Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
K. Puszczewicz - kandydat z ramienia PO
Autor Wiadomość
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 11:00   

wojbus napisał/a:
"czyjeś nazwisko mi ta druga cześć tego nicka przypomina" czy to aby nie próba indentyfikacji?

To stwierdzenie faktu, a nie żadna próba. Ale widać trafione, skoro tak pana zaniepokoiło... :P

wojbus napisał/a:
Ten pani ciepły domek musi byc w fatalnym stanie jak znajduje pani tyle czasu na opluwanie mojego faworyta.

O stan mojego domku proszę się mniej martwić. Czynimy to wspólnie z mężem, i jeśli nawet nie jest to pałac (jaki zapewne jest pana własnością) to nic panu do tego. Poza tym, nie wydaje się panu, że tym przypuszczeniem jeszcze bardziej obniżył pan poziom swojego GS-popierania?

wojbus napisał/a:
A ktoś pani bliski , nie kręci sią przypadkiem aby koło miejskiego korytka ? No wysil pamięc Babo Ribo?

Tak. Wszyscy ludzie są mi bliscy. Więc tamci także. Ale, jak rozumiem, chcrześcijański nakaz miłości bliźniego, to dla pana tylko pusty dźwięk.
A żyję, jeśli o to panu chodziło, głównie z pracy męża, on zaś pracuje w innym mieście, a nawet województwie.

wojbus napisał/a:
To wszystko tak po prostu z troski o dobro miasta? Na takie bajki też jestem za stary

Więc niech pan nie wymaga, żebym ja wierzyła w pańską bezinteresowność.

wojbus napisał/a:
pani tyle czasu na opluwanie mojego faworyta.

Nigdy nikogo nie opluwałam. Proszę mi wskazać jeden post, w którym to uczyniłam. Nie ukrywam natomiast, że nie mam o tym panu dobrego zdania, ale na to on sam sobie tu, na tym forum, solennie zapracował.

wojbus napisał/a:
Moderatora nie bedę pytał bo w szpicla się nie bawię

Miałby pan rację, gdyby nie to, że ja sama wyraziłam na to zgodę. Proszę śmiało pytać. Nie będzie to szpiclowanie, tylko sprawdzanie wiarygodności i to na moją prośbę.
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 12:27   

Jak widać słychac i czuć, Pani chrzescijański nakaz miłosci do blizniego nie dotyczy GS .

Niczego nie chce brać na wiarę , zaproponowałem sposób weryfikacji , który pani odrzuciła.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 19:30   

wojbus napisał/a:
Jak widać słychac i czuć, Pani chrzescijański nakaz miłosci do blizniego nie dotyczy GS

Przeciwnie.
Chrześcijański nakaz miłości bliźniego za nic ma sam pan G.S. co wielokroć tu, na tym forum udowodnił.
Zresztą nie tylko na forum, bo w swojej działalności "politycznej" także.
Sam Pan napisał, że miał najdłuższe kły i najlepiej kąsał, a to chyba niewiele ma z miłością bliźniego wspólnego, prawda?
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 19:44   

W politycce jak w kazdej dziedzinie zycia, przydatne sa jakieś tam arkana walki aby odnieśc sukces , nie wnikam w to bo nie ma zamiaru byc politykiem .

Dobrze pani wie ze to stado wilków , ktos kto postepuje zawsze fair nie ma tu żadnych szans , tak to chyba wygląda , dlatego nie mnie oceniac to co robił podczas działalności w polityce , wiem ze jest dobrym lojalnym kumplem i uczciwym człowiekiem.

Co do kąsania i kłów to pani uzyła słowa "wygryzł" więc podiąłem wątek.

Chrzescijański nakaz miłości do blizniego nakazuje kochac nieprzyjacił , jak widzę pani optuje raczej za starotestamentowymi zasadami . Pozdrawiam serdecznie.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 19:49   

wojbus napisał/a:
W politycce jak w kazdej dziedzinie zycia, przydatne sa jakieś tam arkana walki aby odnieśc sukces , nie wnikam w to bo nie ma zamiaru byc politykiem .

Właśnie pan nim został. Tu, na forum. Konkretne opowiedzenie sie, za jakąś opcją, czy kandydatem i czynne popieranie go, to polityka w czystej postaci! :-)

wojbus napisał/a:
Dobrze pani wie ze to stado wilków , ktos kto postepuje zawsze fair nie ma tu żadnych szans

Czyli przyznaje pan, że G.S. postępował nie fair. :P

wojbus napisał/a:
wiem ze jest dobrym lojalnym kumplem i uczciwym człowiekiem.

Nie wie pan, panie wojbus. Tak pan przypuszcza, wierzy pan w to, ale pan tego nie wie. Miałam przyjemność rozmawiać z kilkoma osobami, które także uważały go za świetnego kumpla. Dziś mają diametralnie odmienna opinię.

wojbus napisał/a:
Chrzescijański nakaz miłości do blizniego nakazuje kochac nieprzyjacił , jak widzę pani optuje raczej za starotestamentowymi zasadami

Czy napewno?
Czy może mi to pan zarzucić, np. w odniesieniu do siebie samego? :)
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 20:28   

Jako wolny obywatel mam prawo kogoś popierac , z resztą niech pani przeczyta swoje motto i pani zarzut o moim "zajmowaniu się polityka" wyda się smieszny.
Byc politykiem ,a zajmowac sie polityka to chyba tez róznica.

Niczego nie przyznaję , ale nawet jezeli wykonał jakies fikołki nie mam mu za złe i nie mi to oceniac.

Niech pani porozmawia z samym zainteresowanym ,a nie buduje obrazu człowieka za pomocą plotek i pomówień , to moja szczera rada .

Wiele razy wpowiadała się pani o Surdyce w sposób który tracił nienawiścią i wrogością.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 20:56   

wojbus napisał/a:
Jako wolny obywatel mam prawo kogoś popierac , z resztą niech pani przeczyta swoje motto i pani zarzut o moim "zajmowaniu się polityka" wyda się smieszny.

Ależ to nie był zarzut!
Wręcz przeciwnie!
Uważam, że tylko nie całkiem "kompletnych" ludzi polityka w ogóle nie interesuje. Dlatego sama także, tu, na tym forum, ją uprawiam, a więc, w jakimś szczątkowym sensie uważam także siebie za polityka.

wojbus napisał/a:
Niczego nie przyznaję , ale nawet jezeli wykonał jakies fikołki nie mam mu za złe i nie mi to oceniac.

Nieprawda, przyznał pan... ;-)

wojbus napisał/a:
Niech pani porozmawia z samym zainteresowanym ,a nie buduje obrazu człowieka za pomocą plotek i pomówień , to moja szczera rada

Ależ próbowałam. Po wielokroć!
Byłam wtedy wyśmiewana przez pana G.S. od anonimów, zaliczana do urzędników, ina żadne, podkreślam - żadne moje pytanie pan G.S. nie raczył mi odpowiedzieć. To jak mam z nim rozmawiać?

wojbus napisał/a:
Wiele razy wpowiadała się pani o Surdyce w sposób który tracił nienawiścią i wrogością

Nieprawda. Niechęcią - zgoda. Lekceważeniem - może... Ale nigdy, wobec nikogo nie przejawiałam nienawiści, czy wrogości, bo ich nie odczuwam. Chyba nawet nie bardzo umiem. Nawet, gdy mnie tu, na forum, boleśnie obrażono, również nie wykazałam żadnej nienawiści, i nadal nie wykazuję, nawet wtedy, gdy ów człowiek ponownie próbuje mnie obrażać. proszę prześledzić starsze posty, to będzie pan wiedział, o czym i o kim mówię.
Pozdrawiam ciepło...
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 20:59   

Chyba spotkałem kobietę idealną , może na kawę się umówimy?
Po wyborach?
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 21:05   

Aha...
A mąż mnie za to po główce pogłaszcze...
Nawet o tym nie myślę... ;-)

Ale jak to się ma do pana G.S.? :P
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 21:06   

Musimy tak ciągle o tej polityce?
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 21:07   

A na jakim jesteśmy forum? ;-)
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 21:10   

No niby tak , ide spać Baba Riba , do jutra :wink: miłych snów ci zyczę.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-21, 21:16   

Znowu do piątej rano? ;-)
Tylko niech się panu G.S. nie przyśni.
To nie byłby kolorowy sen, zapewniam... :P
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-10-21, 21:34   

Ależ Babo Ribo dla Wojbusa sen o G.S. to jak dla mnie sen o tym, że wygrałem w lotto.
Zapewne każdego dnia na dobranoc całuje zdięcie swego idola i modli się o sen o nim.
Kurde, jak to niektórym niewiele potrzeba do szczęścia. :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-10-21, 21:58   

Chyba Wojbus naprawdę poszedł spać, ale ja nie mam zamiaru wstawać o 5-tej rano,aby być może doczekać się odpowiedzi na postawione przez nas pytania.
Wojbusowi śni się teraz wielki, potężny fotel a na nim jeszcze większy jego idol, tylko co z tego skoro ten fotel ktoś wstawił do świniarni. :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kandydat, po, puszczewicz, ramienia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu