Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Krzysieq, sto lat! :)
Autor Wiadomość
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-22, 00:10   Krzysieq, sto lat! :)

Z okazji moich urodzin, życzę sobie dużo zdrowia, spełnienia zawodowego, wspaniałej przyjaźni, wielkiej miłości, wyższego wykształcenia, dużo pieniędzy, tylnego koła do roweru, żeby Panna Nikt miała więcej odwagi, żeby kolegom się biznes rozkręcił na maksa, żeby komarów nie było w tym roku, żebyście ciągle tu pisali (szczególnie kilka osób z mojej sygnaturki), abym zawsze był wesół i uśmiechnięty. Tego wszystkiego życzę sobie ja - Krzysieq.

W I W A T!




Z okazji tych wspaniałych urodzin, chciałbym Was wszystkich poczęstować tortem, który zasponsowrował koncern google. W celu degustacji należy kliknąć na obrazek prawym przyciskiem myszy i wybrać 'Zapisz obrazek jako...'



Smacznego! :)




Niech mi gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie i niech żyję wam!

Ostatnio zmieniony przez Krzysieq 2010-03-22, 00:15, w całości zmieniany 4 razy  
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-22, 00:13   

Ojej, cóż za piękne życzenia sam sobie ułożyłeś... :evil:
I ja Ci życzę tego, czego Ty sobie życzysz! :P
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2010-03-22, 00:36   

Bjutiful!! zatem i ja dołączam się do życzeń !! :D <stolat>
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-03-22, 08:21   

Ja Tobie też życzę wszystkiego najlepszego.



p.s. Jak nie przestaniesz się bawić avatarami to Ci znowu zablokuję. Na kopiowanie avatarów modów i admina nie pozwolę.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-22, 08:39   

No to ja też się dołączę! Stówka! :D
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-22, 18:06   

Yvvone napisał/a:

I ja Ci życzę tego, czego Ty sobie życzysz! :P

Dziękuję.

colutea napisał/a:
Bjutiful!! zatem i ja dołączam się do życzeń !! :D <stolat>

Dziękuję.

alfix napisał/a:
No to ja też się dołączę! Stówka! :D

Dziękuję.


yasiu napisał/a:
Ja Tobie też życzę wszystkiego najlepszego.



yasiu napisał/a:

p.s. Jak nie przestaniesz się bawić avatarami to Ci znowu zablokuję. Na kopiowanie avatarów modów i admina nie pozwolę.


Drogi Yasiu, na jakiej podstawie chcesz mi zablokować? Przeczytałem Regulamin, nie łamię żadnego zakazu. Nie jest nigdzie napisane, że nie można sobie zmieniać avatarów. Akurat moja siostra w sobotę urodziła córkę (hip-hip-hurra!) i pomyślałem sobie, że avatar z dzieckiem będzie bardzo ładny. Nie sądzę, by moja podmianka podchodziła pod:


Regulamin napisał/a:

Z5. Zamieszczania publikacji/materiałów chronionych prawem autorskim.


Jeśli smooth jest autorem zdjęcia lub ma do niego wyłączność, to bez problemu - zmienię, tak jak to zrobiłem w przypadku avataru A.Masona. Jeśli nie, to nie widzę żadnej 'prawnej' podkładki do tego, byś mi zablokował. Swoją drogą, 'właściciel' avataru nie zwrócił mi uwagi, mógł to zrobić poprzez PW (tak, zreperowałem) lub GG (wiem, że ma mój nr). Jeśli tego nie zrobił, to myślę, że Mu to zbytnio nie przeszkadza (w grę wchodzi też opcja, że nie zauważył jeszcze).

_____
/Jeśli już o regulaminie mowa, to chciałbym zwrócić uwagę, że jest on trochę mało wiarygodny, otóż jeden z punktów głosi:


Regulamin napisał/a:

Z10. pisania młodzieżowym slangiem ,popełniania dużej liczby błędów ortograficznych. dbamy o styl wypowiedzi!


A już kilka linijek niżej czytamy:

Regulamin napisał/a:

Z20. Zabrania się umieszczania avatarów:
a) o treściach naruszających Polskie prawo
b) mogących urazić uczucia religijne innych osób
c) przedstawiających nagość
d) przedstawiających brutalność oraz krew


Nie będę nadmieniał, iż już w szkole podstawowej człowiek nauczany jest, że przymiotniki piszemy małą literą./
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-03-22, 18:57   

Krzysieq napisał/a:
Drogi Yasiu, na jakiej podstawie chcesz mi zablokować? Przeczytałem Regulamin, nie łamię żadnego zakazu.


Bo zupa była za słona, bo masz dzisiaj urodziny, bo wiosna idzie. A tak na poważnie:


Cytat:
Z18. Publicznego komentowania decyzji moderatora przez osobę, której sytuacja dotyczy(w razie niejasności rozmowa powinna toczyć się przez PW)



Forum jest moim domem, przychodzisz do niego i ubierasz bieliznę mojego starszego brata. Zwracam Ci na to uwagę a ty mówisz, żebym ci pokazał punkt regulaminu który tego zabrania.

Oznacza to, że jesteś źle wychowany i masz w d... to co mówi Ci właściciel. Jeżeli nie zmienisz avatara to go zablokuję (zabraniam Ci kopiowania avatarów innych użytkowników). Jeżeli natomiast znowu zechcesz dyskutować to dostaniesz to co dobry gospodarz domu powinien zrobić gdy gość zabiera bieliznę innych gości. Zakaz pisania.
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-22, 19:06   

yasiu napisał/a:



Cytat:
Z18. Publicznego komentowania decyzji moderatora przez osobę, której sytuacja dotyczy(w razie niejasności rozmowa powinna toczyć się przez PW)




Forum jest moim domem, przychodzisz do niego i ubierasz bieliznę mojego starszego brata. Zwracam Ci na to uwagę a ty mówisz, żebym ci pokazał punkt regulaminu który tego zabrania.

Musze przyznać, że masz niezłą wyobraźnię. Może odrobinę chorą, ale niezłą.

yasiu napisał/a:

(zabraniam Ci kopiowania avatarów innych użytkowników).

Po pierwsze, nie masz takiego prawa. Masz możliwość zablokowania mi avataru, ale to wszystko. Prawa nie masz. Po drugie, co jeśli znajdę sobie w sieci taki sam obrazek, dodam szczegół, może mało istotny, w paincie i sobie ustawię jako avatar? Chcę wiedzieć, czy moje własne produkcje też będą usuwane. IMO, robicie z igły widły.

Zgodnie z przytoczonym przez Ciebie punktem, zapraszam na PW, bo już sobie odblokowałem. :)
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-03-22, 19:25   

Krzysieq napisał/a:
Po pierwsze, nie masz takiego prawa.


Mylisz się. Mam prawo i z niego skorzystam. Czy ty nie widzisz, że dostajesz już ostatnią szansę?

Krzysieq napisał/a:
Może odrobinę chorą


Patrząc na twoją jestem zdrów jak ryba i moja wyobraźnia również. Jak zablokuję Ci pisanie to później znowu będziesz prosił żeby je odblokować i udawać nawróconego? Polecam Ci odwiedzić jakiegoś specjalistę bo naprawdę z Tobą jest coś nie tak.

Jak zblokuję Ci konto to pomyśl, do kogo się odwołasz?
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-22, 19:42   

To trochę smutne, ale wszystkiego najlepszego Krzysiu.
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-03-22, 19:46   

Widzę, że Yasiu powoli zmienia się w dyktatora...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-03-22, 19:49   

Cytat:
Widzę, że Yasiu powoli zmienia się w dyktatora...


Dlaczego w dyktatora? Najpierw prosiłem, ludzie zwracają mi uwagę bym coś zrobił. Nie robię tego bo takiej jest moje widzimisię ale dlatego, że tak chcą użytkownicy. Na tym dyktatura nie polega przecież.
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-22, 21:01   

Maga napisał/a:
To trochę smutne, ale wszystkiego najlepszego Krzysiu.

Dziękuję.


Yasiu, napisz mi proszę, dlaczego nie mogę sobie zmieniać avataru. Dlaczego spotyka mnie za to pewnego rodzaju kara? Przecież nie łamię regulaminu, nikogo nie obrażam.
[żart]Czy avatar Pana_Paszteta też zostanie zablokowany?[/żart]
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-03-22, 21:13   

Prowokujesz, starasz się być w centrum uwagi. Starasz się złością innych wybić na forum. Mam na Ciebie wiele skarg i dlatego właśnie spotkała Cię kara.
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-03-22, 21:35   

Panie_Pasztecie, offtopujesz. To wątek o moich urodzinach, które mi zresztą popsuliście. Dziękuję Wam za to. :(

__
A jeśli chcesz się spotkać, podyskutować, zobaczyć, że jeszcze sporo musisz na mój poziom pracować, to zapraszam gdzieś na spotkanie. Tylko w weekend, bo w tygodniu mam naprawdę mało czasu. Możesz wziąć ze sobą kolegę ciupika, bo ów sam się chyba boi przyjść.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: krzysieq, lat, sto


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu