Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
I LO
Autor Wiadomość
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-29, 14:54   

Adyk napisał/a:
włąsnie mialem sie pytać o tego pana.
jakie są opinie na jego temat? dobrze uczy, sprawdza sie w klasie? jako wychowawca?

Jako wychowawca... Hmm... Trudno jeszcze teraz oceniać. Ma poczucie humoru, chce rozwiązywać problemy i interesuje się nimi, dba o nasze prawa itd.
Choć mimo wszystko uważam, że za szybko rzucili go na zbyt głęboką wodę, od razu, w pierwszy rok uczy prawie wszystkie klasy pierwsze, dostał wychowawstwo, do tego mamy niepełnosprawną dziewczynę w klasie...
Dyrekcja powinna pozwolić mu pouczyć ze 2 lata, żeby się zorientował w sytuacji itd.
Ale to tylko moje skromne zdanie :P
Zapowiada się dobrze, myślę, że się "wyrobi" :D

chris.10 napisał/a:
Jeśli lubisz szybkie przepisywanie książki przez całą lekcję... to mogę polecić
Praktycznie nic nie tłumaczy, tylko i wyłącznie dyktowanie i czasami coś mamy zrobić (uwielbia zadawać wypełnianie tabelek ).

No z tym to się nie mogę nie zgodzić, jest byłym uczniem p. Paszkowskiej, więc co tu się dziwić...
Dyktuje zdecydowanie za szybko i trochę chaotycznie jak dla mnie :I
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-12-29, 15:07   

yvvone666 napisał/a:
chris.10 napisał/a:
Jeśli lubisz szybkie przepisywanie książki przez całą lekcję... to mogę polecić
Praktycznie nic nie tłumaczy, tylko i wyłącznie dyktowanie i czasami coś mamy zrobić (uwielbia zadawać wypełnianie tabelek ).

No z tym to się nie mogę nie zgodzić, jest byłym uczniem p. Paszkowskiej, więc co tu się dziwić...
Dyktuje zdecydowanie za szybko i trochę chaotycznie jak dla mnie :I



fajnie fajnie srutu tutu majtki z drutu.... ja nie zdawałem matury z Historii ale miałem 4 w 3 klasie.... wystarczyło przeczytać zeszyt gdzie było wszystko dokładnie zanotowane... p.Paszkowska jest dobrym nauczycielem... i ja jakoś nie miałem problemów z Historią... ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-29, 15:35   

pasztet007 napisał/a:
fajnie fajnie srutu tutu majtki z drutu.... ja nie zdawałem matury z Historii ale miałem 4 w 3 klasie.... wystarczyło przeczytać zeszyt gdzie było wszystko dokładnie zanotowane... p.Paszkowska jest dobrym nauczycielem... i ja jakoś nie miałem problemów z Historią...

Ahh... no ja nie wątpię w Twoje historyczne umiejętności, chodziło mi o to, że Pan Wolak bardzo lubi tabelki, gdyż jest byłym uczniem Pani Paszkowskiej :>
0 UP 0 DOWN
 
anetka 


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Lip 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-29, 21:21   

yvvone666 napisał/a:
chce rozwiązywać problemy i interesuje się nimi, dba o nasze prawa itd.

Ze wszystkich nauczycieli którzy mnie uczą, śmiem twierdzić, iż jest to najlepiej zorientowana osoba w szkole ( co do imprez szkolnych, skracanych dzwonków czy takich tam). Tego typu informacje nie są tak szybko dostarczane nawet przez moją wychowawczyni (czasem to w ogóle).
Ostatnio zmieniony przez anetka 2007-12-29, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2008-01-22, 22:20   

Takimi informacjami to ja się interesuje :P
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-22, 22:41   

Cytat:
Ze wszystkich nauczycieli którzy mnie uczą, śmiem twierdzić, iż jest to najlepiej zorientowana osoba w szkole ( co do imprez szkolnych, skracanych dzwonków czy takich tam). Tego typu informacje nie są tak szybko dostarczane nawet przez moją wychowawczyni (czasem to w ogóle).


anetka to lipaa ;) Ładnie się uśmiechnąć do Złotej Pani Beatki... pomoże ;)

za moich czasów dobrze poinformowana byla Pani Kruczek... ale to bylo troche temu :(

i tak mile wspominam stary :)

yvvone666, Tabelki czasem się przydaja ale przeważnie są o kant pupy rozbić
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2008-01-25, 22:16   

FUUU nowe szafki :| Dzisiaj przynosili
już 0 klimatu....
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-25, 23:32   

Te szafki są okropne, nie wyobrażam sobie posiadania którejś z nich, chociażby dlatego, że są za małe i stoją na parterze. Mam nadzieję, że nas nie czekają zmiany i nasze szafki pozostaną w starym miejscu niezmienione na te małe, ja nie wiem, jak tam można zmieścić w zimie płaszcze, kurtki + buty, strój na wf i książki. Oo
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-26, 17:37   

Tydzień mnie w szkole i już zaczęli takie rzeczy wyprawiać? Szkoła się zmienia... Nie wiem czy na lepsze- ocenie jak zobacze
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2008-02-03, 18:59   

Na szczęście koszmar nowych szafek nie dosięgnął wszystkich :D
0 UP 0 DOWN
 
amadea007 
#amadea007#



Wiek: 33
Dołączyła: 16 Lut 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-17, 08:51   

Maga napisał/a:
Te szafki są okropne, nie wyobrażam sobie posiadania którejś z nich, chociażby dlatego, że są za małe i stoją na parterze. Mam nadzieję, że nas nie czekają zmiany i nasze szafki pozostaną w starym miejscu niezmienione na te małe, ja nie wiem, jak tam można zmieścić w zimie płaszcze, kurtki + buty, strój na wf i książki. Oo


niestety stałam się nieszczęśliwą posiadaczką owej niebieskiej szafki w dodatku na dole:x
sa małe ale jakoś dajemy rade:) mimo, że miejsca w nich nie jest za dużo :?
a zawartośc mojej to zazwyczaj: płaszcz, kurtka, dwie pary butów, dwa stroje na wf, książki itp. szafki w "podziemiach" może były stare, powyginane, ale mieściło się w nich wszystko...:/

jedynym plusem <dla niektórych> jest, to, że nie trzeba na każdej przerwie do piwnicy po książki biegać;)
0 UP 0 DOWN
 
oliVkA 



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-17, 22:49   

Proponowałabym zamykać tematy dotyczące szkoły na czas ferii i wakacji... hehe=))
0 UP 0 DOWN
 
amadea007 
#amadea007#



Wiek: 33
Dołączyła: 16 Lut 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-17, 23:28   

oliVkA napisał/a:
Proponowałabym zamykać tematy dotyczące szkoły na czas ferii i wakacji... hehe=))


oliVkA, ja mam lepszy pomysł :idea:
myślę, że lepiej byłoby gdyby zamknięto szkoły na czas roku szkolnego :P
niestety to realne nie jest :(
Ostatnio zmieniony przez amadea007 2008-02-17, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
oliVkA 



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-17, 23:33   

No amadea niestety możemy tylko pomarzyć... Mnie tam pociesza fakt, że jestem w klasie maturalnej i za 2 miesiące mam koniec roku szkolnego <YUPI> Po odliczeniu wszystkich dni wolnych pozostało mi jakieś 40dni szkolnych xD
0 UP 0 DOWN
 
amadea007 
#amadea007#



Wiek: 33
Dołączyła: 16 Lut 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-17, 23:41   

oliVkA, nie wiem czy Ci zazdrościć czy współczuć...
niby zostało przed tobą około 40 dni nauki w szkole, ale za tym przygotowywanie się do matury :x
Ostatnio zmieniony przez amadea007 2008-02-17, 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu