Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Formuła 1 2007

Które miejsce Robert Kubica zajmie na koniec sezonu 2007?
pierwsze
3%
 3%  [ 1 ]
drugie
0%
 0%  [ 0 ]
trzecie
9%
 9%  [ 3 ]
czwarte
9%
 9%  [ 3 ]
piąte
25%
 25%  [ 8 ]
szóste
19%
 19%  [ 6 ]
siódme
12%
 12%  [ 4 ]
ósme
9%
 9%  [ 3 ]
dziewiąte
3%
 3%  [ 1 ]
dziesiąte
0%
 0%  [ 0 ]
poza dziesiątką
6%
 6%  [ 2 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-09-08, 15:05   

Alonso pole position :) szkoda, że to Heidfeld wyprzedził Kimiego a nie Robert, ale nie jest źle. Kubica ma dobry start więc może być ciekawie.
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-08, 15:34   

Bardzo ciekawe kwalifikacje,Alonso był dzisiaj nie do pokonania kręcił fantastyczne rezultaty w każdym z 3 sektorów.Raikonnen gdyby nie bolid byłby w pierwszej trójce co było widoczne gdy Nick go łyknął.Heidfeld chyba jednak ma mniej paliwa niż Robert,który może przejechać 3-4 okrążenia więcej no ale zobaczymy jak będzie w rzeczywistości. Oto moje typy co do jutrzejszego wyścigu na Monzie:

1.Alonso
2.Massa
3.Hamilton
4.Raikonnen
5.Kubica
6.Heidfeld
7.Kovalainen
8.Rosberg
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-09-09, 09:45   

Ja oczywiście liczę na zwycięstwo Fernando Alonso i mam nadzieję, że Robert powalczy o ścisłą czołówkę, może coś na starcie się zakotłuje między Massą, Hamiltonem, Raikonenem i zepchnie ich "kolega" Roberta z zespołu BMW Sauber ;) a tak poważnie:

1. Alonso
2. Hamilton
3. Massa
4. Kubica
5. Raikonen
6. Rosberg
7. Kovalainen
8. Heidfeld
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-13, 19:18   

Formuła 1: McLaren wykluczony!

Ekipa McLarena została wykluczona z tegorocznych i przyszłorocznych mistrzostw świata Formuły 1. Zdecydowała o tym na posiedzeniu w Paryżu Światowa Rada Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Przed dyskwalifikacją McLaren zajmował dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej Formuły 1.
Na przesłuchanie przed Światową Radą FIA przybyli między innymi dyrektor ekipy McLarena, Ron Dennis, a także jej czołowy kierowca Lewis Hamilton.

Ekipa ta została posądzona o szpiegostwo przez swoich rywali ze stajni Ferrari, którą reprezentował jej prezes Jean Todt.

Ten ostatni oskarżył latem ekipę McLarena o to, że weszła ona w posiadanie poufnych informacji dotyczących samochodu Ferrari F2007. Oskarżenia te zostały potwierdzone przez Światową Radę FIA w lipcu. Rada nie ukarała jednak wtedy McLarena, ponieważ nie miała wystarczających dowodów na to, że ekipa ta odniosła jakiekolwiek korzyści z faktu posiadania tajnych informacji.

Nowe posiedzenie Rady zostało zwołane po tym, jak drugi kierowca McLarena, Fernando Alonso, przyznał, że znał już na początku sezonu parametry techniczne samochodu swoich rywali.

onet.pl

P.S

ale czy to dobra wiadomość dla Roberta Kubicy ??!!
Ostatnio zmieniony przez steve 2007-09-13, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-09-13, 19:36   

Ja się tak nie ekscytuję. Zaraz fakty na TVN, może coś powiedzą. Na onet bym nie liczyć. Oficjalna strona F1 milczy, więc ja sobie jeszcze poczekam.

Za to po decyzji rozpęta się wojna! :D


Dodano po wiadomościach :P

Tak jak mówiłem. Zebranie Federacji jeszcze trwa, więc onet niech nie ściemnia.
Podaje się tylko nieoficjalne infromacje od hiszpańskich mediów o karze 100 mln euro i odebraniu wszystkich pkt. w klasyfikacji konstruktorów.
Ostatnio zmieniony przez Derian 2007-09-13, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-09-13, 22:43   

no wlasnie, z duzej chmury maly deszcz :P na razie zadnego wykluczenia nie ma, choc i tak skandal niesamowity :P
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-09-13, 22:51   

100 milionów dolarów to rekordowa kara w historii sportu! Moja opinia jest taka: jeśli faktycznie McLaren szpiegował Ferrari to powinien być ukarany, żal tylko kierowców, mi zwłaszcza Alonso, że w takim skandalu przyszło mu walczyć o tytuł mistrza świata.. myślę, że po tym sezonie Hiszpan opuści szeregi brytyjskiego teamu i przejdzie do.. BMW Sauber. Niestety, ale raczej za Roberta Kubicę. O Polaka pewnie powalczy Renault, który przymierza się do zwolnienia Fisichelli.. to wszystko jednak wróżenie z fusów, pożyjemy - zobaczymy. Póki co zostaje mi wciąż ściskać kciuki za Fernando Alonso w walce o championa i za Roberta Kubicę, za udane wyścigi i może na pudło.. ;)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-09-14, 16:39   

tylko jeśli Alonso przejdzie do BMW to w McLarenie zwolni się miejsce więc może wymiana na Kubice :-P

narazie pkt kierowcy zatrzymali a co będzie dalej zobaczymy za jakiś czas........
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-14, 18:45   

Co do przejscia Kubicy do McLarena to raczej wątpie,ten team jest skończony smród afery będzie się ciągnął jeszcze przez kilka lat a co za tym idzie mniej kasy i brak wyników.
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-09-14, 19:44   

MaRiO napisał/a:
100 milionów dolarów to rekordowa kara w historii sportu!


w porównaniu do pieniędzy w F1 nie jest to jakaś szokująca kwota ;)

A co do spekulacji kto, kiedy, gdzie przejdzie, to zachowam milczenie, bo czyste gdybanie niczym nie uzasadnione :P Równie dobrze można mówić, że Ferrari teraz wyrzucis swoich kierowców, bo 3 i 4 miejsce w klasyfikacji to klęska zespołu i wezmą Kubicę i Rosberga, bo obaj utalentowani, młodzi i nie będą chcieli tak wysokich kontraktów jakie teraz mają Masa z Raikonenem :P
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-14, 20:26   

A jak dla mnie to ta kara jest za łagodna. Gdyby to było tak, że dowody są tylko na tego gościa co zdobył te tajne dane to wtedy mogłoby być różnie (mógł np. świadomie działać na niekorzyść McLarena bo wiedział, że chcą go np. zwolnić), ale skoro zawodnicy wymieniali między sobą dane na temat bolidów ferrari tzn że te informacje w tym teamie krążyły.
Moim zdaniem zawieszenie byłoby bardziej sprawiedliwe.

..... i żeby nie było - od początku sezonu kibicowałem McLarenowi, no ale teraz to sobie u mnie panowie przechlapali, czekam na jakiś list z oficjalnymi przeprosinami :wink:
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-29, 15:41   

No dzisiejszy qual bardzo ciekawy,pogoda jak zwykle daje o sobie znać ale to dobrze bo będzie ciekawie.
1.Hamilton-- powiem szczerze,myślałem że nie zdobędzie pole position.
2.Alonso--- wypadek przy pracy,jutro na pierwszym zakręcie prowadzenie będzie jego
3.Raikkonen--- chyba nie ma szans na wyprzedzenie Alonso ale Hamiego jak najbardziej
4.Massa--- jak deszcz to Massa ma kłopoty,może być nieciekawie.
5.Heidfeld--- solidnie i bez fajerwerków jak zwykle
6.Button--- zaskoczył mnie chłopak ale pewnie leciutki...
7.Webber--- jak bedzie padać to będzie dobrze inaczej kicha
8.Vettel--- ten to chyba nie ma wogóle paliwa :) pierwszy zjedzie i tyle go zobaczymy w czołówce.
9.Kubica---- jeżdżąca cysterna :D ale było też widac,że na deszczu coś tym razem nie zabardzo...
10.Fisichella--- Renault słabiutko ale chłopak nie ma nic do stracenia więc będzie walczył.

Co do samego wyścigu i BMW lepiej żeby nie padało,wydaje mi się że Kubi jest zatankowany po sam korek i jeśli zacznie padać zacznął się zjazdy do Pit-ów i będzie tracił cenne sekundy,jak nie będzie to myśle,że nawet może wykręcić 5 czas ale to pokaże jutrzejszy wyścig. No i jeszcze zostaje Safety Car to małe autko jak wyjedzie na tor,może nieźle "namieszać" i tu tez można upatrywać szans Roberta na trzymanie się czołówki.
Ostatnio zmieniony przez TC 2007-09-29, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-30, 09:36   

Ciekawe jestem jakie są wasze odczucia po dzisiejszym wyścigu :) moje osobiście bardzo dobre jesli chodzi o Roberta,gorsze jeśli chodzi o sędziów... No ale po kolei:

Zaczeło się troche nie ciekawie,myslałem że przerwą wyścig ale jak zobaczłem Ferrari wjeżdżające do Pit-ów to wiedziałem,że będzie interesujący wyścig :)

1.Hamilton----> Jechał dobrze ale za to że jest takim cwaniakiem od kilku tygodni poza torem i na torze nie lubie go... ale jeźdźić potrafi :)
2.Kovalainen----> no chłopak mnie zaskoczył,bardzo ładnie :)
3.Raikkonen-----> ciekawa jazda i na końcu niewiele brakowało by łyknął Kowala.
4.Coulthard------>stary lis ponownie zaskoczył oczywiście na plus :)
5.Fisichella---->coś jakoś nie widoczny był nie sądzicie??
6.Massa----->tak jak mówiłem deszcz=problemy Massy ale to też nie z jego winy,ale końcówka wspaniała.
7.Kubica----> SUPER!! Piękna walka Roberta,skrzywdzony przez sędziów.A pojedynek z Massą wspaniały aż pół chałupy zbudziłem jak się darłem gdy walczył z Massą :D
8.Liuzzi---> sprawdziłem jeszcze raz wyniki.. to prawda :D super
9.Sutil----> dajcie mu lepszy bolid i będzie jeszcze lepiej
10.Barrichello---->troszke szkoda mogło byc lepiej

Co do sytuacji z Hamiltonem to myśle,że sędziowie przegieli troszke no ale jak by to mogło być żeby ktoś mógłby ruszyć Hamiltona.Jak dla mnie kara zupełnie nie zasłużona dla Roberta!!
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-09-30, 10:24   

Fajne podsumowanie TC - zgadzam się w pełnej rozciągłości z Twoim zdaniem. Dodam jeszcze tylko, że to przegięcie jak nad Hamiltonem wszyscy czuwają.. czuję, że gdyby wyleciał dziś z toru znów za pomocą dźwigu wróciłby do ścigania.. (tak jak to miało miejsce w GP Niemiec). A co do samej kary dla Roberta to już w ogóle kontrowersyjna decyzja. Przecież podobnie było kilka wyścigów temu, gdy Heidfeld wjechał w Roberta.. jakoś wtedy Niemiec nie dostał kary.. szkoda Alonso, mój faworyt stracił ogromne szanse na mistrzowski tytuł, widać było, że nie mógł uwierzyć w to co się stało, ale już od początku z jego bolidem było coś nie tak.. to nie był ten Alonso dziś.. No cóż, liczę, że w końcu powinie się łapa Lewisowi - choć nie życzę mu źle - to jednak mógłby nie dojechać do mety w GP Chin lub Brazylii - wciąż wierzę w Fernando Alonso!

Jeśli chodzi o Roberta - rzeczywiście walka z Massą była niezwykła - brazylijczyk musiał już być mocno zdeterminowany i docisnął pedał gazu na maxa w podłogę w końcóweczce..

Renówki dzisiaj nazbierały punkcików - a japońce cieniutko..

Wyścig był niezwykły, choć pozostał pewien niesmak. Mimo wszystko z wszystkich deszczowych pojedynków wciąż na pierwszym miejscu jest tegoroczny wyścig w Niemczech na Nurburgring (swoją drogą może ma ktoś go ściągniętego na kompa?)
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-30, 11:25   

Szkoda Alonso naprawde szkoda,jak pokazali bolid myslałem,że to Hamilton wyleciał ale niestety jednak nie. Szanse jeszcze są ale patrząc realnie Hamilton będzie mistrzem,ale co to za mistrz na "skradzionym bolidzie" i z pomoca sędziów no ale mistrz jest mistrz i chwała mu za to...


Ciekawe czy Heidfeldowi naprawde poszła skrzynia biegów czy mu brakło paliwa bo wydaje mi się,że chyba ta druga opcja :D ale jaja :D
Ostatnio zmieniony przez TC 2007-09-30, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2007, formula


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu