ok, przyjmuje Twoją argumentacje, gucio olej sprawę, nie ma sensu dla mnie jednego wprowadzać kanału.


Szanowny krt, nie ma co się obrażać. Ponownie masz moje zapewnienie, że będę przypominał w firmie o zapotrzebowaniu na tego typu programy. Tym bardziej, że z wypowiedzi powyżej jasno wynika dlaczego tak zależy Ci na nich. Są nawet pierwsze jaskółki, co prawda bardzo wysoko, ale rozglądaj się za gniazdami około wakacji 2008.

krt napisał/a:
biorę n czy cyfre i tam mam to co lubię czyli Discovery National itp i tam mam tez programy finansowe, ale o to ma właśnie chodzić ?? o stratę klienta?? przecież każdy rezygnujący klient to utracony przychód UPC, a jak myślisz czym się rekompensuje utracone korzyści ??


Pragnę przypomnieć, ze w naszej ofercie są również programy te, które lubisz , czyli Discovery i to aż cztery. Jest również National G. Zapewniam Cię jednak gorąco, że obecny brak programów biznesowych nie jest spowodowany próbą utraty kogokolwiek.

misterio napisał/a:
Moim skromnym zdaniem kanał biznesowy w kablówce UPC jest niepotrzebny, jego oglądalność byłaby na poziomie oglądalności TV Mango lub niższa...


Drogi mistero, byłbyś zszokowany jaką oglądalność ma TV Mango. Niestety nie mam uprawnień do przedstawiania tu szczegółów. Napiszę jedynie, ze gdyby np. TV Biznes miało choć zbliżoną oglądalność do TV Mango, była by już w naszej ofercie. Ten program to fenomen podobnie jak Tele gry. Często przebijają frekwencją tzw. Popularne programy. Oczywiście są to „subiektywne” opinie niezależnych pracowni BOP. Taka ciekawostka.

Na koniec małe sprostowanie

krt napisał/a:
Re Gucio
podwyżki o 3 zł czy o 2 zł jeżeli to dadamy to jest to 10% tak?? więc przeliczają inflacje która wg GUSu nieprzekracza 2% rocznie (miałem gdzies koszyk jak oni to licza ale mniejsza z tym ) to wzrost kosztu abonamentu grubo przekracza inflacje itd
Rozumiem że UPC jest sporą firmą, jak wszystkie ponosi koszty które sa coraz większe i to sie przezuca na klientów, ale jezeli twierdzisz że dodanie kanałów reklamowych jest wzbogacaniem oferty to sory ale trudno żebym był obojetny


Dziękuję, za te obliczenia. Niestety, jestem zmuszony zaznaczyć że są one błędne. Gdyby dotyczyły oferty, która przez najbliższe 2,5 roku w ogóle nie podlegała zmianie, miałbyś częściową rację. Zakładając oczywiście że i inflacja przez ten okres była identyczna. Umknął Ci niestety ponownie fakt wprowadzenia do oferty 10 nowych polskich programów( nie liczę celowo TVN GRA i ITV, oraz pomijam Mango TV) Za każdy z tych programów płacimy tantiemy. Z ciekawostek, programy które są w naszej ofercie już dawno, a szczególnie te bardzo popularne, również okresowo renegocjują swoje umowy z nami. Tego nie obliczysz inflacją, koszykami itp. Jako osoba zajmująca się finansami, zapewne orientujesz się że to tylko część wzrastających kosztów. Dlatego bardzo Cię proszę. Zanim zaczniesz kreować się na eksperta w danej dziedzinie, przeanalizuj wszystkie aspekty zagadnienia. Z całą pewnością będzie to lepiej odbierane. Przyjmij to jako dobra radę, a nie jako złośliwość.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-13, 16:03   

Szanowny osiolekGucio dzięki za zainteresowanie sie moją prośbą, będę czekał z niecierpliwością na program finansowy , kto wie może się uda. Byłem z frustrowany że od ponad roku kontaktuje sie z firmą UPC i albo nie odpisywali albo zdawkowe odpowiedzi że w przyszłości ...
Co do ceny nie jest dla mnie problemem płacić za kablówkę w obecnej cenie, chce mieć ofert która mnie satysfakcjonuje. Po poście misterio no cóż niemiałem nic więcej do dodania.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, ofercie, upc, uwaga, zmiany


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu