Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Będą zamykać szkoły? Czy szczepionka wszystko rozwiąze...
Autor Wiadomość
suspenser 

Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-05, 22:30   

Ryszard Hamburg napisał/a:


A może ktoś z czytelników także zacznie się bardziej poważnie interesować sprawa i napisze parę słów do Sadu z zapytaniem, dlaczego to tak długo trwa i kto wreszcie rozpatrzy ta sprawę. Sygn. akt jest Wam wszystkim znana.
Przecież sprawa ta dotyczy w szczególności Wasze społeczeństwo, Wasze rodziny i Wasze dzieci.

Wszyscy wspólnie starajmy się zrealizować konstytucyjne Polskie Państwo Prawa, to powinno być dla nas wszystkich najważniejszym zadaniem.

Serdecznie pozdrawiam
Ryszard



Witam Panie Ryszardzie,

Dziękuję w imieniu wszystkich "uświadomionych" za opisanie tematu - dzięki Panu część dzieci nie zostanie otruta tymi "szczepionkami".

Popieram w 100% takie działania - musimy domagać się swoich praw, bo inaczej nadal będą traktować nas jak bydło / niewolników.

Planuję napisać zapytanie o w/w sprawę do Sądu i namawiam do tego innych z forum o prawdzie do którego zapraszam wszystkich myślących ludzi odróżniających "prawdę czasu od prawdy ekranu" tzn. rzeczywistość od świata pokazywanego przez media.

Niestety wielu nie widzi lub nie chce widzieć jak perfidnie są oszukiwani przez TV i radio.

Chcącym "przebudzić się z Matrixa" polecam filmy: End Game oraz Money as Debt z polskimi napisami na Youtube.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-06, 17:55   

Cieszy mnie bardzo zainteresowanie sprawa.

Maile (Grzegorz i Sikorski) otrzymałem i niedługo się do nich ustosunkuje.

W międzyczasie przegotowuje cala korespondencje z polskimi urzędami i wystawie ja do publicznej wiadomości w formacie PDF na innym serwerze.

Będziecie mieli wtedy szersza możliwość zapoznać się ze sprawami znając adresatów i sygnatury akt.

Mam dużo innych „bojowych” zadań, dlatego może to trochę potrwać, proszę o cierpliwości wyrozumienie.

Pozdrawiam
Ryszard Dziengo
ryszard.dziengo@onlinehome.de
Hamburg

PS. Nie jestem lekarzem i nie mogę udzielać, żadnych osobistych porad medycznych, ogólne sprawy wyjaśniałem na forum biotechnolog.pl „Czy nauka zwariowała?” Każdy powinien wcześniej zapoznać się z tymi wywodami i w razie poważnych niejasności proszę zadawać pytania.

Czym więcej będzie zainteresowanych i pytających (listownie) tym szybciej pęknie ta mydlana bańka z oszukańcza mordercza medycyna!

Po zapoznaniu się z moja korespondencja z urzędami będzie Wam dużo łatwiej zrozumieć i formułować Wasze przyszłościowe zapytania do odpowiedzialnych instytucji i urzędów.
0 UP 0 DOWN
 
suspenser 

Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-06, 23:53   

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź i czekam cierpliwie na ciąg dalszy ...

Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-16, 21:24   

Przedstawiam I cześć mojej dokumentacji, tym razem dotyczące choroby
ODRY,
i prawnej podstawy obowiązkowych tzw. „szczepień ochronnych”:

MM – Morderczej Medycyny. Skrót ten będę używał częściej.

Sprawami MM zajmuje się już od ponad 20 lat.

Będąc dłużej w Polsce (za granica mieszkam od 1980 roku) w 2001 roku, w związku z prowadzeniem firmy, natrafiłem po raz pierwszy na nowo powstała gazetę „Nasz Dziennik”, zaraz potem zacząłem słuchać audycji radiowych „Radia Maryja”.

Któregoś dnia, słuchając tej rozgłośni, trafiłem na wywiad z Panią Urszula Krupa (lekarz medycyny członek LPR, mocno promowana przez w/w rozgłośnie).
W wywiadzie tym Pani Krupa agresywnie propagowała „szczepienia ochronne” dla dzieci i młodzieży.
Pani ta od 2004 roku zasiada w Parlamencie Europejskim.

Zdenerwowany tym, co usłyszałem, napisałem do rozgłośni „Radia Maryja” list, w którym to wyrażałem swoje oburzenie w związku z treścią wystąpienia tej pani. Napisałem wtedy, ze tej Pani nie tylko, ze nie wolno dopuszczać do takich krypto reklamowych wystąpień, ale również należy jej zakleić usta!

Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, i mój adres emaliowy został w w/w rozgłośni zablokowany (spam).

Nie mogę tutaj przedstawić treści mego listu, ponieważ został w Polsce wraz z cala dokumentacja firmowa. Kiedyś go wygrzebie.

Chciałbym w tam miejscu zwrócić uwagę na to, ze media Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka bardzo często, a to wynika chyba z historycznych pociągów księży z medycyna, promuje i przedstawia wiele audycji i programów telewizyjnych związanych z MM – Mordercza Medycyna.

Proszę nie zrozumcie mnie zle, te „oskarzenia” dotycz. Ojca Dyrektora! Ponieważ bardzo szanuje i doceniam to co robi Ojciec Dyrektor Ksiądz Tadeusz Rydzyk, prawdopodobnie jednak nie zdaje sobie z tego sprawy jakie treści (czasami) prezentuje Fundacja Lux Veritatis, której to Ojciec Dyrektor jest prezesem i założycielem a wiec odpowiedzialnym za cala emisje.

Dnia 08.03.2003 w TV Trwam redakcja Fundacji Lux Veritatis zaprezentowała nam, propagandowy serial dotyczący AIDS!

Jak wiadomo, ta tzw. choroba AIDS wywołana jakoby przez wirus HI jest globalnym oszustwem i o tym redakcja dokładnie wie (patrz mój list wysłany do redakcji 01.11.2006 wraz z załącznikiem (KONSENSUS Ulla Schmidt Rudolf Kraus 05.01.2004).
Tutaj:
www.polserv.org/pdf/TV Trwam HPV HIV 01.11.2006.pdf

www.polserv.org/pdf/KONSENSUS Ulla Schmidt Rudolf Kraus 05.01.2004.pdf

KONSENSUS

Innymi słowy katolickie media nadając tego rodzaju programy podtrzymując machinę światowego oszustwa i terroru społeczeństwa! Dziwne?!

Jeszcze dzisiaj będę pisał w tej sprawie do Ojca Dyrektora i redakcji TV Trwam. List mój będzie opublikowany.

Wracając do moich pism i odpowiedzi:

W dniu 10.11.2006 napisałem list do Ministerstwa Zdrowia Prof. Zbigniew Religa z prośba o udzielenie informacji publicznej.
Zapytałem o dowód istnienia wirusa ODRY
Tutaj:
www.polserv.org/pdf/Minister Zdrowia Religa ODRA 10.11.2006.pdf

Kopie tego listu otrzymali: redakcja TV TRWAM, redakcja „Nasz Dziennik” oraz Posłanka do Parlamentu Europejskiego Pani Urszula Krupa.

Odpowiedz z Ministerstwa Zdrowia datowany na 15.11.2006
tutaj:
www.polserv.org/pdf/1 Od MZ Odra 15.11.2006.pdf

Dalej ODRA, na list z MZ odpowiedziałem dnia 27.11.2006,
tutaj:
www.polserv.org/pdf/Minister Zdrowia ODRA 27.11.2006.pdf

Otrzymałem odpowiedz od Państwowego Zakładu Higieny w W-wie datowana na 13 Grudnia 2006 roku od Prof. dr hab. med. Janusz Slusarczyk
tutaj:
www.polserv.org/pdf/PZH ODRA 13.12.2006.pdf

Ponieważ przebywałem dłuższy czas na innym kontynencie, na list Prof. Slusarczyka z dnia 13.12.2006 odpowiedziałem dopiero 11.03.2007.
Proszę zauważyć, ze kopie tego pisma otrzymali: Minister Zdrowia i redakcja „Nasz Dziennik”
tutaj:
www.polserv.org/pdf/PZH Prof J. Slusarczyk ODRA 11.03.2007.pdf

Jako że nie otrzymałem w ustawowym terminie odpowiedzi napisałem jeszcze raz do Prof. J. Slusarczyka o udzielenie mnie informacji publicznej w dniu 11.05.2007
tutaj:
www.polserv.org/pdf/PZH 2 ODRA Prof J. Slusarczyk 11.05.2007.pdf

I nic cicho.
Dnia 17.08.2007 napisałem do Ministerstwa Zdrowia w W-wie Skargę / Nieudzielanie Informacji Publicznej.
Tutaj:
www.polserv.org/pdf/MZ ODRA Skarga 17.08.2007.pdf

Kopie tego pisma otrzymali: Prezydent RP, Minister Sprawiedliwości, Minister Finansów, Marszałek Sejmu.

Od Ministerstwa Finansów otrzymałem odpowiedz, ze moja skarga została przekazana do właściwego miejsca, jakim jest Minister Zdrowia.
Tutaj:
www.polserv.org/pdf/Odp Min. Finansow 24.08.2007.pdf

Musze tutaj nadmienić, ze ministerstwo finansów Pani Prof. Zyta Gilowska starało się ze mną współpracować. O tym później przy okazji propozycji zmiany ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach. Bardzo ważny, a może i najważniejszy aspekt mojego działania.

Dnia 03.09.2007 otrzymałem arogancka odpowiedz na moja skargę od Ministerstwa Zdrowia – z-cy Dyrektora Departamentu Polityki Zdrowotnej Przmyslaw Klaman.
Tutaj:
www.polserv.org/pdf/MZ ODRA od Dyr. Klaman 03.09.2007.pdf

Jak widać na tej kopii. Pan Klaman zacytował mnie ustawę o infor. publicznej i uznał, ze takowa informacja mnie się nie należy.

Skandal. Nie chce tutaj rozwijać tego wątku.

To tyle, jeżeli chodzi o informacje publiczna dotycząca wirusa odry i podstaw zarządzenia obowiązkowego zaszczepiania (wstrzykiwania trucizn) polskich dzieci i młodzieży.
Niech ktoś sobie nie myśli, ze sprawa jest zamknięta:
Po pierwsze w ostatnim piśmie od z-cy Dyrektora Klaman nie otrzymałem żadnej informacji o możliwości odwołania się od tej decyzji. Czyli taka możliwość istnieje w dalszym ciągu. Po drugi Skarga do Sadu Administracyjnego w W-wie z zadaniem takowej informacji i ukarania nieudzielanie tejże jest także otwarta.

Proszę także działać! Macie teraz kopie moich listow z sygnyturami akt.


Na dzisiaj wystarczy w następnym odcinku inne sprawy.

Pozdrawiam
Ryszard Dziengo

W razie jakiś błędów proszę o informacje.

Po tym, jak natrafiłem na ta stronę w Internecie
http://www.hpv.pl/szczepienie/archiwum/6066.html

W dniu 22.11.2006 napisałem list do Panie Prof. dr hab. Med. Zbigniew Wronkowski (Polski Komitet Zwalczania Raka) z prośba o przedstawienie dowodu na to ze takowy wirus (HPV) istnieje. List mój pozostał bez odpowiedzi!
Tutaj:
www.polserv.org/pdf/HPV Prof Wronkowski PKZR 22.11.2006.pdf


cdn.
Ostatnio zmieniony przez Ryszard Hamburg 2008-03-16, 21:55, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 21:48   

Panie....nudzi sie Panu?
cały czas to samo...wirusy srusy papirusy hivy ejdsy bile gejtsy...teczki akta podania sprawy wyroki skargi ...ktore to juz forum na ktorym Pan sie wypowiada? 50? 100? Wszedzie to samo...niekoniecznie zwiazane z tematem/przeznaczeniem forum, strony....
Forum poezji : http://www.poezja.org/ind...199&czytany=386
rzecz jasna nie o poezji a o....zgadnijcie
Forum PiS:
http://www.pis.org.pl/for...=6,691&pid=5171
i kolejne:
http://m.bankier.pl/forum/watek/1087609/
http://www.ginekologia.me...=11912&start=30
http://forum.wprost.pl/swiat/?w=52400

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-16, 21:59   

Ja tak czytałam, czytałam te Ryszardowe cholera posty i doszłam do głębokiego wniosku, że nic nie rozumiem :shock: Nie wiem, może mój jakże złożony umysł nie pojmuje tego, ale kogo interesują te pierdoły wypisywane przez owego osobnika o.o
Ktoś zaraz powie: Forum to forum, ale eee... Brz przesady, nie popadajmy w skrajność.
Czyżby tajemniczy Pan Ryszard był osobą, która odkryła jakąś teorię spiskową dziejów?
I jakie to ma nawiązanie do Brzegu ?

Zgadzam się z Lotnikiem !
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2008-03-16, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-16, 22:00   

Poprawka w odnośniku,
Nie wiem, dlaczego nie mogę tego poprawić online, dlatego podaje jeszcze raz właściwy odnośnik:
Jak wiadomo, ta tzw. choroba AIDS wywołana jakoby przez wirus HI jest globalnym oszustwem i o tym redakcja dokładnie wie (patrz mój list wysłany do redakcji 01.11.2006 wraz z załącznikiem (KONSENSUS Ulla Schmidt Rudolf Kraus 05.01.2004).
Tutaj:
www.polserv.org/pdf/TV Trwam HPV HIV 01.11.2006.pdf

Uwaga pomiędzy literami HIV i cyframi 01.11 maja być dwie przerwy a nie jedna!
0 UP 0 DOWN
 
suspenser 

Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-17, 21:57   

Yvvone napisał/a:
Nie wiem, może mój jakże złożony umysł nie pojmuje tego, ale kogo interesują te pierdoły wypisywane przez owego osobnika o.o


No pewnie, że pierdoły - przecież najważniejsze w naszym życiu są występy RH+, tańce na lodzie w TV, Doda, Mandaryna itp. - tego nas uczą media.

To, że okłamuje się nas, zabija i truje na potęgę dla kasy jest mało ważne ...

Polecam film Fast Food Nation - jest tam taka scena:
młodzież rozgoryczona tym, że trzyma się w ciasnocie i brutalnie zabija na potęgę krowy na wielkiej, przemysłowej farmie planuje zdemontować w nocy ogrodzenie, by tysiące sztuk bydła wyszły na drogi i pola zwracając tym uwagę mediów i co .... i nic - po zdemontowaniu ogrodzenia durne krowy nie chcą wyjść poza nie.

Tak jest z myśleniem ludzi wychowanych przez TV - często nie potrafią dostrzec prawdy nawet gdy walnie ich w łeb !!!

Proponuję przez tydzień nie oglądać TV w ogóle a zobaczycie, że zaczniecie myśleć inaczej niż reszta "telemaniaków".

Czasem zdarzają się dobre filmy np. Korporacja na TV Planete i programy, tyle, że trzeba je wyławiać z morza tandety i kłamstw.

Dlaczego akurat na tym forum pisze Ryszard z Hamburga - nie wiem - może stąd pochodzi i zależy mu na ludziach tu mieszkających.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-17, 22:06   

suspenser napisał/a:
przecież najważniejsze w naszym życiu są występy RH+, tańce na lodzie w TV, Doda, Mandaryna itp.

Może dla Ciebie - owszem :wink:
Szkoda, że oceniasz mnie po jednym poście.

suspenser napisał/a:
Polecam film Fast Food Nation - jest tam taka scena:
młodzież rozgoryczona tym, że trzyma się w ciasnocie i brutalnie zabija na potęgę krowy na wielkiej, przemysłowej farmie planuje zdemontować w nocy ogrodzenie, by tysiące sztuk bydła wyszły na drogi i pola zwracając tym uwagę mediów i co .... i nic - po zdemontowaniu ogrodzenia durne krowy nie chcą wyjść poza nie

Widziałam.

suspenser napisał/a:
Dlaczego akurat na tym forum pisze Ryszard z Hamburga - nie wiem - może stąd pochodzi i zależy mu na ludziach tu mieszkających.

Jasne. Jakoś trudno uwierzyć patrząc na to, że to nie pierwsze forum, na którym się wypowiada.
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-17, 22:53   

suspenser napisał/a:
No pewnie, że pierdoły - przecież najważniejsze w naszym życiu są występy RH+, tańce na lodzie w TV, Doda, Mandaryna itp. - tego nas uczą media.

suspenser napisał/a:
Tak jest z myśleniem ludzi wychowanych przez TV - często nie potrafią dostrzec prawdy nawet gdy walnie ich w łeb !!!

Proponuję przez tydzień nie oglądać TV w ogóle a zobaczycie, że zaczniecie myśleć inaczej niż reszta "telemaniaków".

Czasem zdarzają się dobre filmy np. Korporacja na TV Planete i programy, tyle, że trzeba je wyławiać z morza tandety i kłamstw.
chyba jest na forum wątek o wpływie mediów na nasze życie...a jeśli nie ma to proszę sobie założyć kolego suspenser, i tam wypowiadac sie na temat Dody, Mandaryny, Banana, tanca na lodzie, stole ...... zycie nie sluzy do umartwiania sie ale do czerpania z niego jak najwiecej ....
suspenser napisał/a:
To, że okłamuje się nas, zabija i truje na potęgę dla kasy jest mało ważne ...
bo wazne jest by kogos kochac bo wazne jest by kochać siebie (HURT) :-P Nie jedz, nie pij i nie oddychaj - to wszystko jest zatrute w dodatku za to płacisz i - o zgrozo - to cie zabije :!:
Nie ogladaj tv, nie sluchaj radia, odłącz neta, spal książki, rozbierz się do naga idź do lasu, żyj w zgodzie z naturą .... daleko od cywilizacji najlepiej w górach i to wysoko bo tam powietrze takie rześkie ...
suspenser napisał/a:
po zdemontowaniu ogrodzenia durne krowy nie chcą wyjść poza nie.
krowy nie są durne - niektore urodzone w niewoli co wcale nie oznacza ze w niedoli wiedzą po co żyją i jakie jest ich przeznaczenie ---> przeróbka na jedzenie.

Odnośnie Ryszarda H. to wysil sie i przeczytaj wszystkie wątki kolegi, ogarnij je w jako taką całość, nastepnie przesledz w internecie ( o ile to zgodne z twoimi przekonaniami ) caloksztalt dzialalnosci Pana Ryśka a moze wtedy dojdziesz do zaskakującego wniosku - wszedzie to samo pitolenie o, żeby się nie powtarzać to się zacytuję:
Lotnik napisał/a:
wirusy srusy papirusy hivy ejdsy bile gejtsy...teczki akta podania sprawy wyroki skargi ...
nie ma teorii nie do obalenia, byc moze za pare lat a moze i wieków o Panu Ryszardzie będzie w encykopediach pisane, może i Pieśni ku jego czci będą śpiewane....Kopernika też nie doceniano za życia....caly swiat to jedna wielka trucizna...Panu Ryszardowi gratuluję samozaparcia i nie poddawania się w dążeniu do celu - nie ma teorii nie do obalenia...cośjest a poźniej tego nie ma....współczuję też krowom ze na jedzonko je przerobią....i świnkom i kurkom....i innym ptaszkom i zwierzątkom....a szczepionkom - hmmm moze to ze dzieki nim żyję a nie w ziemi gniję.


To chyba na tyle....temat o szczepieniach to...to powróćmy do tematu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
suspenser 

Wiek: 42
Dołączył: 05 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-24, 10:24   

[quote="Yvvone"]
suspenser napisał/a:
przecież najważniejsze w naszym życiu są występy RH+, tańce na lodzie w TV, Doda, Mandaryna itp.

Może dla Ciebie - owszem :wink:
Szkoda, że oceniasz mnie po jednym poście.

To była delikatna prowokacja, a nie ocena :wink:

Czasem prowokuję ludzi do myślenia na dany temat, bo niestety wielu bierze swe poglądy wprost z TV ciesząc się, że ktoś za nich coś przemyślał, omówił i wybrał - skąd to znam ?
Z autopsji :wink:

W każdym razie wirusy, szczepionki są bardzo poważnymi tematami dotyczącymi każdego z nas (chcemy, czy nie są obowiązkowe szczepienia - do niedawna z "super zdrową rtęcią", metody leczenia - np. raka).
Znajomego tak leczyli chemią, że o ile przed leczeniem czuł się dobrze, to po jego rozpoczęciu zaczął umierać w oczach i wszystko poszło błyskawicznie (w bardzo krótkim czasie dobrze zbudowany, silny człowiek stracił na wadze 30% i nie był w stanie sam chodzić - co ciekawe przed "leczeniem" choroba objawiała się kaszlem ! )
W innym przypadku dziadek znajomej po zdiagnozowaniu u niego raka zaczął być "leczony" chemią, lecz stwierdził, że fatalnie się po niej czuje i po kilku tygodniach przerwał "kurację" - od razu zaczął się czuć lepiej - podobnie jak w pierwszym przypadku bardzo schudł w trakcie "kuracji", stracił apetyt itp.
Po jakimś czasie zmarł, lecz do końca miał siłę chodzić i kłócić się z babcią ;-)

Czy po tych doświadczeniach nadal mam wierzyć lekarzom ?
Jeśli kiedyś zdiagnozują u mnie raka i zaproponują chemię to nie dam się nią wykończyć !

Jak sądzisz - czy przeciętny lekarz z państwowej służby zdrowia zna się na chemii itp. na tyle, żeby widzieć co tak naprawdę aplikuje ludziom ?
Czy lepiej znają się na tym korporacje czerpiące ogromne dochody ze sprzedaży leków dla których pracują tysiące osób ?
Czy w takim razie ufając lekarzowi powierzasz swe zdrowie i życie zarządowi korporacji farmaceutycznej mającej na celu tylko i wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Czy wiesz, że zarząd korporacji chce czy nie - musi dbać tylko i wyłącznie o kasę firmy nie bacząc na inne rzeczy jak np. dobro klientów ?

Tak niestety są skonstruowane te firmy (osobowości prawne) mające prawa ludzi a obowiązki firm.

Ciekawe jest to, że gdy chorują np. świnie, czy krowy najpierw sprawdza się pasze, które jadły i najczęściej tu tkwi problem, a gdy choruje człowiek tylko w przypadku układu pokarmowego sprawdza się co jadł.

Czy wiecie, że wymagania jakościowe i ich kontrola są o wiele ostrzejsze w przypadku pasz niż np. zbóż przeznaczonych dla ludzi ?
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-30, 13:15   

The Next Big Autism Bomb: Are 1 in 50 Kids Potentially At Risk?
http://www.huffingtonpost...mb_b_93627.html

Posted March 26, 2008 | 09:30 PM (EST)
Read More: Autism, Autism Mitochondria, Autism Thimerosal, Autism Vaccine Mercury, Autism Vaccines, Breaking Living News

The medical literature is replete with studies on mitochondrial health and the adverse impact of mercury, aluminum and other toxins. Even AIDS drugs like AZT and prenatal alcohol consumption can damage mitochondria and impact cellular energy.

The mercury-containing vaccine preservative, thimerosal, for example, "can definitely kill cells in vitro through the mitochondria," one teleconference participant told me. "And some people are beginning to suspect that the dose of hepatitis B vaccine given at birth might be interfering with proper mitochondrial function in certain children."

It's possible that exposures from the flu shot, and residual mercury left over in other vaccines -- perhaps in synergistic effect with aluminum used as an "adjuvant" to boost the immune response - might "contribute to the toxic mix that causes childhood mitochondrial dysfunction in the first place," one of the doctors said.

Ten, kto po wiadomościach z tego artykułu będzie zaszczepiał swoje dzieci, popełnia przestępstwo.

Proszę pisać do urzędów zdrowia i zaskarżać przestępcze obowiązkowe tzw. szczepienia ochronne.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-03-30, 18:50   

Panie Ryszardzie "odgrzewane kotlety". Czy Admin Sonia z forum, do którego zamieszczam link to czasami nie Pan? Ta panienka (pani, pan) stworzyła temat, w którym właściwie sama pisze. To co napisano w artykule przez Pana przedstawionym to pryszcz. Tam dopiero jest horror przedstawiony. Niejaka Sonia pobiła Pana o kilka długości jeśli chodzi o zamieszczone informacje http://forum.darzycia.pl/...10587f0a3adc95f
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2008-03-30, 18:55, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-31, 19:52   

Szanowni Państwo, Szanowny Pani Roztropek,
cieszy mnie fakt, ze zadaje Pan sobie trudu, aby moje tutaj i na tym innym forum przedstawione informacje sprawdzić, porównać, zweryfikować. Czego dowodem jest Pana dociekliwość oraz informacja o forum „Sonia”.

W gruncie rzeczy poniekąd osiągnąłem swój cel.

Pisze Pan „odgrzewane kotlety” nie rozumiem, co chciał Pan przez to powiedzieć?
Te „kotlety” jak to się Pan wyraził nie są „odgrzewane“, lecz w dalszym ciągu są na patelni, i staja się dla urzędów zdrowia coraz bardziej gorące.
W większości krajów europejskich szczepienia ochronne nie są już obowiązkowe tak jak to ma miejsce w Polsce. Powodem zmiany regulacji prawnych w tych krajach były masowe protesty ludności, do czego także od lat zachęcam Polska społeczność. Nie tylko zachęcam, ale i sam działam zmuszając w ten sposób urzędy zdrowia do odpowiedzi na naukowe i prawne podstawy takich zarządzeń. Moje działania są pewnego rodzaju dokumentacja, która to później może być wykorzystana przeciwko ludziom podejmującym takowe decyzje.
Przypomnę tylko, ze na podst. Międzynarodowego Prawa Karnego Art. 6 Ludobójstwo, Art. 7 Zbrodnie przeciwko ludności, rozchodzi się tutaj o przestępcze czyny, które nie podlegają przedawnieniu.

Wracając do tematu: „Sonia” to nie jestem ja, i dobrze jest, ze takich ludzi w Polsce jest coraz to więcej. Nie zamierzam ani tez nie mam zamiaru z kimkolwiek konkurować, wszystko co robię, robię bez interesownie w imię dobrze pojętej osobistej cywilnej odpowiedzialności.

Sprawa ubocznych „zamierzonych” działań tzw. „szczepień ochronnych” frapuje mnie od ponad 20 lat.
Po paru latach pracy nad MM – Mordercza Medycyna, stwierdziłem, ze samo stawianie zarzutów, ze w tzw. szczepionkach znajdują się toksyny nie wystarcza, ponieważ wszelkie tzw. ekspertyzy (finansowane przez MM) są sfałszowane dla tych, którzy za nie płacą. Nie wspominając już o fakcie, ze dzisiejsze prace naukowe na uniwersytetach są finansowane i kontrolowane przez to zainteresowane koła MM.

Tak wiec zmieniłem taktykę i zacząłem dociekać i dopytywać o podstawy takowego działania (szczepienia ochronne). O naukowe dowody na to, ze takowy zarazek, przeciwko któremu to się zaszczepia, jest naukowo udowodniony, czyli egzystuje. Oraz, ze takowy zarazek jest naukowo udowodniony jako przenośny, – zaraźliwy.

I okazało się ze są to niepotwierdzone HIPOTEZY.
Ze całość opiera się na KONSENSUSIE (w 21 wieku!) międzynarodowej elity MM – Morderczej Medycyny.


Powtarzam jeszcze raz, metoda tzw. „szczepień ochronnych” oparta jest na globalnym oszustwie MM twierdzeniem istnienia zaraźliwych wirusów i bakterii. Brak naukowego dowodu – KONSENSUS!

Dlatego tez, słysząc, ze w Polsce zaplanowana jest zmiana ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach u ludzi, (ta samo ustawę dotyczącą zwierząt „przegapiłem”) natychmiast napisałem do wielu urzędów, osób i instytucji informując je o katastrofalnych zagrożeniach mogących płynąc ze źle (pod dyktando MM) skonstruowanej ustawy.

I tak, dnia 17.08.2007 roku napisałem do:
Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Pan Profesor Lech Kaczynski
Minister Finansów RP Pani Profesor Zyta Gilowska
Minister Sprawiedliwość RP Pan Zbigniew Ziobro
Marszałek Sejmu RP Pan Ludwik Dorn

Pismo z moimi uwagami dotyczącymi Nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.
Tutaj plik w formacie PDF:
http://www.polserv.org/pd...e17.08.2007.pdf

Dla tych, którzy nie są zorientowani przypominam to, co już wyjaśniałem na forum biotechnolog.pl/forum – „Czy nauka zwariowała?” A mianowicie o definicji,
DEFINICJA
jest podstawa w prawdziwej nauce.

Źle (z premedytacja) zdefiniowane pojęcia dają możliwość dowolnej, samowolnej, interpretacji znaczeń, co w pewnych okolicznościach może doprowadzić do katastrofy. Ostatnim takim przykładem jest działanie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – wyimaginowana Ptasia Grypa. Moje pisma do MRiRW podam w innym odcinku.

Dnia 24.08.2007 otrzymałem „błyskawiczna” informacje z Ministerstwa Finansów – jako ze będąca najbardziej zainteresowana – rozchodzi się o WIELKIE wydatki ze społecznych pieniędzy.
FS Sek. 219/207
http://www.polserv.org/pd..._24.08.2007.pdf

Nadmienić musze, ze była to jedyna odpowiedz jak otrzymałem od w/w adresatów!

W dniu 09.10.2007 Otrzymałem odpowiedz – informacje od
Głównego Inspektora Sanitarnego RP Pana Andrzej Wojtyła i to prawdopodobnie tylko, dlatego ponieważ Min. Finansów przekazało moje propozycje zmian legislacyjnych do Ministerstwa Zdrowia!
Sygnatura:
GIS-PR-020-89-/MH/07
http://www.polserv.org/pd..._25.09.2007.pdf

Treść tego pisma nie zdziwiła mnie, ponieważ Główny Inspektor Sanitarny tak naprawdę jest głównym kołem napędowym tzw. „szczepień ochronnych”
Kiedyś przypadkiem natrafiłem na ta prezentacje internetowa:
http://www.meningokoki.com.pl/

na, której to ten Pan – Andrzej Wojtyła
http://www.meningokoki.com.pl/index6.html

tutaj zdjęcie tego Pana:
http://www.polserv.org/pdf/Andrzej_Wojtyla.jpg

– jako urzędnik państwowy bezkarnie bierze udział w kampanii sponsorowanej przez dwóch producentów szczepionek oraz za pomocą wywoływania nieuzasadnionego strachu terroryzuje Polskie społeczeństwo.
W państwach prawa tego rodzaju udziały urzędnika państwowego w kampaniach firm są niedopuszczalne i karalne. W Polsce wygląda to jak widać inaczej. Pomimo mego zawiadomienia do CBA (29.11.2007), które to notabene pozostało bez odpowiedzi (to jest Polska prawna rzeczywistość) prezentacja internetowa pozostała prawie bez zmian.
(Kopie tej prezentacji internetowej jest w moim posiadaniu).

Moje pismo do CBA - Centralne Biuro Antykorupcyjne z dnia 29.11.2007 tutaj:
http://www.polserv.org/pdf/Faks_CBA_29.11.2007.pdf

To tyle na razie, w następnym odcinku inne informacje – sprawa szczepień 11 tysiąca ludzi w powiecie Brzeskim

Serdecznie pozdrawiam i apeluje do samodzielnych lub grupowych akcji (patrz ceny benzyny jak dobry przykład) z zapytaniem do urzędów zdrowia oraz do waszych wybranych przedstawicieli.
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-13, 20:58   

List otwarty do Pani Anna Sobecka – poseł na sejm RP (08.04.2008)
E-mail ten został wysłany (kopia tego listu) także do wielu senatorów i posłów RP.

Szanowna Pani Anna Sobecka,
Szanowni Państwo,

Zwracam się do Pani w formie listu otwartego, z trzech powodów.:
- Po pierwsze, jak wynika z Pani wystąpień w Sejmie RP wykazuje się Pani duża osobista i cywilna odwaga przedstawiania rzeczy otwarcie „po imieniu”.

- Po drugie, jest Pani absolwentka medycyny i chemii oraz członkiem komisji zdrowia, toteż zrozumienia zagadnienie przeze mnie tutaj poruszanego nie będzie stanowić dla Pani najmniejszego trudu.

- I wreszcie po trzecie, i to jest najważniejsze, w rządzie i parlamencie RP dobiegają końca prace nad nowelizacja _ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach u ludzi_.

_Ustawy o kolosalnym narodowym i gospodarczym znaczeniu!_

Na nowelizacje tej ustawy przede wszystkim chciałbym zwrócić Pani uwagę. I prosić a wręcz zadąć o podjecie wszelkich możliwych działań celem zastopowania niekończącej się toksynacji polskiej populacji za pomocą tzw. „szczepień ochronnych” doprowadzających do umysłowej i fizycznej degeneracji następnych pokoleń Polek i Polaków!

Dlaczego w dzisiejszej Polsce przeprowadza się obowiązkowe - przymusowe tzw. szczepienia ochronne? Wyważając konstytucyjne wolności obywateli Art. 41 „Każdemu zapewnia się nietykalność osobista”.

Konstytucyjna „Wolność i Godność Ludzka” stoi ponad wyimaginowanym dążeniem do tzw. „bezpieczeństwa”!

Pod hojnym sloganem „immunizacji” społeczeństwa za pomocą szczepień ochronnych ukrywa się _zamierzoną i świadomą aktywność, której celem jest umysłowe wynaturzenie i bezpłodność polskiego narodu_!

Potwierdzone badania naukowe wyraźnie wskazują, ze implantacja toksyn – adjuwanty - zawartych w szczepionkach nieodwracalnie niszczą mitochondria. Te, przez producentów szczepionek, bagatelizująco deklarowane adjuwanty – substancje pomocnicze, są to tlenki rtęci, tlenki aluminium, aktywne cząstki DNA, a ostatnio także nanopartykuły.

Uszkodzenia komórek nerwowych i jajeczkowych, które to maja największą ilość tych bakterii zwanych mitochondria, w szczególności u dziewcząt (nowo narodzonych, niemowlaków) i kobiet jest tragicznym narodowym problemem.

Te w/w trucizny – adjuwanty w szczepionkach, działając bezpośrednio lub pośrednio uszkadzają białka a w szczególności kwas nukleinowy mitochondria. Ponieważ mitochondria, tak jak wszystkie inne bakterie nie maja mechanizmów samo naprawczych szkody te, są w organizmie sumowane i dziedziczone na następne pokolenia Polek i Polaków!

Mitochondria dziedziczone są na następne generacje Polek i Polaków tylko poprzez komórki jajeczkowe kobiet.

_Jest to metoda nowoczesnego holokaustu! Holokaustu, którego prawnym podłożem jest ustawa o chorobach zakaźnych i zakażeniach u ludzi._
_ _
_Ustawa dająca dobrowolna (według własnego widzimisie) możliwość diagnozowania każdej choroby jako zakaźnej i to bez jakichkolwiek naukowych dowodów jej istnienia!_

Szanowana Pani Sobecka, aktualna ustawa oraz propozycja nowej ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach jest tak strasznie skonstruowana, ze w określonej sytuacji, pewna przestępcza grupa ludzi mająca na podstawie tej ustawy władzę wykonawcza, ma możliwość bez udziału parlamentu, wyważając Polska Konstytucje, wprowadzić w Polsce stan wojenny.
Opis sytuacji (stan wojenny), jaka może nastąpić (a to jest już zaplanowane) przedstawiona jest na prezentacji internetowej Głównego Inspektora Sanitarnego – patrz
„Krajowy Plan działań dla Polski na wypadek wystąpienia kolejnej pandemii grypy”
http://www.gis.gov.pl/ind...d=188&Itemid=61

Ponieważ Główny Inspektor Sanitarny ukrywa (cytat ze strony internetowej GIS „Nie masz autoryzacji by zobaczyć ten zasób. Musisz się załogować”) przed Polska publicznością jawna informacje o już przygotowanym planie wojny przeciwko Polskiemu społeczeństwu, przedstawiam ja wszystkim zainteresowanym tutaj:

„Krajowy Plan działań dla Polski na wypadek wystąpienia kolejnej pandemii grypy” – uwaga plik ma 3 MB
www.polserv.org/pdf/Plan_GIS.pdf

W związku z powyższym, Szanowna Pani Sobecka chciałbym, aby zapoznała się Pani z moimi propozycjami zmian tej ustawy. Propozycje moje dotyczą przede wszystkim próby wyeliminowanie możliwości oszustwa. Oszustwa, jak już wspomniałem, mogącego mieć katastrofalne skutki! Ustawa ta, jest napisana pod dyktando pewnej korporacji, której to daje możliwość opanowania społeczeństwa oraz generowania dochodów. Jest to czysta tzw. „ustawa gumowa” _nie definiująca najważniejszych pojęć w niej zawartych_, tym samym dająca możliwość dowolnej interpretacji a przez to także kryminalnych działań.

Szanowna Pani Anna Sobecka tutaj przedstawiam Pani moje pisma do odpowiedzialnych urzędów i instytucji.

1. Moje pismo z propozycjami zmian ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach u ludzi:
http://www.polserv.org/pd...e17.08.2007.pdf
2. Odpowiedzi, Głównego Inspektora Sanitarnego na moje propozycje zmian
http://www.polserv.org/pd..._25.09.2007.pdf

Zapraszam do przestudiowania moich wywodów na forum pt. „Czy nauka zwariowała?” Autor – Samouczek, tutaj poruszam i wyjaśniam moje zastrzeżenia do dzisiejszej nauki a zwłaszcza medycyny.
http://www.biotechnolog.p...aee68c3419af38e

oraz na forum pt. „Będą zamykać szkoły?...” – Ryszard Hamburg, na którym to znajdują się moje pisma do urzędów i prokuratury w związku z powyższym.
www.forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=5496 <http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=5496>

Służę dalszymi informacjami i pomocą.

Z poważaniem
Ryszard Dziengo


Apel do wszystkich czytelników:
Nie spijcie, nie czekajcie aż ktoś (za Was) podejmie jakąś inicjatywę Każdy może, a nawet ma obywatelski obowiązek samodzielnie zając się tematem szczepionek. Pisać i nagłaśniać sprawę gdzie tylko się da, przede wszystkim informować ludzi i reprezentantów przez Was wybranych do obrony Waszych podstawowych interesów. Żądajcie od nich (pisemnie) podjęcia odpowiednich działań w sprawie. Ci reprezentanci, maja albo musza mieć, dokładną wiedze o tym „Plan” ie. Sprawie o niebagatelnym znaczeniu dla całej Polskiej społeczności.
Nie łudzicie się, ze moje wystąpienia, natychmiast cos zmienia, Sami widzicie jak działają Polskie sady i prokuratury, nie wspominając o totalnej bezinteresowności, a wręcz umyślnej ignorancji tematu przez urzędy zdrowia.

Nowelizacja ustaw o chorobach zakaźnych i zakażeniach u ludzi (i zwierzat) ma dzisiaj kolosalne znaczenie. Jej znaczenie, w dobie globalnej zapaści finansowej, oraz światowych konsekwencji gospodarczych i społecznych nie musze tutaj chyba nikomu wyjaśniać. Jedna uwaga tylko – proszę sobie przestudiować tan „Plan” i zacząć kojarzyć, powiązywać zdarzenia i wyciągać wnioski.

Taka sytuacja, przedstawiona w tym „Planie” może być wprowadzona dosłownie przez kilka (nieokreślona grupa) osób, bez udziału parlamentu. Do wprowadzenia tego Planu, potrzebna jest właśnie odpowiednia ustawa o chorobach zakaźnych i zakażeniach u ludzi, dająca tej nieokreślonej grupie, władze wykonawcza oraz odpowiednie medialne przygotowanie społeczeństwa z pomocą strachu – terroru!

Tzw. Epidemie „Sepsy” już przetrenowaliście! A to jest dopiero preludium.
Nie spijcie! Tylko wszyscy razem możemy cos zmienić!
Pokażcie (publikujcie) na tym forum dokumenty Waszego działania. Będzie to dla mnie pewnego rodzaju motywacja do dalszej aktywności.

„Krajowy Plan działań dla Polski na wypadek wystąpienia kolejnej pandemii grypy” – uwaga plik ma 3 MB
www.polserv.org/pdf/Plan_GIS.pdf
Ostatnio zmieniony przez Ryszard Hamburg 2008-04-13, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: beda, czy, rozwiaze, szczepionka, szkoly, wszystko, zamykac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 5,19 sekund. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu