Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy dział DZIECI
Autor Wiadomość
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-30, 16:38   

Hm.. ja uważam że ogólny pomysł tego przedsięwzięcie, jest OK. co do nazwy, to mi też jednak bazar dziwnie sie kojaży... nio ale w sumie, to tylko nazwa, zrobicie jak uważacie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-12, 14:03   

Katarzyna_26 napisał/a:
Witam ponownie,

Proponując dział DZIECI miałam na myśli zwiększenie popularności tego forum. Może "inne pokolenie", inna grupa społeczna zainteresowałaby się tą strona.

Nie szukam tu pomocy. Znam inne fora, które "zajmują się" tylko dziećmi. Lubię pomagać ludziom i troszkę na temat dzieci już wiem.

Od dwóch lat mam swoje dziecko a od 5 pracuję z cudzymi...

O rany, ale dlaczego ja się tłumaczę. Kurcze czy mówiąc o czymś, zawsze ludzie wyobrażają sobie, że ma się z tym problem...

No cóż... Nie wyszło... Może i macie rację...

Pozdrawiam


Forum lokalne, gminne obejmuje wiele spraw, to taki mini portal. Można myślę rozmawiać o dzieciach, można kierować do specjalistycznych koniecznie witryn, forów. Nie widzę problemu. Co z tego że jest elektroda.pl najlepsza? Tematy takie być może kogoś zainteresują, skłonią do wejścia do forum. To reklama też dla szefa :)

Wracając do kategorii, czy folderów o dzieciach widzę konieczność tworzenia działów grupujących dzieci, młodzież w danym wieku. Trudno żebym jako 34 latek dyskutował z 10 latkiem o rozwoju powiatu. Może należy grupy tworzyć?

Na pewno nie wolno pomijać dzieciaków. Niedługo siłą gmin będzie wskaźnik przyrostu naturalnego... macie dodatni? Czy ubywa Was? Bez dzieci, miasto zgaśnie za 50 lat. [/i]
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzial, dzieci, nowy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu